"Табиғи монополия субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына жұмыстарына) орташа мерзiмдiк кезеңге арналған тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекiту және енгiзу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2173 нөмiрмен тiркелген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 3 ақпандағы N 30-НҚ бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 190-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 29 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2832. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 12 маусымдағы N 149-НҚ бұйрығымен
Ескерту: Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 12 маусымдағы N 149-НҚ  бұйрығымен.
___________________________
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы  N 1141  Жарлығымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi туралы ереженiң 11-тармағының 14) тармақшасына және 20-тармағына сәйкес бұйырамын:
1. "Табиғи монополия субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) орташа мерзiмдiк кезеңге арналған тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекiту және енгiзу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2173 нөмiрмен тiркелген ("Ресми газетте" 2003 жылғы 5 сәуiрде N 14 нөмiрмен жарияланған) Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 3 ақпандағы N 30-НҚ  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Табиғи монополия субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) орташа мерзiмдiк кезеңге арналған тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекiту және енгiзу жөнiндегi нұсқаулықта:
барлық мәтін бойынша "инвестициялық жобаларды", "инвестициялық жобаны", "инвестициялық жоба", "инвестициялық жобаға" деген сөздер тиiстi "инвестициялық бағдарламаларды (жобаларды)", "инвестициялық бағдарламаны (жобаны)", "инвестициялық бағдарлама (жоба), "инвестициялық бағдарламаға (жобаға)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта "орташа мерзiмдiк" деген сөз алынып тасталсын;
4-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) базалық тарифтiк смета - "Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  15-1-бабының 2-тармағына сәйкес уәкiлеттi орган бекiткен шығындарды қалыптастырудың Ерекше тәртiбiнiң (бұдан әрi - Ерекше тәртiп) талаптарына сәйкес Субъектiнiң инвестициялық бағдарламасын (жобасын) iске асырғаннан бастап бiр жылға белгiленген тәртiппен бекiтiлген тарифтiк смета;";
5) тармақшада "үш жылға тең" деген сөздер "бес жылға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 3 февраля 2003 года N 30-ОД "Об утверждении Инструкции по утверждению и введению тарифов (цен, ставок сборов) на среднесрочный период на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2173
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 апреля 2004 года N 190-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2004 года N 2832. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 12 июня 2006 года N 149-ОД
Сноска. Приказ Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 апреля 2004 года N 190-ОД утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 12 июня 2006 года N 149-ОД (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14)  пункта 11  и  пункта 20  Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 3 февраля 2003 года N 30-ОД "Об утверждении Инструкции по утверждению и введению тарифов (цен, ставок сборов) на среднесрочный период на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии", (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2173, опубликованный в "Официальной газете" от 5 апреля 2003 года N 14) следующие изменения:
в Инструкции по утверждению и введению тарифов (цен, ставок сборов) на среднесрочный период на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии, утвержденной указанным приказом:
по всему тексту слова "инвестиционных проектов", "инвестиционного проекта", "инвестиционный проект", "инвестиционному проекту" заменить, соответственно, словами "инвестиционных программ (проектов)", "инвестиционной программы (проекта)", "инвестиционная программа (проект)", "инвестиционной программе (проекту)";
в пункте 2 слово "среднесрочных" исключить;
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) базовая тарифная смета - утвержденная в установленном порядке тарифная смета на год начала реализации инвестиционной программы (проекта) Субъекта в соответствии с требованиями Особого порядка формирования затрат, утвержденного уполномоченным органом, в соответствии с пунктом 2 статьи 15-1  Закона  Республики Казахстан "О естественных монополиях" (далее - Особый порядок);";
в подпункте 5) слова "равный трем годам" заменить словами "до пяти лет";

6-тармақтағы 7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) инвестициялық бағдарламаның (жобаның) болуы;";
10-тармақтағы 2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) инвестициялық бағдарлама (жоба);";
15-тармақтағы 2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) заңнамада белгiленген тәртiппен уәкiлеттi органмен келiсiлген инвестициялық бағдарлама (жоба);".
2. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң Электр және жылу энергетикасы саласындағы реттеу мен бақылау жөнiндегi департаментi (Григорьева С.П.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде заңнамада белгiленген тәртiппен мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң Әкiмшiлiк және аумақтық жұмыстар департаментi (Токарева М.А.) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн:
1) оны бұқаралық ақпарат құралдарында заңнамада белгiленген тәртiппен жариялауды қамтамасыз етсiн;
2) оны Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдарының назарына жеткiзсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары Ж.Ж.Ертiлесоваға жүктелсiн.
5. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға

подпункт 7) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"7) наличие инвестиционной программы (проекта);";
подпункт 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"2) инвестиционная программа (проект);";
подпункт 2) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"2) инвестиционная программа (проект), согласованная уполномоченным органом в установленном законодательством порядке;".
2. Департаменту по регулированию и контролю в сфере электро- и теплоэнергетики Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции (Григорьева С.П.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной и территориальной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции (Токарева М.А.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его опубликование в официальных средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Ертлесову Ж.Д.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Председатель