Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 89 қаулысымен бекiтiлген Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi банктердiң арнайы есепшоттар ашу және жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулыққа өзгерiстердi бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 30 маусым N 272/1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 16 қазанда тіркелді. Тіркеу N 1654. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 119 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуiне байланысты оларға рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы"  Z010218_  Заңының қабылдануына байланысты және "Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуiне байланысты оларға рақымшылық жасау туралы"  Z010173_  Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының рақымшылық жасалған азаматтарының ақшасын жария ету жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 89  V011466_  қаулысымен бекiтiлген Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi банктердiң арнайы есепшоттар ашу және жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулыққа өзгерiстер бекiтiлсiн және Нұсқаулыққа өзгерiстер мен осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Банктердi және сақтандыруды қадағалау департаментi (Мекiшев А.А.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 89 қаулысымен бекiтiлген Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi банктердiң арнайы есепшоттар ашу және жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулыққа өзгерiстердi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап екi күндiк мерзiмде осы қаулыны және Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi банктердiң арнайы есепшоттар ашу және жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулыққа өзгерiстердi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, аумақтық филиалдарына және екiншi деңгейдегi банктерге жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Төрағасы Г. Марченкоға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi Басқармасының
2001 жылғы 30 маусымдағы
N 272/1  қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының
"Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының
рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi
банктердің арнайы есепшоттар ашу және жүргiзу
тәртiбi туралы нұсқаулыққа өзгерiстердi бекiту туралы"
2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 89 қаулысымен бекiтiлген
Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының
рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi
банктердiң арнайы есепшоттар ашу және
жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулыққа
өзгерiстер
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 89 қаулысымен бекiтiлген Ақшаны жария етуiне байланысты Қазақстан Республикасының рақымшылық жасалған азаматтарына екiншi деңгейдегi банктердiң арнайы есепшоттар ашу және жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулыққа мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:

Об утверждении изменений в Инструкцию о порядке открытия и ведения банками второго уровня специальных счетов граждан Республики Казахстан, амнистированных в связи с легализацией ими денег, утвержденную постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 89
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июня 2001 года N 272/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 октября 2001 г. за N 1654. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка РК от 13 сентября 2004 года N 119
Извлечение из постановления Правления Национального
Банка РК от 13 сентября 2004 года N 119
"В целях приведения в соответствие нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан с законодательством Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Председатель
Национального Банка
Приложение
Перечень постановлений Правления
Национального Банка Республики Казахстан,
признанных утратившими силу
...
4) Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июня 2001 года N 272/1 "Об утверждении изменений в Инструкцию о порядке открытия и ведения банками второго уровня специальных счетов граждан Республики Казахстан, амнистированных в связи с легализацией ими денег, утвержденную постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 89" ...".
-------------------------------------------------------------------
В связи с принятием Закона Республики Казахстан Z010218_  "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией ими денег" и в целях реализации мероприятий по проведению легализации денег граждан Республики Казахстан, амнистированных в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией ими денег", Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения в V011466_  Инструкцию о порядке открытия и ведения банками второго уровня специальных счетов граждан Республики Казахстан, амнистированных в связи с легализацией ими денег, утвержденную постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 89, и ввести их и настоящее постановление в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту банковского и страхового надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменений в Инструкцию о порядке открытия и ведения банками второго уровня специальных счетов граждан Республики Казахстан, амнистированных в связи с легализацией ими денег, утвержденную постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 89;
2) в двухдневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и изменения в Инструкцию о порядке открытия и ведения банками второго уровня специальных счетов граждан Республики Казахстан, амнистированных в связи с легализацией ими денег до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 30 июня 2001 года N 272/1
Изменения в Инструкцию
о порядке открытия и ведения банками второго уровня
специальных счетов граждан Республики Казахстан,
амнистированных в связи с легализацией ими денег,
утвержденную постановлением Правления
Национального Банка Республики Казахстан
от 9 апреля 2001 года N 89
"Об утверждении Инструкции о порядке
открытия и ведения банками второго уровня
специальных счетов граждан Республики Казахстан,
амнистированных в связи с легализацией ими денег"
Внести в  V011466_   Инструкцию о порядке открытия и ведения банками второго уровня специальных счетов граждан Республики Казахстан, амнистированных в связи с легализацией ими денег, утвержденную постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года N 89, следующие изменения:

1. 5-тармақтың бiрiншi бөлiгiндегi "жиырма" деген сөз "отыз" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. N 2-1 қосымшадағы "үш күндiк" деген сөздер "бес күндiк" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ұлттық Банк
Төрағасы

1. В части первой пункта 5 слово "двадцати" заменить словом "тридцати".
2. В приложении N 2-1 слово "трехдневный" заменить словом "пятидневный".
Председатель
Национального Банка