N 2573 тiркелген "Мемлекеттiк емес ғылыми ұйымдарды аккредитациядан өткiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 сәуiрдегi N 421 қаулысын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2003 жылғы 7 қарашадағы N 733 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 457 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 9 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2897. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2011 жылғы 15 шілдедегі № 309 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің м.а. 2011.07.15 № 309 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Бұйырамын :
1. Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiнде N 2573 тiркелген "Мемлекеттiк емес ұйымдарды аккредитациядан өткiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 сәуiрдегi N 421  қаулысын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2003 жылғы 7 қарашадағы N 733  бұйрығына (бұдан әрi - Бұйрық), мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Бұйрықтың 1-тармағында "1-5-қосымшаға" деген сөздер "1-3, 5-қосымшаға" деген сөздермен ауыстырылсын;
Бұйрықтың 1-қосымшасының 8-тармағының екiншi абзацы және тиiсiнше 4-қосымшасы алынып тасталсын;
Бұйрықтың 2-қосымшасында:
15-тармақтағы кесте мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
___________________________________________________________________
8. | Ұйымның қаржылық-экономикалық | мың теңге |      |      |
| жағдайы                       |           |      |      |
___________________________________________________________________
15-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Аталған тармақ бойынша берiлген мәлiметтер тиiстi құжаттардың көшiрмелерiмен расталуы қажет";
16-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Аталған тармақ бойынша берiлген мәлiметтер тиiстi құжаттардың көшiрмелерiмен расталуы қажет";
көрсетiлген Бұйрықтың 3-қосымшасында:
кестенiң реттiк нөмiрi 4-8-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр Н.Бектұрғановқа жүктелсiн.
Министр

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года № 733 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года № 421 "Об утверждении Правил проведения аккредитации негосударственных научных организаций", зарегистрированный за № 2573
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 мая 2004 года № 457. Зарегистрирован Министерством юстиции от 9 июня 2004 года № 2897. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 309
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки РК от 15.07.2011 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года N 733 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 421 "Об утверждении Правил проведения аккредитации негосударственных научных организаций", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2573, (далее - Приказ), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного Приказа слова "приложениям 1-5" заменить словами "приложения 1-3, 5";
абзац второй пункта 8 приложения 1, и соответственно, приложение 4 к Приказу исключить;
в приложении 2 к указанному Приказу:
в пункте 15 таблицу дополнить строкой следующего содержания:
____________________________________________________________________
8. | Финансово-экономическое состояние | количество |    |    |
| организации                       |            |    |    |
____________________________________________________________________
пункт 15 дополнить абзацем следующего содержания:
"Сведения по данному пункту должны быть подтверждены копиями соответствующих документов";
пункт 16 дополнить абзацем следующего содержания:
"Сведения по данному пункту должны быть подтверждены копиями соответствующих документов";
в приложении 3 к указанному Приказу:
в таблице строки, порядковые номера 4-8, исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Бектурганова H.С.
Министр