Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 28 желтоқсандағы XV сессиясының "2002 жылдың облыстық бюджеті туралы" N 2-5/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде
Қарағанды облыстық Мәслихатының XVІ сессиясының шешімі 2002 жылғы 14 наурыздағы N 2-5/8. Қарағанды облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 20 наурызда N 687 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ "Бюджет жүйесі туралы" N 357-1 ҚРЗ, 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Z010148_ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II ҚРЗ, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" N 273-II ҚРЗ Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 ақпандағы P020229_ "2002 жылы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға
жергілікті бюджеттерді несиелендірудің кейбір мәселелері туралы" N 229
Қаулысына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 28 желтоқсандағы XV сессиясының
V01K601_
"2002 жылдың облыстық бюджеті туралы" N 2-5/7 шешіміне
төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
а) тармақшасындағы:
"12090197" саны "12283067" санына ауыстырылсын;
"1727523" саны "1734393" санына ауыстырылсын;
"393706" саны "579706" санына ауыстырылсын.
б) тармақшасындағы:
"13404197" саны "13597067" санына ауыстырылсын;
"13188791" саны "13195661" санына ауыстырылсын;
"215406" саны "401406" санына ауыстырылсын.
5-1, 5-2, 5-3 тармақтары төмендегі мазмұндалғандармен толықтырылсын:
"5-1. 2002 жылдың облыстық бюджетінде қарастырылсын:
- республикалық бюджеттен жылдық 4,9% сыйақы мөлшерлемесімен 186000
мың теңге сомасында кредит түсуі;
- республикалық бюджеттен 2002 жылы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуді ұйымдастыруды жергілікті бюджеттен несиелеу бойынша сыйақы (мүдде) мөлшерлемесінің сомасын орнына толтыруға 6870 мың теңге сомасында түсуі;
- "Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуін кредиттеу" жергілікті бюджеттік бағдарламасы және ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің кредиттеуіне жанар-жағар майлар, тұқым, тыңайтқыш, гербицид, ауыл шаруашылығы машиналары үшін қосалқы бөлшектер сатып алуға, ауыл шаруашылығы техникаларын жалдауға немесе сатып алу үшiн 186000 мың теңге сомасында қаражат жұмсалсын;
- ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің 2002 жылдың 15 қарашасына дейін 186000 мың теңге сомасындағы алынған кредиттерін қайтаруы;
- көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуді ұйымдастыруды жергілікті бюджеттен несиелеу бойынша сыйақы (мүдде) мөлшерлемесінің сомасын орнына толтыруға облыстың жергілікті атқарушы органдарының 6870 мың теңге сомасындағы кредит бойынша қарыздарына қызмет көрсету республикалық бюджеттің түсімдері есебінен жасалсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии областного Маслихата от 28.12.2001 г. N 2-5/7 "Об областном бюджете на 2002 год"
Решение ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 14 марта 2002 года N 2-5/8. Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 20.03.2002 г. за N 687.
В соответствии с Законами Республики Казахстан Z990357_ "О бюджетной системе" от 1.04.1999 г. N 357-1 ЗРК, Z010148_ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23.01.2001 г. N 148-II ЗРК, Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" от 15.12.2001 г. N 273-II ЗРК,
Постановлением Правительства Республики Казахстан
P020229_
"О некоторых
вопросах кредитования местных бюджетов на организацию проведения весенне-
полевых и уборочных работ 2002 года" от 20.02.2002 г. N 229 областной
Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XV сессии областного Маслихата от 28.12.2001 г. N
2-5/7
V01K601_
"Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и
дополнения:
1) В пункте 1:
подпункте а):
цифру "12090197" заменить цифрой "12283067";
цифру "1727523" заменить цифрой "1734393";
цифру "393706" заменить цифрой "579706";
подпункте б):
цифру "13404197" заменить цифрой "13597067";
цифру "13188791" заменить цифрой "13195661";
цифру "215406" заменить цифрой "401406".
Дополнить пунктами 5-1, 5-2, 5-3 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2002 год:
- поступление кредита из республиканского бюджета со ставкой вознаграждения 4,9% годовых в сумме 186000 тыс. тенге;
- поступление из республиканского бюджета суммы возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ в сумме 6870 тыс.тенге;
- местную бюджетную программу "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ" и направить средства в сумме 186000 тыс. тенге на кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей для приобретения горюче-смазочных материалов, семян, удобрений, гербицидов, запасных частей для сельскохозяйственных машин, аренду или покупку сельскохозяйственной техники;
- возврат до 15 ноября 2002 года сельскохозяйственными товаропроизводителями полученных кредитов в сумме 186000 тыс. тенге;
- обслуживание долга местного исполнительного органа области по кредиту в сумме 6870 тыс. тенге произвести за счет поступления из республиканского бюджета суммы возмещения ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ;

- облыстың жергілікті атқарушы органдарының 186000 мың теңге негізгі қарызы мен 6870 мың теңге сыйақы сомаларын республикалық бюджеттің алдында өтеу 2002 жылдың 1 желтоқсанына дейін жасалсын."
"5-2. "Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуін кредиттеу" бағдарламасы бойынша бөлінген қаражаттардың мақсатқа пайдаланылуы және олардың облыстық бюджетке уақытында қайтару жауапкершілігі бағдарлама әкімшісі - облыстық ауыл шаруашылық Департаментіне жүктелсін."
"5-3. 5-1, 5-2 тармақтарының орындалуын бақылау экология және
аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссияға, облыстық Мәслихаттың
тексеру комиссиясына жүктелсін."
2. Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 28 желтоқсандағы XV сессиясының
V01K601_
"2002 жылдың облыстық бюджеті туралы" шешімінің NN 1, 2, 3, 4
қосымшалары енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп жаңа
редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
"Облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы
28 желтоқсандағы XV сессиясының
"2002 жылдың облыстық бюджеті
туралы" N 2-5/7 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу жөнінде"
облыстық Мәслихаттың 2002 жылғы 14
наурыздағы XVI сессиясының
N 2-5/8 шешіміне N 1 қосымша
2002 жылдың облыстық бюджеті
(мың теңге)
--------------------------------------------------------------------------
Санат                          Атаулары                      !Нақтыланған
! Сынып                                                    !бюджет
!   ! Сыныпша                                              !
!   !   ! Ерекшелік                                        !
--------------------------------------------------------------!-----------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !                    5                         !   6
---!---!---!---!----------------------------------------------!-----------
!   !   !   !I. Түсімдер                                   ! 12283067
!   !   !   !Кірістер                                      !  9968968
1 !   !   !   !Салықтық түсімдер                             !  9916829
! 3 !   !   !Әлеуметтік салық                              !  9151027
!   ! 1 !   !Әлеуметтік салық                              !  9151027
!   !   ! 1 !Әлеуметтік салық                              !  9151027
! 5 !   !   !Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге ішкі     !
!   !   !   !салықтар                                      !   765159
!   ! 2 !   !Акциздер                                      !   287919
!   !   ! 2 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген!
!   !   !   !арақ                                          !    76500
!   !   ! 4 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген!
!   !   !   !шарап                                         !     1197
!   !   ! 7 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген!
!   !   !   !сыра                                          !   210222
!   ! 3 !   !Табиғат және басқа да ресурстарды пайдаланудан!
!   !   !   !түсімдер                                      !   477240

- погашение долга местного исполнительного органа области перед республиканским бюджетом произвести до 1 декабря 2002 года в сумме основного долга 186000 тыс. тенге и вознаграждения 6870 тыс. тенге."
"5-2. Ответственность за целевое использование средств, выделенных по программе "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ" и своевременность их возврата в областной бюджет возложить на администратора программы - областной Департамент сельского хозяйства."
"5-3. Контроль за выполнением пунктов 5-1, 5-2 возложить на постоянную комиссию по аграрным вопросам и экологии, ревизионную комиссию областного маслихата."
2. Приложения NN 1,2,3,4 к решению XV сессии областного маслихата от 28.12.2001 г. V01K601_ "Об областном бюджете на 2002 год" изложить в новой редакции с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2002 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение N 1
к решению XVI сессии областного маслихата от 14.03.2002 года N 2-5/8 "О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии областного Маслихата от 28.12.2001 г. N 2-5/7 "Об областном бюджете на 2002 год"
Областной бюджет на 2002 год
(тыс. тенге)
--------------------------------------------------------------------------
Категория  !                                                   !
!Класс  !                  Наименование                     !Уточненный
!   !Подкласс                                               !  бюджет
!   !   !Специфика                                          !
---!---!---!---!-----------------------------------------------!----------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !                      5                        !    6
---!---!---!---!-----------------------------------------------!----------
!   !   !   !I. Поступления                                 ! 12283067
!   !   !   !Доходы                                         !  9968968
1!   !   !   !НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                          !  9916829
!  3!   !   !Социальный налог                               !  9151027
!   !  1!   !Социальный налог                               !  9151027
!   !   !  1!Социальный налог                               !  9151027
!  5!   !   !Внутренние налоги на товары, работы и услуги   !   765159
!   !  2!   !Акцизы                                         !   287919
!   !   !  2!Водка, произведенная на территории Республики  !
!   !   !   !Казахстан                                      !    76500
!   !   !  4!Вина, произведенные на территории Республики   !
!   !   !   !Казахстан                                      !     1197
!   !   !  7!Пиво, произведенное на территории Республики   !
!   !   !   !Казахстан                                      !   210222
!   !  3!   !Поступления за использование природных и других!
!   !   !   !ресурсов                                       !   477240

!   !   ! 16!Қоршаған ортаны ластағанға төлем              !   477240
! 7 !   !   !Басқа да салықтар                             !      643
!   ! 1 !   !Басқа да салықтар                             !      643
!   !   ! 10!Жергілікті бюджетке басқа да салықтық түсімдер!      643
2 !   !   !   !Салықтық емес түсімдер                        !    51638
! 1 !   !   !Кәсіпкерлік қызмет пен жекеменшіктен кірістер !    40755
!   ! 2 !   !Заңды тұлғалар мен қаржы мекемелерінен        !
!   !   !   !салықтық емес түсімдер                        !    40755
!   !   ! 22!Заңды және жеке тұлғаларға жергілікті         !
!   !   !   !бюджеттен кредиттер беруден алынған сыйақы    !
!   !   !   !(мүдде)                                       !    18755
!   !   ! 29!Коммуналдық меншік мүлкін жалға беруден       !
!   !   !   !түсімдер                                      !    22000
! 2 !   !   !Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық  !
!   !   !   !емес және жолай сатудан кірістер              !      372
!   ! 3 !   !Коммерциялық емес және жолай сатудан басқа да !
!   !   !   !төлемдер мен кірістер                         !      372
!   !   ! 6 !Коммуналдық меншікке белгіленген тәртіппен    !
!   !   !   !қайтарымсыз өткен иесіз мүлікті, қараусыз     !
!   !   !   !жануарларды, сондай-ақ құқық бойынша өткен    !
!   !   !   !мүліктерді сатудан түсімдер                   !      372
! 3 !   !   !Айып пұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер   !     6995
!   ! 1 !   !Айып пұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер   !     6995
!   !   ! 10!Қоршаған ортаны қорғау заңдылықтарын бұзғанға !
!   !   !   !айып пұлдар                                   !     6815
!   !   ! 11!Жергілікті мемлекеттік органдары салатын      !
!   !   !   !әкімшілік санкциялар мен айып пұлдар          !      180
! 5 !   !   !Басқа да салықтық емес түсімдер               !     3516
!   ! 1 !   !Басқа да салықтық емес түсімдер               !     3516
!   !   ! 5 !Табиғатты пайдаланушылардан келтірілген зиянды!
!   !   !   !талап етуден заңсыз алынған өнімдерге аңшылық !
!   !   !   !пен балықшылық құралдарын тәркілеуден сатуға  !
!   !   !   !алынған қаражаттар                            !        7
!   !   ! 10!Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес    !
!   !   !   !түсімдер                                      !      201
!   !   ! 26!Жергілікті бюджеттен бұрын алынған,           !
!   !   !   !пайдаланбаған қаражаттарды қайтару            !     3308
3 !   !   !   !Капиталдық операциядан кірістер               !      501
! 3 !   !   !Жер және материалдық емес активтерді сату     !      501

!   !   ! 16!Плата за загрязнение окружающей среды          !   477240
!  7!   !   !Прочие налоги                                  !      643
!   !  1!   !Прочие налоги                                  !      643
!   !   ! 10!Прочие налоговые поступления в местный бюджет  !      643
2!   !   !   !НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                        !    51638
!  1!   !   !Доходы от предпринимательской деятельности     !
!   !   !   !и собственности                                !    40755
!   !  2!   !Неналоговые поступления от юридических лиц     !
!   !   !   !и финансовых учреждений                        !    40755
!   !   ! 22!Вознаграждения (интересы), полученные за       !
!   !   !   !предоставление кредитов из местного бюджета    !
!   !   !   !юридическим и физическим лицам                 !    18755
!   !   ! 29!Поступления от аренды имущества коммунальной   !
!   !   !   !собственности                                  !    22000
!  2!   !   !Административные сборы и платежи, доходы от    !
!   !   !   !некоммерческих и сопутствующих продаж          !      372
!   !  3!   !Прочие платежи и доходы от некоммерческих и    !
!   !   !   !сопутствующих продаж                           !      372
!   !   !  6!Поступления от реализации бесхозяйного         !
!   !   !   !имущества, имущества, безвозмездно перешедшего !
!   !   !   !в установленном порядке в коммунальную         !
!   !   !   !собственность, безнадзорных животных, находок, !
!   !   !   !а также имущества, перешедшего по праву        !
!   !   !   !наследования к государству                     !      372
!  3!   !   !Поступления по штрафам и санкциям              !     6995
!   !  1!   !Поступления по штрафам и санкциям              !     6995
!   !   ! 10!Штрафы за нарушение законодательства об охране !
!   !   !   !окружающей среды                               !     6815
!   !   ! 11!Административные штрафы и санкции, взимаемые   !
!   !   !   !местными государственными органами             !      180
!  5!   !   !Прочие неналоговые поступления                 !     3516
!   !  1!   !Прочие неналоговые поступления                 !     3516
!   !   !  5!Средства, полученные от природопользователей   !
!   !   !   !по искам о возмещении вреда, средства от       !
!   !   !   !реализации конфискованных орудий охоты и       !
!   !   !   !рыболовства, незаконно добытой продукции       !        7
!   !   ! 10!Прочие неналоговые поступления в местный бюджет!      201
!   !   ! 26!Возврат неиспользованных средств, ранее        !
!   !   !   !полученных из местного бюджета                 !     3308
3!   !   !   !ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                 !      501
!  3!   !   !Продажа земли и нематериальных активов         !      501

!   ! 1 !   !Жер және материалдық емес активтерді сату     !      501
!   !   ! 3 !Жер учаскесін сату мен жерді тұрақты пайдалану!
!   !   !   !құқығынан түсімдер                            !      501
4 !   !   !   !Алынған ресми трансферттер (гранттар)         !  1734393
! 1 !   !   !Мемлекеттік басқарудың төменгі органдарынан   !
!   !   !   !трансферттер                                  !  1627523
!   ! 3 !   !Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер  !  1627523
!   !   ! 3 !Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік     !
!   !   !   !алымдар                                       !  1627523
! 2 !   !   !Мемлекеттік басқарудың жоғарғы органдарынан   !
!   !   !   !трансферттер                                  !   106870
!   ! 1 !   !Республикалық бюджеттен трансферттер          !   106870
!   !   ! 1 !Ағымдағылар                                   !   106870
5 !   !   !   !Кредиттерді қайтару                           !   579706
! 1 !   !   !Ішкі кредиттерді қайтару                      !   579706
!   ! 5 !   !Бюджеттен берілген басқа да кредиттерді өтеу  !   393706
!   !   ! 10!Жергілікті бюджеттерден берілген басқа да     !   393706
!   !   !   !кредиттерді өтеу                              !
!   ! 6 !   !Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен бөлінген!   186000
!   !   !   !кредиттерді қайтару                           !
!   !   ! 3 !Ауылшаруашылығы тауарларын өндірушілердің     !
!   !   !   !берілген кредиттерін қайтаруы                 !   186000
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ!             Атаулары                       !Нақтыланған
!Мекеме                                                   !бюджет
!    !Бағдарлама                                          !
----!----!----------------------------------------------------!-----------
1 !  2 !  3 !                        4                      !     5
--------------------------------------------------------------!-----------
!    !    !II. Шығыстар                                   ! 13597067
!    !    !Шығындар                                       ! 13195661
1 !    !    !Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер          !   789110
!103 !    !Жергілікті өкілетті органдардың аппараты       !    21757
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    13748
!    ! 30 !Депутаттық қызмет                              !     6969
!    ! 31 !Мәслихат аппаратының материалды-техникалық     !
!    !    !базасын нығайту және ақпараттандыру            !     1040

!   !  1!   !Продажа земли и нематериальных активов         !      501
!   !   !  3!Поступления от продажи земельных участков и    !
!   !   !   !права постоянного землепользования             !      501
4!   !   !   !Полученные официальные трансферты (гранты)     !  1734393
!  1!   !   !Трансферты из нижестоящих органов              !
!   !   !   !государственного управления                    !  1627523
!   !  3!   !Трансферты из районных (городских) бюджетов    !  1627523
!   !   !  3!Бюджетное изъятие из районных (городских)      !
!   !   !   !бюджетов                                       !  1627523
!  2!   !   !Трансферты из вышестоящих органов              !
!   !   !   !государственного управления                    !   106870
!   !  1!   !Трансферты из республиканского бюджета         !   106870
!   !   !  1!Текущие                                        !   106870
5!   !   !   !Возврат кредитов                               !   579706
!  1!   !   !Возврат внутренних кредитов                    !   579706
!   !  5!   !Погашение прочих кредитов, выданных из бюджета !   393706
!   !   ! 10!Погашение прочих кредитов, выданных из местного!
!   !   !   !бюджета                                        !   393706
!   !  6!   !Возврат кредитов, выданных из местного бюджета !
!   !   !   !юридическим лицам                              !   186000
!   !   !  3!Возврат кредитов, выданных из местного бюджета !
!   !   !   !сельхозтоваропроизводителям                    !   186000
---!---!---!---!-----------------------------------------------!----------
--------------------------------------------------------------------------
Функ.группа   !             Наименование                      !Уточненный
!Учреждение                                               ! бюджет
!    !Программа                                           !
-----!----!----!-----------------------------------------------!----------
1  ! 2  ! 3  !                       4                       !    5
-----!----!----!-----------------------------------------------!----------
!    !    !II. Расходы                                    ! 13597067
!    !    !Затраты                                        ! 13195661
1 !    !    !Государственные услуги общего характера        !   789110
!103 !    !Аппарат местных представительных органов       !    21757
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    13748
!    ! 30 !Депутатская деятельность                       !     6969
!    ! 31 !Укрепление материально - технической базы и    !
!    !    !информатизация аппарата маслихата              !     1040

!105 !    !Әкімдер аппараты                               !   212574
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !   158890
!    ! 41 !Нарықта тауарлар сатудан құқылы алымдарды      !
!    !    !жинауды қамтамасыз ету                         !    24684
!    ! 57 !Мүлікті бағалауды қамтамасыз ету               !    21000
!    ! 74 !Әкім аппаратының материалды-техникалық базасын !
!    !    !нығайту және ақпараттандыру                    !     8000
!259 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !коммуналды меншіктің атқарушы органдары        !   391809
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    14759
!    ! 30 !Коммуналдық меншікті жекешелендіруді           !
!    !    !ұйымдастыру                                    !     6000
!    ! 31 !Коммуналдық меншіктің мүлкін сатып алу         !   371050
!260 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қаржы   !
!    !    !атқару органдары                               !   162970
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !   162970
2 !    !    !Қорғаныс                                       !   632475
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !   632475
!    ! 31 !Жергілікті деңгейде дайындыққа жұмылдыру       !
!    !    !бойынша шаралар                                !    18244
!    ! 32 !Жергілікті деңгейдегі төтенше жағдайларды жою  !   609731
!    ! 63 !Әскери қызметке шақыру және тіркеу бойынша     !
!    !    !шаралар                                        !     4500
3 !    !    !Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік               !   490710
!251 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!    !    !істердің атқарушы органдары                    !   490710
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !   295126
!    !    !Ішкі істер аумақтық органы                     !    43370
!    ! 30 !Жергілікті деңгейде қоғамдық қауіпсіздікті     !
!    !    !қамтамасыз ету және қоғамдық тәртіпті қорғау   !     6440
!    ! 36 !Елді мекендерде жол қозғалысын реттеу бойынша  !
!    !    !жабдықтар мен құралдарды пайдалану             !    69216
!    ! 70 !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!    !    !органдардың материалдық-техникалық базасын     !
!    !    !нығайту және ақпараттандыру                    !    76558

!105 !    !Аппарат акимов                                 !   212574
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !   158890
!    ! 41 !Обеспечение взимания сбора за право реализации !
!    !    !товаров на рынках                              !    24684
!    ! 57 !Обеспечение оценки имущества                   !    21000
!    ! 74 !Укрепление материально-технической базы и      !
!    !    !информатизация аппарата акима                  !     8000
!259 !    !Исполнительный орган коммунальной              !
!    !    !собственности, финансируемый из местного       !
!    !    !бюджета                                        !   391809
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    14759
!    ! 30 !Организация приватизации коммунальной          !
!    !    !собственности                                  !     6000
!    ! 31 !Приобретение имущества коммунальной            !
!    !    !собственности                                  !   371050
!260 !    !Исполнительный орган финансов, финансируемый   !
!    !    !из местного бюджета                            !   162970
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !   162970
2 !    !    !Оборона                                        !   632475
!105 !    !Аппарат акимов                                 !   632475
!    ! 31 !Мероприятия по мобилизационной подготовке      !
!    !    !на местном уровне                              !    18244
!    ! 32 !Ликвидация чрезвычайных ситуаций на местном    !
!    !    !уровне                                         !   609731
!    ! 63 !Мероприятия по приписке и призыву на военную   !
!    !    !службу                                         !     4500
3 !    !    !Общественный порядок и безопасность            !   490710
!251 !    !Исполнительный орган внутренних дел,           !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !   490710
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !   295126
!    !    !Территориальные органы внутренних дел          !    43370
!    ! 30 !Охрана общественного порядка и обеспечение     !
!    !    !общественной безопасности на местном уровне    !     6440
!    ! 36 !Эксплуатация оборудования и средств по         !
!    !    !регулированию дорожного движения в населенных  !
!    !    !пунктах                                        !    69216
!    ! 70 !Укрепление материально-технической базы и      !
!    !    !информатизация исполнительных органов,         !
!    !    !финансируемых из местного бюджета              !    76558

4 !    !    !Білім беру                                     !  1299525
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !     5500
!    ! 11 !Жергілікті деңгейде мемлекеттік мекемелердің   !
!    !    !кадрлардың біліктілігін көтеру және қайта      !
!    !    !дайындау                                       !     5500
!251 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!    !    !істердің атқарушы органы                       !    15314
!    ! 11 !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!    !    !көтеру және қайта дайындау                     !    15314
!254 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !    17315
!    !  8 !Жергілікті деңгейде орта кәсіптік біліммен     !
!    !    !мамандарды дайындау                            !    17315
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы !  1261396
!    !  8 !Жергілікті деңгейде орта кәсіптік біліммен     !
!    !    !мамандарды дайындау                            !   211000
!    ! 11 !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!    !    !көтеру және қайта дайындау                     !    19200
!    ! 20 !Жергілікті деңгейде жалпы білім беріп оқыту    !   402745
!    ! 31 !Жергілікті деңгейдегі бастауыш                 !
!    !    !кәсіптік-техникалық білім беру                 !   341318
!    ! 37 !Орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің    !
!    !    !кітапхана қорын жаңарту үшін оқулықтар сатып   !
!    !    !алу және жеткізу                               !     9279
!    ! 38 !Балалар мен жасөспірімдердің психикалық        !
!    !    !денсаулығын тексеру бойынша тұрғындарға        !
!    !    !психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңеспен!
!    !    !көмек көрсету                                  !     1212
!    ! 61 !Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдер  !
!    !    !үшін қосымша білім беру бағдарламасын іске     !
!    !    !асыру                                          !   276142
!    ! 62 !Жергілікті деңгейдегі мектеп олимпиадасын      !      500
!    !    !өткізу                                         !
5 !    !    !Денсаулық сақтау                               !  2703608
!251 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!    !    !істердің атқарушы органы                       !    35173
!    ! 31 !Әскери қызметкерлерге, құқық қорғау органдардың!
!    !    !қызметкерлеріне, олардың отбасыларының         !
!    !    !мүшелеріне медициналық көмек көрсету           !    35173
!254 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  2668435

4 !    !    !Образование                                    !  1299525
!105 !    !Аппарат акимов                                 !     5500
!    ! 11 !Повышение квалификации и переподготовка кадров !
!    !    !на местном уровне                              !     5500
!251 !    !Исполнительный орган внутренних дел,           !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    15314
!    ! 11 !Повышение квалификации и переподготовка кадров !
!    !    !на местном уровне                              !    15314
!254 !    !Исполнительный орган здравоохранения,          !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    17315
!    !  8 !Подготовка специалистов со средним             !
!    !    !профессиональным образованием на местном уровне!    17315
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !  1261396
!    !  8 !Подготовка специалистов со средним             !
!    !    !профессиональным образованием на местном уровне!   211000
!    ! 11 !Повышение квалификации и переподготовка кадров !
!    !    !государственных учреждений                     !    19200
!    ! 20 !Общеобразовательное обучение на местном уровне !   402745
!    ! 31 !Профессионально-техническое образование на     !
!    !    !местном уровне                                 !   341318
!    ! 37 !Приобретение и доставка учебников для          !
!    !    !обновления библиотечных фондов государственных !
!    !    !учреждений среднего образования                !     9279
!    ! 38 !Оказание психолого-медико-педагогической       !
!    !    !консультативной помощи населению по            !
!    !    !обследованию психического здоровья детей и     !
!    !    !подростков                                     !     1212
!    ! 61 !Реализация программ дополнительного образования!
!    !    !для детей и юношества на местном уровне        !   276142
!    ! 62 !Проведение школьных олимпиад на местном уровне !      500
5 !    !    !Здравоохранение                                !  2703608
!251 !    !Исполнительный орган внутренних дел,           !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    35173
!    ! 31 !Оказание медицинской помощи военнослужащим,    !
!    !    !сотрудникам правоохранительных органов, членам !
!    !    !их семей                                       !    35173
!254 !    !Исполнительный орган здравоохранения,          !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !  2668435

!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    16317
!    ! 30 !Психикалық ауытқулары бар науқастарға          !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек көрсету     !   166301
!    ! 31 !ВИЧ инфекциялы ауруларға медициналық көмек     !
!    !    !көрсету                                        !    28326
!    ! 32 !Туберкулезбен ауыратындарға мамандандырылған   !
!    !    !медициналық көмек көрсету                      !   242442
!    ! 33 !Жергілікті деңгейде эпидемияға қарсы күрес     !     5500
!    ! 34 !Жергілікті деңгейде қан өндіру (ауыстыру)      !    45064
!    ! 36 !Жергілікті деңгейде халыққа                    !
!    !    !стационарлық-медициналық көмек көрсету         !   620476
!    ! 37 !Жедел медициналық көмек көрсету                !   155941
!    ! 38 !Жергілікті деңгейде халықтың денсаулығын қорғау!
!    !    !бойынша басқа да қызметтер                     !    38550
!    ! 39 !Санитарлық-эпидемиологиялық қолайлылықты       !
!    !    !қамтамасыз ету                                 !    34552
!    !    !СЭС аппараты                                   !    63585
!    ! 40 !ҰОС ардагерлер мен мүгедектері үшін ауруханалар!
!    !    !мен емханалар                                  !    31367
!    ! 41 !Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын      !
!    !    !насихаттау                                     !     4724
!    ! 42 !Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарына!
!    !    !есептік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету        !     1781
!    ! 43 !Төтенше жағдайда халыққа медициналық көмек     !
!    !    !көрсету                                        !    12579
!    ! 44 !Дәрілік құралдарды, медициналық жабдықтарды    !
!    !    !және санитарлық көліктерді орталықтан сатып алу!   310546
!    ! 45 !Аналар мен балаларды қорғау                    !   233841
!    ! 47 !Онкологиялық ауруларға мамандандырылған        !
!    !    !медициналық көмек көрсету                      !   119081
!    ! 48 !Алкоголизм, наркомания және токсикоманиямен    !
!    !    !ауырғандарға мамандандырылған медициналық көмек!
!    !    !көрсету                                        !    89409
!    ! 49 !Тері венерологиялық ауруларға мамандандырылған !
!    !    !медициналық көмек көрсету                      !    27593
!    ! 50 !Инфекциялық ауруларға мамандандырылған көмек   !
!    !    !көрсету                                        !    67511
!    ! 54 !Алғашқы дәрігерлік-санитарлық және             !
!    !    !мамандандырылған амбулаториялық-емханалық көмек!
!    !    !көрсету                                        !   352949

