"Темір жол көлігінде тасымалдаушы және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексеру жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1587 тіркелінген, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-П бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Респуликасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 101-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 12 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2611. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 28-ө бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 28-ө (2006 жылғы 11 тамыздағы N 147(953) "Заң газеті" газетінде жарияланған) бұйрығымен .
---------------Бұйрықтан үзінді-----------------
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Мынадай нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын:
...
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1587-нөмірмен тіркелген, "Темір жол көлігінде тасымалдау және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексеру жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 101-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2611-нөмірмен тіркелген)...
3. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
------------------------------------
"Мемлекеттік органдардың шағын кәсіпкерлік субъектілерінің қызметіне тексерулер жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572  қаулысына  сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Темір жол көлігінде тасымалдаушы және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексеру жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-П  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1587 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Темір жол көлігінде тасымалдаушы және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексеру жүргізу ережесіне:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1587
Приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 101-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2003 года N 2611. Утратил силу приказом Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2006 года N 28-п
Извлечение из
приказа Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2006 года N 28-п
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу следующие нормативные правовые акты:
2) приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 101-п "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1587"   (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2611);
....
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
___________________________________________________________________
В целях приведения в соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572 "Об утверждении Правил проведения государственными органами проверок деятельности субъектов малого предпринимательства",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте", (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1587), следующие изменения и дополнения:
в Правила проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте, утвержденные указанным приказом:

1) 6-тармақтағы "Құқықтық статистика және ақпарат орталығында" деген сөздер "Құқықтық статистика және арнайы есептер жөніндегі комитетте" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 13-тармақ мынадай мазмұнындағы абзацпен толтырылсын:
"Шағын кәсіпкерлік объектілеріне тексеру жүргізу кезінде тексеру актісінде көрсетілген тексеру жүргізудің мерзімі 30 күнтізбелік күннен аспауы тиіс";
3) 14-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толтырылсын:
"Шағын кәсіпкерлік субъектілерінің қызметін тексеруді жүзеге асыру кезінде бақылаушы орган тексеруді ұзарту туралы қосымша акт ресімдейді және Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есеп жөніндегі комитетінде немесе оның аумақтық органдарында міндетті түрде тіркеледі, онда тексеруді белгілеу туралы алғашқы актіні тіркеу нөмірі мен күні және ұзарту себебі көрсетіледі";
4) 18-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толтырылсын:
"Шағын кәсіпкерлік субъектілерінің қызметіне тексеру жүргізу актісі "Мемлекеттік органдардың шағын кәсіпкерлік субъектілерінің қызметіне тексерулер жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572  қаулысында  бекітілген нысан бойынша толтырылады".
2. Темір жол көлігінде бақылау жасау басқармасы (Б.Б.Iстлеев) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Көліктік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Қ.Б.Есжановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Көліктік бақылау
комитетінің төрағасы

1) в пункте 6 слова "Центре правовой статистики и информации" заменить словами "Комитете по правовой статистике и специальным учетам";
2) пункт 13 дополнить абзацем следующего содержания:
"При проведении проверок субъектов малого предпринимательства, срок проведения проверки, указываемый в акте на проведение проверки, не должен превышать 30 календарных дней";
3) пункт 14 дополнить абзацем следующего содержания:
"При осуществлении проверки деятельности субъектов малого предпринимательства контролирующий орган оформляет дополнительный акт о продлении проверки и в обязательном порядке регистрируются в Комитете по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан или его территориальных органах, в котором указывается номер и дата регистрации предыдущего акта о назначении проверки и причина продления.";
4) пункт 18 дополнить абзацем следующего содержания:
"Акт о назначении проверки деятельности субъектов малого предпринимательства, составляется по форме утвержденной  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572 "Об утверждении Правил проведения государственными органами проверок деятельности субъектов малого предпринимательства".".
2. Управлению контроля на железнодорожном транспорте (Истлеев Б.Б.) в установленном порядке представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Есжанова К.Б.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель Комитета
транспортного контроля