"2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық Мәслихатының шешімі 2002 жылғы 21 наурыздағы N 16/1. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 28 наурызда N 577 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09.26 N 38/16 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi "Бюджет жүйесi туралы"  Z990357_ Заңына 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 261 соңғы енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Z010148_ 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңына сәйкес, облыстық мәслихаттың "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2002 жылғы 1 ақпандағы N№15/1 шешімімен ондағы нақтыландыруды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" V01S503_ облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 38 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына N№67 өзгерістер енгізу туралы" V021784_ бұйрығымен төмендегi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
б) тарауы:
"8886694" саны "8900354" санына ауыстырылсын;
"8886694" саны "8900354" санына ауыстырылсын;
2. 10 тармақта:
"393797" саны "394964" санына ауыстырылсын;
"267208" саны "268083" санына ауыстырылсын;
"283111"саны "283986" санына ауыстырылсын;
"352099" саны "352974" санына ауыстырылсын;
"373652" саны "374819" санына ауыстырылсын;
"389138" саны "390305" санына ауыстырылсын;
"205672" саны "206547" санына ауыстырылсын;
"522488" саны "523655" санына ауыстырылсын;
"196023" саны "196898" санына ауыстырылсын;
"289636" саны "290511" санына ауыстырылсын;
"413735" саны "414902" санына ауыстырылсын;
"273011" саны "273886" санына ауыстырылсын.
3. 10-1 тармағы келесi мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"в) Сәбит Мұқанов атындағы қазақ сазды-драмалық театрына креслолар
сатып алу үшiн - 700 мың теңге, облыс аудандарында мемлекеттiк жер
инспекциясын құру үшiн - 12960 мың теңге".
4. Көрсетiлген шешiмге 1, 2, 3 қосымшалар жаңа редакцияда баяндалсын
(қоса берiлген).
5. Осы шешiм қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Облыстық Мәслихат                    Облыстық Мәслихат
сессиясының төрағасы                      хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2001ж. 22 желтоқсандағы
N 14/3 шешiмiне 1 қосымша
2002 жылға арналған Солтүстiк Қазақстан облысының бюджетi
I. Түсiмдер
__________________________________________________________________________
Санат                                                          Сомасы
------------------------                                       мың теңге
Сынып
--------------------             Атауы
Кiшi сынып
----------------
Ерекшелiк
--------------------------------------------------------------------------

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 марта 2002 года N 16/1. Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 28 марта 2002 года за N 577. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года с учетом последних изменений и дополнений от 6 декабря 2001 года N 261 " О бюджетной системе", от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 31 января 2002 год N 38 "О внесении изменений N 67 в приказ Министерства финансов Республики  Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 " Об утверждении единой бюджетной классификации" внести в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года " Об областном бюджете на 2002 год" с учетом его уточнения решением маслихата N 15/1 от 1 февраля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел б)
цифру "8886694" заменить цифрой "8900354";
цифру "8886694"  заменить цифрой "8900354".
2. В пункте 10:
цифру "393797" заменить цифрой "394964";
цифру "267208" заменить цифрой "268083";
цифру "283111" заменить цифрой "283986";
цифру "352099" заменить цифрой "352974";
цифру "373652" заменить цифрой "374819";
цифру "389138" заменить цифрой "390305";
цифру "205672" заменить цифрой "206547";
цифру "522488" заменить цифрой "523655";
цифру "196023" заменить цифрой "196898";
цифру "289636" заменить цифрой "290511";
цифру "413735" заменить цифрой "414902";
цифру "273011" заменить цифрой "273886".
3. Пункт 10-1 дополнить абзацем следующего содержания:
"в) для приобретения кресел казахскому музыкально-драматическому театру им.С.Муканова - 700 тыс.тенге, на содержание областной и районных государственных земельных инспекций области - 12960 тыс.тенге".
4. Приложения 1,2,3 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель                           Секретарь
сессии                          областного Маслихата
областного Маслихата
Приложение 1
к решению областного маслихата
N 14/3 от 22 декабря 2001г.
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2002 год
I. Поступления
___________________________________________________________________________
Категория                                                         Сумма
-----------------              Наименование                  тыс.тенге
Класс
--------------
Подкласс
---------
Специфика
---------------------------------------------------------------------------

1   2    3      4                     5                           6
--------------------------------------------------------------------------
Түсiмдер                                8 535 897
Кiрiстер                                3 234 252
1                      Салықтық түсімдер                       3 227 236
1                  Кiрiстерге салынатын табыс салығы         833 671
2             Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы    833 671
1      Жеке тұлғалардан алынатын төлем көзiнен
ұсталатын табыс салығы                    833 671
3                  Әлеуметтiк салық                        2 212 301
1                      Әлеуметтік салық                        2 212 301
5                  Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге
Ішкi салықтар                             181 264
3             Табиғи және басқа ресурстарды
пайдаланғаны үшін түсімдер                181 264
16     Қоршаған ортаны ластағаны үшiн
төленетін төлем                           181 264
2                      САЛЫҚҚА ЖАТПАЙТЫН ТүСIМДЕР                  7 016
1                  Меншiктен және кәсiпкерлiк қызметтен
түскен кiрiстер                             2 000
2             Қаржы мекемелерi мен заңды тұлғалардан
түскен салыққа жатпайтын түсiмдер           2 000
29     Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалға
беруден алынатын түсiмдер                   2 000
3                  Айыппұлдар мен санкциялар бойынша
түсетiн түсiмдер                            3 800
1             Айыппұлдар мен санкциялар бойынша
түсетiн түсiмдер                            3 800
10     Табиғатты қорғау туралы заңдарды
бұзғаны үшiн төленетiн айыппұлдар           3 800
5                  Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер          1 216
1             Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер          1 216
5      Зиянды өтеу талаптары бойынша табиғи
көздерді пайдаланудан алынған
қаражаттар, тәркіленген аң және балық
аулау құралдарын, заңсыз өндірілген
өнімдерді сатудан түскен қаражаттар         1 216
4                      Алынған ресми трансферттер (гранттар)   5 201 645
2                  Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған
органдарынан түсетiн трансферттер       5 201 645
1             Республикалық бюджеттен түсетiн
трансферттер                            5 201 645
1      Ағымдағы                                5 201 645
5                      Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу       100 000
1                  Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу       100 000
6             Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу       100 000
2      Жергiлiктi бюджеттен берiлген басқа
кредиттердi өтеу                          100 000
__________________________________________________________________________
II. Шығыстар және кредит беру
__________________________________________________________________________
Функционалдық топ                                               Сомасы
------------------              Атауы                      мың теңге
Кiшi функция
---------------
Мекеме
-----------
Бағдарлама
--------------------------------------------------------------------------