!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    16317
!    ! 30 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным, страдающим психическими расстройствами!   166301
!    ! 31 !Оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным !
!    !    !больным                                        !    28326
!    ! 32 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным туберкулезом                           !   242442
!    ! 33 !Борьба с эпидемиями на местном уровне          !     5500
!    ! 34 !Производство крови (заменителей) на местном    !
!    !    !уровне                                         !    45064
!    ! 36 !Оказание стационарной медицинской помощи       !
!    !    !населению на местном уровне                    !   620476
!    ! 37 !Оказание скорой медицинской помощи             !   155941
!    ! 38 !Прочие услуги по охране здоровья населения     !
!    !    !на местном уровне                              !    38550
!    ! 39 !Обеспечение санитарно-эпидемиологического      !
!    !    !благополучия                                   !    34552
!    !    !Аппарат СЭС                                    !    63585
!    ! 40 !Больницы и поликлиники для ветеранов и         !
!    !    !инвалидов ВОВ                                  !    31367
!    ! 41 !Пропаганда здорового образа жизни на местном   !
!    !    !уровне                                         !     4724
!    ! 42 !Обеспечение учетными услугами организаций      !
!    !    !здравоохранения на местном уровне              !     1781
!    ! 43 !Оказание медицинской помощи населению в        !
!    !    !чрезвычайных ситуациях                         !    12579
!    ! 44 !Централизованный закуп лекарственных средств,  !
!    !    !медицинского оборудования и санитарного        !
!    !    !транспорта                                     !   310546
!    ! 45 !Охрана материнства и детства                   !   233841
!    ! 47 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным онкологическими заболеваниями          !   119081
!    ! 48 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным алкоголизмом, наркоманией и            !
!    !    !токсикоманией                                  !    89409
!    ! 49 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным кожно-венерологическими заболеваниями  !    27593
!    ! 50 !Оказание специализированной медицинской помощи !
!    !    !больным инфекционными заболеваниями            !    67511
!    ! 54 !Оказание первичной медико-санитарной помощи и  !
!    !    !специализированной амбулаторно-поликлинической !
!    !    !помощи                                         !   352949

6 !    !    !Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру !  2815937
!105 !    !Әкім аппараты                                  !   620773
!    ! 33 !Күндіз оқытатын білім беру ұйымдарының         !
!    !    !тәрбиеленушілері мен оқушыларын әлеуметтік     !
!    !    !қолдау                                         !   400000
!    ! 60 !Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша !
!    !    !жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік     !
!    !    !төлемдер                                       !   220773
!258 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын халықты !
!    !    !әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы           !  2007016
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    40625
!    ! 31 !Арнайы мемлекеттік жәрдемақы                   !  1033641
!    ! 32 !Жергілікті деңгейде интернат түріндегі         !
!    !    !мекемелер арқылы көрсетілетін әлеуметтік       !
!    !    !қамсыздандыру                                  !   339613
!    ! 35 !Жәрдемақыны есептеу, төлеу, жеткізу және басқа !
!    !    !да әлеуметтік төлемдер бойынша қызметтерді     !
!    !    !төлеу                                          !    10988
!    ! 42 !Мемлекеттік мекен-жайлық әлеуметтік көмек      !   576928
!    ! 57 !Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік  !
!    !    !қорғау                                         !     5221
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!    !    !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!    !    !органы                                         !   188148
!    ! 33 !Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру             !   188148
8 !    !    !Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік       !   481850
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !    58152
!    ! 46 !Жергілікті деңгейде газеттер мен журналдар     !
!    !    !арқылы мемлекеттің ақпараттық саясатын жүргізу !    38152
!    ! 47 !Жергілікті деңгейде теле-радио хабарлар арқылы !
!    !    !мемлекеттің ақпараттық саясатын жүргізу        !    20000
!261 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат !
!    !    !басқармасының атқарушы органы                  !    22693
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !     5695
!    ! 30 !Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын сақтауды  !
!    !    !қамтамасыз ету, баспа өнімдерін және оларды    !
!    !    !арнайы пайдалану                               !    16998
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы !   401005
!    ! 39 !Жергілікті деңгейде спорттық шараларды жүргізу !    34867
!    ! 41 !Жергілікті деңгейдегі халықтың мәдени демалысын!
!    !    !қамтамасыз ету                                 !   234424
!    ! 43 !Жергілікті деңгейде таңырқаларлық шараларын    !
!    !    !өткізу                                         !    13618
!    ! 44 !Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды!
!    !    !сақтау                                         !    40967
!    ! 45 !Жергілікті деңгейдегі ақпараттың жалпыға жетуін!
!    !    !қамтамасыз ету                                 !    47929
!    ! 47 !Жергілікті маңыздағы мәдени және тарихи        !
!    !    !ескерткіштердің аймағын көркейту, жөндеу және  !
!    !    !қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу             !    23700
!    ! 50 !Жергілікті деңгейде тілдердің дамуын және жұмыс!
!    !    !істеуінің мемлекеттік бағдарламасын іске асыру !     2000

6 !    !    !Социальная помощь и социальное обеспечение     !  2815937
!105 !    !Аппарат акима                                  !   620773
!    ! 33 !Социальная поддержка обучающегося и            !
!    !    !воспитанников организаций образования очной    !
!    !    !формы обучения                                 !   400000
!    ! 60 !Социальные выплаты отдельным категориям граждан!
!    !    !по решению местных представительных органов    !   220773
!258 !    !Исполнительный орган труда и социальной защиты !
!    !    !населения, финансируемый из местного бюджета   !  2007016
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    40625
!    ! 31 !Специальные государственные пособия            !  1033641
!    ! 32 !Социальное обеспечение, оказываемое через      !
!    !    !учреждения интернатского типа на местном уровне!   339613
!    ! 35 !Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке !
!    !    !пособий и других социальных выплат             !    10988
!    ! 42 !Государственная адресная социальная помощь     !   576928
!    ! 57 !Социальная поддержка инвалидов на местном      !
!    !    !уровне                                         !     5221
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !   188148
!    ! 33 !Социальное обеспечение детей                   !   188148
8 !    !    !Культура, спорт и информационное пространство  !   481850
!105 !    !Аппарат Акимов                                 !    58152
!    ! 46 !Проведение государственной информационной      !
!    !    !политики через газеты и журналы на местном     !
!    !    !уровне                                         !    38152
!    ! 47 !Проведение государственной информационной      !
!    !    !политики через телерадиовещание на местном     !
!    !    !уровне                                         !    20000
!261 !    !Исполнительный орган управления архивами,      !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    22693
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !     5695
!    ! 30 !Обеспечение сохранности архивного фонда,       !
!    !    !печатных изданий и их специальное использование!
!    !    !на местном уровне                              !    16998
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    !бюджета                                        !   401005
!    ! 39 !Проведение спортивных мероприятий на местном   !
!    !    !уровне                                         !    34867
!    ! 41 !Обеспечение культурного досуга населения на    !
!    !    !местном уровне                                 !   234424
!    ! 43 !Проведение зрелищных мероприятий на местном    !
!    !    !уровне                                         !    13618
!    ! 44 !Хранение историко-культурных ценностей на      !
!    !    !местном уровне                                 !    40967
!    ! 45 !Обеспечение общедоступности информации на      !
!    !    !местном уровне                                 !    47929
!    ! 47 !Проведение ремонтно - реставрационных работ и  !
!    !    !благоустройство территории памятников истории  !
!    !    !и культуры местного значения                   !    23700
!    ! 50 !Реализация государственной программы           !
!    !    !функционирования и развития языков на местном  !
!    !    !уровне                                         !     2000

!    ! 56 !Аймақтық жастар саясатын жүргізу               !     3500
10!    !    !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығын және       !
!    !    !қоршаған ортаны қорғау                         !   309825
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !   293129
!    ! 34 !Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғауды   !
!    !    !ұйымдастыру                                    !   278129
!    ! 65 !Жергілікті деңгейде ерекше қорғалатын табиғи   !
!    !    !аймақтарды ұстау                               !    15000
!257 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!    !    !шаруашылығының атқарушы органы                 !    16696
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    12696
!    ! 31 !Ауыл шаруашылығының ақпаратты-маркетингілік    !
!    !    !жүйесін дамыту                                 !     4000
11!    !    !Өнеркәсіп                                      !    61000
!273 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !инфрақұрылымдар мен құрылыстың атқарушы органы !    61000
!    ! 48 !Жергілікті деңгейдегі жобалау-ізденіс,         !
!    !    !конструкторлық және технологиялық жұмыстар     !    61000
12!    !    !Көлік және байланыс                            !   806000
!274 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,    !
!    !    !көлік және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығының!
!    !    !атқарушы органы                                !   806000
!    ! 46 !Аудандар мен елді мекендер ішіндегі, аудандар  !
!    !    !арасындағы (қалалар) қоғамдық жолаушылар       !
!    !    !тасымалдауды ұйымдастыру                       !   156000
!    ! 50 !Жергілікті деңгейде автомобиль жолдарын        !
!    !    !пайдалану                                      !   650000
13!    !    !Басқалары                                      !   518954
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !   115857
!    ! 44 !Соттардың шешімімен жергілікті атқарушы        !
!    !    !органдардың міндеттемелерін орындау бойынша    !
!    !    !облыстардың, Астана және Алматы қалаларының    !
!    !    !жергілікті атқарушы органдарының резерві       !     5000
!    ! 52 !Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше       !
!    !    !жағдайларды жою үшін облыстардың, Астана және  !
!    !    !Алматы қалаларының жергілікті атқарушы         !
!    !    !органдарының резерві                           !   101000
!    ! 58 !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен !
!    !    !тіркелген шартты міндеттемелері бойынша        !
!    !    !жергілікті бюджетке кредиторлық қарыздары      !     4857

!    ! 56 !Проведение региональной молодежной политики    !     3500
10 !    !    !Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и   !
!    !    !охрана окружающей среды                        !   309825
!105 !    !Аппарат акимов                                 !   293129
!    ! 34 !Организация охраны окружающей среды на местном !
!    !    !уровне                                         !   278129
!    ! 65 !Содержание особо охраняемых природных          !
!    !    !территорий на местном уровне                   !    15000
!257 !    !Исполнительный орган сельского хозяйства,      !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !    16696
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    12696
!    ! 31 !Развитие информационно-маркетинговой системы   !
!    !    !сельского хозяйства                            !     4000
11 !    !    !Промышленность                                 !    61000
!273 !    !Исполнительный орган инфраструктуры и          !
!    !    !строительства, финансируемый из местного       !
!    !    !бюджета                                        !    61000
!    ! 48 !Проектно-изыскательские, конструкторские и     !
!    !    !технологические работы на местном уровне       !    61000
12 !    !    !Транспорт и связь                              !   806000
!274 !    !Исполнительный орган жилищно-коммунального,    !
!    !    !дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый!
!    !    !из местного бюджета                            !   806000
!    ! 46 !Организация общественных пассажирских перевозок!
!    !    !между районами (городами), внутри районов и    !
!    !    !населенных пунктов                             !   156000
!    ! 50 !Эксплуатация автомобильных дорог на местном    !
!    !    !уровне                                         !   650000
13 !    !    !Прочие                                         !   518954
!105 !    !Аппарат акимов                                 !   115857
!    ! 44 !Резерв местного исполнительного органа области,!
!    !    !городов Астаны и Алматы по выполнению          !
!    !    !обязательств местных исполнительных органов по !
!    !    !решениям судов                                 !     5000
!    ! 52 !Резерв местного исполнительного органа области,!
!    !    !городов Астаны и Алматы для ликвидации         !
!    !    !чрезвычайных ситуаций природного и техногенного!
!    !    !характера                                      !   101000
!    ! 58 !Кредиторская задолженность местного бюджета по !
!    !    !зарегистрированным в установленном порядке     !
!    !    !договорным обязательствам государственных      !
!    !    !учреждений, финансируемых из местного бюджета  !     4857

!    ! 61 !Өкілеттік шығыстар                             !     5000
!263 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!    !    !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!    !    !органы                                         !    45805
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    39716
!    ! 34 !Есептік қызметтермен қамтамасыз ету            !     6089
!272 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!    !    !мемлекеттік сатып алудың атқарушы органы       !    58651
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    52379
!    ! 31 !Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті        !
!    !    !қолдауды ұйымдастыру                           !     6100
!    ! 70 !Экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!    !    !мемлекеттік сатып алу атқарушы органдарының    !
!    !    !материалдық-техникалық базасын нығайту         !      172
!273 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!    !    !инфрақұрылымдар мен құрылыстың атқарушы органы !   265673
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    15673
!    ! 31 !Коммуналдық меншік объектілерінің құрылысы     !   250000
!274 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын көлік,  !
!    !    !жол және коммуналдық меншіктің атқарушы органы !    32968
!    !  2 !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар       !    32968
!    ! 70 !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!    !    !органдардың материалдық-техникалық базасын     !
!    !    !нығайту және ақпараттандыру                    !
14!    !    !Қарызға қызмет көрсету                         !     6870
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !     6870
!    ! 53 !Жергілікті атқарушы органдардың қарыздарына    !
!    !    !қызмет көрсету                                 !     6870
15!    !    !Ресми трансферттер                             !  2279797
!105 !    !Әкімдер аппараты                               !  2279797
!    ! 54 !Облыстық бюджеттен Астана және Алматы          !
!    !    !қалаларының бюджеттеріне трансферттер          !  2279797
!    !    !Кредиттер                                      !   401406
10!    !    !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        !
!    !    !қоршаған ортаны қорғау                         !   216000
!257 !    !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!    !    !шаруашылығының атқарушы органы                 !   216000
!    ! 82 !Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді      !
!    !    !несиелеу                                       !    30000
!    ! 83 !Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің     !
!    !    !көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын       !
!    !    !өткізуді несиелеу                              !   186000

!    ! 61 !Представительские расходы                      !     5000
!263 !    !Исполнительный орган образования, культуры,    !
!    !    !спорта и туризма, финансируемый из местного    !
!    !    ! бюджета                                       !    45805
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    39716
!    ! 34 !Обеспечение учетными услугами                  !     6089
!272 !    !Исполнительный орган экономики, поддержки      !
!    !    !малого и среднего бизнеса, государственных     !
!    !    !закупок, финансируемый из местного бюджета     !    58651
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    52379
!    ! 31 !Организация поддержки малого                   !
!    !    !предпринимательства на местном уровне          !     6100
!    ! 70 !Укрепление материально - технической базы и    !
!    !    !информатизация исполнительных органов,         !
!    !    !финансируемых из местного бюджета              !      172
!273 !    !Исполнительный орган инфраструктуры и          !
!    !    !строительства, финансируемый из местного       !
!    !    !бюджета                                        !   265673
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    15673
!    ! 31 !Строительство и капитальный ремонт объектов    !
!    !    !коммунальной собственности                     !   250000
!274 !    !Исполнительный орган жилищно-коммунального,    !
!    !    !дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый!
!    !    !из местного бюджета                            !    32968
!    !  2 !Административные расходы на местном уровне     !    32968
14 !    !    !Обслуживание долга                             !     6870
!105 !    !Аппарат акимов                                 !     6870
!    ! 53 !Обслуживания долга местных исполнительных      !
!    !    !органов                                        !     6870
15 !    !    !Официальные трансферты                         !  2279797
!105 !    !Аппарат акимов                                 !  2279797
!    ! 54 !Трансферты из областного бюджета, бюджетов     !
!    !    !городов Астаны и Алматы                        !  2279797
!    !    !Кредиты                                        !   401406
10 !    !    !Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и   !
!    !    !охрана окружающей среды                        !   216000
!257 !    !Исполнительный орган сельского хозяйства,      !
!    !    !финансируемый из местного бюджета              !   216000
!    ! 82 !Кредитование сельхозтоваропроизводителей       !    30000
!    ! 83 !Кредитование сельхозтоваропроизводителей       !
!    !    !на проведение весенне-полевых и уборочных работ!   186000