N 771 "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру өтеулерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 638 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2130. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 27 мамырда N 771 тіркелген, "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдар нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені" журналында 1999 жылғы N 10 жарияланған "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру өтеулерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мынадай бұйрықтарымен өзгерістер енгізілді: 1999 жылғы 14 қыркүйектегі  N 496  - N 919 тіркелді, 1999 жылғы 18 қазандағы  N 570  - N 941 тіркелді, 1999 жылғы 8 желтоқсандағы  N 650  - N 1019 тіркелді, 2000 жылғы  20 шілдедегі  N 331  - N 1228 тіркелді,  2001 жылғы 7 ақпандағы  N 177  - N 1484 тіркелді, 2001 жылғы 28 мамырдағы  N 278  - N 1556 тіркелді, 2001 жылғы 15 тамыздағы  N 381  - N 1649 тіркелді, 2001 жылғы 19 желтоқсандағы  N 537  - N 1704 тіркелді, 2002 жылғы 4 наурыздағы  N 88  - N 1802 тіркелді, 2002 жылғы 1 шілдедегі  N 302  - N 1932 тіркелді, 2002 жылғы 15 шілдедегі  N 324  - N 1927 тіркелді, 2002 жылғы 5 қазандағы  N 478  - N 2028 тіркелді, 2002 жылғы 1 қарашадағы  N 552  - N 2046 тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға N 1 "Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсетулерінің тізбесі" қосымшасында:
"Мемлекеттік білім мекемелері көрсететін қызметтер" бөлімінде:
1-ақылы қызметтердің коды бойынша:
9-бағандағы "мектептердің деген сөзден кейін ", оқу корпустарын және жатақханалардың" деген сөздермен толықтырылсын;
2-ақылы қызметтердің коды бойынша:
8-бағандағы "мектептердің, мектеп-интернаттардың" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года N 638. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2003 г. N 2130. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 1999 года N 771, опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10, (внесены изменения приказами Министра финансов  Республики Казахстан:  от 14 сентября 1999 года N 496  - зарегистрирован за N 919, от 18 октября 1999 года N 570  - зарегистрирован за N 941, от 8 декабря 1999 года N 650  - зарегистрирован за N 1019, от 20 июля 2000 года N 331  - зарегистрирован за N 1228, от 24 ноября 2000 года N 496  - зарегистрирован за N 1305, от 7 апреля 2001 года N 177  - зарегистрирован за N 1484 , от 28 мая N 2001 года N 278  - зарегистрирован за N 1556, от 15 августа 2001 года N 381  - зарегистрирован за N 1649, от 19 декабря 2001 года N 537  - зарегистрирован за N 1704, от 4 марта 2002 года N 88  - зарегистрирован за N 1802, от 1 июля 2002 года N 302  - зарегистрирован за N 1932, от 15 июля 2002 года N 324  - зарегистрирован за N 1927, от 5 октября 2002 года N 478  - зарегистрирован за N 2028, от 1 ноября 2002 года N 552  - зарегистрирован за N 2046) следующие изменения и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования":
по коду платных услуг 1:
в графе 9 после слов "ремонт школ" дополнить словами ", учебных корпусов и общежитий";
по коду платных услуг 2:
в графе 8 слова "школ и школ-интернатов" исключить;

1-5, 8, 9, 29 және 34-ақылы қызметтердің коды бойынша:
1-6-бағандағы "РБ  4  2  613  031  030,  031" жолы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"РБ  4  6  225  009  040";
үшінші жолда:
5-баған "044" деген саннан кейін ", 049" деген санмен толықтырылсын;
6-бағанда "030" деген саннан кейін ", 032" деген санмен толықтырылсын;
7 және 33-ақылы қызметтер коды бойынша:
үшінші жолда:
5-бағандағы "044" деген саннан кейін ", 049" деген санмен толықтырылсын;
6-бағандағы "030" деген саннан кейін ", 032" деген санмен толықтырылсын;
ақылы қызметтердің 7-9-коды бойынша:
8-бағанда "оқушылардың" деген сөз "оқып үйренушілердің" деген сөзбен ауыстырылсын;
ақылы қызметтердің 24 және 31-кодтары бойынша:
8-бағанда "оқушылар", "оқушылармен" деген сөздер өзгеріссіз сол күйінде қалсын;
ақылы қызметтердің 36 және 37-кодтары бойынша:
бірінші жолда:
3-бағандағы "6" деген сан "9" деген санмен ауыстырылсын;
6-баған "030" деген саннан кейін ", 032" деген санмен толықтырылсын;
екінші жолда:
1-6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ  4  6  225  009  040";
"Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік және ведомстволық мұрағаттар көрсететін қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 38-коды бойынша:
бірінші жолда:
6-бағандағы "031" деген сан ", 030" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағандағы "негіздемелеріне" деген сөздің алдынан "құжаттау" деген сөзбен толықтырылсын;
ақылы қызметтердің 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45-кодтары бойынша:
бірінші жолда:
6-бағандағы "031" деген сан ", 030" деген санмен толықтырылсын;
қосымшаға сәйкес "Мемлекеттік кітапханалар және мемлекеттік мұрағат-қорықтар көрсететін қызметтер" бөлімімен толықтырылсын;
қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының Қарулы күш әскери бөлімдері, Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекаралық қызмет әскери бөлімдері көрсететін қызметтер" бөлімімен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
N 771 "Ақылы қызмет көрсетудi
iске асырудан, демеушілiк және
қайырымдылық көмек көрсетуден
алынатын қаражаттарды,
мемлекеттiк мекемелердiң
депозиттiк сомалары мен
сақтандыру өтеулерiн
қалыптастыру, пайдалану және
есепке алу тәртiбi туралы
қағиданы бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
1999 жылғы 3 мамырдағы
N 177 бұйрығына өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2002 жылғы 25 желтоқсандағы
N 638 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттiк бюджет қаражатының есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелердiң ақылы қызмет көрсетулерiнің тiзбесi
-------------------------------------------------------------------
Бюджет түрі                |Ақылы  |                  |
Функционалдық топ       |қызмет.|                  |
Ішкі функция         |тердің |    Пайдалану     | Негіздеме
Бағд. әкімш.       |атауы  |    бағыттары     |
Бағдарлама      |       |                  |
Кіші бағдарлама     |                  |
Ақылы қызм. коды                 |
-------------------------------------------------------------------
1  2  3  4   5    6   7     8             9                10
-------------------------------------------------------------------
Мемлекеттік кiтапханалар және мемлекеттiк мұрағат-қорықтар
көрсететiн қызметтер
-------------------------------------------------------------------
РБ 8  3 230 024  030, 47 Мемлекет.  Мемлекеттiк кiтап.  "2002 жылға
032,    тік кітап. хана мекемелерiнің  арналған
033,    ханалар    материалдық-техни.  республика.
034     көрсете.   калық базасын       лық бюджет
тін қыз.   нығайтуға (139,     туралы"
меттер     411); қызметтер     "Қазақстан
көрсету үшiн тар.   Республика.

по кодам платных услуг с 1-5, 8, 9, 29 и 34:
графы 1-6 после строки "РБ 4 2 613 031 030, 031" дополнить строкой следующего содержания:
"РБ   4  6  225  009  040";
в третьей строке:
графу 5 после цифры "044" дополнить цифрой ", 049";
графу 6 после цифры "030" дополнить цифрой ", 032";
по кодам платных услуг 7 и 33:
в третьей строке:
в графе 5 после цифры "044" дополнить цифрой ", 049";
в графе 6 после цифры "030" дополнить цифрой ", 032";
по коду платных услуг 7-9:
в графе 8 слово "учащихся" заменить словом "обучающихся";
по коду платных услуг 24 и 31:
в графе 8 слова "обучающихся", "обучающимися" заменить соответственно словами "учащихся", "учащимися";
по коду платных услуг 36 и 37:
в первой строке:
в графе 3 цифру "6" заменить цифрой "9";
графу 6 после цифры "030" дополнить цифрой ", 032";
во второй строке:
графы 1-6 изложить в следующей редакции:
"РБ  4  6  225  009  040";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными и ведомственными архивами, содержащимися за счет государственного бюджета":
по коду платных услуг 38:
в первой строке:
в графе 6 цифру "031" дополнить цифрой ", 030";
графу 9 после слова "основам" дополнить словом "документирования";
по коду платных услуг 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45:
в первой строке:
в графе 6 цифру "031" дополнить цифрой ", 030";
дополнить разделом "Услуги, предоставляемые государственными библиотеками и государственными музеями-заповедниками" согласно приложению;
дополнить разделом "Услуги предоставляемые воинскими частями Вооруженных сил, войсковыми частями Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение к приказу Министра
финансов Республики Казахстан
от 25 декабря 2002 года N 638
"О внесении изменений и дополнений
в приказ Министра финансов Республики
Казахстан от 3 мая 1999 года N 177
"Об утверждении Правил о порядке
формирования, использования и учета
средств, получаемых от реализации
платных услуг, от спонсорской и
благотворительной помощи депозитных
сумм и страховых выплат
государственных учреждений"
Перечень платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
Вид бюджета             |    |Наиме- |    Направления    | Обоснование
|Функц.группа        |    |нование|   использования   |
|  |Подфункция       |    |платных|                   |
|  |  |Адм.прогр.    |Код |услуг  |                   |
|  |  |  |Программа  |плат.       |                   |
|  |  |  |  |Подпро- |ус- |       |                   |
|  |  |  |  |грамма  |луг |       |                   |
___|__|__|__|__|________|____|_______|___________________|__________________
1 |2 |3 |4 |5 |    6   |  7 |   8   |         9         |        10
___|__|__|__|__|________|____|_______|___________________|__________________
Услуги, предоставляемые государственными библиотеками и
государственными музеями-заповедниками  ___________________________________________________________________________
РБ  8  3 230 024 030,032,  47 Услуги,  На укрепление ма-   Закон Республики
033,034      предо-   териально-техни-    Казахстан "О
ставляе- ческой базы госу-   республиканском
мые го-  дарственных библи-  бюджете на 2002
сударст- отечных учреждений  год", Постанов-
венными  (139,411); на оп-   ление ПРК от 8
библио-  лату труда специа-  августа 2002 года
теками   листов, привлекае-  N 884 "Об утвер-
мых для оказания    ждении Правил ис-
услуг (149); на     пользования
хозяйственные рас-  средств от реа-

РБ 8  3 263 045  030                тылған мамандарға   сының Заңы,
еңбекақы төлеуге    "Мемлекеттік
(149); шаруашылық   кітапхана.
шығыстарға (жылы.   лар мен
туға, электр        мемлекеттік
энергиясына, су.    мұражай-
мен жабдықтауға,    қорықтар
байланыс қызмет.    ұсынатын
терiне ақы төлеу.   тауарларды
ге және басқа да    сатудан және
коммуналдық         қызметтер
шығыстарға, ағым.   көрсетуден
дағы мақсаттар      түскен
үшiн заттар мен     қаражатты
материалдар сатып   пайдалану
алуға, көлік қыз.   ережесін
меттерiне ақы       бекіту
төлеуге) (145,      туралы" ҚР
144, 141, 142,      Үкіметінің
139, 143); кiтап.   2002 жылғы
хана қорларын       8 тамыздағы
толықтыру үшiн      N 884
әдебиеттер сатып    қаулысы
алуға (411);
кiтап қорының,
әлеуметтiк оқудың
сақтығы мәселе.
лерi жөніндегi
ғылыми және әдіс.
темелiк әдебиеттi
шығаруға (149);
жеке және мемле.
кеттік емес заңды
тұлғалардың
өтiнiштерi (өтi.
нiмдерi) бойынша
оқыту жүргiзу
үшiн оқу құралда.
рын, көрнекiлiк
материалдарды
сатып алуға (139,
149); жеке және
мемлекеттiк емес
заңды тұлғалар.
дың өтiнiштерi
(өтiнiмдерi)
бойынша жүргiзi.
летiн оқыту
тренингтерiне,
семинарларға,
конференцияларға
(149); жаппай
iс-шаралар
жүргiзуге (әде.
биет кештерiн,
көрмелер, презен.
тациялар, конкурс.
тар, кiтап күнде.
рiн, фестивальдар)
(139, 149, 159);
бланк өнiмдерiн,
кiтапшалар, авто.
рефераттар,
оқырман билеттерiн
талап ету парақта.
рын дайындауға
және таралымдауға
мұқабасы басып
шығаруға, кiшкене
парақтарды түптеуге
(139, 149); кiтапха.
на басылымдарын,
дыбыс баспа көшi.
рiмдерiн, бейне
фильмдердi,
фонограммаларды
сатуға (149);
кiтаптарды, журнал.
дарды жөндеуге,
қайта жаңартуға
және түптеуге,
жеке баптарды,
кiтаптардан,
журналдардан,
газеттерден алын.
ған материалдар.
дың фото-киносын,
бейне түсiрiмiн,
микро көшiруге
(139, 149)
-------------------------------------------------------------------
РБ 8  1 230 050  034, 48 Мемлеке.   Мемлекеттік мұра.
035,    тік        жай-қорықтың
036     мұражай-   материалдық-тех.
қорықтар   никалық базасын
көрсететін нығайтуға (139,
қызметтер  411); қызметтер
көрсету үшiн тар.
тылатын мамандар.
ға еңбекақы
төлеуге (149);
шаруашылық шығыс.
тарға (жылытуға,
электр энергиясы.
на, сумен жабдық.
тауға, байланыс
қызметтерiне ақы
төлеуге және
басқа да коммунал.
дық шығыстарға,
ағымдағы мақсаттар
үшiн заттар мен
материалдар сатып
алуға, көлiк
қызметтерiне ақы
төлеуге) (139, 141,
142, 143, 144,
145); үй-жайды
жалдауға, жеке және
мемлекеттік емес
заңды тұлғалардың
өтiнiштерi (өтiнiм.
дерi) бойынша
оқыту жүргiзу үшiн
оқу құралдарын,
көрнекілік материал.
дарды сатып алуға
(138, 139, 149)
-------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қарулы күш әскери бөлiмдерi, Ұлттық
қауіпсiздiк комитетi Шекаралық қызмет әскери бөлімдерi
көрсететiн қызметтер
-------------------------------------------------------------------
"Әскери

МБ  8  3 263 045 030                   ходы (оплата за     лизации товаров и
отопление, элект-   услуг, предостав-
роэнергию, водо-    ляемых государст-
снабжение, оплату   венными библио-
услуг связи и дру-  теками и государ-
гие коммунальные    ственными музея-
расходы, приобрете- ми-заповедника-
ние предметов и     ми"
материалов для те-
кущих целей, оплата
транспортных услуг)
(145, 144, 141,
142, 139, 143); на
приобретение лите-
ратуры для пополне-
ния библиотечных
фондов (411); на
издание научной и
методической лите-
ратуры по вопросам
сохранности книжного
фонда, социологии
чтения (149); на
приобретение учеб-
ных пособий, нагляд-
ных материалов для
проведения обучения
по заказам (заявкам)
физических и негосу-
дарственных юридичес-
ких лиц (139, 149);
на обучающие тренинги,
семинары, конференции,
проводимые по заказам
(заявкам) физических и
негосударственных юри-
дических лиц (149); на
проведение массовых ме-
роприятий (литературные
вечера, выставки, пре-
зентации, конкурсы, дни
книги, фестивали) (139,
149, 159); на изготов-
ление и тиражирование
бланочной продукции,
брошюр, авторефератов,
читательских билетов,
листков требований, пе-
чатание обложки, гребеш-
ковый переплет(139,149);
на реализацию изданий
библиотек, копий звуко-
записей, видеофильмов,
фонограмм (149); на
ремонт, реставрацию и
переплет книг, журналов,
фото-, кино-, видео-
съемку, микрокопирование
отдельных статей, мате-
риалов из книг, журналов,
газет (139,149)
РБ  8  1 230 050 034,035,  48 Услуги,  На укрепление ма-
036          предо-   териально-техни-
ставляе- ческой базы госу-
мые го-  дарственного музея-
сударст- заповедника (139,
венными  411); на оплату
музеями- труда специалистов,
заповед- привлекаемых для
никами   оказания услуг(149);
на хозяйственные
расходы (оплата за
отопление, электро-
энергию, водоснаб-
жение, оплату услуг
связи и другие ком-
мунальные расходы,
приобретение пред-
метов и материалов
для текущих целей,
оплата транспортных
услуг) (139, 141,
142, 143, 144, 145);
на аренду помещений
и приобретение учеб-
ных пособий, нагляд-
ных материалов для
проведения обучения
по заказам (заявкам)
физических и негосу-
дарственных юридичес-
ких лиц (138, 139, 149).
Услуги, предоставляемые воинскими частями Вооруженных сил,
войсковыми частями Пограничной службы Комитета Национальной
безопасности Республики Казахстан

РБ 3  5 410 050  000  49 Оқшаулан.  тамақ өнiмдерiн     қызметшілер
ған жабық  сатып алуға (131),  мен олардың
гарнизон.  ағымдағы шаруашы.   отбасы
дарда ше.  лық мақсаттар       мүшелерінің
каралық    үшiн материалдар    мәртебесі
застава.   және тұрмыс зат.    және оларды
ларда қыз. тарын сатып алуға   әлеуметтік
мет өтке.  (139), шартты       қорғау
ріп жат.   негiзде тартылған   туралы"
қан әске.  қызметкерлердің     Қазақстан
ри қызмет. еңбегiне ақы        Республика.
шілерді    төлеуге (149),      сының Заңы,
және олар. коммуналдық қызмет. "Әскери
дың отба.  терге ақы төлеуге   қызметшілер.
сы мүше.   (141), электр-жылу  ді азық-
лерін      энергиясы (144,     түлікпен
ақысы      145)                ақылы қамта.
үшін өнім.                     масыз ету
мен қамта.                     және әскери
масыз ету                      бөлімдер
жөніндегі                      ұсынатын
қызметтер                      тауарлар мен
көрсететiн
қызметтерiн
сатудан
түскен қара.
жатты пайда.
ланудың
жекелеген
мәселелерi"
туралы ҚР
Үкiметiнің
2002 жылғы
30 қазанда.
ғы N 1152
қаулысы
-------------------------------------------------------------------

РБ  3  5 410 050 000       49 Услуги   На приобретение      Закон Республики
по обес- продуктов питания    Казахстан "О ста-
печению  (131), на приобре-   тусе и социальной
военно-  тение материалов     защите военно-
служа-   для текущих хозяй-   служащих и членов
щих,про- ственных целей и     их семей", Поста-
ходящих  предметов быта(139), новление ПРК от 30
службу   на оплату труда ра-  октября 2002 года
на пог-  ботников, привле-    N 1152 "Отдельные
раничных ченных на договор-   вопросы обеспече-
заста-   ной основе (149),    ния продовольст-
вах, в   оплата коммунальных  вием за плату во-
обособ-  услуг (141), элект-  еннослужащих и ис-
ленных   ро-, теплоэнергии    пользования
закрытых (144,145)            средств от реали-
гарнизо-                      зации товаров и
нах, и                        услуг, предостав-
членов                        ляемых воинскими
их семей                      частями"
продо-
вольст-
вием за
плату