Қарағанды қаласының N 204 тіркеу мөлтек ауданының жерге төлейтін төлемақысының базалық ставкасының түзету коэффициентін бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XII сессиясының 2001 жылғы 5 шілдедегі N 12/2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 10 шілдеде N 352 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының IV сессиясының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі N 91 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының IV сессиясының 29.09.2016 N 91 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 10 жылдығына - қайырымдылық істер" қозғалысын ұйымдастыру жөніндегі тапсырмасын орындау, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы Z010152_ "Жер туралы" N 153-II ҚРЗ Заңының 8 бабы 6 тармағының негізінде әлеуметтік-мәдени мақсаттағы объектілер құрылысын жандандыру мақсатында облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласының N 204 тіркеу мөлтек ауданының жерге төлейтін төлемақысының базалық ставкасының түзету коэффициенті 0,5 болып бекітілсін.
2. Қарағанды қаласының әкімі К.К. Изаак Қарағанды қаласының N 204 тіркеу мөлтек ауданынан әлеуметтік-мәдени мақсаттағы объектілер құрылысы үшін әртүрлі меншік иесіндегі шаруашылық субъектілеріне жер телімдерін бөлу мәселелерін шешуде осы шешімді басшылыққа алсын.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

Об утверждении поправочного коэффициента к базовой ставке платы за землю на учетный квартал N 204 г.Караганды
Решение ХII сессии Карагандинского областного маслихата от 5 июля 2001 года N 12/2. Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 10.07.2001 г. за N 352. Утратило силу решением IV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года № 91
Сноска. Утратило силу решением IV сессии Карагандинского областного маслихата от 29.09.2016 № 91 (вводится в действие со дня принятия).
В целях выполнения поручения Президента РК по организации движения: "Добрые дела - к 10-летию независимости РК", активизации строительства объектов социально-культурного назначения, на основании статьи 8 п.6 Закона РК О земле" от 24.01.2001 года за N 152-II ЗРК, областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить на учетный квартал N 204 г.Караганды поправочный коэффициент к базовой ставке платы за землю - 0,5.
2. Рекомендовать акиму г.Караганды Изаак К.К. при решении вопросов выделения земельных участков хозяйствующим субъектам различной формы собственности для строительства объектов социально-культурного назначения г.Караганды в учетном квартале N 204 руководствоваться настоящим решением.
Председатель сессии
Секретарь областного
Маслихата