Қарағанды облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 26 желтоқсандағы "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" XXIII сессиясының N 2-5/14 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (мемлекеттік тіркеу тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі тіркелген нөмірі - 1047)
Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2003 жылғы 10 шілдедегі N 295 шешімі. Қарағанды облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 14 шілдеде N 1246 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі "Бюджет жүйесі туралы" N 357-1  Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II  Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі "Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына сәйкес келетін оралмандардың отбасыларына тұрғын үйлер сатып алуға 2003 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттер, Астана және Алматы қалаларының бюджеттері бойынша көзделген мақсатты трансферттерді бөлу туралы" N 359 қаулысына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 наурыздағы "2003 жылғы республикалық бюджеттен білім беруге берілетін мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу туралы" N 267 қаулысына , Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау Министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" N 3 бұйрығына  сәйкес облыстық Мәслихат шешім етті:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 26 желтоқсандағы "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" XXIII сессиясының N 2-5/14 шешіміне  (мемлекеттік тіркеу тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі тіркелген нөмірі - 1047, "Индустриальная Караганда" газетінің 2003 жылғы 11 қаңтардағы N 5 санында жарияланған), Қарағанды облыстық Мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 26 желтоқсандағы "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" XXIII сессиясының N 2-5/14 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" XXIV сессиясының N 2-5/15 шешімімен  өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (мемлекеттік тіркеу тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі тіркелген нөмірі - 1082) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"15486566" саны "15564167" санына ауыстырылсын;
"10690964" саны "10931723" санына ауыстырылсын;
"3972041" саны "3772537" санына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"15510820" саны "16249525" санына ауыстырылсын;
"15028450" саны "15617155" санына ауыстырылсын;
"482370" саны "632370" санына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 26 декабря 2002 года N 2-5/14 "Об областном бюджете на 2003 год", регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1047
Решение ХXVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 10 июля 2003 года N 295. Зарегистрировано Управлением юстиции Карагандинской области 14 июля 2003 года за N 1246
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-I , Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 , постановлением  Правительства Республики Казахстан "О распределении целевых трансфертов по областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год на приобретение жилья семьям оралманов, прибывающих в соответствии с квотой иммиграции оралманов на 2003 год" от 15 апреля 2003 года N№359, постановлением  Правительства Республики Казахстан "О распределении сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета 2003 года на образование" от 18 марта 2003 года N 267, Приказом  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" от 23 сентября 2002 года N№3 областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение  XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 26 декабря 2002 года N 2-5/14 "Об областном бюджете на 2003 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1047, опубликовано в газете "Индустриальная Караганда" от 11 января 2003 года N 5 (19781), внесены изменения и дополнения решением  ХXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 27 февраля 2003 года N 2-5/15 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 26 декабря 2002 года N 2-5/14 "Об областном бюджете на 2003 год"» (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1082) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "15486566" заменить цифрой "15564167"
цифру "10690964" заменить цифрой "10931723";
цифру "3972041" заменить цифрой "3772537";
в подпункте 2):
цифру«"15510820" заменить цифрой "16249525"
цифру "15028450" заменить цифрой "15617155";
цифру "482370" заменить цифрой "632370";
в подпункте 3):

"24254" саны "685358" санына ауыстырылсын;
"2003 жылдың қаржы жылында" сөзінен кейінгі екінші абзац "және коммуналдық меншік обьектілерін жекешелендірудегі түсімдерден" сөзімен толықтырылсын,
2) 4 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"4. Ресми трансферттердің құрамында республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер көзделетіні ескерілсін:
52919 мың теңге сомасында - орман және хайуанаттар әлемі жөніндегі мекемелердің материалды-техникалық базасын ұстауға және дамытуға;
110514 мың теңге сомасында - Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына сәйкес оралмандардың отбасыларына тұрғын үйлер сатып алуға;
34679 мың теңге сомасында - 2003 жылдың 1 қыркүйегінен бастап мемлекеттік білім беру ұйымдарының үлгі штаттарын енгізуге";
3) 5 тармақтағы:
"2083635" саны "1738938" санына ауыстырылсын;
"3586" саны "1800" санына ауыстырылсын;
"800033" саны "800790" санына ауыстырылсын;
"706562" саны "359261" санына ауыстырылсын;
"573454" саны "577087" санына ауыстырылсын;
4) 6 тармақтағы:
"2610412" саны "2603795" санына ауыстырылсын;
"104034" саны "81090" санына ауыстырылсын;
"85002" саны "95641" санына ауыстырылсын;
"297046" саны "285398" санына ауыстырылсын;
"210255" саны "193544" санына ауыстырылсын;
"636084" саны "675713" санына ауыстырылсын;
"211515" саны "189536" санына ауыстырылсын;
"252961" саны "250808" санына ауыстырылсын;
"84871" саны "54566" санына ауыстырылсын;
"189567" саны "181997" санына ауыстырылсын;
"143964" саны "140527" санына ауыстырылсын;
"222840" саны "219668" санына ауыстырылсын;
"124629" саны "136933" санына ауыстырылсын;
"47644" саны "50350" санына ауыстырылсын;
5) 6 тармақ келесі мазмұндалған жолмен толықтырылсын:
"Балқаш қаласы 48024 мың теңге";
6) 9-1, 9-2 тармақтары келесі мазмұндалғандармен толықтырылсын:
"9-1. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында 8 қосымшаға сәйкес жалпы 34679 мың теңге сомасында 2003 жылдың 1 қыркүйегінен бастап мемлекеттік білім беру ұйымдарының үлгі штаттарын енгізуге аудандар мен қалаларға қосымша мақсатты трансферттер көзделетіні ескерілсін.
9-2. Аудандар мен қалалардың бюджеттерінің шығыстарының құрамында "Қазақстан темір жолы" ЖАҚ Ұлттық компаниясынан жергілікті атқарушы органдардың балансына берілген орта жалпы білім беретін мектептерді ұстауға арналған қаражаттар көзделетіні ескерілсін.";
7) 15-1, 15-2, 15-3 тармақтары келесі мазмұндалғандармен толықтырылсын;
"15-1. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында 110514 мың теңге сомасында оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына сәйкес оралмандардың отбасыларына тұрғын үйлер сатып алуға қаражаттар көзделетіні ескерілсін.

цифру "24254" заменить цифрой "685358";
в абзаце втором после слов "2003 финансового года" дополнить словами: "и поступления от приватизации обьектов коммунальной собственности";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в составе официальных трансфертов предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
в сумме 52919 тыс. тенге - на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира;
в сумме 110514 тыс. тенге - на приобретение жилья семьям оралманов по квоте иммиграции оралманов на 2003 год;
в сумме 34679 тыс. тенге - на введение с 1 сентября 2003 года типовых штатов государственных организаций образования.";
3) в пункте 5:
цифру "2083635" заменить цифрой "1738938"
цифру "3586" заменить цифрой "1800";
цифру "800033" заменить цифрой "800790";
цифру "706562" заменить цифрой "359261";
цифру "573454" заменить цифрой "577087";
4) в пункте 6:
цифру "2610412" заменить цифрой "2603795"
цифру "104034" заменить цифрой "81090";
цифру "85002" заменить цифрой "95641";
цифру "297046" заменить цифрой "285398";
цифру "210255" заменить цифрой "193544";
цифру "636084" заменить цифрой "675713";
цифру "211515" заменить цифрой "189536";
цифру "252961" заменить цифрой "250808";
цифру "84871" заменить цифрой "54566";
цифру "189567" заменить цифрой "181997";
цифру "143964" заменить цифрой "140527";
цифру "222840" заменить цифрой "219668";
цифру "124629" заменить цифрой "136933";
цифру "47644" заменить цифрой "50350";
5) пункт 6 дополнить строкой следующего содержания:
"г.Балхаш 48024 тыс.тенге.";
6) дополнить пунктами 9-1, 9-2 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены дополнительные целевые трансферты районам и городам на введение с 1 сентября 2003 года типовых штатов государственных организаций образования в общей сумме 34679 тыс.тенге согласно приложению 8.
9-2. Учесть, что в составе расходов бюджетов районов и городов предусмотрены средства на содержание средних общеобразовательных школ, переданных на баланс местным исполнительным органам от ЗАО Национальная компания "Казахстан темир жолы".";
7) дополнить пунктами 15-1, 15-2, 15-3 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены средства на приобретение жилья семьям оралманов по квоте иммиграции оралманов на 2003 год в сумме 110514 тыс.тенге.

15-2. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында 60000 мың теңге сомасында жер сілкінуі нәтижесінде Жамбыл облысында қалыптасқан төтенше жағдайларға байланысты тұрғын үйлердің құрылысы мен күрделі жөндеуіне қаражаттар көзделетіні ескерілсін.
15-3. 2003 жылы ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және облыстық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау және білім беру ұйымдарының мамандарына, қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың айлықтарымен салыстырғанда айлықтарын (тарифтік ставкалары) 25% көтеру белгіленсін."
8) 16 тармақтағы:
"205000" саны "145000" санына ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
"200000" саны "140000" санына ауыстырылсын;
9) Қарағанды облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 26 желтоқсандағы "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" XXIII сессиясының N 2-5/14 шешіміне  1, 2, 3 қосымшалар осы сессияның 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы сессияның 4 қосымшасына сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2003 жылғы 10 шілдедегі
"Қарағанды облыстық Мәслихатының
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
"2003 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" XXIII сессиясының
N 2-5/14 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" XXVI
сессиясының N 295 шешімі
N 1 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2002 жылғы 26 желтоқсандағы "2003 жылға
арналған облыстық бюджет туралы"
XXIII сессиясының N 2-5/14 шешіміне
N 1 қосымша
2003 жылға арналған облыстық бюджет
---------------------------------------------------------------
Санат                                             !
!Сыныбы                 Атаулары               !   Сома
!   !Ішкі сыныбы                               !(мың теңге)
!   !   !Ерекшелік                             !
---!---!---!---!----------------------------------!------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !               5                  !   6
---!---!---!---!----------------------------------!------------
!   !   !   !I. Түсімдер                       ! 15564167
!   !   !   !Кірістер                          ! 10931723
1 !   !   !   !Салық түсімдері                   ! 10859275
! 3 !   !   !Әлеуметтік салық                  !  9939950
!   ! 1 !   !Әлеуметтік салық                  !  9939950
!   !   ! 1 !Әлеуметтік салық                  !  9939950
! 5 !   !   !Тауарларға, жұмыстарға және       !
!   !   !   !қызметтер көрсетуге салынатын ішкі!
!   !   !   !салықтар                          !   919325
!   ! 2 !   !Акциздер                          !   311967
!   !   ! 1 !Қазақстан Республикасының         !
!   !   !   !аумағында өндірілген спирттің     !
!   !   !   !барлық түрлері                    !     1098
!   !   ! 2 !Қазақстан Республикасының         !
!   !   !   !аумағында өндірілген арақ         !    67410
!   !   ! 3 !Қазақстан Республикасының         !
!   !   !   !аумағында өндірілген ликер-арақ   !
!   !   !   !бұйымдары, күшейтілген шырындар   !
!   !   !   !және этил спиртінің көлемді үлесі !

15-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета в связи с чрезвычайной ситуацией, сложившейся в Жамбылской области в результате землетрясения, предусмотрены средства на строительство и капитальный ремонт жилых домов в общей сумме 60000 тыс. тенге.
15-3. Установить на 2003 год повышенные на 25% оклады (тарифные ставки) специалистам организаций здравоохранения и образования, работающим в сельской местности и финансируемые из областного бюджета, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
8) в пункте 16:
цифру "205000" заменить цифрой "145000";
в подпункте 1):
цифру "200000" заменить цифрой "140000";
9) приложения 1,2,3 к решению  XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 26 декабря 2002 года N 2-5/14 "Об областном бюджете на 2003 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению;
дополнить приложением 8 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2003 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение N 1
к решению XXVI сессии Карагандинского
областного Маслихата "О внесении изменений
и дополнений в решение XXIII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 26 декабря 2002 года N 2-5/14 "Об
областном бюджете на 2003 год" от
10 июля 2003 года N 295
Приложение N 1
к решению XXIII сессии Карагандинского
областного Маслихата от 26 декабря 2002
года N 2-5/14 "Об областном бюджете на
2003 год"
Областной бюджет на 2003 год
---------------------------------------------------------------
Категория  !   !                                  !   Сумма
!Класс  !   !           Наименование           !(тыс. тенге)
!   !Подкласс                                  !
!   !   !Специфика                             !
---!---!---!---!----------------------------------!------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !              5                   !       6
---!---!---!---!----------------------------------!------------
!   !   !   !I. Поступления                    !   15564167
!   !   !   !Доходы                            !   10931723
1 !   !   !   !HАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕHИЯ             !   10859275
! 3 !   !   !Социальный налог                  !    9939950
!   ! 1 !   !Социальный налог                  !    9939950
!   !   ! 1 !Социальный налог                  !    9939950
! 5 !   !   !Внутренние налоги на товары,      !
!   !   !   !работы и услуги                   !     919325
!   ! 2 !   !Акцизы                            !     311967
!   !   ! 1 !Все виды спирта, произведенные на !
!   !   !   !территории Республики Казахстан   !       1098
!   !   ! 2 !Водка, произведенная на территории!
!   !   !   !Республики Казахстан              !      67410
!   !   ! 3 !Ликеро-водочные изделия, крепленые!
!   !   !   !соки и крепленые напитки с        !
!   !   !   !объемной долей этилового спирта от!

!   !   !   !12-ден 30 пайызға дейін және одан !
!   !   !   !да жоғары күшейтілген сусындар    !     3240
!   !   ! 4 !Қазақстан Республикасының         !
!   !   !   !аумағында өндірілген шараптар     !     2322
!   !   ! 7 !Қазақстан Республикасының         !
!   !   !   !аумағында өндірілген сыра         !   237537
!   !   ! 8 !Қазақстан Республикасының         !
!   !   !   !аумағында өндірілген этил         !
!   !   !   !спиртінің көлемді үлесі 1,5-нан 12!
!   !   !   !пайызға дейін күшейтілген         !
!   !   !   !сусындар, күшейтілген шырындар    !      360
!   ! 3 !   !Табиғи және басқа ресурстарды     !
!   !   !   !пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер!   607358
!   !   !16 !Қоршаған ортаны ластағаны үшін    !
!   !   !   !төленетін төлем                   !   607358
2 !   !   !   !Салыққа жатпайтын түсімдер        !    70178
! 1 !   !   !Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен  !
!   !   !   !түсетін кірістер                  !    39500
!   ! 2 !   !Заңды тұлғалардан және қаржы      !
!   !   !   !мекемелерінен түсетін салыққа     !
!   !   !   !жатпайтын түсімдер                !    39500
!   !   !29 !Коммуналдық меншік мүлкін жалға   !
!   !   !   !беруден түсетін түсімдер          !    39500
! 2 !   !   !Әкімшілік алымдар мен төлемдер,   !
!   !   !   !коммерциялық емес және ілеспе     !
!   !   !   !саудадан алынатын кірістер        !       30
!   ! 3 !   !Коммерциялық емес және ілеспе     !
!   !   !   !саудадан алынатын басқа да        !
!   !   !   !төлемдер мен кірістер             !       30
!   !   ! 6 !Иесіз мүлікті, белгіленген        !
!   !   !   !тәртіппен коммуналдық меншікке    !
!   !   !   !өтеусіз өткен мүлікті,            !
!   !   !   !қадағалаусыз жануарларды,         !
!   !   !   !олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік   !
!   !   !   !құқығы бойынша мемлекетке өткен   !
!   !   !   !мүлікті сатудан алынатын түсімдер !       30
! 3 !   !   !Айыппұлдар мен санкциялар бойынша !
!   !   !   !түсетін түсімдер                  !     5312
!   ! 1 !   !Айыппұлдар мен санкциялар бойынша !
!   !   !   !түсетін түсімдер                  !     5312
!   !   !10 !Қоршаған ортаны қорғау туралы     !
!   !   !   !заңдарды бұзғаны үшін төленетін   !
!   !   !   !айыппұлдар                        !     3849
!   !   !13 !Жергілікті бюджеттен              !
!   !   !   !қаржыландырылатын мемлекеттік     !
!   !   !   !мекемелер алатын басқа да         !
!   !   !   !санкциялар мен айыппұлдар         !     1463
! 4 !   !   !Несиелер бойынша сыйақылар        !
!   !   !   !(мүдделер)                        !    23473
!   ! 8 !   !Жергілікті бюджеттен заңды        !
!   !   !   !тұлғаларға берілген несиелер      !
!   !   !   !бойынша сыйақылар (мүдделер)      !    23473
!   !   ! 1 !Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін   !
!   !   !   !берілген несиелер бойынша         !
!   !   !   !сыйақылар (мүдделер)              !     1964
!   !   ! 3 !Экономика салаларын қолдау және   !
!   !   !   !дамыту үшін берілген несиелер     !
!   !   !   !бойынша сыйақылар (мүдделер)      !    21509

!   !   !   !12 до 30 процентов и выше,        !
!   !   !   !произведенные на территории       !
!   !   !   !Республики Казахстан              !       3240
!   !   ! 4 !Вина, произведенные на территории !
!   !   !   !Республики Казахстан              !       2322
!   !   ! 7 !Пиво, произведенное на территории !
!   !   !   !Республики Казахстан              !     237537
!   !   ! 8 !Слабоалкогольные крепленые        !
!   !   !   !напитки, крепленые соки с объемной!
!   !   !   !долей этилового спирта от 1,5 до  !
!   !   !   !12 процентов, произведенные на    !
!   !   !   !территории Республики Казахстан   !        360
!   ! 3 !   !Поступления за использование      !
!   !   !   !природных и других ресурсов       !     607358
!   !   ! 16!Плата за загрязнение окружающей   !
!   !   !   !среды                             !     607358
2 !   !   !   !HЕHАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕHИЯ           !      70178
! 1 !   !   !Доходы от предпринимательской     !
!   !   !   !деятельности и собственности      !      39500
!   ! 2 !   !Неналоговые поступления от        !
!   !   !   !юридических лиц и финансовых      !
!   !   !   !учреждений                        !      39500
!   !   ! 29!Поступления от аренды имущества   !
!   !   !   !коммунальной собственности        !      39500
! 2 !   !   !Административные сборы и платежи, !
!   !   !   !доходы от некоммерческих и        !
!   !   !   !сопутствующих продаж              !         30
!   ! 3 !   !Прочие платежи и доходы от        !
!   !   !   !некоммерческих и сопутствующих    !
!   !   !   !продаж                            !         30
!   !   ! 6 !Поступления от реализации         !
!   !   !   !бесхозяйного имущества, имущества,!
!   !   !   !безвозмездно перешедшего в        !
!   !   !   !установленном порядке в           !
!   !   !   !коммунальную собственность,       !
!   !   !   !безнадзорных животных, находок, а !
!   !   !   !также имущества, перешедшего по   !
!   !   !   !праву наследования к государству  !         30
! 3 !   !   !Поступления по штрафам и санкциям !       5312
!   ! 1 !   !Поступления по штрафам и санкциям !       5312
!   !   ! 10!Штрафы за нарушение               !
!   !   !   !законодательства об охране        !
!   !   !   !окружающей среды                  !       3849
!   !   ! 13!Прочие санкции и штрафы, взимаемые!
!   !   !   !государственными учреждениями,    !
!   !   !   !финансируемыми из местного бюджета!       1463
! 4 !   !   !Вознаграждения (интересы) по      !
!   !   !   !кредитам                          !      23473
!   ! 8 !   !Вознаграждения (интересы) по      !
!   !   !   !кредитам, выданным из местного    !
!   !   !   !бюджета юридическим лицам         !      23473
!   !   ! 1 !Вознаграждения (интересы) по      !
!   !   !   !кредитам, выданным для развития   !
!   !   !   !малого предпринимательства        !       1964
!   !   ! 3 !Вознаграждения (интересы) по      !
!   !   !   !кредитам, выданным для поддержки и!
!   !   !   !развития отраслей экономики       !      21509

! 5 !   !   !Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер!     1863
!   ! 1 !   !Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер!     1863
!   !   ! 5 !Табиғатты пайдаланушылардан       !
!   !   !   !келтірілген зиянның орнын толтыру !
!   !   !   !туралы талаптар бойынша алынған   !
!   !   !   !төлемдер, аңшылықтың және балық   !
!   !   !   !аулаудың тәркіленген құралдарын,  !
!   !   !   !заңсыз олжаланған өнімдерді       !
!   !   !   !сатудан түскен қаражат            !       43
!   !   !10 !Жергілікті бюджетке түсетін       !
!   !   !   !салыққа жатпайтын өзге де түсімдер!      200
!   !   !26 !Бұрын жергілікті бюджеттен        !
!   !   !   !алынған, пайдаланылмаған          !
!   !   !   !қаражаттардың қайтарылуы          !     1620
3 !   !   !   !Капиталмен жасалған операциялардан!
!   !   !   !алынатын кірістер                 !     2270
! 1 !   !   !Негізгі капиталды сату            !     2270
!   ! 1 !   !Негізгі капиталды сату            !     2270
!   !   ! 3 !Жергілікті бюджеттен              !
!   !   !   !қаржыландырылатын мемлекеттік     !
!   !   !   !мекемелерге бекітілген мүлікті    !
!   !   !   !сатудан түсетін түсімдер          !     2270
4 !   !   !   !Алынған ресми трансферттер        !  3772537
! 1 !   !   !Мемлекеттік басқарудың төмен      !
!   !   !   !тұрған органдарынан алынатын      !
!   !   !   !трансферттер                      !  1738938
!   ! 3 !   !Аудандық (қалалық) бюджеттерден   !
!   !   !   !алынатын трансферттер             !  1738938
!   !   ! 3 !Аудандық (қалалық) бюджеттерден   !
!   !   !   !бюджеттік алу                     !  1738938
! 2 !   !   !Мемлекеттік басқарудың жоғары     !
!   !   !   !тұрған органдарынан түсетін       !
!   !   !   !трансферттер                      !  2033599
!   ! 1 !   !Республикалық бюджеттен түсетін   !
!   !   !   !трансферттер                      !  2033599
!   !   ! 1 !Ағымдағы                          !    85906
!   !   ! 2 !Күрделі                           !   112206
!   !   ! 3 !Субвенциялар                      !  1835487
5 !   !   !   !Несиелерді қайтару                !   859907
! 1 !   !   !Ішкі несиелерді қайтару           !   859907
!   ! 6 !   !Заңды тұлғаларға жергілікті       !
!   !   !   !бюджеттен берілген несиелерді     !
!   !   !   !қайтару                           !   859907
!   !   ! 2 !Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін   !
!   !   !   !берілген несиелерді қайтару       !    49169
!   !   ! 3 !Ауылшаруашылық тауар              !
!   !   !   !өндірушілеріне берілген несиелерді!
!   !   !   !қайтару                           !   520938
!   !   ! 4 !Экономика салаларын қолдау және   !
!   !   !   !дамыту үшін берілген несиелерді   !
!   !   !   !қайтару                           !   289800
---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
Функционалдық топ          Атауы                  !   Сома
!Бағдарлама әкімшісі                           !(мың теңге)
!    !Бағдарлама                               !
---!----!----!------------------------------------!------------

! 5 !   !   !Прочие неналоговые поступления    !       1863
!   ! 1 !   !Прочие неналоговые поступления    !       1863
!   !   ! 5 !Средства, полученные от           !
!   !   !   !природопользователей по искам о   !
!   !   !   !возмещении вреда, средства от     !
!   !   !   !реализации конфискованных орудий  !
!   !   !   !охоты и рыболовства, незаконно    !
!   !   !   !добытой продукции                 !         43
!   !   ! 10!Прочие неналоговые поступления в  !
!   !   !   !местный бюджет                    !        200
!   !   ! 26!Возврат неиспользованных средств, !
!   !   !   !ранее полученных из местного      !
!   !   !   !бюджета                           !       1620
3 !   !   !   !ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ    !       2270
! 1 !   !   !Продажа основного капитала        !       2270
!   ! 1 !   !Продажа основного капитала        !       2270
!   !   ! 3 !Поступления от продажи имущества, !
!   !   !   !закрепленного за государственными !
!   !   !   !учреждениями, финансируемыми из   !
!   !   !   !местного бюджета                  !       2270
4 !   !   !   !ПОЛУЧЕННЫЕ ОФИЦИАЛЬНЫЕ ТРАНСФЕРТЫ !    3772537
! 1 !   !   !Трансферты из нижестоящих органов !
!   !   !   !государственного управления       !    1738938
!   ! 3 !   !Трансферты из районных (городских)!
!   !   !   !бюджетов                          !    1738938
!   !   ! 3 !Бюджетное изъятие из районных     !
!   !   !   !(городских) бюджетов              !    1738938
! 2 !   !   !Трансферты из вышестоящих органов !
!   !   !   !государственного управления       !    2033599
!   ! 1 !   !Трансферты из республиканского    !
!   !   !   !бюджета                           !    2033599
!   !   ! 1 !Текущие                           !      85906
!   !   ! 2 !Капитальные                       !     112206
!   !   ! 3 !Субвенции                         !    1835487
5 !   !   !   !Возврат кредитов                  !     859907
! 1 !   !   !Возврат внутренних кредитов       !     859907
!   ! 6 !   !Возврат кредитов, выданных из     !
!   !   !   !местного бюджета юридическим лицам!     859907
!   !   ! 2 !Возврат кредитов, выданных для    !
!   !   !   !развития малого                   !
!   !   !   !предпринимательства               !      49169
!   !   ! 3 !Возврат кредитов, выданных        !
!   !   !   !сельхозтоваропроизводителям       !     520938
!   !   ! 4 !Возврат кредитов, выданных для    !
!   !   !   !поддержки и развития отраслей     !
!   !   !   !экономики                         !     289800
---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
Функциональная группа                             !   Сумма
!Администратор программы  Наименование        !(тыс. тенге)
!    !Программа                               !
----!----!----!-----------------------------------!------------

1 !  2 !  3 !              4                     !     5
---!----!----!------------------------------------!------------
!    !    !II. Шығыстар                        ! 16249525
!    !    !Шығындар                            ! 15617155
1 !    !    !Жалпы сипаттағы мемлекеттік         !
!    !    !қызметтер                           !   482735
! 103!    !Мәслихат аппараты                   !    22172
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    13672
!    ! 030!Депутаттық қызмет                   !     7000
!    ! 031!Мәслихат аппаратының материалды -   !
!    !    !техникалық базасын нығайту          !     1500
! 105!    !Әкім аппараты                       !   195300
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !   149618
!    ! 041!Базарларда бір жолғы талондарды беру!
!    !    !жұмыстарын қамтамасыз ету және      !
!    !    !ұйымдастыру                         !    28070
!    ! 057!Мүлікті бағалауды қамтамасыз ету    !     9800
!    ! 074!Әкімшілік аппаратының материалды -  !
!    !    !техникалық базасын нығайту          !     7812
! 259!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын коммуналдық       !
!    !    !меншіктің атқарушы органы           !    67900
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    16200
!    ! 030!Коммуналдық меншікті жекешелендіруді!
!    !    !ұйымдастыру                         !     4500
!    ! 061!Коммуналдық меншікке түскен         !
!    !    !мүліктерді есепке алу, сақтау,      !
!    !    !бағалау және іске асыру             !    47200
! 260!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын қаржы атқарушы    !
!    !    !органы                              !   197363
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !   160363
!    ! 031!Қаржылық органдардың ақпарат        !
!    !    !жүйелерін құру                      !    10000
!    ! 032!Қаржылық органдардың ақпарат        !
!    !    !жүйелерін қамтамасыз ету            !     1000
!    ! 033!Қаржылық атқарушы органдардың       !
!    !    !әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу  !     2800
!    ! 070!Қаржылық атқарушы органдардың       !
!    !    !материалдық-техникалық базасын      !
!    !    !нығайту                             !    23200
2 !    !    !Қорғаныс                            !   626514
! 105!    !Әкім аппараты                       !   626514
!    ! 031!Жергілікті деңгейдегі жұмылдыру     !
!    !    !дайындығы бойынша іс-шаралар        !    20864
!    ! 032!Жергілікті деңгейдегі төтенше       !
!    !    !жағдайларды жою                     !   533641
!    ! 062!Төтенше жағдайлар бойынша ұйымдардың!
!    !    !материалды - техникалық базасын     !
!    !    !нығайту                             !    61849
!    ! 063!Жалпы әскері міндетті атқаруды      !
!    !    !қамтамасыз ету                      !    10160
3 !    !    !Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік    !   873850
! 251!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын ішкі істер        !
!    !    !атқарушы органы                     !   825686
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !   509392
!    ! 030!Жергілікті деңгейде қоғамдық        !
!    !    !тәртіпті қорғау және қоғамдық       !
!    !    !қауіпсіздікті қамтамасыз ету        !     6890
!    ! 036!Елді мекендердегі жол қозғалысын    !
!    !    !реттеу жабдықтарын мен құралдарын   !
!    !    !пайдалану                           !    39396
!    ! 040!Ішкі істер органдары объектілерін   !
!    !    !күрделі жөндеу                      !    15000
!    ! 042!Ішкі істер органдары ақпарат        !
!    !    !жүйелерін құру                      !     6000
!    ! 070!Ішкі істер органдарының материалды -!
!    !    !техникалық базасын нығайту          !   249008
! 274!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын тұрғын            !
!    !    !үй - коммуналдық, жол               !
!    !    !шаруашылығының және көліктің        !
!    !    !атқарушы органы                     !    48164
!    ! 044!Елді мекендердегі жол қозғалысын    !
!    !    !реттеуші жабдықтар мен құралдарды   !
!    !    !пайдалану                           !    48164

1 !  2 !  3 !                 4                 !      5
----!----!----!-----------------------------------!------------
!    !    !II. Расходы                        !   16249525
!    !    !Затраты                            !   15617155
1 !    !    !Государственные услуги общего      !
!    !    !характера                          !     482735
! 103!    !Аппарат маслихата                  !      22172
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      13672
!    ! 030!Депутатская деятельность           !       7000
!    ! 031!Укрепление                         !
!    !    !материально - технической базы     !
!    !    !аппарата маслихата                 !       1500
! 105!    !Аппарат акима                      !     195300
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !     149618
!    ! 041!Организация и обеспечение работы   !
!    !    !по выдаче разовых талонов на       !
!    !    !рынках                             !      28070
!    ! 057!Обеспечение оценки имущества       !       9800
!    ! 074!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы аппарата акима                !       7812
! 259!    !Исполнительный орган коммунальной  !
!    !    !собственности, финансируемый из    !
!    !    !местного бюджета                   !      67900
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      16200
!    ! 030!Организация приватизации           !
!    !    !коммунальной собственности         !       4500
!    ! 061!Учет, хранение, оценка и           !
!    !    !реализация имущества, поступившего !
!    !    !в коммунальную собственность       !      47200
! 260!    !Исполнительный орган финансов,     !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !     197363
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !     160363
!    ! 031!Создание информационных систем     !
!    !    !органов финансов                   !      10000
!    ! 032!Сопровождение информационных       !
!    !    !систем органов финансов            !       1000
!    ! 033!Капитальный ремонт                 !
!    !    !административных зданий            !
!    !    !исполнительных органов финансов    !       2800
!    ! 070!Укрепление                         !
!    !    !материально - технической базы     !
!    !    !исполнительных органов финансов    !      23200
2 !    !    !Оборона                            !     626514
! 105!    !Аппарат акима                      !     626514
!    ! 031!Мероприятия по мобилизационной     !
!    !    !подготовке на местном уровне       !      20864
!    ! 032!Ликвидация чрезвычайных ситуаций   !
!    !    !на местном уровне                  !     533641
!    ! 062!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы организаций по чрезвычайным   !
!    !    !ситуациям                          !      61849
!    ! 063!Мероприятия по приписке и призыву  !
!    !    !на военную службу                  !      10160
3 !    !    !Общественный порядок и             !
!    !    !безопасность                       !     873850
! 251!    !Исполнительный орган внутренних    !
!    !    !дел, финансируемый из местного     !
!    !    !бюджета                            !     825686
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !     509392
!    ! 030!Охрана общественного порядка и     !
!    !    !обеспечение общественной           !
!    !    !безопасности на местном уровне     !       6890
!    ! 036!Эксплуатация оборудования и        !
!    !    !средств по регулированию дорожного !
!    !    !движения в населенных пунктах      !      39396
!    ! 040!Капитальный ремонт объектов        !
!    !    !органов внутренних дел             !      15000
!    ! 042!Создание информационных систем     !
!    !    !органов внутренних дел             !       6000
!    ! 070!Укрепление                         !
!    !    !материально - технической базы     !
!    !    !органов внутренних дел             !     249008
! 274!    !Исполнительный орган жилищно-      !
!    !    !коммунального, дорожного хозяйства !
!    !    !и транспорта, финансируемый из     !
!    !    !местного бюджета                   !      48164
!    ! 044!Эксплуатация оборудования и средств!
!    !    !по регулированию дорожного движения!
!    !    !в населенных пунктах               !      48164

4 !    !    !Білім беру                          !  1812436
! 105!    !Әкім аппараты                       !     4200
!    ! 011!Жергілікті деңгейде кадрлардың      !
!    !    !біліктілігін арттыру және қайта     !
!    !    !даярлау                             !     4200
! 251!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын ішкі істер        !
!    !    !атқарушы органы                     !    17436
!    ! 011!Жергілікті деңгейде кадрлардың      !
!    !    !біліктілігін арттыру және қайта     !
!    !    !даярлау                             !    17436
! 254!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын денсаулық сақтау  !
!    !    !атқарушы органы                     !    15448
!    ! 008!Жергілікті деңгейде орта кәсіби     !
!    !    !білімді мамандарды даярлау          !    15448
! 263!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын Білім, мәдениет,  !
!    !    !спорт және туризм атқарушы органы   !  1775352
!    ! 008!Жергілікті деңгейде орта кәсіби     !
!    !    !білімді мамандарды даярлау          !   286226
!    ! 011!Жергілікті деңгейде кадрлардың      !
!    !    !біліктілігін арттыру және қайта     !
!    !    !даярлау                             !    22000
!    ! 020!Жергілікті деңгейде жалпы білім     !
!    !    !беретін оқыту                       !   467974
!    ! 031!Жергілікті деңгейде бастапқы        !
!    !    !кәсіптік білім беру                 !   440345
!    ! 037!Мемлекеттік орта білім беретін      !
!    !    !мекемелердің кітапхана қорларын     !
!    !    !жаңарту үшін оқулықтарды сатып алу  !
!    !    !және жеткізіп беру                  !     9279
!    ! 038!Балалар мен жасөспірімдердің        !
!    !    !психикалық денсаулығын тексеру      !
!    !    !жөніндегі халыққа психологиялық     !
!    !    !медициналық педагогикалық           !
!    !    !консультациялық көмек көрсету       !     2262
!    ! 052!Дамуында проблемасы бар балаларды   !
!    !    !оңалту және әлеуметтік бейімдеу     !    13900
!    ! 061!Жергілікті деңгейде балалар мен     !
!    !    !жасөспірімдерге қосымша білім беру  !
!    !    !бағдарламасын іске асыру            !   394549
!    ! 062!Жергілікті деңгейде мектеп          !
!    !    !олимпиадаларын өткізу               !      500
!    ! 064!Басқа да білім беру ұйымдарының     !
!    !    !материалды - техникалық базасын     !
!    !    !нығайту                             !     2122
!    ! 066!Жалпы бастауыш, жалпы негізгі,      !
!    !    !жалпы орта білім беру мекемелерін   !
!    !    !күрделі жөндеу                      !     2000
!    ! 072!Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы!
!    !    !орта білім беру мекемелерінің       !
!    !    !материалды-техникалық базасын       !
!    !    !нығайту                             !   130387
!    ! 074!Бастауыш кәсіптік білім беру        !
!    !    !мекемелерінің материалды-техникалық !
!    !    !базасын нығайту                     !     3808

4 !    !    !Образование                        !    1812436
! 105!    !Аппарат акима                      !       4200
!    ! 011!Повышение квалификации и           !
!    !    !переподготовка кадров на местном   !
!    !    !уровне                             !       4200
! 251!    !Исполнительный орган внутренних    !
!    !    !дел, финансируемый из местного     !
!    !    !бюджета                            !      17436
!    ! 011!Повышение квалификации и           !
!    !    !переподготовка кадров на местном   !
!    !    !уровне                             !      17436
! 254!    !Исполнительный орган               !
!    !    !здравоохранения, финансируемый из  !
!    !    !местного бюджета                   !      15448
!    ! 008!Подготовка специалистов со средним !
!    !    !профессиональным образованием на   !
!    !    !местном уровне                     !      15448
! 263!    !Исполнительный орган образования,  !
!    !    !культуры, спорта и туризма,        !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !    1775352
!    ! 008!Подготовка специалистов со средним !
!    !    !профессиональным образованием на   !
!    !    !местном уровне                     !     286226
!    ! 011!Повышение квалификации и           !
!    !    !переподготовка кадров на местном   !
!    !    !уровне                             !      22000
!    ! 020!Общеобразовательное обучение на    !
!    !    !местном уровне                     !     467974
!    ! 031!Начальное профессиональное         !
!    !    !образование на местном уровне      !     440345
!    ! 037!Приобретение и доставка учебников  !
!    !    !для обновления библиотечных фондов !
!    !    !государственных учреждений         !
!    !    !среднего образования               !       9279
!    ! 038!Оказание                           !
!    !    !психолого-медико-педагогической    !
!    !    !консультативной помощи населению   !
!    !    !по обследованию психического       !
!    !    !здоровья детей и подростков        !       2262
!    ! 052!Реабилитация и социальная          !
!    !    !адаптация детей и подростков с     !
!    !    !проблемами в развитии              !      13900
!    ! 061!Реализация программ                !
!    !    !дополнительного образования для    !
!    !    !детей и юношества на местном       !
!    !    !уровне                             !     394549
!    ! 062!Проведение школьных олимпиад на    !
!    !    !местном уровне                     !        500
!    ! 064!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы прочих организаций            !
!    !    !образований                        !       2122
!    ! 066!Капитальный ремонт учреждений      !
!    !    !начального общего, среднего общего !
!    !    !образования                        !       2000
!    ! 072!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы учреждений начального общего, !
!    !    !основного общего, среднего общего  !
!    !    !образования                        !     130387
!    ! 074!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы учреждений начального         !
!    !    !профессионального образования      !       3808

5 !    !    !Денсаулық сақтау                    !  3338616
! 251!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын ішкі істер        !
!    !    !атқарушы органы                     !    35993
!    ! 031!Әскери қызметшілерге, құқық қорғау  !
!    !    !органдарының қызметкерлеріне және   !
!    !    !олардың отбасы мүшелеріне           !
!    !    !стационарлық медициналық көмек      !
!    !    !көрсету                             !    35993
! 254!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын денсаулық сақтау  !
!    !    !атқарушы органы                     !  3247236
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    19586
!    ! 030!Психикалық ауруларға                !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек  !
!    !    !көрсету                             !   195955
!    ! 031!ВИЧ-инфекциялы ауруларға медициналық!
!    !    !көмек көрсету                       !    32449
!    ! 032!Туберкулез ауруларға                !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек  !
!    !    !көрсету                             !   309714
!    ! 033!Жергілікті деңгейде індетке қарсы   !
!    !    !күрес жүргізу                       !     2762
!    ! 034!Жергілікті деңгейде қан             !
!    !    !(алмастырғыш) өндіру                !    42113
!    ! 036!Жергілікті деңгейде халыққа         !
!    !    !стационарлық медициналық көмек      !
!    !    !көрсету                             !   562513
!    ! 037!Жедел медициналық көмек көрсету     !   171665
!    ! 038!Жергілікті деңгейде халықтың        !
!    !    !денсаулығын сақтау жөніндегі басқа  !
!    !    !қызмет көрсетулер                   !    56355
!    ! 039!Санитарлық-эпидемиологиялық ахуалды !
!    !    !қамтамасыз ету                      !    46378
!    ! 040!Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен     !
!    !    !мүгедектеріне арналған ауруханалар  !
!    !    !мен емханалар                       !    34973
!    ! 041!Жергілікті деңгейде халыққа         !
!    !    !салауатты өмір салтын насихаттау    !     6047
!    ! 042!Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау!
!    !    !ұйымдарын есептік қызметтермен      !
!    !    !қамтамасыз ету                      !      821
!    ! 043!Төтенше жағдайларда халыққа         !
!    !    !медициналық көмек көрсету           !    13239
!    ! 044!Дәрі-дәрмек құралдарды              !
!    !    !орталықтандырылған сатып алу        !   353924
!    ! 045!Аналар мен балаларды қорғау         !   360784
!    ! 047!Онкологиялық ауруларға              !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек  !
!    !    !көрсету                             !   131968
!    ! 048!Алкогольдік, нашақорлық және        !
!    !    !токсикологиялық тәуелді ауруларға   !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек  !
!    !    !көрсету                             !    80948
!    ! 049!Тері-венерологиялық ауруларға       !
!    !    !мамандандырылған медициналық көмек  !
!    !    !көрсету                             !    32540
!    ! 050!Жұқпалы ауруларға мамандандырылған  !
!    !    !медициналық көмек көрсету           !    75844
!    ! 051!Медициналық статистикалық           !
!    !    !ақпараттарды жинау мен талдауды     !
!    !    !ұйымдастыру                         !     3200
!    ! 054!Алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек !
!    !    !және мамандандырылған амбулаториялық!
!    !    !-емханалық көмек көрсету            !   424958
!    ! 055!Коммуналдық меншіктегі денсаулық    !
!    !    !сақтау объектілерін күрделі жөндеу  !    27600
!    ! 056!Денсаулық сақтау ұйымдарының        !
!    !    !материалды-техникалық базасын       !
!    !    !нығайту                             !    59000
!    ! 057!Медициналық жабдықтарды және        !
!    !    !санитарлық көлікті                  !
!    !    !орталықтандырылған сатып алу        !   200000
!    ! 059!Денсаулық сақтаудың ақпараттық      !
!    !    !жүйесін сүйемелдеу                  !     1900
! 278!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын санитарлық-       !
!    !    !эпидемиологиялық қадағалау атқарушы !
!    !    !органы                              !    55387
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    10254
!    ! 030!Санитарлық-эпидемиологиялық         !
!    !    !игілікті қамтамасыз ету             !    43757
!    ! 033!Жергілікті деңгейдегі эпидемиямен   !
!    !    !күрес                               !      238
!    ! 044!Санитарлық - эпидемиологиялық       !
!    !    !қадағалау мекемелерінің             !
!    !    !материалдық - техникалық базасын    !
!    !    !нығайту                             !     1138
6 !    !    !Әлеуметтік қамсыздандыру және       !
!    !    !әлеуметтік көмек                    !  2498324

5 !    !    !Здравоохранение                    !    3338616
! 251!    !Исполнительный орган внутренних    !
!    !    !дел, финансируемый из местного     !
!    !    !бюджета                            !      35993
!    ! 031!Оказание стационарной медицинской  !
!    !    !помощи военнослужащим, сотрудникам !
!    !    !правоохранительных органов, членам !
!    !    !их семей                           !      35993
! 254!    !Исполнительный орган               !
!    !    !здравоохранения, финансируемый из  !
!    !    !местного бюджета                   !    3247236
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      19586
!    ! 030!Оказание специализированной        !
!    !    !медицинской помощи больным,        !
!    !    !страдающим психическими            !
!    !    !расстройствами                     !     195955
!    ! 031!Оказание медицинской помощи        !
!    !    !ВИЧ-инфицированным больным         !      32449
!    ! 032!Оказание специализированной        !
!    !    !медицинской помощи больным         !
!    !    !туберкулезом                       !     309714
!    ! 033!Борьба с эпидемиями на местном     !
!    !    !уровне                             !       2762
!    ! 034!Производство крови (заменителей)   !
!    !    !на местном уровне                  !      42113
!    ! 036!Оказание стационарной медицинской  !
!    !    !помощи населению на местном уровне !     562513
!    ! 037!Оказание скорой медицинской помощи !     171665
!    ! 038!Прочие услуги по охране здоровья   !
!    !    !населения на местном уровне        !      56355
!    ! 039!Обеспечение                        !
!    !    !санитарно-эпидемиологического      !
!    !    !благополучия                       !      46378
!    ! 040!Больницы и поликлиники для         !
!    !    !ветеранов и инвалидов ВОВ          !      34973
!    ! 041!Пропаганда здорового образа жизни  !
!    !    !на местном уровне                  !       6047
!    ! 042!Обеспечение учетными услугами      !
!    !    !организаций здравоохранения на     !
!    !    !местном уровне                     !        821
!    ! 043!Оказание медицинской помощи        !
!    !    !населению в чрезвычайных ситуациях !      13239
!    ! 044!Централизованный закуп             !
!    !    !лекарственных средств              !     353924
!    ! 045!Охрана материнства и детства       !     360784
!    ! 047!Оказание специализированной        !
!    !    !медицинской помощи больным         !
!    !    !онкологическими заболеваниями      !     131968
!    ! 048!Оказание специализированной        !
!    !    !медицинской помощи больным         !
!    !    !алкоголизмом, наркоманией и        !
!    !    !токсикоманией                      !      80948
!    ! 049!Оказание специализированной        !
!    !    !медицинской помощи больным         !
!    !    !кожно-венерологическими            !
!    !    !заболеваниями                      !      32540
!    ! 050!Оказание специализированной        !
!    !    !медицинской помощи больным         !
!    !    !инфекционными заболеваниями        !      75844
!    ! 051!Организация сбора и анализа        !
!    !    !медико-статистической информации   !       3200
!    ! 054!Оказание первичной                 !
!    !    !медико-санитарной помощи           !
!    !    !и специализированной               !
!    !    !амбулаторно-поликлинической помощи !     424958
!    ! 055!Капитальный ремонт объектов        !
!    !    !здравоохранения, находящихся в     !
!    !    !коммунальной собственности         !      27600
!    ! 056!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы организаций здравоохранения   !      59000
!    ! 057!Централизованный закуп             !
!    !    !медицинского оборудования и        !
!    !    !санитарного транспорта             !     200000
!    ! 059!Сопровождение информационных       !
!    !    !систем здравоохранения             !       1900
! 278!    !Исполнительный орган санитарно-    !
!    !    !эпидемиологического надзора,       !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !      55387
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      10254
!    ! 030!Обеспечение санитарно-             !
!    !    !эпидемиологического благополучия   !      43757
!    ! 033!Борьба с эпидемиями на местном     !
!    !    !уровне                             !        238
!    ! 044!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы учреждений санитарно-         !
!    !    !эпидемиологического надзора        !       1138
6 !    !    !Социальное обеспечение и           !
!    !    !социальная помощь                  !    2498324

! 105!    !Әкім аппараты                       !   450000
!    ! 033!Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу !
!    !    !нысанының оқушылары мен             !
!    !    !тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау !   450000
! 258!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын еңбек және халықты!
!    !    !әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы!  1859501
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    45465
!    ! 027!Жалақы мен әлеуметтік төлемдер      !
!    !    !бойынша кредиторлық берешекті өтеу  !
!    ! 031!Арнайы мемлекеттік жәрдемақы        !  1078226
!    ! 032!Жергілікті деңгейде интернаттық     !
!    !    !тұрпаттағы мекемелер арқылы         !
!    !    !көрсетілетін әлеуметтік қамтамасыз  !
!    !    !ету                                 !   340083
!    ! 035!Жәрдемақыларды және басқа да        !
!    !    !әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу!
!    !    !және беру бойынша қызмет көрсетуге  !
!    !    !ақы төлеу                           !     7327
!    ! 044!Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау!
!    !    !мекемелерінің материалды-техникалық !
!    !    !базасын нығайту                     !     5000
!    ! 051!Жергілікті өкілетті органдардың     !
!    !    !шешімімен азаматтардың жеке         !
!    !    !санаттарына берілетін әлеуметтік    !
!    !    !төлемдер                            !   266672
!    ! 053!Оралмандар отбасыларына тұрғын-үй   !
!    !    !сатып алу                           !   110514
!    ! 057!Жергілікті деңгейде мүгедектерді    !
!    !    !әлеуметтік қолдау                   !     5214
!    ! 070!Еңбек және халықты әлеуметтік       !
!    !    !қорғау атқарушы органдардың         !
!    !    !материалды-техникалық базасын       !
!    !    !нығайту                             !     1000
! 263!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын Білім, мәдениет,  !
!    !    !спорт және туризм атқарушы органы   !   188823
!    ! 033!Балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету !   184823
!    ! 068!Балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету !
!    !    !ұйымдарының материалды-техникалық   !
!    !    !базасын нығайту                     !     4000
8 !    !    !Мәдениет, спорт, туризм және        !
!    !    !ақпараттық кеңістік                 !   677322
! 261!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын мұрағат қоры      !
!    !    !атқарушы органы                     !    37496
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !     6720
!    ! 030!Мұрағат қорының, мерзімді           !
!    !    !басылымдардың сақталуын қамтамасыз  !
!    !    !ету және оларды жергілікті деңгейде !
!    !    !арнайы пайдалану                    !    30776
! 263!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын Білім, мәдениет,  !
!    !    !спорт және туризм атқарушы органы   !   560072
!    ! 039!Жергілікті деңгейде спорт шараларын !
!    !    !өткізу                              !    41388
!    ! 041!Жергілікті деңгейде халықтың        !
!    !    !тынығуын қамтамасыз ету             !   334046
!    ! 043!Жергілікті деңгейде ойын-сауық      !
!    !    !іс-шараларын өткізу                 !    30214
!    ! 044!Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени   !
!    !    !құндылықтарды сақтау                !    33664
!    ! 045!Жергілікті деңгейде ақпараттардың   !
!    !    !жалпыға жетімділігін қамтамасыз ету !    47632
!    ! 047!Жергілікті маңыздағы мәдени және    !
!    !    !тарихи ескерткіштер аймағын         !
!    !    !көркейту, жөндеу және қалпына       !
!    !    !келтіру жұмыстарын жүргізу          !     6750
!    ! 051!Мәдениет ұйымдарының материалды -   !
!    !    !техникалық базасын нығайту          !    54378
!    ! 057!Жергілікті деңгейде туристік қызмет !
!    !    !көрсету жөніндегі іс-шаралар        !     5000
!    ! 059!Кітапханалардың материалды -        !
!    !    !техникалық базасын нығайту          !     7000
! 264!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын қоғамдық          !
!    !    !қарым-қатынастар мен ішкі саясатты  !
!    !    !талдау атқарушы органы              !    79754
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    12135
!    ! 030!Газеттер мен журналдар арқылы       !
!    !    !жергілікті деңгейде мемлекеттік     !
!    !    !ақпараттық саясатты жүргізу         !    37614
!    ! 031!Телерадио хабарлары арқылы          !
!    !    !жергілікті деңгейде мемлекеттік     !
!    !    !ақпараттық саясатты жүргізу         !    15500
!    ! 032!Аймақтық жастар саясатын өткізу     !     7000
!    ! 039!Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту !
!    !    !мемлекеттік бағдарламасын жүзеге    !
!    !    !асыру                               !     4500
!    ! 070!Қоғамдық қарым-қатынастар мен ішкі  !
!    !    !саясатты талдау атқарушы            !
!    !    !органдарының материалды-техникалық  !
!    !    !базасын нығайту                     !     3005
10 !    !    !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы  !
!    !    !және қоршаған ортаны қорғау         !   357011

! 105!    !Аппарат акима                      !     450000
!    ! 033!Социальная поддержка обучающихся и !
!    !    !воспитанников организаций          !
!    !    !образования очной формы обучения   !     450000
! 258!    !Исполнительный орган труда и       !
!    !    !социальной защиты населения,       !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !    1859501
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      45465
!    ! 027!Погашение кредиторской             !
!    !    !задолженности по заработной плате  !
!    !    !и социальным выплатам              !
!    ! 031!Специальные государственные        !
!    !    !пособия                            !    1078226
!    ! 032!Социальное обеспечение,            !
!    !    !оказываемое через учреждения       !
!    !    !интернатского типа на местном      !
!    !    !уровне                             !     340083
!    ! 035!Оплата услуг по зачислению,        !
!    !    !выплате и доставке пособий и       !
!    !    !других социальных выплат           !       7327
!    ! 044!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы учреждений труда и социальной !
!    !    !защиты населения                   !       5000
!    ! 051!Социальные выплаты отдельным       !
!    !    !категориям граждан по решению      !
!    !    !местных представительных органов   !     266672
!    ! 053!Приобретения жилья семьям          !
!    !    !оралманов                          !     110514
!    ! 057!Cоциальная поддержка инвалидов на  !
!    !    !местном уровне                     !       5214
!    ! 070!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы исполнительных органов труда и!
!    !    !социальной защиты населения        !       1000
! 263!    !Исполнительный орган образования,  !
!    !    !культуры, спорта и туризма,        !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !     188823
!    ! 033!Социальное обеспечение детей       !     184823
!    ! 068!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы организаций социального       !
!    !    !обеспечения детей                  !       4000
8 !    !    !Культура, спорт, туризм и          !
!    !    !информационное пространство        !     677322
! 261!    !Исполнительный орган управления    !
!    !    !архивами, финансируемый из         !
!    !    !местного бюджета                   !      37496
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !       6720
!    ! 030!Обеспечение сохранности архивного  !
!    !    !фонда, печатных изданий и их       !
!    !    !специальное использование на       !
!    !    !местном уровне                     !      30776
! 263!    !Исполнительный орган образования,  !
!    !    !культуры, спорта и туризма,        !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !     560072
!    ! 039!Проведение спортивных мероприятий  !
!    !    !на местном уровне                  !      41388
!    ! 041!Обеспечение культурного досуга     !
!    !    !населения на местном уровне        !     334046
!    ! 043!Проведение зрелищных мероприятий   !
!    !    !на местном уровне                  !      30214
!    ! 044!Хранение историко-культурных       !
!    !    !ценностей на местном уровне        !      33664
!    ! 045!Обеспечение общедоступности        !
!    !    !информации на местном уровне       !      47632
!    ! 047!Проведение                         !
!    !    !ремонтно - реставрационных работ   !
!    !    !и благоустройство территории       !
!    !    !памятников истории и культуры      !
!    !    !местного значения                  !       6750
!    ! 051!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы организаций культуры          !      54378
!    ! 057!Мероприятия по туристической       !
!    !    !деятельности на местном уровне     !       5000
!    ! 059!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы библиотек                     !       7000
! 264!    !Исполнительный орган анализа       !
!    !    !общественных отношений и           !
!    !    !внутренней политики, финансируемый !
!    !    !из местного бюджета                !      79754
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      12135
!    ! 030!Проведение государственной         !
!    !    !информационной политики через      !
!    !    !газеты и журналы на местном        !
!    !    !уровне                             !      37614
!    ! 031!Проведение государственной         !
!    !    !информационной политики через      !
!    !    !телерадиовещание на местном        !
!    !    !уровне                             !      15500
!    ! 032!Проведение региональной молодежной !
!    !    !политики                           !       7000
!    ! 039!Реализация государственной         !
!    !    !программы функционирования и       !
!    !    !развития языков на местном уровне  !       4500
!    ! 070!Укрепление                         !
!    !    !материально - технической базы     !
!    !    !исполнительных органов анализа     !
!    !    !общественных отношений и           !
!    !    !внутренней политики                !       3005
10 !    !    !Сельское, водное, лесное, рыбное   !
!    !    !хозяйство и охрана окружающей      !
!    !    !среды                              !     357011

! 105!    !Әкім аппараты                       !    22552
!    ! 051!Мемлекеттік табиғи парктердің       !
!    !    !материалды - техникалық базасын     !
!    !    !нығайту                             !    13280
!    ! 065!Жергілікті деңгейде ерекше          !
!    !    !қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау  !     9272
! 256!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын табиғатты         !
!    !    !пайдалану мен қоршаған ортаны қорғау!
!    !    !жөніндегі атқарушы орган            !   257930
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !     7930
!    ! 030!Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны !
!    !    !қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу!   150000
!    ! 031!Табиғатты қоршау объектілерінің     !
!    !    !құрылысын салу және қайта жаңарту   !   100000
! 257!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын ормандарды және   !
!    !    !хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі !
!    !    !ауыл шаруашылығының атқарушы органы !    76529
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    19610
!    ! 036!Ауыл шаруашылық ақпараттық -        !
!    !    !маркетингтік жүйелерін қамтамсыз ету!     2000
!    ! 044!Ормандарды және хайуанаттар әлемін  !
!    !    !қорғау жөніндегі мекемелерді ұстау  !    51227
!    ! 045!Ормандар және хайуанаттар әлемін    !
!    !    !қорғау жөніндегі мекемелердің       !
!    !    !материалдық-техникалық базасын      !
!    !    !дамыту                              !     1692
!    ! 070!Ауыл шаруашылығы, орман және        !
!    !    !хайуанаттар дүниесін қорғау         !
!    !    !жөніндегі атқарушы органның         !
!    !    !материалды-техникалық базасын       !
!    !    !нығайту                             !     2000
11 !    !    !Өнеркәсіп және құрылыс              !    40000
! 273!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын инфроқұрылым мен  !
!    !    !құрылыс атқарушы органы             !    40000
!    ! 048!Жергілікті деңгейдегі жобалау -     !
!    !    !іздестіру, конструкторлық және      !
!    !    !технологиялық жұмыстар              !    40000
12 !    !    !Көлік және байланыс                 !  1113795
! 274!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын тұрғын            !
!    !    !үй-коммуналдық, жол шаруашылығының  !
!    !    !және көліктің атқарушы органы       !  1113795
!    ! 046!Ауданаралық (қалааралық) аудан мен  !
!    !    !елді мекендер ішінде қоғамдық       !
!    !    !жолаушылар тасымалдауды ұйымдастыру !   313795
!    ! 049!Жергілікті деңгейде автомобиль      !
!    !    !жолдарын салу және қайта жаңарту    !   270000
!    ! 050!Жергілікті деңгейде автомобиль      !
!    !    !жолдарын пайдалану                  !   530000

! 105!    !Аппарат акима                      !      22552
!    ! 051!Укрепление                         !
!    !    !материально - технической базы     !
!    !    !государственных природных парков   !      13280
!    ! 065!Содержание особо охраняемых        !
!    !    !природных территорий на местном    !
!    !    !уровне                             !       9272
! 256!    !Исполнительный орган по            !
!    !    !природопользованию и охране        !
!    !    !окружающей среды, финансируемый из !
!    !    !местного бюджета                   !     257930
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !       7930
!    ! 030!Проведение мероприятий по охране   !
!    !    !окружающей среды на местном уровне !     150000
!    ! 031!Строительство и реконструкция      !
!    !    !природоохранных объектов           !     100000
! 257!    !Исполнительный орган сельского     !
!    !    !хозяйства, по охране лесов и       !
!    !    !животного мира, финансируемый из   !
!    !    !местного бюджета                   !      76529
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      19610
!    ! 036!Сопровождение                      !
!    !    !информационно-маркетинговой        !
!    !    !системы сельского хозяйства        !       2000
!    ! 044!Охрана лесов и животного мира      !      51227
!    ! 045!Материально-техническое оснащение  !
!    !    !учреждений по охране лесов и       !
!    !    !животного мира                     !       1692
!    ! 070!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы исполнительных органов        !
!    !    !сельского хозяйства, по охране     !
!    !    !лесов и животного мира             !       2000
11 !    !    !Промышленность и строительство     !      40000
! 273!    !Исполнительный орган               !
!    !    !инфраструктуры и строительства,    !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !      40000
!    ! 048!Проектно-изыскательские,           !
!    !    !конструкторские и технологические  !
!    !    !работы на местном уровне           !      40000
12 !    !    !Транспорт и связь                  !    1113795
! 274!    !Исполнительный орган               !
!    !    !жилищно-коммунального, дорожного   !
!    !    !хозяйства и транспорта,            !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !    1113795
!    ! 046!Организация общественных           !
!    !    !пассажирских перевозок между       !
!    !    !районами (городами), внутри        !
!    !    !районов и населенных пунктов       !     313795
!    ! 049!Строительство и реконструкция      !
!    !    !автомобильных дорог местного       !
!    !    !значения                           !     270000
!    ! 050!Эксплуатация автомобильных дорог   !
!    !    !на местном уровне                  !     530000

13 !    !    !Өзгелері                            !  1158078
! 105!    !Әкім аппараты                       !   270000
!    ! 044!Соттардың шешімдері бойынша         !
!    !    !жергілікті атқарушы органдардың     !
!    !    !міндеттемелерін орындау жөніндегі   !
!    !    !облыстың, Астана және Алматы        !
!    !    !қалаларының жергілікті атқарушы     !
!    !    !органының резерві                   !     5000
!    ! 052!Табиғи және техногенді сипаттағы    !
!    !    !төтенше жағдайларды жою және өзге де!
!    !    !күтпеген шығыстар үшін облыстың,    !
!    !    !Астана және Алматы қалаларының      !
!    !    !жергілікті атқарушы органының       !
!    !    !резерві                             !   140000
!    ! 061!Өкілеттік шығындар                  !     5000
!    ! 064!Мемлекеттік коммуналдық             !
!    !    !кәсіпорындардың жарғылық қорына     !
!    !    !жарналар                            !   120000
! 263!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын Білім, мәдениет,  !
!    !    !спорт және туризм атқарушы органы   !    48893
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    43321
!    ! 060!Білім беру, мәдениет, спорт, туризм !
!    !    !және ақпараттық кеңістік            !
!    !    !органдардың ақпарат жүйелерін құру  !     5572
! 272!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын экономика, шағын  !
!    !    !және орта бизнесті қолдау,          !
!    !    !мемлекеттік сатып алу               !    63576
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    42330
!    ! 031!Жергілікті деңгейде шағын           !
!    !    !кәсіпкерлікті қолдауды ұйымдастыру  !     8000
!    ! 037!Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру !
!    !    !және өткізу рәсімдері               !     9000
!    ! 070!Экономика, шағын және орта бизнесті !
!    !    !қолдау, мемлекеттік сатып алу       !
!    !    !атқарушы органдардың материалдық-   !
!    !    !техникалық базасын нығайту          !     4246
! 273!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын инфроқұрылым мен  !
!    !    !құрылыс атқарушы органы             !   761639
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    21258
!    ! 031!Коммуналдық меншік объектілерін салу!   278900
!    ! 032!Жамбыл облысы жергілікті атқарушы   !
!    !    !органының коммуналдық меншігіндегі  !
!    !    !объектілерді және жер сілкінісі     !
!    !    !салдарынан зардап шеккен тұрғын     !
!    !    !үйлерді салу және күрделі           !    60000
!    ! 036!Коммуналдық меншік объектілерін     !
!    !    !күрделі жөндеу                      !   401481
! 274!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын тұрғын            !
!    !    !үй-коммуналдық, жол шаруашылығының  !
!    !    !және көліктің атқарушы органы       !    13970
!    ! 002!Жергілікті деңгейдегі әкімшілік     !
!    !    !шығындар                            !    13970

