"Бағалау қызметi субъектiлерiнiң, бағалау принциптерiмен пайдаланатын бағалау жөніндегі жұмыстарының орындалу сапасына қойылатын талаптарды қолдануы жөнiндегi ереженi бекiту туралы" N 2071 болып тiркелген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 23 қарашадағы N 179 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 189 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 26 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2916. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 11-06/73 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2012.02.03 № 11-06/73 Бұйрығымен.
Бағалау қызметi саласындағы нормативтiк құқықтық актiлердi "Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. "Бағалау қызметi субъектiлерiнiң, бағалау принциптерiмен пайдаланатын бағалау жөніндегі жұмыстарын орындау сапасына қойылатын талаптарды қолдануы жөнiндегi ереженi бекiту туралы" N 2071 болып тiркелген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 23 қарашадағы N 179 (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркелiмiнде N 2071 болып тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлер бюллетенiнде жарияланған, 2003 ж., N 3, 774-құжат)  бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
осы бұйрықпен бекiтiлген, Бағалау қызметi субъектiлерiнiң, бағалау принциптерiмен пайдаланатын бағалау жөнiндегi жұмыстарды орындау сапасына қойылатын талаптарды қолдануы жөніндегі ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағалауды жүргiзу шарты мыналарды қамтуы тиiс:
1) тапсырушы мен бағалаушының деректемелерi - тегі, аты, әкесiнiң аты (ол болған жағдайда), тұрғылықты жерi; заңды тұлға үшiн - атауы, орналасқан жерi (пошталық мекен-жайы), банктiк деректемелерi;
2) бағалау объектiсiнiң (объектiлерiнiң) атауы және (немесе) орналасқан жерi, айқындалатын құнның түрi;
3) бағалау түрi;
4) бағалау объектiсiнiң түрi;
5) бағалау жүргiзу мерзiмдерi;
6) көрсетiлетiн қызметтер үшiн ақы төлеудiң шарттары, тәртiбi және мөлшерi;
7) тараптардың құқықтары, мiндеттерi мен жауапкершiлiгi;
8) тапсырушының бағалау объектiсiне меншiк құқығын растайтын құжатының деректемелерi, не тапсырушыға бағалау туралы шарт жасау құқығын беретiн өзге де негiздемелер;
9) мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру құқығына лицензияның деректемелерi (лицензияның нөмiрi мен берiлген күнi, оны берген органды көрсете отырып).
Бағалау жүргiзу шартында өзге де талаптар да болуы мүмкiн.";

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года № 179 "Об утверждении правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к качеству выполнения работ по оценке, используемым принципам оценки", зарегистрированный за № 2071
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2004 года № 189. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2004 года № 2916. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 11-06/73
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 03.02.2012 № 11-06/73.
В целях приведения нормативных правовых актов в области оценочной деятельности в соответствие с Законом Республики Казахстан "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года N 179 "Об утверждении Правил по применению субъектами оценочной деятельности требований к качеству выполнения работ по оценке, используемым принципам оценки" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2071 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., N 3, ст. 774) следующие изменения:
в Правилах по применению субъектами оценочной деятельности требований к качеству выполнения работ по оценке, используемым принципам оценки, утвержденных данным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Договор на проведение оценки должен содержать:
1) реквизиты заказчика и оценщика - фамилию, имя, отчество (при его наличии), место жительства; для юридического лица - наименование, место нахождения (почтовый адрес), банковские реквизиты;
2) наименование и (или) место нахождения объекта (объектов) оценки, вид определяемой стоимости;
3) вид оценки;
4) вид объекта оценки;
5) сроки проведения оценки;
6) условия, порядок и размер оплаты за оказываемые услуги;
7) права, обязанности и ответственность сторон;
8) реквизиты документа, подтверждающего право собственности заказчика на объект оценки, либо иные основания, предоставляющие право заказчику на заключение договора об оценке;
9) реквизиты лицензии на право осуществления деятельности по оценке имущества (номер и дату выдачи лицензии с указанием органа, выдавшего ее).
В договоре на проведение оценки могут быть и другие условия.";

7-тармақтың 2) тармақшасында "сақтандырушы," деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

в подпункте 2) пункта 7 слово "страховщиком," исключить.
2. Настоящий Приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр