"2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі 2001 жылдың 28 маусымындағы N 12/1 Cолтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 6 тамызда N 408 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
"Бюджет жүйесі туралы" Z990357 Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Z010148 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2 "2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімінің облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 19 сәуірдегі N 9/1 V01S305 "2001 жылға арналған бюджетті нақтылау туралы", 2001 жылғы 19 сәуірдегі N 10/1 "2001 жылға арналған бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" және 2001 жылғы 28 сәуірдегі N 11/3 "2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімдерімен нақтыланғанын ескере отырып келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
"8416165" саны "8497165" санына өзгертілсін;
"3764520" саны "3765520" санына өзгертілсін;
"8416165" саны "8890948" санына өзгертілсін;
"7428165" саны "7861948" санына өзгертілсін;
2. 8 тармақта:
"195288" саны "200288" санына өзгертілсін;
"256378" саны "259378" санына өзгертілсін;
"173954" саны "175954" санына өзгертілсін;
"308506" саны "309506" санына өзгертілсін;
"608279" саны "611279" санына өзгертілсін.
3. 10 тармақтағы "68000 мың теңге" сөздерінен соң келесі мазмұндағы
"экономика салаларын қолдау және дамыту үшін кредит беруге 41000 мың
теңге"
сөздерімен толықтырылсын.
4. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша жаңа редакцияда баяндалсын
(қоса берілген).
5. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Облыстық мәслихаттың                     Облыстық мәслихаттың
кезектен тыс XII сессиясының             хатшысы
төрағасы
N 1 қосымша
Облыс мәслихатының
2001ж. 25 желтоқсандағы
N 8/2 шешіміне
2001 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының бюджеті
I. Кірістер
___________________________________________________________________________
Санат                                                            Сомасы,
-------------------------                                        мың теңге
Сынып
---------------------                 Атауы
Кіші сынып
----------------
Ерекшелік
---------------------------------------------------------------------------

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 июня 2001 года N 12/1 зарегистрировано управлением юстиции Северо- Казахстанской области 6 августа 2001 года за N 408. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год" с учетом его уточнения решениями областного маслихата
N 9/1 от 19 марта 2001 года "Об уточнении областного бюджета на 2001 год" N 10/1 от 19 апреля 2001 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год" и N 11/3 от 28 апреля 2001 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
Цифру "8416165" заменить цифрой "8497165";
цифру "3764520" заменить цифрой "3765520";
цифру "8416165" заменить цифрой "8890948";
цифру "7428165" заменить цифрой "7861948";
2. В пункте 8:
цифру "195288" заменить цифрой "200288";
цифру "256378" заменить цифрой "259378";
цифру "173954" заменить цифрой "175954";
цифру "308506" заменить цифрой "309506";
цифру "608279" заменить цифрой "611279".
3. В пункте 10 после слов "68000 тыс.тенге" дополнить словами следующего содержания "на кредитование для поддержки и развития отраслей экономики 41000 тыс.тенге".
4. Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции (прилагается).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель внеочередной XII                        Секретарь
сессии областного маслихата                    областного маслихата
Приложение 1
к решению облмаслихата
N 8/2 от 25 декабря 2000г.
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2001 год
I. Доходы
___________________________________________________________________________
Категория                                                         Сумма
-------------------------                                        тыс.тенге
Класс
---------------------           Наименование
Подкласс
----------------
Специфика
---------------------------------------------------------------------------

1    2    3      4                         5                        6
---------------------------------------------------------------------------
Түсімдер                                   8497165
---------------------------------------------------------------------------
Кірістер                                   3765520
---------------------------------------------------------------------------
1                      Салықтық түсімдер                          3660557
---------------------------------------------------------------------------
1                 Кірістерге және капитал өсіміне салынатын
табыс салығы                                488867

1    2    3      4                     5                            6
---------------------------------------------------------------------------
Поступления                                8497165
---------------------------------------------------------------------------
Доходы                                     3765520
---------------------------------------------------------------------------
1                      Налоговые поступления                      3660557
---------------------------------------------------------------------------
1                 Подоходный налог на доходы и прирост
капитала                                    488867

2            Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы      488867
1     Жеке тұлғалардан алынатын төлем көзінен
ұсталатын табыс салығы                      488867
3                 Әлеуметтік салық                           2975987
1            Әлеуметтік салық                           2975987
5                 Жұмыс және қызметтерге, тауарларға ішкі
салықтар
2            Акциздер                                    195703
2     Арақ                                        169696
3     Ликер-арақ бұйымдары                         23333
4     Шараптар                                      1500
23     Ойын бизнесі                                  1174
---------------------------------------------------------------------------
2                      Салыққа жатпайтын түсімдер                  104963
---------------------------------------------------------------------------
1                  Меншіктен және кәсіпкерлік қызметтен түскен
кірістер                                      3649
2            Қаржы мекемелері мен заңды тұлғалардан
түскен салыққа жатпайтын түсімдер             3649
18     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерінің меншігіндегі
мүлікті сатудан алынатын түсімдер             2649
22     Жергілікті бюджеттен заңды және жеке
тұлғаларға кредиттер бергені үшін алынған
сыйлықтар (мүдделер)                          1000
2                   Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық
емес және ілеспе саудадан алынатын кірістер  47250
1            Әкімшілік алымдар                            47250
12     Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін
төлем                                        47250
3            Коммерциялық емес және ілеспе саудадан
алынатын басқа да төлемдер мен түсімдер       2120
1     Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден
алынатын түсімдер                             2120
3                   Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін
түсімдер                                      1500
1            Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін
түсімдер                                      1500
10     Қоршаған ортаны қорғау туралы заңдарды
бұзғаны үшін төленетін айыппұлдар             1500
5                   Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер           50444
1            Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер

2            Подоходный налог с физических лиц           488867
1     Подоходный налог с физических лиц,
удерживаемый у источника выплаты            488867
3                 Социальный налог                           2975987
1            Социальный налог                           2975987
5                 Внутренние налоги на товары, работы и
услуги
2            Акцизы                                      195703
2     Водка                                       169696
3     Ликеро-водочные изделия                      23333
4     Вина                                          1500
23     Игорный бизнес                                1174
---------------------------------------------------------------------------
2                      Неналоговые поступления                     104963
---------------------------------------------------------------------------
1                  Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности                               3649
2            Неналоговые поступления от юридических лиц
и финансовых учреждений                       3649
18     Поступления от продажи имущества,
принадлежащего государственным учреждениям,
финансируемым из местного бюджета             2649
22     Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из местного бюджета
юридическим и физическим лицам                1000
2                   Административные сборы и платежи, доходы
от некоммерческих и сопутствующих продаж     47250
1            Административные сборы                       47250
12     Платежи за загрязнение окружающей среды      47250
3            Прочие платежи и доходы от некоммерческих
и сопутствующих продаж                        2120
1     Поступления от аренды имущества
государственной собственности                 2120
3                   Поступления по штрафам и санкциям             1500
1            Поступления по штрафам и санкциям             1500
10     Штрафы за нарушение природоохранного
законодательства                              1500
5                   Прочие неналоговые поступления               50444
1            Прочие неналоговые поступления

10     Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер           50444
---------------------------------------------------------------------------
4                      Алынған ресми трансферттер (гранттар)     3731645
---------------------------------------------------------------------------
2                   Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған
органдарынан түсетін трансферттер          3731645
1            Республикалық бюджеттен түсетін
трансферттер                               3731645
1     Ағымдағылар                                3731645
---------------------------------------------------------------------------
5                      Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу        1000000
---------------------------------------------------------------------------

