N 2614 тіркелген, "Жекеше нотариустың бос орнына орналасу үшін конкурс өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы N 259 бұйрығына толықтыру және өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 100 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 21 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2812. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 31 наурыздағы N 101 бұйрығымен (V053547)
Жекеше нотариустың бос орнына орналасу үшін конкурс өткізу тәртібін жетілдіру мақсатында бұйырамын:
1. "Жекеше нотариустың бос орнына орналасу үшін конкурс өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы N 259  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 2614 тіркелген) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жекеше нотариустың бос орнына орналасу үшін конкурс өткізу жөніндегі нұсқаулықта:
3-тармақ "байланысты" деген сөзден кейін "сондай-ақ жекеше нотариустың қосымша бірлігін бекіткен жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын;
17-тармақтағы "бір ай" деген сөздер "он күн" деген сөздермен ауыстырылсын;
20-тармақтағы "45" деген сан "отыз" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Әділет вице-Министрі
С.Н.Баймағанбетовке жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении дополнения и изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года N 259 "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на замещение вакантной должности частного нотариуса", зарегистрированный за N 2614
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года N 100. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2004 года N 2812. Утратил силу - приказом Министра юстиции РК от 31 марта 2005 года N 101 (V053547)
В целях совершенствования порядка проведения конкурса на замещение вакантной должности частного нотариуса, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года за N 259 "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на замещение вакантной должности частного нотариуса" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2614) следующее дополнение и изменения:
в Инструкции по проведению конкурса на замещение вакантной должности частного нотариуса, утверждҰнной указанным приказом:
пункт 3 после слов "учетной регистрации" дополнить словами ", а также в случае утверждения дополнительной единицы частного нотариуса.";
в пункте 17 слово "месяца" заменить словами "десяти дней";
в пункте 20 цифру "45" заменить словом "тридцати";
в приложении к Инструкции слова "Правил проведения" необходимо заменить словами "Инструкции по проведению".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра юстиции - Баймаганбетова С.Н.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр