Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2034 тіркелген "Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 бұйырығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті Төрағасының 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 7 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 9 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2699. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен (2006 жылғы 8 желтоқсанда N 213-ші "Заң газеті" газетінде жарияланды).
----------------Бұйрықтан үзінді---------------------
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi Төрағасының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс Комитетi
төрағасының 2006 жылғы
20 наурыздағы N 12 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
Комитетi Төрағасының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзiмi
9. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi Комитетi Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 "Банкроттық рәсiмдердегi кредиторлардың талаптары тiзiмiн бекiту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекiту туралы" бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 7 бұйрығы, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2699 тiркелген, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлер Бюллетенi" 2005 ж. N 14, 81-құжат, "Заң газетi" 20 қыркүйек 2005 ж. 172 жарияланған.
-----------------------------------
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын  іске асыру мақсатында, бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 "Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізілімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2034 тіркеуге алынған), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы  N 17  (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2207 тіркеуге алынған), 2003 жылғы 25 сәуірдегі  N 37  (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2289 тіркеуге алынған) бұйрықтармен сәйкес өзгерістер енгізілген, нормативті құқықтық актілер бюллетенінде 2002 жылы, N 48 жарияланған)  бұйрығына  (одан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер енгізілсін:
банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізілімін бекіту және қалыптастыру туралы Бұйрығымен бекітілген Нұсқаулығының
24, 25, 26, 27, 28 тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Қоса берілген оңалту рәсімдерін қолдану туралы қолдау хатқа борышкерді оңалту жоспарында Заңның  47-бабы  2-тармағында көрсетілген кредиторлардың алдындағы берешекті өтеу мерзімі туралы мәліметтер болуы тиіс.
25. Заңның  10-бабының  1-тармағына сәйкес оңалту басқарушы кредиторлар талаптарын өтеу және оңалту рәсімдеріне олардың мүдделерін қамтамасыз ету мақсатында кредиторлар талаптарының тізілімін оңалту рәсімі кезінде қалыптастырады.
26. Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру, оны бекіту, өзгерістер мен толықтырулар енгізу осы Нұсқаулыққа сәйкес жүзеге асырылады.
27. Кредиторлар талаптары тізіліміне Заңның  47-бабы  2-тармағында көрсетілген, оңалту рәсімін қолдану сәтінде туындаған кредиторлар алдындағы берешектің сомасы енгізіледі.
28. Оңалту басқарушы кредиторлар талаптарының қалыптасқан тізілімін оңалту рәсімін қолдану туралы хабарлама шыққан күннен бастап үш айдан кешіктірмей уәкілетті органға бекіту үшін осы Нұсқаулыққа сәйкес ұсынады.";
29 тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 4 "Об утверждении Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2034
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2004 года N 2699. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
Извлечение
из приказа Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан...
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
________________________________________________________
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан "О банкротстве", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 4 "Об утверждении Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства" (далее - Приказ) (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2034, с внесенными изменениями в соответствии с приказами Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года  N 17  (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2207) и от 25 апреля 2003 года  N 37  (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2289), опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов" N 48, 2002 года), следующие изменения:
в Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства, утвержденной Приказом:
пункты 24, 25, 26, 27, 28 изложить в следующей редакции:
"24. План реабилитации должника, прилагаемый к ходатайству о применении процедуры реабилитации, должен содержать сведения о сроках погашения задолженности перед кредиторами, указанными в пункте 2  статьи 47  Закона.
25. В соответствии с пунктом 1  статьи 10  Закона реабилитационный управляющий в целях удовлетворения требований кредиторов и обеспечения их интересов в процедуре реабилитации формирует реестр требований кредиторов.
26. Формирование реестра требований кредиторов, его утверждение, внесение изменений и дополнений осуществляются в соответствии с настоящей Инструкцией.
27. В реестр требований кредиторов включается сумма задолженности перед кредиторами, указанными в пункте 2  статьи 47  Закона, возникшая на момента применения процедуры реабилитации.
28. Реабилитационный управляющий в срок не позднее трех месяцев со дня публикации объявления о применении процедуры реабилитации представляет для утверждения в уполномоченный орган сформированный реестр требований кредиторов, в соответствии с настоящей Инструкцией.";
пункт 29 исключить.

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен бастап күшіне енеді.
Төраға

2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан Макажанова Н.К.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель