Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 мамырда N 1492 болып тіркелген "Аудиторлық ұйымдардың және несиелік рейтингтік агенттіктердің тізімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 5 сәуірдегі N 173 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 396 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 26 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2580. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы N 434 бұйрығымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы  N 434  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) бұйрығымен.
______________________
"Артур Андерсен" ЖАҚ 1999 жылғы 21 қазандағы МФЮ сериялы N0000002 лицензиясының күшін тоқтату туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 17 шілдедегі N 272 бұйрығын орындау үшін бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінің 2001 жылғы N 25 санында жарияланған "Аудиторлық ұйымдардың және несиелік рейтингтік агенттіктердің тізімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 5 сәуірдегі N 173  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 мамырда N 1492 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген аудиторлық ұйымдардың тізімінде 1-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173 "Об утверждении списков аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2001 года N 1492
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2003 г. за N 2580. Утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N 434
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 396 утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N  434 .
Во исполнение приказа Министерства финансов Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 272 "О прекращении действия лицензии" ЗАО "Артур Андерсен" серии МФЮ N 0000002 от 21 октября 1999 года  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173 "Об утверждении списков аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств" (зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2001 года N 1492), опубликованный в 2001 году, N 25 Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", следующее изменение:
в списке аудиторских организаций, утвержденном указанным приказом, пункт 1 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр финансов
Республики Казахстан