1   2    3     4                       5                            6
---------------------------------------------------------------------------
ПОСТУПЛЕНИЯ                               8 535 897
ДОХОДЫ                                    3 234 252
1                     НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                     3 227 236
1                 Подоходный налог на доходы                  833 671
2            Индивидуальный подоходный налог             833 671
1      Индивидуальный подоходный налог с
физических лиц, удерживаемый у источника    833 671
3                 Социальный налог                          2 212 301
1            Социальный налог                          2 212 301
5                 Внутренние налоги на товары, работы и
услуги                                      181 264
3            Поступления за использование природных
и других ресурсов                           181 264
16     Плата за загрязнение окружающей среды       181 264
2                     НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                       7 016
1                 Доходы от предпринимательской
деятельности и собственности                  2 000
2            Неналоговые поступления от юридических
лиц и финансовых учреждений                   2 000
29     Поступления от аренды  имущества
коммунальной собственности                    2 000
3                 Поступления по штрафам и санкциям             3 800
1            Поступления по штрафам и санкциям             3 800
10     Штрафы за нарушение природоохранного
законодательства об охране окружающей
среды                                         3 800
5                 Прочие неналоговые поступления                1 216
1            Прочие неналоговые поступления                1 216
5      Средства, полученные от
природопользователей по искам о
возмещении вреда, средства от реализации
конфискованных орудий охоты и рыболовства,
незаконно добытой продукции                   1 216
4                     Получаемые официальные трансферты
(гранты)                                  5 201 645
2                 Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления               5 201 645
1            Трансферты из республиканского бюджета    5 201 645
1      Текущие                                   5 201 645
5                     Возврат кредитов                            100 000
1                 Возврат внутренних кредитов                 100 000
6            Возврат кредитов, выданных из местного
бюджета юридическим лицам                   100 000
2      Возврат кредитов, выданных для развития
малого предпринимательства                  100 000
___________________________________________________________________________
II.Расходы и кредитование
---------------------------------------------------------------------------
Функциональная группа                                             Сумма
-------------------           Наименование                   тыс.тенге
Подфункция
---------------
Учреждение
-----------
Программа
---------------------------------------------------------------------------

1   2   3      4                     А                            В
--------------------------------------------------------------------------
Шығыстар және кредит беру               8 900 354
Шығыстар                                8 900 354
1                      Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер     256 419
1                  Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкiлдi,
атқарушы және басқа органдар              162 699
103             Жергiлiктi өкiлдi органдардың аппараты      7 806
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар    6 510
30      Депутаттық қызмет                           1 296
105             Әкiмдер аппараты                          154 893
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар  106 245
50      Әкім аппаратының әкімшілік ғимараттарына
күрделі жөндеу                             10 000
74      Әкiм аппаратының материалдық техникалық
базасын нығайту                            38 648
2                  Қаржылық қызмет                            93 720
259             Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
коммуналдық меншiк атқарушы органы         11 580
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   10 080
30      Коммуналдық меншiктi жекешелендiрудi
ұйымдастыру                                 1 500
260             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
қаржы атқарушы органы                      81 140
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   81 140
70      Қаржы атқарушы органдарының
материалдық-техникалық базасын нығайту      1 000
2                      Қорғаныс                                  276 464
1                  Әскери мұқтаждар                           15 697
105             Әкiмдер аппараты                           15 697
63      Жалпы әскери мiндеттi өтеуге шақыруды
және жөнелтуді қамтамасыз ету              15 697
2                  Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды
ұйымдастыру                               260 767
105             Әкiмдер аппараты                          260 767
31      Жергiлiктi деңгейдегі жұмылдыру
дайындығы жөнiндегi шаралар                25 750
32      Жергiлiктi деңгейдегі төтенше
жағдайларды жою                           233 347
62      Төтенше жағдайлар жөніндегі ұйымдардың
материалдық-техникалық базасын нығайту      1 670
3                      Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк          217 998
1                  Құқық қорғау қызметi                      217 822
251             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                217 822
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар  164 044
30      Жергiлiктi деңгейде қоғамдық тәртiптi
қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi

1    2   3       4                     А                            В
---------------------------------------------------------------------------
II. Расходы и кредитование                8 900 354
Расходы                          8 900 354
1                     Государственные услуги общего характера     256 419
1                Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                 162 699
103           Аппарат местных представительных органов      7 806
2    Административные расходы на местном уровне    6 510
30   Депутатская деятельность                      1 296
105           Аппарат акимов                              154 893
2    Административные расходы на местном уровне  106 245
50   Капитальный ремонт административных
зданий аппарата акима                        10 000
74   Укрепление материально-технической базы
аппарата акима                               38 648
2                     Финансовая деятельность                      93 720
259           Исполнительный орган коммунальной
собственности, финансируемый из местного
бюджета                                      11 580
2    Административные расходы на местном уровне   10 080
30   Организация приватизации комм.собственности   1 500
260           Исполнительный орган финансов,
финансируемый из местного бюджета            82 140
2    Административные расходы на местном уровне   81 140
70   Укрепление материально-технической базы
исполнительных органов финансов               1 000
2                     Оборона                                     276 464
1                 Военные нужды                                15 697
105           Аппарат акимов                               15 697
63   Мероприятия по приписке и призыву на
военную службу                               15 697
2                 Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                   260 767
105           Аппарат акимов                              260 767
31   Мероприятия по мобилизационной подготовке
на местном уровне                            25 750
32   Ликвидация чрезвычайных ситуаций на
местном уровне                              233 347
62   Укрепление материально-технической базы
организаций по чрезвычайным ситуациям         1 670
3                     Общественный порядок и безопасность         217 998
1                 Правоохранительная деятельность             217 822
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета           217 822
2    Административные расходы на местном уровне  164 044
30   Охрана общественного порядка и обеспечение

қамтамасыз ету                             17 778
70      Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдарының материалдық
техникалық базасын нығайту және
ақпараттандыру                             36 000
5                  Жеке тұлғаның, қоғамның, мемлекеттiң
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi
қызмет                                        176
251             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                    176
33      Терроризм мен экстремизм көріністерінің
алдын-алу және тыю жөнiндегi іс-шаралар       176
4                      Бiлiм беру                                456 814
2                  Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы
орта бiлiм беру                           365 855
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                           365 855
20      Жергiлiктi деңгейде жалпы бiлiм
беретiн оқыту                             287 088
32      Жергiлiктi деңгейде орта бiлiм беру
жүйесiн ақпараттандыру                      1 713
4   2  263     37      Мемлекеттiк орта білім беретін
мекемелердiң кiтапхана қорларын
жаңарту үшін оқулықтар сатып алу және
жеткізіп беру                              40 000
61      Жергiлiктi деңгейде балалар мен жас
өспiрiмдерге қосымша бiлiм беру
бағдарламасын іске асыру                   30 609
62      Жергiлiктi деңгейде мектеп
олимпиадаларын өткiзу                         445
66      Жалпы бастауыш, жалпы орта бiлiм беру
мекемелеріне күрделі жөндеу                 6 000
3                  Бастауыш кәсiптік бiлiм беру               51 176
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            51 176
31      Жергiлiктi деңгейде бастапқы кәсiптік
бiлiм беру                                 51 026
74      Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
мекемелерінің базасын материалдық-
техникалық нығайту                            150
4                  Орта кәсiптік бiлiм беру                   16 765
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            16 765
8       Жергiлiктi деңгейде орта кәсiби бiлiм
беру мамандарын даярлау                    16 765
5                  Қосымша кәсiби бiлiм беру                  19 868
105             Әкiмдер аппараты                            1 140
11      Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау     1 140
251             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                 10 574
11      Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау    10 574
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             8 154
11      Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау     8 154

общественной безопасности на местном уровне  17 778
70   Укрепление материально-технической базы
органов внутренних дел                       36 000
5                 Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства                176
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета               176
33   Мероприятия по предупреждению и пресечению
проявлений терроризма и экстремизма             176
4                     Образование                                 456 814
2                 Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование                           365 855
263           Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                            365 855
20   Общеобразовательное обучение на местном
уровне                                      287 088
4   2   263      32   Информатизация системы среднего
образования на местном уровне                 1 713
37   Приобретение и доставка учебников для
обновления библиотечных фондов
государственных учреждений среднего
образования                                  40 000
61   Реализация программ дополнительного
образования для детей и юношества на
местном уровне                               30 609
62   Проведение школьных олимпиад на местном
уровне                                          445
66   Капитальный ремонт учреждений начального
общего, среднего общего образования           6 000
3                 Начальное профессиональное образование       51 176
263           Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             51 176
31   Начальное профессиональное образование
на местном уровне                            51 026
74   Укрепление материально-технической базы
учреждений начального профессионального
образования                                     150
4                 Среднее профессиональные образование         16 765
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             16 765
8    Подготовка специалистов со средним
проф.образованием на местном уровне          16 765
5                 Дополнительное проф.образование              19 868
105           Аппарат акимов                                1 140
11   Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      1 140
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            10 574
11   Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                     10 574
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                              8 154
11   Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      8 154

9                  Білім беру саласындағы өзге де қызметтер    3 150
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             3 150
30      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
коммуналдық Жергілікті деңгейдегі білім
беретін өзге де объектілерге күрделі
жөндеу                                      1 000
64      Білім беретін өзге де ұйымдардың
материалдық-техникалық базасын нығайту      2 150
5                      Денсаулық сақтау                        1 029 365
1                  Кең бейiндi ауруханалар                   134 476
254             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          134 476
36      Жергiлiктi деңгейде халыққа
стационарлық медициналық көмек көрсету    134 476
2                  Халықтың денсаулығын қорғау               326 156
254             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          326 156
31      ВИЧ-инфекциялы ауруларға медициналық
көмек көрсету                              14 864
33      Жергілікті деңгейде жұқпалы аурулармен
күрес жүргiзу                               3 509
34      Жергiлiктi деңгейде қан
(алмастырғыштарды) өндiру                  35 435
39      Санитарлық-эпидемиологиялық ахуалды
қамтамасыз ету                             67 320
45      Аналар мен балаларды қорғау               205 028
3                  Мамандандырылған медициналық көмек        303 371
254             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          303 371
30      Психикалық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                  82 071
5   3  254     32      Туберкулез ауруларына мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                 110 982
47      Онкологиялық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                  41 349
48      Алкогольдiк, нашақорлық және
токсикологиялық тәуелдi ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек
көрсету                                    52 620
49      Терi-венерологиялық ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек
көрсету                                    16 349
4                  Емханалар                                  59 043
254             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы           59 043
54      Алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек және
мамандандырылған амбулаториялық-
емханалық көмек көрсету                    59 043
5                  Медициналық көмектiң басқа түрлерi         28 863
251             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                 22 203
31      Әскери қызметшiлерге, құқық қорғау
органдарының қызметкерлерiне және
олардың отбасы мүшелерiне стационарлық
медициналық көмек көрсету                  22 203
254             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы            6 660
43      Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету                               6 660
9                  Денсаулық сақтау саласындағы өзге де
қызметтер                                 177 456
254             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          177 456

9                 Прочие услуги в области образования           3 150
263           Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                              3 150
30   Капитальный ремонт прочих объектов
образования на местном уровне                 1 000
64   Укрепление материально-технической базы
прочих организаций образования                2 150
5                     Здравоохранение                           1 029 365
1                 Больницы широкого профиля                   134 476
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           134 476
36   Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                 134 476
2                 Охрана здоровья населения                   326 156
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           326 156
31   Оказание медицинской помощи ВИЧ-
инфицированным больным                        14 864
33   Борьба с эпидемиями на местном уровне         3 509
34   Производство крови (заменителей) на
местном уровне                               35 435
39   Обеспечение санитарно-эпидемиологического
благополучия                                 67 320
45   Охрана материнства и детства                205 028
3                 Специализированная медицинская помощь       303 371
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           303 371
5   3   254      30   Оказание специализированной медицинской
помощи больным, страдающим психическими
расстройствами                               82 071
32   Оказание специализированной медицинской
помощи больным туберкулезом                 110 982
47   Оказание специализированной медицинской
помощи больным онкологическими
заболеваниями                                41 349
48   Оказание специализированной медицинской
помощи больным алкоголизмом, наркоманией
и токсикоманией                              52 620
49   Оказание специализированной медицинской
помощи больным кожно-венерологическими
заболеваниями                                16 349
4                 Поликлиники                                  59 043
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            59 043
54   Оказание первичной медико-санитарной
помощи и специализированной
амбулаторно-поликлинической помощи           59 043
5                 Другие виды медицинской помощи               28 863
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            22 203
31   Оказание стационарной медицинской помощи
военнослужащим, сотрудникам
правоохранит.органов, членам их семей        22 203
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета             6 660
43   Оказание медицинской помощи населению в
чрезвычайных ситуациях                        6 660
9                 Прочие услуги в области здравоохранения     177 456
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           177 456

2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   13 020
44      Дәрi-дәрмек, дәрігерлік жабдықтарды және
санитарлық көліктерді орталықтандырылған
сатып алу                                  15 035
51      Медициналық статистикалық ақпараттарды
жинау мен талдауды ұйымдастыру              2 981
55      Коммуналдық меншiкке жататын денсаулық
сақтау объектiлерiне күрделi жөндеу        18 100
57      Дәрігерлік жабдықтар мен санитарлық
көліктерді орталықтандырылған сатып алу   128 320
6                      Әлеуметтiк қамсыздандыру және
әлеуметтiк көмек                          818 955
1                  Әлеуметтiк қамтамасыз ету                 773 189
258             Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                           746 736
6   1  258     31      Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар           540 000
32      Жергiлiктi деңгейде интернаттық тұрпатты
мекемелер арқылы көрсетiлетiн әлеуметтiк
қамтамасыз ету                            206 736
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            26 453
33      Балаларды әлеуметтiк қамтамасыз ету        26 453
2                  Әлеуметтiк көмек                           21 000
105             Әкiмдер аппараты                           15 000
60      Жергiлiктi өкiлеттi органдардың
шешiмiмен азаматтардың жеке санаттарына
берілетін әлеуметтiк төлемдер              15 000
258             Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                             6 000
30      Жұмыспен қамту бағдарламасы                 3 000
57      Жергiлiктi деңгейде мүгедектердi
әлеуметтiк қолдау                           3 000
9                  Әлеуметтiк көмек саласындағы өзге де
қызметтер                                  24 766
258             Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                            24 766
2       Жергiлiктi деңгейдегi әлеуметтiк шығыстар  19 500
33      Жергілікті деңгейде медициналық-
әлеуметтік сараптама                          540
6   9  258     35      Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдерді есептеу, төлеу және беру
бойынша қызмет көрсетуге ақы төлеу          3 406
40      Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілеріне
күрделі жөндеу                                870
44      Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
мекемелерінің материалдық-техникалық
базасын нығайту                               450
7                      Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық           45 000
1                  Тұрғын үй шаруашылығы                      45 000
274             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығының атқарушы органы             45 000
59      Халықтың аса мұқтаж адамдарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету                       45 000
8                      Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк  162 251

2    Административные расходы на местном уровне   13 020
44   Централизованный закуп лекарственных средств  15 035
51   Организация сбора и анализа медико-
статистической информации                     2 981
55   Капитальный ремонт объектов здравоохранения,
находящихся в коммунальной собственности     18 100
57   Централизованный закуп медицинского
оборудования и санитарного транспорта       128 320
6                     Социальное обеспечение и социальная помощь  818 955
1                 Социальное обеспечение                      773 189
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                            746 736
31   Специальные государственные пособия         540 000
32   Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на
местном уровне                              206 736
263           Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             26 453
33   Социальное обеспечение детей                 26 453
2                 Социальная помощь                            21 000
105           Аппарат акимов                               15 000
60   Социальные выплаты отдельным категориям
граждан по решению местных
представительных органов                     15 000
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                              6 000
30   Программа занятости                           3 000
57   Социальная поддержка инвалидов на
местном уровне                                3 000
9                 Прочие услуги в области социальной помощи    24 766
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                             24 766
2    Административные расходы на местном уровне   19 500
6   9   258      33   Медико-соц.экспертиза на местном уровне         540
35   Оплата услуг по зачислению, выплате и
доставке пособий и других социальных выплат   3 406
40   Кап.ремонт объектов социального обеспечения     870
44   Укрепление материально-технической базы
учреждений труда и социальной защиты
населения                                       450
7                     Жилищно-коммунальное хозяйство               45 000
1                 Жилищное хозяйство                           45 000
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             45 000
59   Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения                                    45 000
8                     Культура, спорт и информационное
пространство                                162 251

1                  Мәдениет саласындағы қызмет                59 427
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            59 427
41      Жергiлiктi деңгейде мәдени демалысты
ұйымдастыру                                29 161
43      Жергiлiктi деңгейде ойын-сауық
шараларын өткiзу                           24 500
44      Жергiлiктi деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                        3 366
51      Мәдениет ұйымдарының материалдық-
техникалық базасын нығайту                  2 400
2                  Спорт және туризм                          61 022
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            61 022
39      Жергiлiктi деңгейде спорт шараларын
өткiзу                                     60 863
57      Жергiлiктi деңгейде туристiк қызмет
көрсету жөніндегі іс-шаралар                  159
3                  Ақпараттық кеңiстiк                        41 802
105             Әкiмдер аппараты                           26 510
46      Газеттер мен журналдар арқылы
жергілікті деңгейде мемлекеттiк
ақпараттық саясатты жүргiзу                14 525
47      Жергiлiктi деңгейде телерадио хабарлары
арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясатты
жүргiзу                                    11 985
261             Архив қорының бөлiмi                       10 370
2       Жергілікті органдар аппараты                2 400
30      Архив қорының, мерзiмдi басылымдардың
сақталуын қамтамасыз ету және оларды
жергiлiктi деңгейде арнайы пайдалану        6 870
37      Мұрағаттарды күрделі жөндеу                 1 100
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             4 922
48      Тарихи және мәдени мұраларды сақтау,
халықтың тарихи, ұлттық және мәдени
салт-дәстүрлері мен ғұрыптарын дамытуға
жәрдемдесу                                  2 800
50      Жергiлiктi деңгейде тiлдердi қолдану мен
дамытудың мемлекеттiк бағдарламасын
жүзеге асыру                                2 122
10                     Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау                     55 680
1                  Ауыл шаруашылығы                           10 000
257             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылық атқару органы              10 000
32      Өсiмдiктердің аурулары мен
зиянкестерімен күрес жөнiндегi
жұмыстарды жүргiзу                         10 000

1                 Деятельность в области культуры              59 427
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          59 427
41   Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                            29 161
43   Проведение зрелищных мероприятий на
местном уровне                               24 500
44   Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                             3 366
51   Укрепление материально-технической базы
организаций культуры                          2 400
2                 Спорт и туризм                               61 022
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          61 022
39   Проведение спортивных мероприятий на
местном уровне                               60 863
57   Мероприятия по туристической деятельности
на местном уровне                               159
3                 Информационное пространство                  41 802
105           Аппарат акимов                               26 510
46   Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы
на местном уровне                            14 525
47   Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание
на местном уровне                            11 985
261           Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета            10 370
2    Аппарат местных органов                       2 400
30   Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование на местном уровне               6 870
37   Капитальный ремонт архивов                    1 100
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           4 922
48   Сохранение исторического и культурного
наследия, содействие развитию исторических,
национальных и культурных традиций и
обычаев населения                             2 800
50   Реализация государственной программы
функционирования и развития языков на
местном уровне                                2 122
10                    Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды          55 680
1                 Сельское хозяйство                           10 000
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета            10 000
32   Выполнения работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                         10 000

5                  Қоршаған ортаны қорғау                     15 000
105             Әкiмдер аппараты                           15 000
34      Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны
қорғауды ұйымдастыру                       15 000
10  9                  Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау саласындағы
өзге де қызметтер                          30 680
257             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылық атқару органы              30 680
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   30 680
12                     Көлiк және байланыс                       361 500
1                  Автомобиль көлiгi                         350 000
274             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығы атқарушы органдары            350 000
50      Жергiлiктi деңгейде жол жүйесiн пайдалану 350 000
4                  Әуе көлігі                                 11 500
274             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығы атқарушы органдары             11 500
60      Жергілікті атқарушы орган шешімдері
бойынша ұдайы ішкі әуе тасымалдарына
субсидия беру                              11 500
13                     Басқалар                                  437 248
3                  Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және
бәсекелестiктi қорғау                       3 500
272             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орта бизнестi
қолдау атқарушы органы                      3 500
31      Жергiлiктi деңгейде шағын бизнестi
қолдауды ұйымдастыру                        3 500
9                  Басқалар                                  433 748
105             Әкiмдер аппараты                          355 380
42      Қазақстан Даму банкі жарғылық капиталына
қатысу                                    200 000
44      Соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi
атқарушы органдардың мiндеттемелерiн
орындау жөнiндегi облыстық, Астана және
Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы
органдарының резервi                        5 000
52      Жергiлiктi атқарушы органдар резервi      102 349
61      Өкiлеттiк шығыстар                          2 031
64      Мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорындардың
жарғылық қорына жарна                      15 000
71      Республикалық маңызы бар іс-шараларға
аймақтардың қатысуы                        31 000
263             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм

5                 Охрана окружающей среды                      15 000
105           Аппарат акимов                               15 000
34   Организация охраны окружающей среды на
местном уровне                               15 000
10  9                 Прочие услуги в области сельского,
водного, лесного, рыбного хозяйства и
охраны окружающей среды                      30 680
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета            30 680
2    Административные расходы на местном уровне   30 680
12                    Транспорт и связь                           361 500
1                 Автомобильный транспорт                     350 000
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                            350 000
50   Эксплуатация дорожной системы на
местном уровне                              350 000
4                 Воздушный транспорт                          11 500
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             11 500
60   Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок по решению местных
исполнительных органов                       11 500
13                    Прочие                                      437 248
3                 Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции             3 500
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                           3 500
31   Организация поддержки малого
предпринимательства на местном уровне         3 500
9                 Прочие                                      433 748
105           Аппарат акимов                              355 380
42   Участие в уставном капитале Банка
развития Казахстана                         200 000
44   Резерв местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы по
выполнению обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов      5 000
52   Резерв местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы для
ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера         102 349
61   Представительские расходы                     2 031
64   Взносы в уставной фонд коммунальных
государственных предприятий                  15 000
71   Участие регионов в мероприятиях
республиканского значения                    31 000
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый

атқарушы органы                            37 063
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   36 855
70      Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-
техникалық базасын нығайту және
ақпараттандыру                                208
272             Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орта бизнестi
қолдау атқарушы органы                     27 540
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   27 540
274             Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық, жол
шаруашылығының атқарушы органы             13 765
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   13 765
15                     Ресми трансферттер                      4 782 660
105             Әкiмдер аппараты                        4 782 660
54      Облыстық бюджеттен алынған трансферттер 4 782 660
--------------------------------------------------------------------------
III. Бюджет тапшылығы (профицитi)
--------------------------------------------------------------------------
IV. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профициттi пайдалану)
__________________________________________________________________________
Облыстық мәслихаттың
2001 ж. 22 желтоқсандағы
N 14/3 шешiмiне 2 қосымша
2002 жылға арналған облыстық бюджеттiң ағымдағы
бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi
__________________________________________________________________________
Функционалдық топ                                               Сомасы
--------------------             Атауы                     мың теңге
Кiшi функция
----------------
Мекеме
------------
Бағдарлама
--------------------------------------------------------------------------
1   2    3      4                    А                            В
--------------------------------------------------------------------------
А. Ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар     8 333 810
Шығыстар                                8 333 810
1                      Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер     206 771
1                  Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкiлдi,
атқарушы және басқа органдар              114 051
103            Жергiлiктi өкiлеттi органдардың аппараты    7 806
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар    6 510
30     Депутаттық қызмет                           1 296
105            Әкiмдер аппараты                          106 245

из местного бюджета                          37 063
2    Административные расходы на местном уровне   36 855
70   Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                                208
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                          27 540
2    Административные расходы на местном уровне   27 540
273           Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного
бюджета                                           0
2    Административные расходы на местном уровне        0
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             13 765
2    Административные расходы на местн. уровне    13 765
15                    Официальные трансферты                    4 782 660
105           Аппарат акимов                            4 782 660
54   Трансферты из областного бюджета          4 782 660
---------------------------------------------------------------------------
III. Дефицит (профицит) бюджета
---------------------------------------------------------------------------
IV. Финансирование дефицита
(использования профицита) бюджета
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к решению областного маслихата
N 14/3 от 22 декабря 2001г.
Перечень текущих бюджетных программ областного бюджета на 2002 год
___________________________________________________________________________
Функциональная группа                                             Сумма
------------------             Наименование                  тыс.тенге
Подфункция
---------------
Учреждение
----------
Программа
---------------------------------------------------------------------------
1   2   3       4                      А                            В
---------------------------------------------------------------------------
А. Текущие бюджетные программы            8 333 810
Расходы                                   8 333 810
1                     Государственные услуги общего характера     206 771
1                 Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие функции
государственного управления                 114 051
103            Аппарат местных представительных органов      7 806
2      Административные расходы на местном уровне    6 510
30     Депутатская деятельность                      1 296
105            Аппарат акимов                              106 245

2                  Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар  106 245
2                      Қаржылық қызмет                            92 720
259            Коммуналдық меншiк басқармасы              11 580
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар   10 080
30     Коммуналдық меншiкті жекешелендіруді
ұйымдастыру                                 1 500
260            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
қаржы атқарушы органы                      81 140
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   81 140
2   2                  Қорғаныс                                  274 794
1             Әскери мұқтаждар                           15 697
105            Әкiмдер аппараты                           15 697
63     Жалпы әскери мiндеттi атқаруды
қамтамасыз ету                             15 697
2                  Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды
ұйымдастыру                               259 097
105            Әкiмдер аппараты                          259 097
31     Жергілікті деңгейдегі жұмылдыру
дайындығы жөніндегі шаралар                25 750
32     Жергiлiктi деңгейде төтенше жағдайларды
жою                                       233 347
3   3                  Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк          181 998
1                  Құқық қорғау қызметi                      181 822
251            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                181 822
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар  164 044
30     Жергiлiктi деңгейде қоғамдық тәртiптi
қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету                             17 778
5                  Тұлғалардың, қоғамның, мемлекеттiң
қауiпсiздiгiн қамсыздандыру жөнiндегi
қызмет                                        176
251            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                    176
33     Терроризм мен экстремизм көріністерінің
алдын-алу және тыю жөнiндегi шаралар          176
4   4                  Бiлiм беру                                389 036
2                  Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы
орта бiлiм беру                           318 142
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                           318 142
20     Жергiлiктi деңгейде жалпы бiлiм
беретiн оқыту                             287 088
4   2   263     61     Жергiлiктi деңгейде балалар мен жас
өспiрiмдер үшiн қосымша бiлiм беру
бағдарламасын іске асыру                   30 609
62     Жергiлiктi деңгейде мектеп
олимпиадаларын өткiзу                         445

