Миссионерлiк қызметтi жүзеге асырушы шетел азаматтарын есептiк тiркеуге алуды ұйымдастыру туралы
Павлодар облыстық әкімиятының 2003 жылғы 3 қыркүйектегі N 183/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 11 қыркүйекте N 2027 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 13 наурыздағы N 64/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 13.03.2014 N 64/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңына , 1992 жылғы 15 қаңтардағы "Дiни сенiм бостандығы және дiни бiрлестiктер туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы "Шетел азаматтарының Қазақстан Республикасында болуын құқықтық реттеудiң жекелеген мәселелерi туралы" N 136 қаулысын орындау мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Облыс аумағында миссионерлiк қызметтi жүзеге асыратын (қосымша), дiни-ағарту құралдары арқылы уағыз айту және дiни iлiмдi тарату құқығын беретiн шетел азаматын есептiк тiркеу куәлiгiнiң нысаны бекiтiлсiн.
2. Облыс әкiмiнiң орынбасары Р.М. Жұмабекова миссионерлiк қызметтi жүзеге асырушы шетел азаматтарын есептiк тiркеу жөнiндегi жұмысты ұйымдастырсын.
Облыс әкiмi
Облыс әкiмдiгiнiң
2003 жылғы 3 қыркүйектегі
"Миссионерлiк қызметтi
жүзеге асырушы шетел
азаматтарын есептiк тiркеуге
алуды ұйымдастыру туралы"
№ N 183/8 қаулысына қосымша
ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКIМДIГI
МИССИОНЕРЛIК ҚЫЗМЕТТI ЖҮЗЕГЕ АСЫРУШЫ
ШЕТЕЛ АЗАМАТЫН ЕСЕПТIК ТIРКЕУ ТУРАЛЫ
К У Ә Л I К
Тiркеу N _______
Павлодар қаласы                 2003 жылғы "____"___________
Тегi, аты - жөнi:___________________________________________
Төлқұжаты:__________________________________________________
Азаматтығы:_________________________________________________
ұстанатын дiнi______________________________________________
__________________________________________дiни бiрлестiгiнде        (атауы, заңды тiркелуi туралы куәлiгiнiң нөмiрi) миссионерлiк        қызметтi жүзеге асыру үшiн шақырылды.
Куәлiк Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28  қаңтардағы "Шетел азаматтарының Қазақстан Республикасын        да болуын құқықтық реттеудiң жекелеген мәселелерi              туралы" N 136 қаулысына сәйкес дiни-ағарту құралдары           арқылы ___________ аумағында 2003 жылғы "___" ________дейiн (өтiнiш бойынша) уағыз айту және діни iлiмдi тарату құқығын бередi.
Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары,
дiни бiрлестiктермен байланыс
жөнiндегi Кеңестiң төрағасы
МО

Об организации учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность
Постановление акимата Павлодарской области от 3 сентября 2003 года N 183/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарской области 11 сентября 2003 года за N 2027. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 13 марта 2014 года N 64/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 13.03.2014 N 64/3.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 января 1992 года "О свободе вероисповедания и религиозных объединениях", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить форму свидетельства об учетной регистрации иностранного гражданина, осуществляющего миссионерскую деятельность (приложение), дающего право заниматься проповедованием и распространением вероучения посредством религиозно-просветительской деятельности на территории области.
2. Заместителю акима области Жумабековой Р.М. организовать работу по учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность.
Аким области К. Нурпеисов
Приложение
к постановлению акимата области
от 3 сентября 2003 года N 183/8
"Об организации учетной регистрации
иностранных граждан, осуществляющих
миссионерскую деятельность"
АКИМАТ ПАВЛОДАРСКОЙ ОБЛАСТИ С В И Д Е Т Е Л Ь С Т В О
ОБ УЧЕТНОЙ РЕГИСТРАЦИИ ИНОСТРАННОГО ГРАЖДАНИНА,
ОСУЩЕСТВЛЯЮЩЕГО МИССИОНЕРСКУЮ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
регистрационный N ________
г. Павлодар "____" __________ 2003 года
Ф. И. О.: ____________________________________________________
Паспорт: _____________________________________________________
Гражданство: _________________________________________________
Вероисповедная принадлежность: _______________________________
Приглашен для осуществления миссионерской деятельности при религиозном объединении (наименование, N свидетельства о юридической регистрации): _____________________________
Свидетельство дает право заниматься проповедованием и распространением вероучения посредством религиозно-просветительской деятельности на территории___________________
сроком до "____" __________ 2003 года (по заявлению) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан".
Заместитель акима Павлодарской области,
председатель Совета по связям
с религиозными объединениями _________________ Р. Жумабекова
МП