Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2113 тiркелген "Шарттар жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 433 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 30 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2652. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 211 Бұйрығымен
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi (Д.В. Вагапов) қоса берiлген тiзбеде көрсетiлген бұйрықтардың күшi жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне белгiленген тәртiппен бiр апталық мерзiмде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнің
2005 жылғы 3 маусымдағы
N 211 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң күшiн
жойған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
19. "Шарттарды жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 маусымдағы N 620 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 433 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 30 желтоқсанда N 2652 тiркелген)...
--------------------------------------------
Бұйырамын:
1. "Шарттар жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2113 тiркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 1 наурыздағы N 86  бұйрығымен  - N 2212 тiркелген, 2003 жылғы 18 маусымдағы N 236  бұйрығымен  өзгерiстер енгiзiлдi - N 2440 тiркелген) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Шарттар жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiнде, "Ескерту" бағаны:
125-ерекшелiк бойынша мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтердi) беруге арналған шарттар: әкiмшiсi Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi болып табылатын "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кipуi" бюджеттiк бағдарламасы бойынша соманы айырбастау және кейiннен Қазақстан Республикасының шетелдегi елшiлiгiнiң шотына аудару үшiн Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң шоттарына аудару кезiнде талап етiлмейдi.";
138, 139, 146, 149-ерекшелiктер бойынша:
"әкiмшiсi Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi болып табылатын" деген сөздерден кейiн "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" бюджеттiк бағдарламасы бойынша," деген сөздермен толықтырылсын,
қазақ тiлiндегi мәтiнi өзгерiссiз қалады.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2113
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 433. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2003 года N 2652. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
Извлечение из приказа Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
"В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан, согласно прилагаемому перечню...
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра
финансов РК
от 03.06.2005г. N 211
Перечень некоторых
приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
19. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 433 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров"...".
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2113, внесены изменения приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 86 - зарегистрирован за N 2212, от 18 июня 2003 года N 236 - зарегистрирован за N 2398, от 11 августа 2003 года N 306 - зарегистрирован за N 2440) следующие изменения и дополнения:
в Перечне расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров, утвержденном данным приказом, графу "Примечание":
по специфике 125 дополнить предложением следующего содержания:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счет посольства Республики Казахстан за границей по бюджетной программе "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию", администратором которой является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.";
по спецификам 138, 139, 142, 146, 149:
после слов "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" дополнить словами ", по бюджетной программе "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию";
слова "которой является Министерство индустрии" заменить словами "которых является Министерство индустрии";

144, 411-ерекшелiктер бойынша:
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"әкiмшiсi Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда
министрлiгi болып табылатын "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кipуi" бюджеттiк бағдарламасы бойынша".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр

по спецификам 144, 411:
дополнить следующими словами ", по бюджетной программе "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию", администратором которой является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр