Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 24-ОД бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы N 249-1-ОД бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 24 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1733
Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдау тарифтерiне төмендету коэффициенттерiн қолдану кезеңдерiн белгiлеу мақсатында,
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттiк реттеуге жататын темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдау тарифтерiне төмендету коэффициенттерiн белгiлеу және алып тастау ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 24-ОД V991024_ бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Мемлекеттiк реттеуге жататын темiр жол көлiгiмен жүктi тасымалдау тарифтерiне төмендету коэффициенттерiн белгiлеу және алып тастау ережелерiнде:
8-тармақтағы "бiрақ ол күнтiзбелiк жылдың аяғына дейiнгiден аспауға тиiс" деген сөздер алынып тасталсын;
4-бөлiмнiң тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Төмендету коэффициенттерiнiң қолданылу күшiн алып тастау және ұзарту тәртiбi";
21-тармақтағы "өздiгiнен алып тастауға" деген сөздерден кейiн "не, өнеркәсiп өндiрiсi жанама өнiмiнiң экологиялық қауiптi жағдайында, олардың қолданылу күшiн ұзартуға құқылы, бiрақ бiр тоқсаннан аспауға тиiс." деген сөздермен толықтырылсын;
23-тармақтың екiншi абзацы "алып тастау" деген сөзден кейiн "немесе қолданылу күшiн ұзарту" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Құқықтық, нормативтiк және әдiснамалық қамтамасыз ету департаментi (Рахымжанов А.Т.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Әкімшілік жұмыс департаменті (Досан Б.Б.) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оны Агенттіктің аумақтық органдарының, мүдделі министрліктер мен ведомстволардың, көлік кәсіпорындарының назарына жеткізсін.
4. Жиынтық талдау және бақылау-инспекторлық жұмыс департаменті
(Ержанова С.А.) ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелгеннен кейін, осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының
орталық атқару және өзге де мемлекеттік органдарының Нормативтік құқықтық
кесімдер бюллетенінде жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса от 30 декабря 1999 года N 24-ОД
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса от 13 декабря 2001 года N 249-1-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2002 года N 1733
В целях установления периодов действия понижающих коэффициентов к тарифам на перевозки грузов железнодорожным транспортом, приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса от 30 декабря 1999 года N 24-ОД V991024_ "Об утверждении Правил установления и отмены понижающих коэффициентов к тарифам на перевозки грузов железнодорожным транспортом, подлежащим государственному регулированию" следующие изменения и дополнения:
В Правилах установления и отмены понижающих коэффициентов к тарифам на перевозки грузов железнодорожным транспортом, подлежащим государственному урегулированию, утвержденных указанным приказом:
в пункте 8 слова "но не более, чем до конца календарного года" исключить;
заголовок раздела 4 изложить в следующей редакции: "4. Порядок отмены и продления действия понижающих коэффициентов";
пункт 21 после слов "настоящих Правил" дополнить словами "либо, в случае экологической опасности побочной продукции промышленного производства, продлить их действие, но не более, чем на один квартал";
в пункте 23 абзац второй после слов "информация об отмене" дополнить словами "или продлении действия".
2. Департаменту правового, нормативного и методического обеспечения (Рахимжанов А.Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы (Досан Б.Б.) довести настоящий приказ после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан до сведения территориальных органов Агентства, заинтересованных министерств и ведомств, транспортного предприятия.
4. Департаменту сводного анализа и контрольно-инспекторской работы (Ержанова С.А.) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных
государственных органов Республики Казахстан.

5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік төрағасының орынбасары
А.Р. Ойнаровқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Төраға
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
заместителя Председателя Агентства Ойнарова А.Р.
6. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2002 года.
Председатель
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)