Тотализаторлар мен казиноларды ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi қызметтердi жүзеге асыратын субъектілердің тұрақты қаржылық жағдайын анықтау үшін қажетті құжаттар мен көрсеткіштер тізбелерін бекіту туралы
Астана қаласы әкімінің шешімі 2002 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-5. Астана қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда тіркелді. Тіркеу N 175. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 06-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.12.09 N 06-22 шешімімен
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Тотализаторлар мен казиноларды ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi қызметтердi лицензиялау Ережесiн бекiту туралы" P011432_ қаулысының 18 тармағы 1) тармақшасын орындау барысында Астана қаласының әкiмi ШЕШIМ ЕТТI:
1. Тотализаторлар мен казиноларды ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi қызметтердi жүзеге асыратын субъектiлердiң тұрақты қаржылық жағдайын анықтау үшiн қажеттi құжаттар мен көрсеткiштердiң ұсынылған тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Астана қаласы базарларындағы сауданы ұйымдастыру және бiр жолғы талондарды беру жөнiндегi басқарма Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құжаттар мен көрсеткiштер тiзбесiне сәйкес тұрақты қаржылық жағдайындағы Астана қаласының ойын бизнесi субъектiлерiне лицензия берудi ұйымдастырсын.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары Н.З. Нығматулинге жүктелсiн.
Астана қаласының әкімі
Визалар:
Астана қаласы қаржы
департаментінің бастығы
Астана қаласы салық
комитетінің төрағасы
Астана қаласы базарларындағы
сауданы ұйымдастыру және бір жолғы талондары беру жөніндегі басқармасының бастығы
КЕЛІСІЛДІ БЕКІТЕМІН Қазақстан Республикасының Астана қаласы әкімінің қаржы вице-министрі 2002 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-5 шешімі Тотализаторлар мен казиноларды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын субъектілердің тұрақты қаржылық жағдайын анықтау үшін қажетті құжаттар мен көрсеткіштер ТІЗБЕСІ 1. Құжаттар: 1) Бухгалтерлiк баланс.* 2) Қаржы-шаруашылық қызметiнің қорытындысы туралы есеп беру.* 3) Ақша жүрiсi туралы есеп беру.* 4) Ұсынылған қаржылық есеп-қисаптың растығы мен әдiлдiгi туралы аудиторлық есеп беру. 5) Бюджетке салық және басқа да мiндеттi төлемдер бойынша берешегi болмаған жағдайда тiркелген жерi бойынша салық комитетiнің анықтамасы. Ескерту: * Түскен өтiнiш бухгалтерлiк есеп пен әдiстемелiк ұсыныстар стандарттарына сәйкес айдың 1-де жасалады. 2. Көрсеткiштер: ___________________________________________________________________________ Көрсеткiш Мағынасы Есепте формуласы ___________________________________________________________________________ 1. Абсолюттiк өтiмдiлiк 1-ден кем емес Ақшалай қаражат коэффициентi Ағымдағы мiндеттер 2. Тәуелсiздiк 0,5-тен кем емес Меншiктi капитал коэффициентi Жиынтық капитал - (капитал, дербес баланс валютасы меншiгінің концентрациясы) 3. Қаржыландыру 1-ден кем емес Меншiктi капитал коэффициентi Тартылған (қарыз) капитал (мiндеттер) 4. Ағымдағы өтiмдiлiк 2-ден кем емес Ағымдағы активтер коэффициентi (жалпы Ағымдағы мiндеттер орнын толтыру) ___________________________________________________________________________ Астана қаласы базарларындағы сауданы ұйымдастыру және бір жолғы талондары беру жөніндегі басқарманың бастығы Мамандар: Омарбекова А.Т. Жұманазарова А.Б.

Об утверждении Перечня документов и показателей, необходимых для определения устойчивого финансового состояния субъекта, осуществляющего деятельность по организации и проведению тотализаторов и казино
Решение Акима города Астаны от 20 февраля 2002 года N 3-1-5. Зарегистрировано управлением юстиции города Астаны от 6 марта 2002 года N 175. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 9 декабря 2009 года N 06-22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 09.12.2009 N 06-22
Во исполнения подпункта 1) пункта 18 постановления Правительства Республики Казахстан P011432_ "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по организации и проведению тотализаторов и казино" аким города Астаны решил:
1. Утвердить Перечень документов и показателей, необходимых для определения финансового состояния субъекта, осуществляющего деятельность по организации и проведению тотализаторов и казино.
2. Управлению по организации торговли и выдачи разовых талонов на рынках города Астаны организовать выдачу лицензии субъектам игорного бизнеса города Астаны, обладающим устойчивым финансовым состоянием, в соответствии с Перечнем документов и показателей, согласованным с Министерством финансов Республики Казахстан. 3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Астаны Нигматулина Н.З. Аким города Астаны А. Джаксыбеков Визы: Нигматулин Н.З. Ченцов А.Д. Абдрказаков С.М. Сагадиев А.К. Тусупбеков А.Н. начальник департамента финансов города Астаны Таурбеков О.К. председатель налогового комитета по городу Астане Касенгалиев К.Н. начальник управления по организации торговли и выдачи разовых талонов на рынках города Астаны СОГЛАСОВАНО УТВЕРЖДЕНО вице-Министр финансов решением акима г. Астаны Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 3-1-5 _________________Б.Жамишев Перечень документов и показателей, необходимых для определения устойчивого финансового состояния субъекта, осуществляющего деятельность по организации и проведению тотализаторов и казино 1. Документы: 1) Бухгалтерский баланс.* 2) Отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности.* 3) Отчет о движении денег.* 4) Аудиторский отчет о достоверности и объективности представленной финансовой отчетности. 5) Справку налогового комитета по месту регистрации об отсутствии задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет. Примечание: * Составляется в соответствии со стандартами бухгалтерского учета и методических рекомендаций к ним на 1-ое число месяца, в котором было подано заявление. 2. Показатели: ___________________________________________________________________________ Показатель ! Значение ! Формула расчета ! --------------------------------------------------------------------------! 1. Коэффициент абсолютной не менее 1 Денежные средства ликвидности Текущие обязательства -------------------------------------------------------------------------- 2. Коэффициент не менее 0,5 Собственный капитал независимости Совокупный капитал - валюта баланса (концентрации собственности капитала, автономии) --------------------------------------------------------------------------- 3. Коэффициент не менее 1 Собственный капитал финансирования Привлеченный (заемный) капитал (обязательства) --------------------------------------------------------------------------- 4. Коэффициент текущей не менее 2 Текущие активы ликвидности (общего Текущие обязательства покрытия) --------------------------------------------------------------------------- Начальник управления по организации торговли и выдачи разовых талонов на рынках г. Астаны К.Касенгалиев (Специалисты: Мартина Н.А., Склярова И.В.)