"Бiрыңғай бюджеттік сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 61 өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 548 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 25 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1737. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 548 (тіркелген N 1737) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 61 өзгеріс енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне әскери қызметшiлердiң, құқық қорғау органдары және басқа да мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу және оларды әлеуметтiк қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"  Z010247_  Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қазандағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715   V991058_   бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамада:
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасында:
1 "Ағымдағы шығыстар" санатында:
1 "Тауарлар мен қызметтерге арналған шығыстар" сыныбында:
110 "Жалақы" сыныпшасында 114-ерекшелiк мынадай редакцияда жазылсын:
"Әскери қызметшiлердiң, iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналары".
2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.

О внесении изменения N 61 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2001 года N 548. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2002 года за N 1737. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
18. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2001 года N 548 "О внесении изменения N 61 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 октября 2001 года Z010247_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оплаты труда и социальной защиты военнослужащих, сотрудников правоохранительных и других государственных
органов" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715   V991058_  "Об утверждении Единой бюджетной
классификации" следующие изменения:
в Единой бюджетной классификации, утвержденной указанным приказом:
в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 "Текущие расходы":
в классе 1 "Расходы на товары и услуги":
в подклассе 110 "Заработная плата" специфику 114 изложить в следующей
редакции:
"Обязательные пенсионные взносы военнослужащих, сотрудников органов
внутренних дел в накопительные пенсионные фонды".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики
Казахстан.

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)