"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 11 толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 5 мамырдағы N 78 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 12 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2267. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
42. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 5 мамырдағы N 78 (тіркелген N 2267) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 11 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің N 2012 тіркелген N 3  бұйрығына (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы  N 5 , N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы  N 10 , N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы  N 27 , N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы  N 37 , N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы  N 43 , N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы  N 52 , N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы  N 10 , N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы  N 41 ) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:

О внесении изменений и дополнений N 11 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 мая 2003 года N 78. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2003 года N 2267. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
42. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 мая 2003 года N 78 "О внесении изменений и дополнений N 11 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:

1) бюджет шығыстарының сыныптамасында:
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобындағы 2 "Халықтың денсаулығын қорғау" кіші функциясында:
254 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың атқарушы органы" бағдарламасының әкімшісі бойынша:
033 "Жергілікті деңгейдегі эпидемиямен күрес" бағдарламасы бойынша "Іс-әрекеттің аяқталу күні" бағаны "01.01.04" деген сандармен толықтырылсын;
030 "Санитарлық-эпидемиологиялық станциялар" және 031 "Жұқпалы аурулардың ошағында дезинфекциялау, дезинсекциялау және дератизациялау жұмыстарын жүргізу" кіші бағдарламаларымен 039 "Санитарлық-эпидемиологиялық игілікті қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша "Іс-әрекеттің аяқталу күні" бағанындағы "01.01.03" деген сандар "01.01.04" деген сандармен ауыстырылсын;
278 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органы" бағдарламасының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 033 бағдарламасымен толықтырылсын:
"033 Жергілікті деңгейдегі эпидемиямен күрес".
2. Бюджеттік саясат және жоспарлау департаменті (Б.Т.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен (Е.Е.Исаев) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр

1) в классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору программ 254 "Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета":
по программе 033 "Борьба с эпидемиями на местном уровне" графу "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.04";
по программе 039 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия" с подпрограммами 030 "Санитарно-эпидемиологические станции" и 031 "Проведение дезинфекционных, дезинсекционных и дератизационных работ в очагах инфекционных заболеваний" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.03" заменить цифрами "01.01.04";
по администратору программ 278 "Исполнительный орган санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 033 следующего содержания:
"033 Борьба с эпидемиями на местном уровне".
2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2003 года.
Министр