Алматы қаласы Әкімінің 24.11.98 ж. N 1167 шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Алматы қаласы әкімінің шешімі 2000 жылғы 14 cәуірдегі N 374 Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 17 тамызда N 153 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 33 шешімімен
Алматы қаласының әкiмi
ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
Алматы қаласы әкімінің 24.11.98 ж. N 1167 "Алматы қаласы аумағында шағын кәсiпкерлiк объектiлерi үшiн пәтерлердi, тұрғын үйлердiң астыңғы бөлiгiн және бiрiктiрiлiп салынған жайларды қайта жаңғырту (қайта жоспарлау) тәртiбi туралы" шешiмiне келесi өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 2.2 т. "үй-жайды қайта жаңғырту (қайта жоспарлау) жобасы" сөзiнен кейiн: "(бар болғанда)" сөзiмен  толықтырылсын:
2. 2.5 т. келесi редакцияда баяндалсын:
¶    Үй-жайды қайта жаңғырту (қайта жоспарлау) жобасын әзiрлеу үшiн өтiнiш берушiлер архитектура және қалақұрылысы Департаментiнде архитектура-жоспарлау тапсырмасын алуы керек (АЖТ).
Үй-жайды қайта жаңғырту (қайта жоспарлау) жобасы Қазақстан Республикасының заңымен белгiленген тәртiпте өкiлеттi органдармен келiсiлуi қажет.
3. 2.6 т. алып тасталсын.
Алматы қаласының әкiмi

О внесении изменений и дополнений в Решение Акима г.Алматы № 1167 от 24.11.98 г.
Решение Акима города Алматы от 14 апреля 2000 г. N 374. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Алматы за N 153 от 17 августа 2000 г. Утратило силу решением Акима города Алматы от 7 марта 2006 года N 33
Аким города Алматы
Р Е Ш И Л:
Внести в Решение Акима города Алматы № 1167 от 24.11.98 г. "О порядке реконструкции (перепланировки) квартир, подвалов жилых домов и встроенных помещений под объекты предпринимательской деятельности на территории города Алматы" следующие изменения и дополнения:
В приложении № 1.
1. В п 2.2 после слов: "проект реконструкции (перепланировки) помещений" дополнить словами: "(при наличии)".
2. П 2.5 изложить в следующей редакции:
"- Для разработки проекта реконструкции (перепланировки) помещений заявители должны получить в Департаменте архитектуры и градостроительства архитектурно-планировочное задание (АПЗ).
Проект реконструкции (перепланировки) помещений подлежит согласованию с уполномоченными органами, в установленном законом Республики Казахстан порядке.".
3. П 2.6 исключить.
Аким города Алматы