10     Прочие неналоговые поступления               50444
---------------------------------------------------------------------------
4                      Получаемые официальные трансферты (гранты) 3731645
---------------------------------------------------------------------------
2                   Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления                3731645
1            Трансферты из республиканского бюджета     3731645
1     Текущие                                    3731645
---------------------------------------------------------------------------
5                      Погашение кредитов, выданных из бюджета    1000000
---------------------------------------------------------------------------

1                   Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу        1000000
5            Бюджеттен берілген өзге де кредиттерді
өтеу                                       1000000
10     Жергілікті бюджеттен берілген өзге де кредиттерді
өтеу                                       1000000
___________________________________________________________________________
II.Шығыстар
___________________________________________________________________________
Функционалдық топ                                                Сомасы
-------------------------
Кіші функция                      Атауы                      мың теңге
---------------------
Мекеме
----------------
Бағдарлама
---------------------------------------------------------------------------
1    2    3      4                   А                               В
---------------------------------------------------------------------------
II. Шығыстар және кредиттеу          8890948
---------------------------------------------------------------------------
Шығыстар                      7861948
---------------------------------------------------------------------------

1                   Погашение кредитов, выданных из бюджета    1000000
5            Погашение прочих кредитов, выданных из
бюджета                                    1000000
10     Погашение прочих кредитов, выданных из
местного бюджета                           1000000
___________________________________________________________________________
II.Расходы
___________________________________________________________________________
Функциональная группа                                             Сумма
-------------------------
Подфункция                    Наименование                   тыс.тенге
---------------------
Учреждение
----------------
Программа
---------------------------------------------------------------------------
1    2    3      4                   А                              В
---------------------------------------------------------------------------
II. Расходы и кредитование           8890948
---------------------------------------------------------------------------
Расходы                       7861948
---------------------------------------------------------------------------

1                      Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер       225169
---------------------------------------------------------------------------
1                  Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкілді, атқарушы және басқа
органдар                                    121899
103           Жергілікті өкілді органдардың аппараты        5549
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар      4609
30     Депутаттық қызмет                              940
105           Әкімдер аппараты                            116350
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар    116350
2                  Қаржылық қызмет                             103270
259           Коммуналдық меншікті басқару                 38750
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар      9750
30     Коммуналдық меншікті жекешелендіруді
ұйымдастыру                                   4000
31     Коммуналдық меншікке мүлік алу               25000
260           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
қаржы атқарушы органы                        64520
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар     62160
30     Қолма-қол ақшасыз және клирингтік есеп
айырысу жүйесін дамыту                        2360
---------------------------------------------------------------------------
2                      Қорғаныс                                    248072
---------------------------------------------------------------------------
1                  Әскери мұқтаждар                             17888
105           Әкімдер аппараты                             17888
63     Жалпы әскери міндетті атқаруды қамтамасыз
ету                                          17888
2                  Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды
ұйымдастыру                                 230184
105           Әкімдер аппараты                            230184
31     Басқару пункттерін, арнайы қоймаларды құру
және ұстау және азаматтық қорғаныс
іс-шараларын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету                               21147
32     Жергілікті деңгейдегі төтенше жағдайларды
жою                                         209037
---------------------------------------------------------------------------
3                      Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік            403287
---------------------------------------------------------------------------
1                  Құқық қорғау қызметі                        166023
251           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істер атқарушы органы                  402837
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар    381041
30     Жергілікті деңгейде қоғамдық тәртіпті
қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету                               18392
34     Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын
азаматтарды көтермелеу                        3404
5                  Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің
қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі
қызмет                                         450
251           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істер атқарушы органы                     450
33     Терроризм мен экстремизм көріністерінің
алдын алу және тыю жөніндегі іс-шаралар        450
---------------------------------------------------------------------------

1                      Государственные услуги общего характера     225169
---------------------------------------------------------------------------
1                  Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                 121899
103           Аппарат местных представительных органов      5549
2     Административные расходы на местном уровне    4609
30     Депутатская деятельность                       940
105           Аппарат акимов                              116350
2     Административные расходы на местном уровне  116350
2                  Финансовая деятельность                     103270
259           Управление коммунальной собственностью       38750
2     Административные расходы на местном уровне    9750
30     Организация приватизации комм.собственности   4000
31     Приобретение имущества в коммунальную
собственность                                25000
260           Исполнительный орган финансов,
финансируемый из местного бюджета            64520
2     Административные расходы на местном уровне   62160
30     Развитие системы безналичных и клиринговых
расчетов                                      2360
---------------------------------------------------------------------------
2                      Оборона                                     248072
---------------------------------------------------------------------------
1                  Военные нужды                                17888
105           Аппарат акимов                               17888
63     Обеспечение выполнения всеобщей воинской
обязанности                                  17888
2                  Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                   230184
105           Аппарат акимов                              230184
31     Создание и содержание пунктов управления,
спецскладов и мат.тех.обеспечение
мероприятий Гражданской обороны              21147
32     Ликвидация чрезвычайных ситуаций на
местном уровне                              209037
---------------------------------------------------------------------------
3                      Общественный порядок и безопасность         403287
---------------------------------------------------------------------------
1                  Правоохранительная деятельность             166023
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета           402837
2     Административные расходы на местном уровне  381041
30     Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местном уровне  18392
34     Поощрение граждан,участвующих в охране
общественного порядка                         3404
5                  Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства               450
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета              450
33     Мероприятия по предупреждению и пресечению
проявлений терроризма и экстремизма            450
---------------------------------------------------------------------------

4                      Білім беру                                  371606
---------------------------------------------------------------------------
2                  Жалпы бастауыш, негізгі орта және орта
білім                                       303085
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             303085
20     Жергілікті деңгейде жалпы білім беретін
оқыту                                       264832
32     Жергілікті деңгейде орта білім беру
жүйесін ақпараттандыру                        3270
37     Орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің
кітапханалық қорларын толықтыру үшін
кітап сатып алу және әкелу                     580
61     Жергілікті деңгейде балалар мен жастарға
қосымша білім беру бағдарламасын жүзеге
асыру                                        33695
4   2    263    62     Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын
өткізу                                         708
3                  Бастауыш кәсіптік білім                      50286
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                              50286
31     Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік
білім беру                                   50286
5                  Қосымша кәсіби білім беру                    18235
105           Әкімдер аппараты                              1055
11     Жергілікті деңгейде кадрлардың
біліктілігін көтеру және қайта даярлау        1055
251           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істер атқарушы органы                    9298
11     Кадрларды қайта даярлау                       9298
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                               7882
11     Кадрларды қайта даярлау                       7882
---------------------------------------------------------------------------
5                      Денсаулық сақтау                            841572
---------------------------------------------------------------------------
1                  Көп бейімді ауруханалар                     134156
254           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы            134156
36     Жергілікті деңгейде халыққа стационарлық
медициналық көмек көрсету                   134156
2                  Халықтың денсаулығын қорғау                 279517
254           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы            279517
31     Жергілікті деңгейдегі кең бейімді
ауруханалар                                  12351
33     Жергілікті деңгейде жұқпалы аурулармен
күрес жүргізу                                 3322
34     Жергілікті деңгейде қан (алмастырғыштарды)
өндіру                                       34758
39     Жергілікті деңгейде жұқпалы аурулармен
күрес жүргізу                                46034

4                      Образование                                 371606
---------------------------------------------------------------------------
2                  Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование                           303085
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                         303085
20     Общеобразовательное обучение на местном
уровне                                      264832
32     Информатизация системы среднего
образования на местном уровне                 3270
37     Приобретение и доставка учебников для
обновления библиотечных фондов
государственных учреждений среднего
образования                                    580
61     Реализация программ дополнительного
образования для детей и юношества на
местном уровне                               33695
4   2    263    62     Проведение школьных олимпиад на местном
уровне                                         708
3                  Начальное профессиональное образование       50286
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          50286
31     Профессионально-техническое образование на
местном уровне                               50286
5                  Дополнительное профессиональное образование  18235
105           Аппарат акимов                                1055
11     Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      1055
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета             9298
11     Переподготовка кадров                         9298
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           7882
11     Переподготовка кадров                         7882
---------------------------------------------------------------------------
5                      Здравоохранение                             841572
---------------------------------------------------------------------------
1                  Больницы широкого профиля                   134156
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           134156
36     Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                 134156
2                  Охрана здоровья населения                   279517
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           279517
31     Больницы широкого профиля на местном
уровне                                       12351
33     Борьба с эпидемиями на местном уровне         3322
34     Производство крови (заменителей) на
местном уровне                               34758
39     Профилактика и борьба с опасными
инфекциями на местном уровне                 46034

45     Аналар мен балаларды қорғау                 183052
3                  Мамандандырылған медициналық көмек          315158
254           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы            315158
30     Психикалық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                    75838
32     Туберкулез ауруларына мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                   117825
47     Онкологиялық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                    37169
254    48     Алкогольдік, нашақорлық және
токсикологиялық тәуелді ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек көрсету   50982
49     Тері-венерологиялық ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек көрсету   33344
4                  Емханалар                                    12154
254           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы             12154
54     Амбулаториялық-емханалық ұйымдарда халыққа
алғашқы медициналық-санитарлық көмек
көрсету                                      12154
5                  Медициналық көмектің басқа түрлері           29356
251           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істер атқарушы органы                   22072
31     Әскери қызметшілерге құқық қорғау
органдарының қызметкерлеріне және олардың
отбасы мүшелеріне стационарлық
медициналық көмек көрсету                    22072
254           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы              7284
43     Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету                                 7284
9                  Денсаулық сақтау саласындағы өзге де
қызметтер                                    71231
5   9    254           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы             71231
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар     12090
44     Дәрі-дәрмек, дәрігерлік жабдықтарды және
санитарлық көліктерді орталықтандырылған
сатып алу                                    56481
51     Медициналық-статистикалық ақпараттарды
жинау және талдауларды ұйымдастыру            2660
---------------------------------------------------------------------------
6                      Әлеуметтік қамтамасыз ету және әлеуметтік
көмек                                       776959
---------------------------------------------------------------------------
1                  Әлеуметтік қамтамасыз ету                   741259
258           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                             713146

45     Охрана материнства и детства                183052
3                  Специализированная медицинская помощь       315158
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           315158
30     Оказание стационарной медицинской помощи
больным, страдающим психическими
расстройствами                               75838
32     Оказание стационарной медицинской помощи
больным туберкулезом                        117825
47     Оказание стационарной медицинской помощи
больным онкологическими заболеваниями        37169
254    48     Оказание стационарной медицинской помощи
больным алкоголизмом, наркоманией
и токсикоманией                              50982
49     Оказание стационарной медицинской помощи
больным кожно-венерологическими
заболеваниями                                33344
4                  Поликлиники                                  12154
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            12154
54     Оказание первичной медико-санитарной
помощи и специализированной
амбулаторно-поликлинической помощи           12154
5                  Другие виды медицинской помощи               29356
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            22072
31     Оказание  медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов,
членам их семей больным онкологическими
заболеваниями                                22072
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета             7284
43     Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях                      7284
9                  Прочие услуги в области здравоохранения      71231
5   9    254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            71231
2     Административные расходы на местном уровне   12090
44     Централизованный закуп лекарственных
средств и медицинского оборудования          56481
51     Организация и сбора и анализа медико-
статистической информации                     2660
---------------------------------------------------------------------------
6                      Социальное обеспечение и социальная помощь  776959
---------------------------------------------------------------------------
1                  Социальное обеспечение                      741259
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                            713146

31     Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар            505041
32     Жергілікті деңгейде интернаттық тұрпатты
мекемелер арқылы көрсетілетін әлеуметтік
қамтамасыз ету                              208105
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                              28113
33     Балаларды әлеуметтік қорғау                  28113
2                  Әлеуметтік көмек                              6540
258           Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
атқарушы органы                               6540
30     Жұмыспен қамту бағдарламасы  (қоғамдық
жұмыстар, кәсіби дайындық және
жұмыссыздарды қайта даярлау)                  3000
34     Мүгедектерді оралту бағдарламасы бойынша
оқыту                                          203
57     Жергілікті деңгейде мүгедектерді
әлеуметтік қолдау                             3337
9                  Облыстағы әлеуметтік көмектің басқа да
қызметтері                                   29160
258           Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
атқарушы органы                              29160
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар     16400
33     Жергілікті деңгейдегі медициналық-
әлеуметтік сараптама комиссиясы               8130
35     Жәрдемақыларды бөлу, төлеу және жеткізу
қызметтеріне ақы төлеу                        3030
70     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-техникалық
базасын бекіту және ақпарлау                  1600
---------------------------------------------------------------------------
7                      Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық            148649
---------------------------------------------------------------------------
1                      Тұрғын үй шаруашылығы                        68649
105           Әкімдер аппараты                             18649
73     Азаматтардың жеке санаттарын тұрғын үймен
қамтамасыз ету                               18649
274           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы
атқарушы органы                              50000
43     Халықтың айрықша мұқтаж адамдарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету                         50000
3                  Сумен жабдықтау                              80000
7   3    274           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы
атқарушы органы                              80000
40     Ауыз сумен жабдықтау жөніндегі жұмыстарды
ұйымдастыру                                  80000
---------------------------------------------------------------------------
8                      Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік    137964
---------------------------------------------------------------------------

31     Специальные государственные пособия         505041
32     Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на
местном уровне                              208105
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          28113
33     Социальное обеспечение детей                 28113
2                  Социальная помощь                             6540
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                              6540
30     Программа занятости (общественные работы,
профессиональная подготовка и
переподготовка безработных)                   3000
34     Обучение инвалидов по программе реабилитации   203
57     Социальная поддержка инвалидов на местном
уровне                                        3337
9                  Прочие услуги в области социальной помощи    29160
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                             29160
2     Административные расходы на местном уровне   16400
33     Медико-социальная экспертиза на местном
уровне                                        8130
35     Оплата услуг по зачислению, выплате и
доставке пособий                              3030
70     Укрепление материально-технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета             1600
---------------------------------------------------------------------------
7                      Жилищно-коммунальное хозяйство              148649
---------------------------------------------------------------------------
1                      Жилищное хозяйство                           68649
105           Аппарат акимов                               18649
73     Обеспечение жильем отдельных категорий
граждан                                      18649
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             50000
43     Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения                                    50000
3                  Водоснабжение                                80000
7   3    274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             80000
40     Организация работ по снабжению питьевой
водой                                        80000
---------------------------------------------------------------------------
8                      Культура, спорт и информационное
пространство                                137964
---------------------------------------------------------------------------

1                  Мәдениет саласындағы қызмет                  45054
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                              45054
41     Жергілікті деңгейде халықтың демалуын
қамтамасыз ету                               31653
43     Жергілікті деңгейде ойын-сауық шараларын
өткізу                                       10401
44     Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                          3000
2                  Спорт және туризм                            64379
8   2    263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                              64379
39     Жергілікті деңгейде спорт шараларын өткізу   64229
57     Жергілікті деңгейде туристік қызмет
жөнінде шаралар                                150
3                  Ақпараттық кеңістік                          28531
105           Әкімдер аппараты                             19163
46     Газеттер мен журналдар арқылы жергілікті
деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты
жүргізу                                      13658
47     Телерадио хабарлары арқылы жергілікті
деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты
жүргізу                                       5505
261           Мұрағат қоры бөлімі                           7998
30     Архив қорының, мерзімді басылымдардың
сақталуын қамтамасыз ету және оларды
жергілікті деңгейде арнайы пайдалану          7998
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                               1370
50     Жергілікті деңгейде тілдерді қолдану мен
дамыту мемлекеттік бағдарламасын жүзеге
асыру                                         1370
---------------------------------------------------------------------------
10                     Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау                      119150
---------------------------------------------------------------------------
1                  Ауыл шаруашылығы                             50000
257           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылығы атқару органы               50000
32     Өсімдіктердің аурулары мен зиянкестерімен
күрес жөніндегі жұмыстарды жүргізу           50000
5                  Қоршаған ортаны қорғау                       48750
105           Әкімдер аппараты                             48750
34     Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны
қорғауды ұйымдастыру                         48750
9                  Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де
қызметтер                                    20400
257           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылық атқару органы                20400

1                  Деятельность в области культуры              45054
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          45054
41     Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                            31653
43     Проведение зрелищных мероприятий на
местном уровне                               10401
44     Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                             3000
2                  Спорт и туризм                               64379
8   2    263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          64379
39     Проведение спортивных мероприятий на
местном уровне                               64229
57     Мероприятия по туристической деятельности
на местном уровне                              150
3                  Информационное пространство                  28531
105           Аппарат акимов                               19163
46     Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы
на местном уровне                            13658
47     Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание
на местном уровне                             5505
261           Отдел архивного фонда                         7998
30     Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование на местном уровне               7998
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           1370
50     Реализация государственной программы
функционирования и развития языков на
местном уровне                                1370
---------------------------------------------------------------------------
10                     Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                   119150
---------------------------------------------------------------------------
1                  Сельское хозяйство                           50000
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета            50000
32     Выполнения работ  по борьбе с вредителями
и болезнями растений                         50000
5                  Охрана  окружающей среды                     48750
105           Аппарат акимов                               48750
34     Организация охраны окружающей среды на
местном уровне                               48750
9                  Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и
охраны окружающей среды                      20400
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета            20400

2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар     16800
70     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-техникалық
базасын және ақпараттануын нығайту            3600
---------------------------------------------------------------------------
12                     Көлік және байланыс                         382089
---------------------------------------------------------------------------
1                  Автомобиль көлігі                           382089
274           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы
атқарушы органы                             382089
50     Жергілікті деңгейде автомобиль жолдары
жүйесін пайдалану                           382089
13                     Басқалар                                    243797
3                  Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау                         5515
272           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орта бизнесті
қолдау атқарушы органы                        5515
31     Жергілікті деңгейде жеке кәсіпкерлікті
қолдауды ұйымдастыру                          5515
9                  Басқалар                                    232782
105           Әкімдер аппараты                            186952
30     Коммуналдық меншік объектілерін салу
және күрделі жөндеу                          50000
42     Қазақстан дамыту банкінің жарғылық
капиталына қатысу                            30000
52     Жергілікті атқарушы органдарының резерві     56452
61     Өкілетті шығыстар                              500
13  9    105    71     Аймақтардың республикалық маңызды
шараларға қатысуы                            50000
263           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                              24210
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар     24210
272           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, кіші және орта бизнесті қолдау
атқарушы органы                              14990
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар     14990
273           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым және құрылыстың атқарушы органы  6630
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар      6630
274           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы
атқарушы органы                               5500
2     Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар      2910
70     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың мат.-тех. базасын
және ақпараттандырылуын нығайту               2590
---------------------------------------------------------------------------

2     Административные расходы на местном уровне   16800
70     Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                              3600
---------------------------------------------------------------------------
12                     Транспорт и связь                           382089
---------------------------------------------------------------------------
1                  Автомобильный транспорт                     382089
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                            382089
50     Эксплуатация дорожной системы на местном
уровне                                      382089
13                     Прочие                                      243797
3                  Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                          5515
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                           5515
31     Организация поддержки малого
предпринимательства на местном уровне         5515
9                  Прочие                                      232782
105           Аппарат акимов                              186952
30     Строительство и капитальный ремонт
объектов коммунальной собственности          50000
42     Участие в уставном капитале Банка
развития Казахстана                          30000
52     Резерв местных исполнительных органов        56452
61     Представительские расходы                      500
13  9    105    71     Участие регионов в мероприятиях
республиканского значения                    50000
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          24210
2     Административные расходы на местном уровне   24210
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                          14990
2     Административные расходы на местном уровне   14990
273           Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного
бюджета                                       6630
2     Административные расходы на местном уровне    6630
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                              5500
2     Административные расходы на местном уровне    2910
70     Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                              2590
---------------------------------------------------------------------------

14                     Борышқа қызмет көрсету                       50444
---------------------------------------------------------------------------
105           Әкімдер аппараты                             50444
53     Жергілікті атқарушы органдардың борышына
қызмет көрсету                               50444
---------------------------------------------------------------------------
15                     Ресми трансферттер                         3913190
---------------------------------------------------------------------------

14                     Обслуживание долга                           50444
---------------------------------------------------------------------------
105           Аппарат акимов                               50444
53     Обслуживание долга местных исполнительных
органов                                      50444
---------------------------------------------------------------------------
15                     Официальные трансферты                     3913190
---------------------------------------------------------------------------

105           Әкімдер аппараты                           3913190
54     Жергілікті бюджеттен берілетін
трансферттер                               3913190
---------------------------------------------------------------------------
Кредиттеу                                  1029000
---------------------------------------------------------------------------
257           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылығындағы атқарушы орган        920000
83     2001 жылға арналған көктемгі егіс және
орақ жұмыстарын өткізу үшін кредит беру     920000
272           Әкімдер аппараты                            109000
80     Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті
дамыту үшін кредит беру                      68000
81     Экономика салаларын қолдау және дамыту
үшін кредиттеу                               41000
---------------------------------------------------------------------------
III. Бюджет тапшылығы (профициті)
---------------------------------------------------------------------------
IV. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
---------------------------------------------------------------------------
Түсімдер                         920000
---------------------------------------------------------------------------
6   0      0     0     Жалпы қаржыландыру                          920000

105           Аппарат акимов                             3913190
54     Трансферты из областного бюджета           3913190
---------------------------------------------------------------------------
Кредитование                               1029000
---------------------------------------------------------------------------
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета           920000
83     Кредитование сельхозтоваропроизводителей
на проведение весенне-полевых и уборочных
работ в 2001 году                           920000
272           Аппарат акимов                              109000
80     Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне        68000
81     Кредитование для поддержки и развития
отраслей экономики                           41000
---------------------------------------------------------------------------
III. Дефицит (профит) бюджета
---------------------------------------------------------------------------
IV. Финансирование дефицита
(использования  профицита) бюджета
---------------------------------------------------------------------------
Поступление                      920000
---------------------------------------------------------------------------
6   0      0     0     Общее финансирование                        920000

6   1      6     0     Басқа ішкі қаржыландыру                     920000
6   1      6     1     Республикалық бюджеттің кредиттері          920000
---------------------------------------------------------------------------
Өтеу                            -920000
---------------------------------------------------------------------------
16  0      0     0     Қаржыландыру                               -920000

6   1      6     0     Прочее внутреннее финансирование            920000
6   1      6     1     Кредиты из республиканского бюджета         920000
---------------------------------------------------------------------------
Погашение                       -920000
---------------------------------------------------------------------------
16  0      0     0     Финансирование                             -920000

16  1    105    55     Облыстағы жергілікті атқарушы органдардың
қарыздарын өтеу                            -920000
---------------------------------------------------------------------------
(Маман: Ысқақова Д.Қ.)

16  1    105    55     Погашение долга местного исполнительного
органа области                             -920000
---------------------------------------------------------------------------
(Специалист: Искакова Д.К.)