Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806 "Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" (N 2162 болып тіркелген) бірлескен бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 08-1/123, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 23 маусымдағы N 357 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 19 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3022. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2009 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/457 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 488 Бірлескен бұйрықтарымен.
Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 2009.12.14 N 08-1-1-1/457 және ҚР Ішкі істер министрінің 2009.12.22 N 488 (қолданысқа 2010.03.01 бастап енеді) бірлескен бұйрықтарымен.
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің төрағасы
_____________________
2004 жылғы 17 тамыз
Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібін ырықтандыру мақсатында  бұйырамыз :
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806  бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2662 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 08-1/187 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 724  бірлескен бұйрығына енгізілген толықтырулармен және өзгертумен бірге, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің N 25-26 бюллетенінде жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2162 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы аталған бірлескен бұйрықпен бекітілген Нұсқаулықтағы:
9-тармақтың 4) тармақшасындағы, 10-тармақтың 9) тармақшасындағы, 12-1-тармақтағы және 55-тармақтың үшінші абзацындағы "Жапония" деген сөзден кейін "Корея Республикасы" деген сөздер енгізілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі

О внесении дополнения в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан" (зарегистрированный за N 2162)
Совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 25 мая 2004 года № 08-1/123 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 июня 2004 года № 357. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2004 года № 3022. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 488
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.12.2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел РК от 22.12.2009 № 488 (вводится в действие с 01.03.2010).
"Согласовано"
Председатель
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
17.08.2004 г.
В целях дальнейшей либерализации порядка выдачи виз Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ  Государственного секретаря - Министра иностранных дел  Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2162, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 25-26, с внесенными дополнениями и изменением совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 08-1/187 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 724, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2662), следующее дополнение:
в Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан, утвержденной указанным совместным приказом:
в подпункте 4) пункта 9, подпункте 9) пункта 10, пункте 12-1 и абзаце третьем пункта 55 после слова "Японии" дополнить словами "Республики Корея".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр иностранных дел         Министр внутренних дел
Республики Казахстан           Республики Казахстан