"2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы 14/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі. 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 20/2. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 17 қазанда N 738 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 1 ақпандағы облыстық мәслихаттың N 15/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 21 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 27 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/2-а, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N№14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 19 сәуірдегі облыстық мәслихаттың N 17/4, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 15 мамырдағы N 18/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N№14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 5 шілдедегі облыстық мәслихаттың N 19/1 шешiмдерiмен ондағы нақтыландыруды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне төмендегi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"9 715 387" саны "9 860 387" санына ауыстырылсын;
"3 393 358" саны "3 538 358" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"10 172 100" саны "10 317 100"санына ауыстырылсын;
"9 208 910" саны "9 353 910" санына ауыстырылсын.
2. 8 тармақта:
"100 000" саны "115 558" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2002 года N 20/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2002 года за N 738. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261 "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 15/1 от 1 февраля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/1 от 21 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/2-а от 27 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 17/4 от 19 апреля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 18/1 от 15 мая 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 19/1 от 5 июля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "9 715 387" заменить цифрой "9 860 387";
цифру "3 393 358" заменить цифрой "3 538 358";
раздел б):
цифру "10 172 100" заменить цифрой "10 317 100";
цифру "9 208 910" заменить цифрой "9 353 910";
2. В пункте 8:
цифру "100 000" заменить цифрой "115 558";