Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 қарашада N 2040 тіркелген "Қазақстан Республикасының патенттік сенімді өкілдерді тіркеу және аттестаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының 2002 жылғы 4 қарашадағы N 188 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Санаткерлік мешік құқығы жөніндегі Комитеті Төрайымының 2004 жылғы 12 ақпандағы N 7-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 18 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2707. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 28 шілдедегі № 223 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010.07.28 № 223 Бұйрығымен.
"Патент заң ", "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы", "Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы", "Интегралдық микросхемалар топологияларын құқықтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 қарашада N 2040 тіркелген "Қазақстан Республикасының патенттік сенімді өкілдерді тіркеу және аттестаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының 2002 жылғы 4 қарашадағы N 188 бұйрығына (Қазақстан Республикасының орталық атқару және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде 2003 жылғы N 2 жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы патенттік сенімді өкілдерді аттестаттау және тіркеу ережесінде:
59-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) осы Ереженің 62-тармағының 2), 3), 7) тармақшаларында көзделген жағдайларды анықтау мақсатында.";
60-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Патенттік сенімді өкілдің осы Ереженің 59-тармағының 3) тармақшасында көзделген негіздемелер бойынша тоқтатылған қызметі осы Ереженің 62-тармағының 2), 3), 7) тармақшаларында көзделген жағдайлар анықталғаннан кейін қайта басталуы мүмкін.".
2. Өнеркәсіптік меншік саласында мемлекеттік саясатты қамтамасыз ету жөніндегі басқарма осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының орынбасары А.Х.Әмірғалиевке жүктелсін.

О внесении дополнений в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года № 188 "Об утверждении Правил аттестации и регистрации патентных поверенных Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 2040
Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 7-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2004 года № 2707. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 223
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 28.07.2010 № 223 (порядок введения в действие см. п. 5).
В целях реализации Законов Республики Казахстан " Патентный закон ", " О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров", " Об охране селекционных достижений", "  О правовой охране топологий интегральных микросхем", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года N 188 "Об утверждении Правил аттестации и регистрации патентных поверенных Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2002 года N 2040 (опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан за 2003 год, N 2), следующие дополнения:
в Правилах аттестации и регистрации патентных поверенных Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 59 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) в целях выяснения обстоятельств, предусмотренных в подпунктах 2), 3), 7) пункта 62 настоящих Правил.";
пункт 60 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Деятельность патентного поверенного, которая была приостановлена по основаниям, предусмотренным подпунктом 3) пункта 59 настоящих Правил, может быть возобновлена после выяснения обстоятельств, предусмотренных в подпунктах 2), 3), 7) пункта 62 настоящих Правил.".
2. Управлению по обеспечению государственной политики в сфере промышленной собственности обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан Амиргалиева А.Х.

4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген сәттен бастап қолданысқа енгізіледі және ол қолданысқа енгізілгенге дейін туындаған қатынастарға да таралады.
Төрайым

4. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель