Маңғыстау облысында карантиндiк және басқа да аса қауiптi жұқпалы ауруларды алдын ала сауықтыру және оған қарсы күрес жөнiндегi 2002-2006 жылдарға арналған iс-шараларының кешендi жоспарын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының қаулысы 2001 жылғы 29 желтоқсан N 69. Маңғыстау облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 18 қантарда N 682 тіркелді.
"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" және "Қазақстан Республикасында жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып облыс әкiмiнiң 2001 жылы 23 мамырда қабылданған N 105 "Маңғыстау облысында карантиндiк және басқа да аса қауiптi жұқпалы ауруларды алдын ала сауықтыру және оған қарсы күрес жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған iс-шараларының кешендi жоспарын бекiту туралы" шешiмiн қалпына келтiру мақсатында, облыстық әкiмият алқасы қаулы етедi:
1. Маңғыстау облысында карантиндiк және басқа да аса қауiптi жұқпалы ауруларды алдын ала сауықтыру және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларының кешендi жоспары бекiтiлсiн.
2. Қалалар мен аудандардың әкiмдерi, Облыстық денсаулық сақтау басқармасы (Досбаев А.С.), Облыстық санэпидемстанциясы (Нейзер В.Э.), Маңғыстау обаға қарсы станциясы (Косовцев В.Я.), Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлiгiнiң облыстық аймақтық басқармасы (Берiшбаев С.Б.), Облыстық iшкi iстер басқармасы (Байжасаров Б.З.), Облыстық жануарлар мен өсiмдiктер дүниесiне мемлекеттiк бақылау басқармасы (Коданов О.Ш.), Облыстық телекоммуникация дирекциясы (Бинаев Н.Б.) көрсетiлген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Облыс әкiмiнiң 2001 жылғы 23 мамырдағы N 105 "Маңғыстау облысында
карантиндiк және басқа да аса қауiптi жұқпалы ауруларды алдын ала
сауықтыру және оған қарсы күрес жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған
iс-шараларының кешендi жоспарын бекiту туралы" шешiмiнiң күшi жойылды деп
саналсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкiмiнiң орынбасары
М.М.Бортникке жүктелсiн.
Облыс әкiмi

Об утверждении Комплексного плана мероприятий по профилактике и борьбе с карантинными и другими особо-опасными инфекциями в Мангистауской области на 2002-2006 годы
Постановление акимата Мангистауской области от 29 декабря 2001 года N 69. Зарегистрировано управлением юстиции Мангистауской области 18 января 2002г. за N 682.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О санитарно- эпидемиологическом благополучии населения", "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях приведения в соответствие ранее принятое решение акима области от 23 мая 2001 года N 105 "Об утверждении Комплексного плана мероприятий по профилактике и борьбе с карантинными и другими особо-опасными инфекциями в Мангистауской области на 2001-2005гг.", акимат области постановляет:
1. Утвердить Комплексный план мероприятий по профилактике и борьбе с карантинными и другими особо-опасными инфекциями в Мангистауской области на 2002-2006 годы.
2. Акимам городов и районов, Областному управлению здравоохранения (Досбаев А.С.), областной санэпидемстанции (Нейзер В.Э.), Мангистауской противочумной станции (Косовцев В.Я.), Областному территориальному управлению МСХ РК (Беришбаев С.Б.), Областному управлению внутренних дел (Байжасаров Б.З.), Областному управлению государственного контроля за животным и растительным миром (Коданов О.Ш.), Областной дирекции телекоммуникации (Бинаев Н.Б.) обеспечить выполнения указанных мероприятий.
3. Признать утратившим силу решения акима области от 23 мая 2001 года
N 105 "Об утверждении Комплексного плана мероприятий по профилактике и
борьбе с карантинными и другими особо-опасными инфекциями в Мангистауской
области на 2001-2005гг."
4. Контроль за выполнением данного постановления  возложить на
заместителя акима области Бортника М.М.
Аким  области