Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты және импортына лицензияларды беру туралы шешімді келісу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 2004 жылғы 6 сәуірдегі N 95-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 29 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2831.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 15-бабын және "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуіріндегі N 2201  қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсанындағы  N 1894 , "Тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулерінің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулыларын орындау мақсатында  бұйырамын :
1. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) импорты мен экспортына лицензияларды беру туралы шешімді келісу жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Қоршаған ортаны қорғаудың облыстық, қалалық (Алматы қ., Астана қ.) аумақтық басқармаларына қызметтің мынадай түрлеріне экологиялық қадағалаудың қорытындысын беру құқығына:
күзет-өрт дабылы құралдарына және өртке қарсы автоматика құралдарын жобалау, монтаждау, орнату және техникалық қызмет көрсетуге;
бидайды сақтауға:
түсті және қара металдардың қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау және ұқсатуға өкілеттік берілсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
4. Сараптау және лицензиялау департаменті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы Нұсқауды тіркеуді қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау қоршаған ортаны қорғау вице-министрі Ж.Л.Бекжановқа жүктелсін.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2004 жылғы 6 сәуір N 95-ө
"Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет
көрсетулердің жекелеген түрлеріне,
тауарлардың (жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) экспорты және
импортына лицензияларды
беру туралы шешімді келісу жөніндегі
нұсқаулықты бекіту туралы"
бұйрығымен бекітілген
Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің
жекелеген түрлеріне, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензияларды беру
туралы шешімді келісу жөніндегі нұсқаулық 1. Жалпы ережелер
1. Осы Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензияларды беру туралы шешімді келісу жөніндегі нұсқаулық мыналарға:

Об утверждении Инструкции по согласованию решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, экспорт и импорт товаров (работ, услуг)
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 6 апреля 2004 года N 95-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2004 года N 2831
Во исполнение статьи 15 Закона Республики Казахстан "О лицензировании" и постановлений Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201", от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг)" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по согласованию решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, экспорт и импорт товаров (работ, услуг).
2. Делегировать областным, городским (г. Алматы, г. Астаны) территориальным управлениям охраны окружающей среды право согласования решения о выдаче лицензии на следующие лицензируемые виды деятельности:
проектирование, монтаж, наладка и техническое обслуживание средств охранно-пожарной сигнализации и противопожарной автоматики;
хранение зерна;
сбор (заготовка), хранение и переработка лома и отходов цветных и черных металлов.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту экспертизы и лицензирования обеспечить регистрацию данной Инструкции в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнение данного приказа возложить на вице-министра охраны окружающей среды Бекжанова Ж.Л.
Министр
Утверждена
приказом Министра охраны
окружающей среды Республики Казахстан
от 6 апреля 2004 года N 95-П
"Об утверждении Инструкции по
согласованию решения о выдаче лицензий
на отдельные виды лицензируемых работ
и услуг, экспорт и импорт товаров
(работ, услуг)"
Инструкция
по согласованию решения о выдаче лицензий
на отдельные виды лицензируемых работ и услуг,
экспорт и импорт товаров (работ, услуг) 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по согласованию решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, экспорт и импорт товаров (работ и услуг) разработана в соответствии с:

1) "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына ;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201  қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  Қаулысына ;
3) "Тауарлардың (жұмыстар мен қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  Қаулысына сәйкес әзірленді.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысының 4-қосымшасында айқындалған лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлері бойынша лицензияларды беру туралы шешімге келісім беруді, сондай-ақ "Тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысының 4 және 5-қосымшаларына сәйкес тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензияларды беру туралы шешімге келісім беруді Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі жүзеге асырады.
Лицензияларды беру туралы шешімге келісу экологиялық қадағалау қорытындысын беру арқылы жүзеге асырылады.
3. Осы Нұсқаулықпен айқындалған тәртіппен қоршаған ортаны қорғаудың облыстық (қалалық) аумақтық басқармалары оларға Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі өкілеттік берген қызметтің лицензияланатын түрлері бойынша лицензияларды беру шешіміне келісім береді.
2. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің
жекелеген түрлеріне лицензияларды беру туралы
шешімді келісу кезінде ресімделетін құжаттар
4. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне лицензияларды беру туралы шешімді келісуде мынадай құжаттарды беру негізінде жүзеге асырылады:
1) еркін нысандағы өтініш;
2) кәсіпорын Жарғысының көшірмесі заңды тұлғаның өтінішін қарастырған жағдайда;
3) заңды тұлғаны тіркеу туралы куәлік көшірмесі немесе жеке кәсіпкердің патентінің көшірмесі;
4) заңды тұлғаның немесе жеке кәсіпкердің шаруашылық қызметінің негізгі бағыттары туралы мәлімет;
5) қоршаған орта өндірістік мониторингінің қызмет құрылымы туралы, қызметтің осы саласы үшін жауапты қызметкерлердің біліктілік құрамы туралы мәлімет;
6) бұрын орындалған жұмыстардың (ағымдағы және/немесе өткен жыл үшін) тізбесі және олар бойынша мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы;
7) табиғат қорғау заңнамасын бұзу жағдайлары және табиғат қорғау органдарының тарабынан заң бұзушыларға қолданылған шаралар туралы мәлімет;
8) қоршаған ортаны ластауға рұқсат берулердің көшірмелері;

1) Законом Республики Казахстан "О лицензировании";
2) Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201";
3) Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ и услуг)".
2. Согласование решения о выдаче лицензий по отдельным видам лицензируемых работ и услуг, определенных в приложении 4 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894, а также согласование лицензий на экспорт и импорт товаров (работ, услуг) в соответствии с приложениями 4 и 5 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг)" осуществляет Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Согласование решения о выдаче лицензий производится путем выдачи заключения экологического надзора.
3. Областные (городские) территориальные управления охраны окружающей среды (далее - территориальные органы) в порядке, определенном настоящей Инструкцией, согласовывают решения о выдаче лицензий по лицензируемым видам деятельности, делегированным им Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан.
2. Документы, оформляемые при согласовании решения
о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг
4. Согласование лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг осуществляется на основании представления следующих документов:
1) заявление в произвольной форме;
2) копия Устава предприятия;
3) копия свидетельства о регистрации юридического лица или копия патента индивидуального предпринимателя;
4) сведения об основных направлениях хозяйственной деятельности юридического лица или индивидуального предпринимателя;
5) сведения о структуре службы производственного мониторинга окружающей среды, о квалификационном составе работников, ответственных за данную сферу деятельности;
6) перечень ранее выполненных работ (за текущий и/или предыдущий год) и положительные заключения государственной экологической экспертизы по ним;
7) сведения о случаях нарушения природоохранного законодательства и принятых мерах к нарушителям со стороны природоохранных органов;
8) копии разрешений на загрязнение окружающей среды;

9) болжанатын (жүзеге асырылатын) шаруашылық қызметі бойынша жобалау құжаттамасының, олар бойынша мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысы көшірмесінің болуы туралы мәлімет;
10) атом энергиясын пайдаланумен байланысты қызметтің түрлеріне лицензияларды беру материалдарын қарау кезінде - кәсіпорынның санитарлық паспорты;
11) шаруашылық қызметін жүзеге асыруға бұрын берілген лицензиялардың көшірмелері;
12) тазарту құрылғыларының, өндіріс пен тұтыну қалдықтарын тазарту, зарарсыздандыру, кәдеге жарату және қауіпсіз сақтау шарттарында қолданылатын технология, сақтау қоймаларына санитарлық паспорттардың болуы туралы мәлімет.
3. Тауарлардың (жұмыстар мен қызмет көрсетулердің)
экспорты мен импортына лицензияны беру туралы шешімді
келісу кезінде ресімделетін құжаттар
5. Тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензияны беру туралы шешімді келісу "Тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасындағы тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялау тәртібі туралы ереженің" 5-тармағымен көзделген құжаттар негізінде жүргізіледі.
6. Экологиялық талаптар мен нормативтерді сақтау мақсатында осы Ереженің 5-тармағымен көзделген құжаттардан басқа, мынадай қосымша материалдар беріледі:
мынадай тауарлардың экспорты мен импорты кезінде:
1) піл сүйектері, марал мүйіздері, тұяқтары, панталары, маржан және осындай материалдар; өсімдік және жануарлар текті дәрілік шикізат; жануарлар және өсімдік әлемінің ресурстарын өндіру және пайдалануға биологиялық негіздемеге мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы қажет;
2) прекурсорлар, улар, химиялық (улы) заттар, өсімдіктерді қорғауға арналған химиялық заттар және өндірістік қалдықтар:
Біріккен Ұлттар Ұйымының Әлеуетті улы химиялық заттардың Халықаралық тізілім базасынан әлеуетті улы химиялық заттардың (қалдықтарды қоса) сипаттамасын беру бойынша ақпараттық карта;
қоршаған ортаны ластағаны үшін сақтандыру полисі;
улы қалдықтарды, химиялық заттарды тасымалдау, сақтау, қолдану немесе ұқсату кезінде мемлекеттік бақылауды жүргізу мүмкіндігі туралы қоршаған ортаны қорғаудың облыстық басқармасының қорытындысы;
сақтау қоймасының санитарлық паспорты;
сақтау қоймаларының жаңасын салу немесе қайта жөндеу кезінде мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы;
қалдықтарды жағуға, химиялық өңдеуге, сақтауға және көмуге лицензияның көшірмесі.
Егер, өтініш беруші делдал болған жағдайда, қалдықтарды жағуға, химиялық өңдеуге, сақтауға және көмуге тиісті лицензиясы бар кәсіпорынмен шарт беріледі, оның ішінде пайдаланылған өнім ыдыстарын қоса алғанда. Бұл орайда, тауарды сату кезінде тұтынушыға келісім-шартта (шартта) пайдаланылған өнімнен босаған ыдысты міндетті түрде қайтару көзделуі қажет.

9) сведения о наличии проектной документации по намечаемой (осуществляемой) хозяйственной деятельности, копию положительного заключения государственной экологической экспертизы по ним;
10) санитарный паспорт организации - при рассмотрении материалов выдачи лицензии на виды деятельности, связанной с использованием атомной энергии;
11) копии ранее выданных лицензий на осуществление хозяйственной деятельности;
12) сведения о наличии очистных сооружений, применяемой технологии очистки, обеззараживания, утилизации и условиях безопасного хранения (склады, хвостохранилища и др.) отходов производства и потребления, санитарные паспорта на склады хранения.
3. Документы, оформляемые при согласовании решения
о выдаче лицензий на экспорт и импорт товаров (работ и услуг)
5. Согласование решения о выдаче лицензий на экспорт и импорт товаров (работ, услуг) производится на основе представленных документов, предусмотренных пунктом 5 "Правил о порядке лицензирования экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг)".
6. В целях соблюдения экологических требований и нормативов представляются следующие дополнительные материалы, кроме документов, предусмотренных пунктом 5 настоящей Инструкции:
при экспорте и импорте следующих товаров:
1) кость слоновая, рога, копыта, панты марала, кораллы и аналогичные материалы; лекарственное сырье растительного и животного происхождения необходимо положительное заключение государственной экологической экспертизы к биологическому обоснованию на добычу и использование ресурсов животного и растительного мира;
2) прекурсоры, яды, химические (токсические) вещества, химические средства защиты и промышленные отходы:
информационная карта по представлению характеристик потенциальных токсичных химических веществ (включая отходы) из базы Международного регистра потенциально токсичных химических веществ Организации Объединенных Наций;
страховой полис за загрязнение окружающей среды;
заключение областного управления охраны окружающей среды, о возможности проведения государственного контроля при перевозке, хранении, применении или переработке токсичных отходов, химических веществ;
санитарный паспорт склада хранения;
положительное заключение государственной экологической экспертизы при строительстве новых или реконструкции складов хранения;
копия лицензии на сжигание, химическую обработку, хранение и захоронение отходов.
В случае, если в качестве заявителя выступает посредник, представляется договор с предприятием, имеющим соответствующую лицензию на сжигание, химическую обработку, хранение и захоронение отходов, в том числе тары из-под использованной продукции и в дальнейшей реализации товара потребителям необходимо в контрактах (договорах) предусмотреть обязательный возврат тары из-под использованной продукции.

7. Келісім-шарттарда (шарттарда) өсімдіктерді қорғаудың химиялық құралдарының, химиялық (улы) заттардың және экспортерге өндірістік қалдықтардың импорты кезінде ақаулы тауарларды қайтарудың тәртібін көздеу қажет.
4. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің
жекелеген түрлеріне, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензияны
беру туралы шешімді келісу тәртібі мен шарты
8. 4, 6-тармақтарда көрсетілген құжаттарға заңды тұлғаның жетекшісі немесе жеке кәсіпкер қол қояды және сәйкес мөрмен куәландырылады.
9. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне, сондай-ақ тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензияны беру туралы шешімді келісу бір айлық мерзімнен кешіктірілмей, ал шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін - егер, басқа заңнама актілерімен өзге мерзім белгіленбесе, өтінішті беру күнінен бастап он күндік мерзімнен кешіктірілмей беріледі.
10. Лицензияны, оның ішінде берілген лицензиялардың іс-әрекетін ұзарту үшін келісу 4, 6-тармақта көрсетілген құжаттар негізінде жүзеге асырылады.
11. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне лицензияны беру туралы шешімді келісу жөніндегі экологиялық қадағалаудың қорытындысы осы Нұсқаулыққа Қосымшаға сәйкес нысан бойынша беріледі.
Экологиялық қадағалау қорытындысының тұжырымдамаларында Лицензиаттың экологиялық талаптар мен нормативтерге сәйкестігі немесе сәйкессіздігі көрсетіледі.
12. Аумақтық органдар өтініш берушіні тіркеу орны бойынша экологиялық қадағалау қорытындысын береді.
Бұл орайда, аумақтық органдар Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне берілген қорытындылар туралы есепті тоқсан сайын береді.
13. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортына лицензиясына берілген экологиялық қадағалау қорытындысын жоғалтқан кезде өтініш беруші телнұсқаны алуға құқығы бар. Экологиялық қадағалау қорытындысын берген орган 10 күннің ішінде жазбаша өтініш бойынша телнұсқаны беруді жүргізеді.
14. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне, экспорт пен импортқа (жұмысқа, қызмет көрсетуге) берілген экологиялық қадағалау қорытындысы "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының  заңнамасымен көзделген лицензияның күшін тоқтату жағдайында өз күшін тоқтатады.
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің

7. В контрактах (договорах) необходимо предусмотреть порядок возврата экспортеру бракованных товаров при импорте химических средств защиты растений, химических (токсичных) веществ и промышленных отходов.
4. Условия согласования решения о выдаче лицензий
на отдельные виды лицензируемых работ и услуг,
экспорт и импорт товаров (работ и услуг)
8. Документы, указанные в пункте 4, 6 настоящей Инструкции подписываются руководителем юридического лица или индивидуального предпринимателя и заверяются соответствующей печатью.
9. Согласование решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, а также экспорт и импорт товаров (работ, услуг) выдаются не позднее месячного срока, а для субъектов малого предпринимательства - не позднее десятидневного срока со дня подачи заявления, если иной срок не установлен другими законодательными актами.
10. Согласование решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, а также экспорт и импорт товаров (работ, услуг), в том числе для продления действий выданных лицензий, осуществляется на основании документов, указанных в пункте 4, 6 настоящей Инструкции.
11. Согласование решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг выдается по форме согласно Приложению к настоящей Инструкции.
В выводах согласования решения о выдаче лицензий указывается соответствие либо не соответствие Лицензиата экологическим требованиям и нормативам.
12. Территориальные органы выдают согласование решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг по месту регистрации заявителя.
Территориальные органы ежеквартально представляют отчет о выданных согласований в Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
13. При утере заключения экологического надзора на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, экспорт и импорт товаров (работ, услуг), заявитель имеет право на получение дубликата. Орган, выдавший решение о согласовании лицензии, в течение 10 дней производит выдачу дубликата по письменному заявлению.
14. Заключение экологического надзора на отдельные виды лицензируемых работ и услуг, экспорт и импорт (работ, услуг) прекращает свое действие в случаях прекращения действия лицензии, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О лицензировании".
________________________________
Приложение
к Инструкции по согласованию решения
о выдаче лицензий на отдельные виды
лицензируемых работ и услуг, экспорт
и импорт товаров (работ и услуг),
утвержденной приказом Министра охраны
окружающей среды Республики Казахстан

2004 жылғы 6 сәуірдегі N 95-ө
бұйрығымен бекітілген
"Лицензияланатын жұмыстар мен
қызмет көрсетулердің жекелеген
түрлеріне, тауарлардың
(жұмыстардың, қызмет көрсетулердің)
экспорты және импортына лицензияларды
беру туралы шешімді келісу жөніндегі"
нұсқаулыққа қосымша
Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің
жекелеген түрлеріне экологиялық қадағалау қорытындысы
1. Лицензия беру жөніндегі уәкілетті ұйым:
2. Лицензияланатын қызметтің түрі:
3. Лицензияны келісуге алуға өтініш беруші:
4. Ұйым туралы мәлімет:
жетекші;
меншік нысаны;
ұйымды құру жылы;
мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе
жеке кәсіпкердің патенті;
заңды мекен-жайы;
өндірістік базаның болуы.
5. Біліктілік құрамы:
6. Бұрын берілген лицензиялардың болуы:
7. Табиғатты пайдалану бөлігіндегі рұқсаттардың
(нормативтердің) болуы:
8. Лицензияланатын жұмыстар мен қызмет көрсетулердің
жекелеген түрлеріне лицензияларды беру туралы шешімді
келісу жөніндегі осы нұсқаулықпен сәйкес барлық қажетті
құжаттардың болуы.
Қорытындылар.
Қолы:

от 6 апреля 2004 г. N 95-П
Заключение экологического надзора
на отдельные виды лицензируемых работ и услуг
1. Уполномоченный орган по выдаче лицензии:
2. Вид лицензируемой деятельности:
3. Заявитель на получение согласования лицензии:
4. Сведение об организации:
руководитель;
форма собственности;
год создания организации;
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) или патент индивидуального предпринимателя;
юридический адрес;
наличие производственной базы.
5. Квалификационный состав:
6. Наличие ранее выданных лицензий:
7. Наличие разрешений (нормативов) в части природопользования:
8. Наличие всех необходимых документов: в соответствии с настоящей Инструкцией по согласованию решения о выдаче лицензий на отдельные виды лицензируемых работ и услуг.
Выводы:
Подпись: