N 771 тіркелген "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 8 шілдедегі N 282 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 30 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2976. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 771 тіркелген, "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені" журналында жарияланған 1999 жыл, N 10), (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мына бұйрықтарымен өзгерістер енгізілген: 1999 жылғы 14 қыркүйектегі  N 496  - N 919 тіркелген, 1999 жылғы 18 қазандағы  N 570  - N 941 тіркелген, 1999 жылғы 8 желтоқсандағы  N 650  - N 1019 тіркелген, 2000 жылғы 20 шілдедегі  N 331  - N 1228 тіркелген, 2000 жылғы 24 қарашадағы  N 496  - N 1305 тіркелген, 2001 жылғы 7 сәуірдегі  N 177  - N 1484 тіркелген, 2001 жылғы 28 мамырдағы  N 278  - N 1556 тіркелген, 2001 жылғы 15 тамыздағы  N 381  - N 1649 тіркелген, 2001 жылғы 19 желтоқсандағы  N 537  - N 1704 тіркелген, 2002 жылғы 4 наурыздағы  N 88  - N 1802 тіркелген, 2002 жылғы 1 шілдедегі  N 302  - N 1932 тіркелген, 2002 жылғы 15 шілдедегі  N 324  - N 1927 тіркелген, 2002 жылғы 5 қазандағы  N 478  - N 2028 тіркелген, 2002 жылғы 1 қарашадағы  N 552  - N 2046 тіркелген, 2002 жылғы 25 желтоқсандағы  N 638  - 2130 тіркелген, 2003 жылғы 8 мамырдағы  N 191  - N 2326 тіркелген, 2003 жылғы 4 шілдедегі  N 254  - N 2414 тіркелген, 2003 жылғы 15 қыркүйектегі  N 342  - N 2523 тіркелген, 2003 жылғы 4 желтоқсандағы  N 417  - N 2620, 2004 жылғы 9 ақпандағы  N 68  - N 2716 тіркелген, 2004 жылғы 2 маусымдағы  N 232  - N 2914 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы ережеде:
көрсетілген Ережеге "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі" N 1 қосымшасында:
"Қылмыстық-атқару жүйесінің мемлекеттік мекемелері көрсететін қызметтер" бөлігінде:
ақылы қызметтердің 54-коды бойынша:

О внесении изменения в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный за N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 июля 2004 года N 282. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2004 года N 2976. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в  приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 771, опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10), (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 14 сентября 1999 года N 496 - зарегистрирован за  N 919 , от 18 октября 1999 года N 570 - зарегистрирован за  N 941 , от 8 декабря 1999 года N 650 - зарегистрирован за  N 1019 , от 20 июля 2000 года N 331 - зарегистрирован за  N 1228 , от 24 ноября 2000 года N 496 - зарегистрирован за  N 1305 , от 7 апреля 2001 года N 177 - зарегистрирован за  N 1484 , от 28 мая 2001 года N 278 - зарегистрирован за  N 1556 , от 15 августа 2001 года N 381 - зарегистрирован за  N 1649 , от 19 декабря 2001 года N 537 - зарегистрирован за  N 1704 , от 4 марта 2002 года N 88 - зарегистрирован за  N 1802 , от 1 июля 2002 года N 302 - зарегистрирован за  N 1932 , от 15 июля 2002 года N 324 - зарегистрирован за  N 1927 , от 5 октября 2002 года N 478 - зарегистрирован за  N 2028 , от 1 ноября 2002 года N 552 - зарегистрирован за  N 2046 , от 25 декабря 2002 года N 638 - зарегистрирован за  N 2130 , от 8 мая 2003 года N 191 - зарегистрирован за  N 2326 , от 4 июля 2003 года N 254 - зарегистрирован за  N 2414 , от 15 сентября 2003 года N 342 - зарегистрирован за  N 2523 , от 4 декабря 2003 года N 417 - зарегистрирован за  N 2620 , от 9 февраля 2004 года N 68 - зарегистрирован за  N 2716 , от 2 июня 2004 года N 232 - зарегистрирован за  N 2914 ) следующее изменение:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями уголовно-исполнительной системы":
по коду платных услуг 54:

1-6-бағанда:
"РБ 3 1 201 005 000" деген жол
мынадай мазмұндағы:
"РБ 3 6 221 012 000" деген жолмен ауыстырылсын.
2. Мемлекеттік бюджетті атқару департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күн мерзімде осы бұйрықтың ресми жариялануы жөніндегі шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күн мерзім өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр

в графе 1-6:
строку "РБ 3 1 201 005 000"
заменить строкой следующего содержания:
"РБ 3 6 221 012 000".
2. Департаменту исполнения государственного бюджета:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции  Республики Казахстан принять меры по официальному опубликованию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Министр