Қазақстан Республикасы азаматтарының бұрынғы КСРО Қазақ республикалық жинақ банкіндегі 1992 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша салым қалдығын қайта ресімдеу кезіндегі Өтінім нысаны туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 1 ақпандағы N 40 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 3 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2149.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N№1406 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік арнаулы өтем қазынашылық облигацияларын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, қызмет көрсету және оларды өтеу ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы азаматтарының бұрынғы КСРО Қазақ республикалық жинақ банкіндегі 1992 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша "Қазақстан Халық Банкі" ААҚ-тың қолданыстағы шоттарында сақталған салым қалдығын мемлекеттік арнаулы өтем қазынашылық облигацияларына қайта ресімдеу кезінде толтырылатын Өтінім нысаны (Бұйрыққа Қосымша) бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрі Л.А.Ивановқа жүктелсін.
3. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
"Қазақстан Республикасы азаматтарының
бұрынғы КСРО Қазақ республикалық
жинақ банкіндегі 1992 жылғы
1 қаңтардағы жағдай бойынша
салым қалдығын қайта ресімдеу
кезіндегі Өтінім нысаны туралы"
2003 жылғы 1 қаңтардағы N 40 бұйрығына
Қосымша
1992 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша бұрынғы КСРО Қазақ республикалық жинақ банкіндегі салым қалдығын айналыс мерзімі ______________________ жыл мемлекеттік арнаулы өтем қазынашылық облигацияларына (МАӨҚО) қайта ресімдеуге
ӨТІНІМ
____________________________________________________________________
(тегі, аты-жөні және туған жылы)
____________________________________________________ теңге сомасына
("Қазақстан Халық Банкі" ААҚ-тың анықтамасы негізінде жазбаша
толтырылады)
______________________________________________ дана.
Жеке куәлік N ________________________
ҚР ІІМ  _____________________ берген
СТН __________________________
Мекен-жайы __________________________
Тел. __________________________
200__ ж. "____"____________
Қолы:_______________________
Өтінімді қабылдаған Бақылаушы:
_______________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты және қызметі)
____________________________                мөрдің орны
(қолы)

Об утверждении формы Заявки при переоформлении остатка вклада граждан Республики Казахстан в бывшем Казахском республиканском сберегательном банке СССР по состоянию на 1 января 1992 года
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 февраля 2003 года N 40. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2003 года N 2149
В соответствии с Правилами выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных специальных компенсационных казначейских облигаций, утвержденными постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1406, приказываю:
1. Утвердить форму Заявки (Приложение к Приказу), которая заполняется при переоформлении остатка вклада граждан Республики Казахстан в бывшем Казахском республиканском сберегательном банке СССР по состоянию на 1 января 1992 года, хранящегося на действующих  счетах ОАО "Народный банк Казахстана", на государственные специальные компенсационные казначейские облигации.
2. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на Вице-Министра финансов Иванова Л. А.
3. Настоящий Приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
и. о. Министра финансов
Республики Казахстан
Приложение
Приказу Министра финансов
Республики Казахстана
от 1 февраля 2003 года N 40
"Об утверждении формы Заявки
при переоформлении остатка
вклада граждан Республики
Казахстан в бывшем Казахском
республиканском сберегательном
банке СССР по состоянию
на 1 января 1992 года"
ЗАЯВКА
На переоформление остатка вклада в бывшем Казахском республиканском
сберегательном банке СССР по состоянию на 1 января 1992 года на государственные специальные компенсационные казначейские облигации (ГСККО) со сроком обращения
______________год (а).
От _________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество и год рождения)
на сумму ___________________________________________________ тенге
(заполняется прописью на основании справки
ОАО "Народный банк Казахстана")
в количестве ________________________ штук.
Удостоверение личности N___________________________
Выдан    ___________________  МВД РК
РНН ________________________________
Адрес_______________________________
Телефон ____________________________
"____"_________200__  года    Подпись:____________________________
Заявку принял Контролер:
_______________________________________
(Фамилия, имя, отчество и должность)
______________________________________           место печати
(подпись)