13 !    !    !Прочие                             !    1158078
! 105!    !Аппарат акима                      !     270000
!    ! 044!Резерв местного исполнительного    !
!    !    !органа области, городов Астаны и   !
!    !    !Алматы по выполнению обязательств  !
!    !    !местных исполнительных органов по  !
!    !    !решениям судов                     !       5000
!    ! 052!Резерв местного исполнительного    !
!    !    !органа области, городов Астаны и   !
!    !    !Алматы для ликвидации чрезвычайных !
!    !    !ситуаций природного и техногенного !
!    !    !характера и иных непредвиденных    !
!    !    !расходов                           !     140000
!    ! 061!Представительские затраты          !       5000
!    ! 064!Взносы в уставный фонд             !
!    !    !коммунальных государственных       !
!    !    !предприятий                        !     120000
! 263!    !Исполнительный орган образования,  !
!    !    !культуры, спорта и туризма,        !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !      48893
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      43321
!    ! 034!Обеспечение учетными услугами      !       5572
! 272!    !Исполнительный орган экономики,    !
!    !    !поддержки малого и среднего        !
!    !    !бизнеса, государственных закупок,  !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !      63576
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      42330
!    ! 031!Организация поддержки малого       !
!    !    !предпринимательства на местном     !
!    !    !уровне                             !       8000
!    ! 037!Организация и проведение процедур  !
!    !    !государственных закупок            !       9000
!    ! 070!Укрепление материально-технической !
!    !    !базы исполнительных органов        !
!    !    !экономики, поддержки малого и      !
!    !    !среднего бизнеса, государственных  !
!    !    !закупок                            !       4246
! 273!    !Исполнительный орган               !
!    !    !инфраструктуры и строительства,    !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !     761639
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      21258
!    ! 031!Строительство объектов             !
!    !    !коммунальной собственности         !     278900
!    ! 032!Строительство и капитальный ремонт !
!    !    !объектов, находящихся в            !
!    !    !коммунальной собственности местного!
!    !    !исполнительного органа Жамбылской  !
!    !    !области, и жилых                   !      60000
!    ! 036!Капитальный ремонт объектов        !
!    !    !коммунальной собственности         !     401481
! 274!    !Исполнительный орган               !
!    !    !жилищно-коммунального, дорожного   !
!    !    !хозяйства и транспорта,            !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !      13970
!    ! 002!Административные затраты на        !
!    !    !местном уровне                     !      13970

15 !    !    !Ресми трансферттер                  !  2638474
! 260!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын қаржы атқару      !
!    !    !органы                              !  2638474
!    ! 035!Облыстық бюджеттен, Астана және     !
!    !    !Алматы қалаларының бюджеттерінен    !
!    !    !алынатын трансферттер               !  2638474
!    !    !Кредиттер                           !   632370
7 !    !    !Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы   !    50000
! 274!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын жол, көлік және   !
!    !    !тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының!
!    !    !атқарушы органдары                  !    50000
!    ! 085!Коммуналдық шаруашылықты дамыту     !
!    !    !үшін несиелеу                       !    50000
10 !    !    !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы  !
!    !    !және қоршаған ортаны қорғау         !   382370
! 257!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын ормандарды және   !
!    !    !хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі !
!    !    !ауыл шаруашылығының атқарушы органы !   382370
!    ! 082!Ауыл шаруашылығы тауарларын         !
!    !    !өндірушілерді несиелендіру          !   152370
!    ! 083!Көктемгі егіс және егін жинау       !
!    !    !жұмыстарын жүргізуге ауыл шаруашылық!
!    !    !тауарларын өндірушілерді            !
!    !    !несиелендіру                        !   230000
13 !    !    !Өзгелері                            !   200000
! 272!    !Жергілікті бюджеттен                !
!    !    !қаржыландырылатын экономика, шағын  !
!    !    !және орта бизнесті қолдау,          !
!    !    !мемлекеттік сатып алу               !   200000
!    ! 080!Жергілікті деңгейде шағын           !
!    !    !кәсіпкерлікті дамыту үшін           !
!    !    !несиелендіру                        !   100000
!    ! 081!Экономика салаларын қолдау және     !
!    !    !дамыту үшін несиелендіру            !   100000
!    !    !III. Бюджеттің дефициті (профициті) !  -685358
!    !    !IV. Бюджеттің дефицитін (профицитін !
!    !    !пайдалану) қаржыландыру             !   685358
!    !    !Түсімдер                            !   880000
6 !    !    !Жалпы қаржыландыру                  !   880000
!  1 !    !Ішкі қаржыландыру                   !   230000
!    !  6 !Өзге де ішкі қаржыландыру           !   230000
!  3 !    !Өзге қаржыландыру                   !   650000
!    !  1 !Мемлекеттік меншік объектілерін     !
!    !    !жекешелендіруден түсетін түсімдер   !   650000
!    ! 02 !Коммуналдық меншік объектілерін     !
!    !    !жекешелендіруден түсетін түсімдер   !   650000
!    !    !Өтеулер                             !   280000

15 !    !    !Официальные трансферты             !    2638474
! 260!    !Исполнительный орган финансов,     !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !    2638474
!    ! 035!Трансферты из областного бюджета,  !
!    !    !бюджетов городов Астаны и Алматы   !    2638474
!    !    !Кредиты                            !     632370
7 !    !    !Жилищно-коммунальное хозяйство     !      50000
! 274!    !Исполнительный орган жилищно-      !
!    !    !коммунального, дорожного хозяйства !
!    !    !и транспорта, финансируемый из     !
!    !    !местного бюджета                   !      50000
!    ! 085!Кредитование для развития          !
!    !    !коммунального хозяйства            !      50000
10 !    !    !Сельское, водное, лесное, рыбное   !
!    !    !хозяйство и охрана окружающей      !
!    !    !среды                              !     382370
! 257!    !Исполнительный орган сельского     !
!    !    !хозяйства, по охране лесов и       !
!    !    !животного мира, финансируемый из   !
!    !    !местного бюджета                   !     382370
!    ! 082!Кредитование                       !
!    !    !сельхозтоваропроизводителей        !     152370
!    ! 083!Кредитование сельскохозяйственных  !
!    !    !товаропроизводителей на            !
!    !    !проведение весенне-полевых и       !
!    !    !уборочных работ                    !     230000
13 !    !    !Прочие                             !     200000
! 272!    !Исполнительный орган экономики,    !
!    !    !поддержки малого и среднего        !
!    !    !бизнеса, государственных закупок   !
!    !    !финансируемый из местного бюджета  !     200000
!    ! 080!Кредитование для развития малого   !
!    !    !предпринимательства на местном     !
!    !    !уровне                             !     100000
!    ! 081!Кредитование для поддержки и       !
!    !    !развития отраслей экономики        !     100000
!    !    !III. Дефицит (профицит) бюджета    !    -685358
!    !    !IV. Финансирование дефицита        !
!    !    !(использование профицита) бюджета  !     685358
!    !    !Поступление                        !     880000
6 !    !    !Общее финансирование               !     880000
! 1  !    !Внутреннее финансирование          !     230000
!    !   6!Прочее внутреннее финансирование   !     230000
! 3  !    !Прочее финансирование              !     650000
!    !   1!Поступление от приватизации        !
!    !    !объектов государственной           !
!    !    !собственности                      !     650000
!    !    !Погашение                          !     280000

2003 жылдың 1 қыркүйегінен бастап мемлекеттік білім беру ұйымдарының типтік штаттарын енгізуге аудандар мен қалалар бюджеттеріне мақсатты трансферттер сомасын бөлу туралы
мың теңге
---------------------------------------------------------------
N !                Атаулары               !     Барлығы
-----!---------------------------------------!-----------------
1 !                   2                   !         3
-----!---------------------------------------!-----------------
1  ! Барлығы                               !       34679
1  ! Абай ауданы                           !        1999
2  ! Ақтоғай ауданы                        !         346
3  ! Балқаш қ.                             !        1404
4  ! Бұқар жырау ауданы                    !        1715
5  ! Жаңа Арқа ауданы                      !         820
6  ! Жезқазған қ.                          !        3922
7  ! Қарағанды қ.                          !       10140
8  ! Қаражал қ.                            !         967
9  ! Қарқаралы ауданы                      !         672
10 ! Нұра ауданы                           !        1347
11 ! Осакаров ауданы                       !        2106
12 ! Приозерск қ.                          !         117
13 ! Саран қ.                              !        1162
14 ! Теміртау қ.                           !        4248
15 ! Ұлытау ауданы                         !         526
16 ! Шахтинск қ.                           !        1701
17 ! Шет ауданы                            !        1487
--------------------------------------------------------------

Распределение сумм целевых трансфертов районным и городским бюджетам на введение с 1 сентября 2003 года типовых штатов государственных организаций образования
тыс.тенге
--------------------------------------------
N  !       Наименование     !   Всего
----!---------------------------------------
1  !           2            !     3
----!------------------------!--------------
1. ! Всего                  !   34679
!                        !
1. ! Абайский район         !    1999
2. ! Актогайский район      !     346
3. ! г.Балхаш               !    1404
4. ! Бухар-Жырауский район  !    1715
5. ! Жанааркинский район    !     820
6. ! г.Жезказган            !    3922
7. ! г.Караганда            !   10140
8. ! г.Каражал              !     967
9. ! Каркаралинский район   !     672
10.! Нуринский район        !    1347
11.! Осакаровский район     !    2106
12.! г.Приозерск            !     117
13.! г.Сарань               !    1162
14.! г.Темиртау             !    4248
15.! Улытауский район       !     526
16.! г.Шахтинск             !    1701
17.! Шетский район          !    1487
--------------------------------------------