Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N 3-1-227қ "Учаскелiк комиссиялар туралы Ереженi бекiту туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Астана қаласының әкімдігінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 3-1-1048 қаулысы. Астана қаласы Әділет басқармасында 2003 жылғы 11 шілдеде N 280 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 26 маусымдағы N 23-541қ қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007.06.26 N 23-541қ қаулысымен.
Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 19 ақпандағы N 3-1-376қ "2000-2002 жылдарға арналған кедейшiлiк пен жұмыссыздыққа қарсы күрес жөнiндегi аймақтық бағдарламасын орындау туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының әкiмдiгi қаулы етеді:
1. Астана қаласы әкiмдiгінiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N 3-1-227қ "Учаскелiк комиссиялар туралы Ереженi бекiту туралы" қаулысына(Астана қаласының Әдiлет басқармасында 2002 жылғы 25 наурызда N 182 болып тiркелген; 2002 жылғы 4 мамырдағы N 58 "Астана ақшамы"; 2002 жылғы 20 сәуiрдегi N 43 "Вечерняя Астана") мына өзгерiс енгiзiлсiн.
4-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары Қ.К. Мұқановқа жүктелсiн.
Астана қаласының әкімі
Визалар:

О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 18 февраля 2002 года N 3-1-227п "Об утверждении Положения об участковых комиссиях"
Постановление Акимата города Астаны от 11 июня 2003 года N 3-1-1048п. Зарегистрировано Управлением юстиции города Астаны 11 июля 2003 года N 280. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 июня 2007 года N 23-541қ.
Сноска. Постановление Акимата города Астаны от 11 июня 2003 года N 3-1-1048п утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 июня 2007 года N 23-541қ.
В соответствии с постановлением акимата города Астаны от 19 февраля 2003 года N 3-1-376п "Об исполнении "Региональной программы по борьбе с бедностью и безработицей на 2000-2002 годы" - акимат города Астаны постановляет:
1. В  постановлении  акимата города Астаны от 18 февраля 2002 года N 3-1-227п "Об утверждении Положения об участковых комиссиях" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 25 марта 2002 года N 182; "Астана акшамы" от 4 мая 2002 года N 58; "Вечерняя Астана" от 20 апреля 2002 года N 43) внести следующее изменение:
пункт 4 исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Муханова К.К.
Аким города Астаны                    А. Джаксыбеков
Визы:
Муханов К.К.
Шакиров А.А.
Абдрказаков С.М.
Мухамбетказы М.Б.
Демеува А.С.