Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1330 тiркелген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдарға арналған пруденциалдық нормативтер туралы ереженi бекiту жөнiнде" 2000 жылғы 15 қарашадағы N 87 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 тамыздағы N 284 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 8 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2472. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 26 қарашадағы N 412 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 26 қарашадағы N 412   қаулысымен  ( қолданысқа енгізілу тәртібін    2-тармақтан   қараңыз ).
__________________________________
Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымдардың қызметiн реттеудi жетiлдiру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдарға арналған пруденциалдық нормативтер туралы ереженi бекiту жөнiнде" 2000 жылғы 15 қарашадағы N 87  қаулысына  (Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1330 тiркелген, "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналының 2001 жылғы қаңтарда N 1 жарияланған, Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1690 тiркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2001 жылғы 16 қарашадағы N 434  қаулысымен , Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2334 тiркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуiрдегi N 134  қаулысымен  енгiзiлген өзгерiстерiмен және толықтыруларымен бiрге) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
26-тармақтың 1-тармақшасының екiншi абзацы мемлекеттiк тiлдегi мәтiнiндегi "кезiнде" деген сөзден кейiн "осы банктiң дауыс берушi акцияларына инвестициялар осы банктiң дауыс берушi акциялары жалпы санының он процентiнен кем болған жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын;
32-тармақтың екiншi абзацында "күнi" деген сөз "жұмыс күнi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қаржылық қадағалау департаментi (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;

О внесении дополнения и изменения в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 15 ноября 2000 года N 87 «Об утверждении Правил о пруденциальных нормативах для организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами», зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1330
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 284. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2003 года N 2472. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 ноября 2005 года N 412 (V053995)
В целях совершенствования регулирования деятельности организаций, осуществляющих деятельность по инвестиционному управлению пенсионными активами, Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. В  постановление  Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 15 ноября 2000 года N 87 «Об утверждении Правил о пруденциальных нормативах для организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1330, опубликованное в январе 2001 года в журнале «Рынок ценных бумаг Казахстана» N 1, с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 434, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1690,  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 134, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2334) внести следующие дополнение и изменение:
абзац второй подпункта 1) пункта 26 дополнить словами «, при условии, что инвестиции в голосующие акции данного банка составляют менее десяти процентов от общего количества голосующих акций данного банка»;
в абзаце втором пункта 32 слово «числа» заменить словами «рабочего дня».
2. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;

2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, "Активтердi басқарушылар қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бiрлестiгiне, "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiне және жинақтаушы зейнетақы қорларына жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Ұлттық Банк
Төрағасы

2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан, Объединения юридических лиц в форме Ассоциации «Ассоциация Управляющих активами», Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана» и накопительных пенсионных фондов.
3. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Национального Банка