2      Административные расходы на местном уровне  106 245
2                 Финансовая деятельность                      92 720
259            Исполнительный орган коммунальной
собственности, финансируемый из
местного бюджета                             11 580
2      Административные расходы на местном уровне   10 080
30     Организация приватизации коммунальной
собственности                                 1 500
260            Исполнительный орган финансов,
финансируемый из местного бюджета            81 140
2      Административные расходы на местном уровне   81 140
2                     Оборона                                     274 794
1                 Военные нужды                                15 697
105            Аппарат акимов                               15 697
63     Мероприятия по приписке и призыву на
военную службу                               15 697
2                 Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                   259 097
105            Аппарат акимов                              259 097
31     Мероприятия по мобилизационной подготовке
на местном уровне                            25 750
32     Ликвидация чрезвычайных ситуаций на
местном уровне                              233 347
3                     Общественный порядок и безопасность         181 998
1                 Правоохранительная деятельность             181 822
251            Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета           181 822
2      Административные расходы на местн.уровне    164 044
30     Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местн.уровне    17 778
5                 Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства                176
251            Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета               176
33     Мероприятия по предупреждению и пресечению
проявлений терроризма и экстремизма             176
4                     Образование                                 389 036
2                 Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование                           318 142
263            Исполнительный орган образования,
культуры,спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                         318 142
20     Общеобразовательное обучение на местном
уровне                                      287 088
61     Реализация программ дополнительного
образования для детей и юношества на
местном уровне                               30 609
62     Проведение школьных олимпиад на местном
уровне                                          445

3                  Бастауыш кәсiптік бiлiм беру               51 026
4   3   263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            51 026
31     Жергiлiктi деңгейде бастапқы кәсiптік
бiлiм беру                                 51 026
5                  Қосымша кәсiптік бiлiм беру                19 868
105            Әкімдер аппараты                            1 140
11     Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
біліктілігін көтеру және қайта даярлау
мамандарын даярлау                          1 140
251            Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істер атқарушы органы                 10 574
11     Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
біліктілігін көтеру және қайта даярлау
мамандарын даярлау                         10 574
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             8 154
11     Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
біліктілігін көтеру және қайта даярлау
мамандарын даярлау                          8 154
5                      Денсаулық сақтау                          882 945
1                  Кең бейiндi ауруханалар                   134 476
254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          134 476
36     Жергiлiктi деңгейде халыққа стационарлық
медициналық көмек көрсету                 134 476
2                  Халықтың денсаулығын қорғау               326 156
254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          326 156
31     ВИЧ-инфекциялы ауруларға медициналық
көмек көрсету                              14 864
33     Жергілікті деңгейде жұқпалы аурулармен
күрес жүргiзу                               3 509
34     Жергiлiктi деңгейде қан
(алмастырғыштарды) өндiру                  35 435
39     Санитарлық-эпидемиологиялық ахуалды
қамтамасыз ету                             67 320
45     Аналар мен балаларды қорғау               205 028
3                  Мамандандырылған медициналық көмек        303 371
254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          303 371
30     Психикалық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                  82 071
32     Туберкулез ауруларына мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                 110 982
47     Онкологиялық ауруларға мамандандырылған
көмек көрсету                              41 349
48     Алкогольдiк, нашақорлық және
токсикологиялық тәуелдi ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек

3                 Начальное профессиональное образование       51 026
4   3  263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          51 026
31     Начальное профессиональное образование на
местном уровне                               51 026
5                 Дополнительное профессиональное образование  19 868
105            Аппарат акимов                                1 140
11     Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      1 140
251            Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            10 574
11     Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                     10 574
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           8 154
11     Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      8 154
5                     Здравоохранение                             882 945
1                 Больницы широкого профиля                   134 476
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           134 476
36     Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                 134 476
2                 Охрана здоровья населения                   326 156
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           326 156
31     Оказание медицинской помощи ВИЧ-
инфицированным больным                        14 864
33     Борьба с эпидемиями на местном уровне         3 509
34     Производство крови (заменителей) на
местном уровне                               35 435
39     Обеспечение санитарно-эпидемиологического
благополучия                                 67 320
45     Охрана материнства и детства                205 028
3                 Специализированная медицинская помощь       303 371
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           303 371
30     Оказание специализированной медицинской
помощи больным, страдающим психическими
расстройствами                               82 071
32     Оказание специализированной медицинской
помощи больным туберкулезом                 110 982
47     Оказание специализированной мед.помощи
больным онкологическими заболеваниями        41 349
48     Оказание специализированной мед.помощи
больным алкоголизмом, наркоманией и

көрсету                                    52 620
49     Терi-венерологиялық ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек
көрсету                                    16 349
4                  Емханалар                                  59 043
254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы           59 043
54     Алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек және
мамандандырылған амбулаториялық-
емханалық көмек көрсету                    59 043
5                      Медициналық көмектiң басқа түрлерi         28 863
251            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                 22 203
31     Әскери қызметшiлерге, құқық қорғау
органдарының қызметкерлерiне және
олардың отбасы мүшелерiне стационарлық
медициналық көмек көрсету                  22 203
254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы            6 660
43     Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету                               6 660
5   9                  Денсаулық сақтау саласындағы өзге де
қызметтер                                  31 036
254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы           31 036
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   13 020
44     Дәрi-дәрмек,дәрігерлік жабдықтарды және
санитарлық көліктерді орталықтандырылған
сатып алу                                  15 035
51     Медициналық статистикалық ақпараттарды
ұйымдастыру, жинау, талдау                  2 981
6                      Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк
көмек                                     817 635
1                  Әлеуметтiк қамтамасыз ету                 773 189
258            Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                           746 736
31     Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар           540 000
32     Жергiлiктi деңгейде интернаттық
тұрпатты мекемелер арқылы көрсетiлетiн
әлеуметтiк қамтамасыз ету                 206 736
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            26 453
33     Балаларды әлеуметтiк қамтамасыз ету        26 453
2                  Әлеуметтiк көмек                           21 000
105            Әкiмдер аппараты                           15 000
60     Жергiлiктi өкiлеттi органдардың
шешiмдерiмен азаматтардың жеке
санаттарына берілетін әлеуметтiк төлемдер  15 000
258            Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                             6 000

токсикоманией                                52 620
49     Оказание специализированной мед.помощи
больным кожно-венерологическими
заболеваниями                                16 349
4                 Поликлиники                                  59 043
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            59 043
54     Оказание первичной медико-санитарной
помощи и специализированной амбулаторно-
поликлинической помощи                       59 043
5                 Другие виды медицинской помощи               28 863
251            Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            22 203
31     Оказание стационарной медицинской помощи
военнослужащим, сотрудникам
правоохранительных органов, членам
их семей                                     22 203
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета             6 660
43     Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях                      6 660
5   9                 Прочие услуги в области здравоохранения      31 036
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            31 036
2      Административные расходы на местном уровне   13 020
44     Централизованный закуп лекарственных средств  15 035
51     Организация сбора и анализа медико-
статистической информации                     2 981
6                     Социальное обеспечение и социальная помощь  817 635
1                 Социальное обеспечение                      773 189
258            Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                            746 736
31     Специальные государственные пособия         540 000
32     Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на
местном уровне                              206 736
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          26 453
33     Социальное обеспечение детей                 26 453
2                 Социальная помощь                            21 000
105            Аппарат акимов                               15 000
60     Социальные выплаты отдельным категориям
граждан по решению местных
представительных органов                     15 000
258            Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                              6 000

30     Жұмыспен қамту бағдарламасы                 3 000
57     Жергілікті деңгейде мүгедектерді
әлеуметтік қорғау                           3 000
9                  Әлеуметтiк көмек саласындағы өзге де
қызметтер                                  23 446
258            Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                            23 446
2      Жергiлiктi деңгейдегi әлеуметтiк шығыстар  19 500
33     Жергілікті деңгейдегі медициналық-
әлеуметтік сараптама                          540
35     Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдерді есептеу, төлеу және беру
бойынша қызмет көрсетуге ақы төлеу          3 406
8                      Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк  158 751
1                  Мәдениет саласындағы қызмет                57 027
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            57 027
41     Жергiлiктi деңгейде мәдени демалысты
ұйымдастыру                                29 161
43     Жергiлiктi деңгейде ойын-сауық шараларын
өткiзу                                     24 500
44     Жергiлiктi деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                        3 366
2                  Спорт және туризм                          61 022
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            61 022
39     Жергiлiктi деңгейде спорт шараларын
өткiзу                                     60 863
57     Жергiлiктi деңгейде туристiк қызмет
көрсету жөніндегі іс-шаралар                  159
3                  Ақпараттық кеңiстiк                        40 702
105            Әкiмдер аппараты                           26 510
46     Жергiлiктi деңгейде газеттер мен
журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық
саясатты жүргiзу                           14 525
47     Жергiлiктi деңгейде телерадио хабарлары
арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясатты
жүргiзу                                    11 985
261            Архив қорының бөлiмi                        9 270
2                  Жергілікті органдар аппараты                2 400
30     Архив қорының, мерзiмдi басылымдардың
сақталуын қамтамасыз ету және оларды
жергiлiктi деңгейде арнайы пайдалану        6 870
8   3   263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             4 922
48     Тарихи және мәдени мұраларды сақтау,
халықтың тарихи, ұлттық және мәдени
салт-дәстүрлері мен ғұрыптарын

30     Программа занятости                           3 000
57     Социальная поддержка инвалидов на
местном уровне                                3 000
9                 Прочие услуги в области социальной помощи    23 446
258            Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                             23 446
2      Административные расходы на местном уровне   19 500
33     Медико-социальная экспертиза на местном
уровне                                          540
35     Оплата услуг по зачислению, выплате и
доставке пособий и других социальных выплат   3 406
8                     Культура, спорт и информационное
пространство                                158 751
1                 Деятельность в области культуры              57 027
263            Исполнительный орган образования,
культуры,спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          57 027
41     Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                            29 161
43     Проведение зрелищных мероприятий на
местном уровне                               24 500
44     Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                             3 366
2                 Спорт и туризм                               61 022
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          61 022
39     Проведение спортивных мероприятий на
местном уровне                               60 863
57     Мероприятия по туристической деятельности
на местном уровне                               159
3                 Информационное пространство                  40 702
105            Аппарат акимов                               26 510
46     Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы
на местном уровне                            14 525
47     Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на
местном уровне                               11 985
261            Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета             9 270
2      Аппарат местных органов                       2 400
30     Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование на местном уровне               6 870
8   3  263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           4 922
48     Сохранение исторического и культурного
наследия, содействие развитию исторических,
национальных и культурных традиций и

органдар резервi                            5 000
52     Жергiлiктi атқарушы органдар резервi      102 349
61     Өкiлеттiк шығыстар                          2 031
71     Республикалық маңызды іс-шараларға
аймақтық қатысу                            31 000
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            36 855
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   36 855
272            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орта бизнестi
қолдау атқарушы органы                     27 540
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   27 540
273            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы        0
13  9   273     2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығыстар        0
274            Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық, жол
шаруашылығының атқарушы органы             13 765
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк
шығыстар                                   13 765
15                     Ресми трансферттер                      4 782 660
105            Әкімдер аппараты                        4 782 660
54     Облыстық бюджеттен алынатын трансферттер4 782 660
--------------------------------------------------------------------------
III. Бюджет тапшылығы (профицитi)
--------------------------------------------------------------------------
IV. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профициттi пайдалану)
__________________________________________________________________________
Облыстық мәслихаттың
2001 ж. 22 желтоқсандағы
N 14/3 шешiмiне 3 қосымша
2002 жылға арналған облыстық бюджет дамуындағы бюджеттiк
бағдарламалар тiзбесi
__________________________________________________________________________
Функционалдық топ                                               Сомасы
-------------------             Атауы                       мың теңге
Кiшi функция
---------------
Мекеме
-----------
Бағдарлама
--------------------------------------------------------------------------
1   2    3      4                    А                             В
--------------------------------------------------------------------------
Б.  Дамудың бюджеттiк бағдарламалары      566 544
Шығыстар                                  566 544
1                      Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер      49 648
1                  Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкiлдi,

исполнительных органов по решениям судов      5 000
52     Резерв местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы для
ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера         102 349
61     Представительские расходы                     2 031
71     Участие регионов в мероприятиях
республиканского значения                    31 000
263            Исполнительный орган образования,
культуры,спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          36 855
2      Административные расходы на местном уровне   36 855
272            Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                          27 540
2      Административные расходы на местном уровне   27 540
273            Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из
местного бюджета                                  0
13  9  273     2      Административные расходы на местном уровне        0
274            Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             13 765
2      Административные расходы на местном уровне   13 765
15                    Официальные трансферты                    4 782 660
105            Аппарат акимов                            4 782 660
54     Трансферты из областного бюджета          4 782 660
---------------------------------------------------------------------------
III. Дефицит (профицит) бюджета
---------------------------------------------------------------------------
IV. Финансирование дефицита
(использования профицита) бюджета
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к решению областного маслихата
___________________________________________________________________________
N 14/3 от 22 декабря 2001г.
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2002 год
___________________________________________________________________________
Функциональная группа                                             Сумма
-------------------            Наименование                  тыс.тенге
Подфункция
----------------
Учреждение
----------
Программа
---------------------------------------------------------------------------
1   2    3       4                     А                            В
---------------------------------------------------------------------------
Б.  Бюджетные программы развития            566 544
Расходы                                     566 544
1                     Государственные услуги общего характера      49 648
1                 Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции

атқарушы және басқа органдар               48 648
105            Әкiмдер аппараты                           48 648
50     Әкім аппаратының әкімшілік ғимараттарына
күрделі жөндеу                             10 000
74     Әкiм аппаратының материалдық-техникалық
базасын нығайту және ақпараттандыру        38 648
2                  Қаржылық қызмет                             1 000
260            Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
қаржы атқарушы органы                       1 000
70     Қаржы атқарушы органдарының материалдық-
техникалық базасын нығайту                  1 000
2                      Қорғаныс                                    1 670
2                  Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды
ұйымдастыру                                 1 670
105            Әкiмдер аппараты                            1 670
62     Төтенше жағдайлар жөніндегі ұйымдардың
материалдық техникалық базасын нығайту      1 670
3                      Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк           36 000
1                  Құқық қорғау қызметi                       36 000
251            Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істер атқарушы органы                 36 000
70     Ішкi iстер атқарушы органдарының
материалдық-техникалық базасын нығайту     36 000
4                      Бiлiм беру                                 67 778
2                  Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы
орта бiлiм беру                            47 713
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            47 713
32     Жергiлiктi деңгейде орта бiлiм жүйесiн
ақпараттандыру                              1 713
37     Мемл.орта білім беретін мекемелердiң
кiтапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар
сатып алу және жеткiзіп беру               40 000
66     Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы орта
бiлiм беру мекемелеріне күрделі жөндеу      6 000
3                  Бастапқы кәсіптік білім                       150
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                               150
74     Бастапқы кәсіптік білім беру мекемелерінің
материалдық-техникалық базасын нығайту        150
4                  Орта кәсіптік білім беру                   16 765
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            16 765
8      Жергілікті деңгейде орта кәсіптік білім
беретін мамандарды даярлау                 16 765

государственного управления                  48 648
105            Аппарат акимов                               48 648
50    Капитальный ремонт административных
зданий аппарата акима                        10 000
74    Укрепление материально-технической базы
аппарата акима                               38 648
2                 Финансовая деятельность                       1 000
260            Исполнительный орган финансов,
финансируемый из местного бюджета             1 000
70    Укрепление материально-технической базы
исполнительных органов финансов               1 000
2                     Оборона                                       1 670
2                 Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                     1 670
105            Аппарат акимов                                1 670
62    Укрепление материально-технической базы
организаций по чрезвычайным ситуациям         1 670
3                     Общественный порядок и безопасность          36 000
1                 Правоохранительная деятельность              36 000
251            Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            36 000
70    Укрепление материально-технической базы
органов внутренних дел                       36 000
4                     Образование                                  67 778
2                 Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование                            47 713
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          47 713
32    Информатизация системы среднего
образования на местном уровне                 1 713
37    Приобретение и доставка учебников для
обновления библиотечных фондов
гос.учреждений среднего образования          40 000
66    Капитальный ремонт учреждений начального
общего, среднего общего образования           6 000
3                 Начальное профессиональное образование          150
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                             150
74    Укрепление материально-технической базы
учреждений начального проф.образования          150
4                 Среднее профессиональные образование         16 765
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                          16 765
8     Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием на
местном уровне                               16 765

9                  Білім беру саласындағы өзге де қызметтер    3 150
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             3 150
30     Жергілікті деңгейдегі білім беру
объектілеріне өзге де күрделі жөндеу        1 000
64     Өзге де білім беретін ұйымдардың
материалдық-техникалық базасын нығайту      2 150
5                      Денсаулық сақтау                          146 420
9                  Денсаулық сақтау саласындағы өзге де
қызметтер                                 146 420
5   9   254            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау органы                   146 420
55     Коммуналдық меншiкке жататын денсаулық
сақтау объектiлерiне күрделi жөндеу        18 100
57     Дәрігерлік жабдықтар мен санитарлық
көліктерді орталықтандырылған сатып алу   128 320
6                      Әлеуметтiк қамсыздандыру және
әлеуметтiк көмек                            1 320
9                  Әлеуметтiк көмек саласындағы өзге де
қызметтер                                   1 320
258            Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                             1 320
40     Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілеріне
күрделі жөндеу                                870
44     Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
мекемелерінің материалдық-техникалық
базасын нығайту                               450
7                      Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы          45 000
1                  Тұрғын-үй шаруашылығы                      45 000
274            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығының атқарушы органы             45 000
59     Халықтың аса мұқтаж адамдарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету                       45 000
8                      Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк    3 500
1                  Мәдениет саласындағы қызмет                 2 400
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             2 400
51     Мәдениет ұйымдарының материалдық-
техникалық базасын нығайту                  2 400
3                  Ақпараттық кеңістік                         1 100
261            Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мұрағаттарды басқарудың атқарушы органы     1 100
37     Мұрағаттарды күрделі жөндеу                 1 100
13                     Басқалар                                  215 208
9                  Басқалары                                 215 208

9                 Прочие услуги в области образования           3 150
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           3 150
4   9  263      30    Капитальный ремонт прочих объектов
образования на местном уровне                 1 000
64    Укрепление материально-технической базы
прочих организаций образования                2 150
5                     Здравоохранение                             146 420
9                 Прочие услуги в области здравоохранения     146 420
254            Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           146 420
55    Капитальный ремонт объектов
здравоохранения, находящихся в
коммунальной собственности                   18 100
57    Централизованный закуп медицинского
оборудования и санитарного транспорта       128 320
6                     Социальное обеспечение и социальная помощь    1 320
9                 Прочие услуги в области социальной помощи     1 320
258            Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                              1 320
40    Капитальный ремонт объектов социального
обеспечения                                     870
44    Укрепление материально-технической базы
учреждений труда и социальной защиты
населения                                       450
7                     Жилищно-коммунальное хозяйство               45 000
1                 Жилищное хозяйство                           45 000
274            Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             45 000
59    Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения                                    45 000
8                     Культура, спорт и информационное
пространство                                  3 500
1                 Деятельность в области культуры               2 400
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                           2 400
51    Укрепление материально-технической базы
организаций культуры                          2 400
3                 Информационное пространство                   1 100
261            Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета             1 100
37    Капитальный ремонт архивов                    1 100
13                    Прочие                                      215 208
9                 Прочие                                      215 208

105            Әкiмдер аппараты                          215 000
30     Коммуналдық меншiк объектiлерiн салу
және күрделi жөндеу                        10 000
42     Қазақстан Даму банкі жарғылық
капиталына қатысу                         200 000
64     Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
жарғылық қорына жарналар                   15 000
263            Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                               208
70     Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық
базасын нығайту және ақпараттандыру           208
--------------------------------------------------------------------------
III. Бюджет тапшылығы (профицитi)
--------------------------------------------------------------------------
IV. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
__________________________________________________________________________
(Маман: Ысқақова Д.Қ.)

105            Аппарат акимов                              215 000
42    Участие в уставном капитале Банка
развития Казахстана                         200 000
64    Взносы в уставный фонд коммунальных
государственных предприятий                  15 000
263            Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                             208
70    Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                                208
---------------------------------------------------------------------------
III. Дефицит (профицит) бюджета
---------------------------------------------------------------------------
IV. Финансирование дефицита
(использования профицита) бюджета
___________________________________________________________________________
(Специалист: Искакова Д.К.)