"Байланыс саласындағы рұқсат құжаттарын ресімдеу және радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2003 жылғы 11 наурыздағы N 13-п (N 2234 тіркелген) бұйрығына өзгертулер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 181-п бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 16 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3068. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 13 шілдедегі N 295 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009.07.13. N 295 Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін әрі қарай дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1107  Жарлығына және "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шілдедегі  Заңына сәйкес Бұйырамын:
1. "Байланыс саласындағы рұқсат құжаттарын ресімдеу және радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2003 жылғы 11 наурыздағы N 13-п (N 2234 тіркелген)  бұйрығына келесі өзгертулер енгізілсін:
2 және 3 тармақтағы "Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті" сөздері "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі" сөздерімен ауыстырылсын;
Осы бұйрықпен бекітілген, байланыс саласындағы рұқсат құжаттарын ресімдеу және радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу Ережесінде:
Ереженің мәтінінде "Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті", "Комитет", "Комитеті" сөздері сәйкесінше "Байланыс саласындағы уәкілетті орган", "Байланыс саласындағы уәкілетті органмен", "Уәкілетті орган", "Уәкілетті органмен" сөздерімен ауыстырылсын;
Ереженің 7 тармағының екінші абзацында:
"жиырма" сөзі "елу" сөзімен ауыстырылсын;
"тағы да бір айға" сөздері "отыз күнге және төрт айға" сәйкесінше сөздерімен ауыстырылсын. Шекаралық мемлекеттермен радиожиіліктерді халықаралық келісу кезінде Уәкілетті орган өтініш берушіге өтінішін қарау уақыты созылатыны туралы хабарлама жазбаша түрде беріледі.";
18 тармақтағы "Комитеттің байланыс және ақпараттандыру жөніндегі облыстық басқармасының" сөздері "аумақтық органы" сөздерімен ауыстырылсын;
Ереженің мәтінінде:
"Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеттің", "Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті", "Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитетімен" сөздері "Байланыс саласындағы уәкілетті органның", "Байланыс саласындағы уәкілетті органы", "Байланыс саласындағы уәкілетті органмен" сөздерімен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің", "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі" сөздері алынып тасталынсын;

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 марта 2003 года N 13-п "Об утверждении Правил оформления разрешительных документов в области связи и регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств" (зарегистрирован за N 2234)
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 31 августа 2004 года N 181-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2004 года N 3068. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 13 июля 2009 года N 295 .
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по информатизации и связи от 13.07.2009 N 295 .
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1107 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 марта 2003 года N 13-п "Об утверждении Правил оформления разрешительных документов в области связи и регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств" (зарегистрирован за N 2234) следующие изменения:
в пунктах 2 и 3 слова "Комитета по связи и информатизации" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи";
в Правилах оформления разрешительных документов в области связи и регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств (далее - Правила), утвержденных данным приказом:
по всему тексту Правил слова "Комитета по связи и информатизации", "Комитетом по связи и информатизации", "Комитет", "Комитетом" заменить словами "Уполномоченного органа в области связи", "Уполномоченным органом в области связи", "Уполномоченный орган", "Уполномоченным органом" соответственно;
во втором абзаце пункта 7 Правил:
слово "двадцатидневный" заменить словом "пятидесятидневный";
слова "еще до одного месяца" заменить словами "до тридцати дней и четырех месяцев соответственно. При проведении международной координации радиочастот с сопредельными государствами Уполномоченным органом заблаговременно в письменной форме заявителю дается уведомление о продлении срока рассмотрения заявления.";
в пункте 18 Правил слова "областного управления по связи и информатизации Комитета" заменить словом "территориального органа";
по всему тексту приложений к Правилам:
слова "Комитет по связи и информатизации", "Комитетом по связи и информатизации", "Комитета по связи и информатизации" заменить словами "Уполномоченный орган в области связи", "Уполномоченным органом в области связи", "Уполномоченного органа в области связи" соответственно;
слова "Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан", "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" исключить;
слова "управления по связи и информатизации" заменить словами "территориального органа";

Ереженің 10, 16, 22, 23, 24, 25 және 26 қосымшаларындағы "ҚР ККМ БАК байланыс және ақпараттандыру жөніндегі аумақтық басқармалары" сөздері "Байланыс саласындағы уәкілетті органның аумақтық органдары" сөздерімен ауыстырылсын;
Ереженің 11 қосымшасындағы "Қазақстан Республикасының ККМ" сөздері алынып тасталынсын;
Ереженің 12, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларындағы "облыстық байланыс және ақпараттандыру жөніндегі басқармасы" сөздері "аумақтық орган" сөздерімен ауыстырылсын;
Ереженің 15 қосымшасындағы "облыстық" және "Комитеттің" сөздері алынып тасталынсын;
Ереженің 22 және 23 қосымшасындағы "ҚР ККМ" сөздері алынып тасталынсын;
Ереженің 23 қосымшасындағы "БАК лауазымды тұлғаларының" сөздері "Байланыс саласындағы уәкілетті органның аумақтық органдарының лауазымды тұлғалары" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Байланыс саласындағы мемлекеттік қадағалау, лицензиялау және РЖС пайдалануды жоспарлау департаменті (Р.Р.Нұршабеков) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың тіркелуіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төраға орынбасары А.Қ.Жұмағалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген мезетінен бастап күшіне енеді, таныстырылуға және таратылуға тиісті.
Төраға
міндетін атқарушы

в приложениях 10, 16, 22, 23, 24, 25 и 26 к Правилам слова "территориального управления по связи и информатизации КСИ МТК РК" заменить словами "территориального органа Уполномоченного органа в области связи";
в приложении 11 к Правилам слова "МТК Республики Казахстан" исключить;
в приложениях 12, 18, 19, 20 и 21 к Правилам слова "областное управление по связи и информатизации" заменить словами "территориальный орган";
в приложении 15 к Правилам слова "областного" и "Комитета" исключить;
в приложениях 22 и 23 к Правилам слова "МТК РК" исключить;
в приложении 23 к Правилам слова "должностных лиц КСИ" заменить словами "должностных лиц территориального органа уполномоченного органа в области связи".
2. Департаменту государственного надзора и лицензирования (Нуршабеков Р.Р.) обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Жумагалиева А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации, подлежит ознакомлению и рассылке.
И.о. Председателя