1935 нөмірмен тіркелген, "Кейбір міндетті төлемдерді бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 15 шiлдедегi N 323 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 6 ақпандағы N 46 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 3 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2188. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 633 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 633 Бұйрығымен.
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кейбiр мiндеттi төлемдердi бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 15 шiлдедегi N 323 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмiнде 2002 жылғы 1 тамызда 1935 нөмiрмен тiркелген; "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң бюллетенiнде" жарияланған, 2002 жыл, қыркүйек, N 35) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"жүзеге асырылған келесi" деген сөздерден кейiн "банктiк" деген сөзбен толықтырылсын;
"күнтiзбелiк" деген сөз "банктiк" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетi (С.Қанатов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің м.а.
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істері Бірінші
Вице-Министрі

О внесении дополнения и изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июля 2002 года N 323 "Об уплате некоторых обязательных платежей в бюджет наличными деньгами", зарегистрированный за номером 1935
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 февраля 2003 года N 46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2003 года N 2188. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 № 633 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
Согласовано
Председатель Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июля 2002 года N 323 "Об уплате некоторых обязательных платежей в бюджет наличными деньгами" (зарегистрированный в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан 1 августа 2002 года за номером 1935; опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2002 год, сентябрь, N 35) следующие дополнение и изменение:
в пункте 1:
после слов "не позднее следующего" дополнить словом "банковского";
слово "календарных" заменить словом "банковских".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (С. Канатов) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. Министр
Согласовано
Первый Вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан