Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттігінiң 2000 жылғы 30 қарашадағы N 761 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2001 жылғы 26 қарашадағы N 1075 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 25 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1703. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 310 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.04.29 № 310 Бұйрығымен.
Қолданыстағы заңды орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. "Емдеу препараттарын дайындауға және сатуға байланысты қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қазандағы N 1624 P001624_ қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің 2000 жылғы 30 қарашадағы N 761 V001353_ бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
барлық мәтін бойынша "лицензияны қолданудың мерзімі" деген сөздер алынып тасталсын;
бұйрықтың 1-тармағының 2) тармақшасында "жүргізу" деген сөз алынып тасталсын;
бұйрықтың 3), 4), 5) тармақшалары алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6-1) және 6-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"6-1) Дәрі-дәрмек құралдарын бөлшек және көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын лицензиаттар туралы Деректер базасын жүргізу нысаны (7-қосымша);
6-2) Дәрiхана жағдайында дәрі-дәрмектерді дайындауды жүзеге асыратын лицензиаттар туралы деректер базасын жүргізудің нысаны (8-қосымша);";
7) тармақша мынадай мазмұндағы редакцияда жазылсын:
"Фармацевтикалық қызметке берілген, күшін тоқта тұрған, қайта жаңартылған, қайта шығарылған және күші жойылған Мемлекеттік лицензиялардың Мемлекеттік тізілімін жасауды" (9-қосымша);
Бұйрықтың 2, 3-тармақшалары алынып тасталсын;
Бұйрықтың 6-тармағында 2) тармақша "және Объектіге Мемлекеттік лицензияға қосымша" деген сөздер алынып тасталсын;
Бұйрықтың 1-қосымшасында "заңды мекен-жайы" деген және "қоса беріліп
отырған Қосымшаға сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
Бұйрықтың 6, 7, 8-қосымшаларында:
4-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақтарда 1-бағанның атауы мынадай мазмұндағы редакцияда жазылсын:
"1-баған - объектіге құқығын белгілеген құжаттармен расталған меншік
нысаны - жеке, мемлекеттік"
Бұйрықтың 9-қосымшасында:
4-бөлімінің 3, 13, 14-тармақшаларында "Лицензияға қосымшаның нөмірі"
деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтағы "Фармацевтикалық қызметке Мемлекеттік лицензияға қосымша
(бұдан әрі мәтін бойынша - Лицензияға қосымша және" деген сөздер алынып
тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 30 ноября 2000 года N 761
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года N 1075. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2001 года N 1703. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 310.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 29.04.2010 № 310.
Во исполнение действующего законодательства приказываю:
1. Внести в приказ Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 30 ноября 2000 года N 761 V001353_ "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2000 года N 1624 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности, связанной с изготовлением и реализацией лечебных препаратов" следующие изменения и дополнения:
слова "срок действия лицензии" по всему тексту Приказа и приложений к нему исключить;
в пункте 1 Приказа:
в подпункте 2) слово "ведения" исключить;
подпункты 3), 4), 5) исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"форму ведения Базы данных о лицензиатах, осуществляющих изготовление лекарственных средств в условиях промышленного производства (приложение 6);";
дополнить подпунктами 6-1) и 6-2) следующего содержания:
"6-1) форму ведения Базы данных о лицензиатах, осуществляющих розничную и оптовую реализацию лекарственных средств (приложение 7);
6-2) форму ведения Базы данных о лицензиатах, осуществляющих изготовление лекарственных средств в условиях аптеки (приложение 8);";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"Правила ведения Государственного Реестра выданных, приостановленных, возобновленных, отозванных и прекративших действие Государственных лицензий на фармацевтическую деятельность (приложение 9);";
пункт 2, 3 Приказа исключить;
в подпункте 2) пункта 6 Приказа слова "и Приложений к
Государственной лицензии на объект" исключить;
в Приложении 1 Приказа слова "юридический адрес" и "согласно
прилагаемому Приложению" исключить ;
в приложениях 6, 7, 8 Приказа:
пункты 4 исключить;
в пунктах 6 название графы 1 изложить в следующей редакции:
"графа 1 - форма собственности - частная, государственная,
подтвержденная правоустанавливающими документами на объект";
в приложении 9 Приказа:
в пунктах 3, 13, 14 главы 4 слова "Номер приложения к лицензии"
исключить;
в пункте 1 слова "Приложения к Государственной лицензии на
фармацевтическую деятельность (далее по тексту - Приложение к лицензии) и"
исключить;

2-тармақтағы "(лицензияның нысаны 1-қосымшамен берілген" деген сөздер
алынып тасталсын;
3-тармақ, сондай-ақ 3-бөлім алынып тасталсын;
4-бөлімдегі 6-тармақтағы 1) тармақша мынадай мазмұндағы редакцияда
жазылсын:
"1) 1-баған объектіге құқығын белгілеген құжаттармен расталған
меншік нысаны - жеке, мемлекеттік";
12-тармақта 1), 2), 3) тармақшалардағы "лицензияланатын объектінің
қызметі", деген сөздер "лицензияға", "лицензия", "лицензияны" деген сөздер
оған сәйкес ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

в пункте 2 слова "(форма лицензии представлена приложением 1)"
исключить;
пункт 3, а также главу 3 исключить;
подпункт 1) пункта 6 главы 4 изложить в следующей редакции:
"1) графа 1 - форма собственности - частная, государственная,
подтвержденная правоустанавливающими документами на объект;";
в подпунктах 1), 2), 3) пункта 12 слова "деятельности объекта
лицензирования" заменить на "лицензии", "лицензия", "лицензии"
соответственно.
2. Настоящий приказ вступает в силу с момента его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)