Екінші деңгейдегі банктердің халықаралық стандарттарға көшу тәртібі туралы ережеге өзгерістерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 31 наурыздағы N 77 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1495. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 305 қаулысымен.
---------------Қаулыдан үзінді-------------------
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес келтiру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгінiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын...
Төраға
Күшi жойылды деп танылған
нормативтiк құқықтык актiлердiң тiзбесi
17. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң халықаралық стандарттарға көшу тәртiбi
туралы ережеге өзгерiстердi бекiту туралы" 2001 жылғы 31 наурыздағы N 77 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттік тiркеу тiзiлiмiнде N 1495 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Қазақстан "Ұлттық Банкiнің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" N 11 басылымдарында 2001 жылғы 21 мамырда - 2 маусымда жарияланған)...
___________________________________
Қазақстан Республикасындағы екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық базаны жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 1996 жылғы 12 желтоқсандағы N 292 қаулысымен бекітілген Екінші деңгейдегі банктердің халықаралық стандарттарға көшу тәртібі туралы  V960440_  ережеге өзгерістер және осы қаулы бекітілсін және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күндік мерзім өткеннен кейін күшіне енгізілсін.
2. Банктердің қадағалау департаменті (Мекішев А.А.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны және Екінші деңгейдегі банктердің халықаралық стандарттарға көшу тәртібі туралы ережеге өзгерістерді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізген күннен бастап он күндік мерзімде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.

Об утверждении изменений в Правила о порядке перехода банков второго уровня к международным стандартам
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 марта 2001 года N 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.05.2001 г. за N 1495. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года N 305
Извлечение из постановления Правления
Агентства РК по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
от 25 октября 2004 года N 305
"В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) постановляет:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия...
Председатель
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
...
17. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 марта 2001 года N 77 "Об утверждении изменений в Правила о порядке перехода банков второго уровня к международным стандартам" ...".
------------------------------------------------------------------
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность банков второго уровня в Республике Казахстан, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения в V960440_  Правила о порядке перехода банков второго уровня к международным стандартам, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 1996 года N 292, и ввести их и настоящее постановление в действие по истечении четырнадцатидневного срока со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту банковского надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменений в Правила о порядке перехода банков второго уровня к международным стандартам;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Е.Т.Жанкелдинге жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 31 наурыздағы
N 77 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының
1996 жылғы 12 желтоқсандағы N 292 қаулысымен бекітілген
Екінші деңгейдегі банктердің халықаралық
стандарттарға көшу тәртібі туралы ережеге
өзгерістер
1. 4-тармақтың:
үшінші азатжолындағы "1" саны "1 немесе 2" деген сөздермен ауыстырылсын, "(1998 жылдың аяғына дейін)" деген сөздер алынып тасталсын;
төртінші азатжолындағы "8.9" саны "8.10" санмен ауыстырылсын.
2. 10-1-тармақ алынып тасталсын.
Ұлттық Банк
Төрағасы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жангельдина Е.Т.
Председатель
Национального Банка
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 31 марта 2001 года
N 77
Изменения в Правила о порядке перехода банков второго уровня к
международным стандартам, утвержденные постановлением Правления
Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 1996 года N 292
1. В пункте 4:
в абзаце третьем цифру "1" заменить словами "1 или 2", слова "(до конца 1998 года)" исключить;
в абзаце четвертом цифру "8.9" заменить цифрой "8.10".
2. Пункт 10-1 исключить.
Председатель
Национального Банка