N 1174, "Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстар сметасын жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 117 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2239. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығымен
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығынан
үзінді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын талдау және әдiснамасы департаментi (А.Н.Қалиева) бiр апта мерзiмде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жiберсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрi Ә.А. Смайыловқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2006 жылғы 7 шілдедегі
N 242 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзiмi
...
3. "Мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы N 117 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық кесiмдердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2239 тiркелген);
...
---------------------
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстар сметасын жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 маусымда N 1174 тіркелді, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2001 жылғы 11 наурыздағы N 123  бұйрығымен  өзгерістер енгізілді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстар сметасын жасау жөніндегі нұсқаулықта және мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар шығыстар сметасының нысанында:
"уәкілетті орган, уәкілетті органға, уәкілетті органның" деген сөздер "мемлекеттік басқару органы, мемлекеттік басқару органына, мемлекеттік басқару органының" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий", N 1174
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 117. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 апреля за N 2239. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 7.07.2006г. N 242
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
"Приказываю:
1. Признать утративщими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 117 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий", N 1174"..."
------------------------------------------------------------------
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2000 года за N 1174, внесены изменения  приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 11 марта 2001 года N 123) следующие изменения:
в Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий и в форме сметы расходов государственных казенных предприятий, утвержденных вышеуказанным приказом:
слова "уполномоченным органом", "уполномоченному органу", "уполномоченного органа", "уполномоченный орган" заменить словами  "органом государственного управления", "органу государственного управления", "органа государственного управления", "орган государственного управления".

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр