"Қазақстан Республикасында жүктiлiктi тоқтатуды жүргiзудiң айғақтары мен ережелерi туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 687 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2002 жылғы 30 қыркүйектегі N 905 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 23 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2024. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 890 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2011.12.12 № 890 (қол қойған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
Денсаулық сақтау жүйесiндегi қолданылып жүрген заңдарды жетiлдiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 687 "Жүктiлiктi жасанды жолмен тоқтату операциясын жүргiзудiң айғақтары мен ережелерi туралы" бұйрығына (2002 жылғы 8 тамызда ресми газетте жарияланған 2001 жылғы 10 тамыздағы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiндегi мемлекеттiк тiркеуi N 1620; "Қазақстан Республикасында жүктiлiктi тоқтатуды жүргiзудiң айғақтары мен ережелерi туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2001 жылғы 24 шілдедегi N 687 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң 2002 жылғы 13 мамырдағы N 481 бұйрығының мемлекеттiк тiркеуi N 1884) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген жүктiлiктi жасанды жолмен тоқтату операциясын жүргiзудiң Ережесiнде:
8-тармақта "028/y есепке алу үлгiсiн пайдалана oтырып" сөздерi алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Емдеу-алдын алу iсi департаментiнiң директоры Халел Сағынға жүктелсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 24 июля 2001 года № 687 "О показаниях и правилах проведения прерывания беременности в Республике Казахстан"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года № 905. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 октября 2002 года № 2024. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 890
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 12.12.2011 № 890.
В целях совершенствования действующего законодательства в системе здравоохранения приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 24 июля 2001 года N 687 "О показаниях и правилах проведения операции искусственного прерывания беременности" (государственная регистрация приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 10 августа 2001 года N 1620, опубликованного в Официальной газете 03.08.02 г., приказ Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 13 мая 2002 года N 481, государственная регистрация от 13 июня 2002 года N 1884 "О внесении изменений в Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 24 июля 2001 года N 687 "О показаниях и правилах проведения прерывания беременности в Республике Казахстан") следующее изменение:
В Правилах проведения операции искусственного прерывания беременности, утвержденных указанным приказом:
в пункте 8 слова "используя учетную форму 028/у" исключить.
2. Контроль за исполнением данного приказа возложить на директора Департамента лечебно-профилактической работы Халел Сагын.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр