Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2386 тiркелген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларын, сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуге рұқсат беру ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 176 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 242 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 5 қазандағы тіркелді. Тіркеу N 3132. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.04.30. N 123 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.04.30. N  123  қаулысымен.
Зейнетақы жарналарын тарту мен зейнетақы төлемдерiн жүзеге асыру жөнiндегi қызметтi реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi (бұдан әрi - Агенттiк) қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2386 тiркелген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларын, сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуге рұқсат беру ережесiн бекiту туралы", (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2386 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 2003 жылғы 30 маусым - 13 шiлде аралығындағы "Вестник Национального Банка Казахстана" және "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" басылымдарында жарияланған, N 14), 2003 жылғы 29 мамырдағы N 176  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
атаудағы "сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздер "олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беруге өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздер "олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беруге өзгерiстер мен толықтыруларды"  деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жинақтаушы зейнетақы қорларын, сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуге рұқсат беру ережесiнде:
жоғарғы оң жақтағы "сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздер "олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беруге өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздермен ауыстырылсын;
атаудағы "сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздер "олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беруге өзгерiстер мен толықтыруларды" деген сөздермен ауыстырылсын;
кiрiспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Ереже "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы  Заңына  және Қазақстан Республикасының басқа да нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес жасалынған және жинақтаушы зейнетақы қорларын (бұдан әрi - Қор), олардың құрылтай құжаттарына, Қорлардың филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беруге өзгерiстерi мен толықтыруларын әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуге рұқсат беру тәртiбiн, мұндай рұқсат беруге бас тарту негiздемелерiн айқындайды.";
1-тармақта:
"реттеу және қадағалау жөнiндегi функцияларды және өкiлеттiктердi" деген сөздер "реттеу және қадағалау" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 176 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, а также изменений и дополнении в их учредительные документы, зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2386
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 242. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2004 года N 3132. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 апреля 2007 года N 123.
<*> Сноска. Постановление Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 21 августа 2004 года N 242 утратило силу  постановлением  Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин. организаций от 30 апреля 2007 года N 123 (вводится в действие со дня введения в действие  Закона  РК от 11 января 2007 года "О лицензировании").
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность по привлечению пенсионных взносов и осуществлению пенсионных выплат, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) постановляет:
1. В  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 176 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, а также изменений и дополнений в их учредительные документы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2386, опубликованное в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Вестник Национального Банка Казахстана" и "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" 30 июня - 13 июля 2003 года N 14) внести следующие изменения и дополнения:
в названии слова "а также изменений и дополнений в их учредительные документы" заменить словами "изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов";
в пункте 1 слова "а также изменений и дополнений в их учредительные документы" заменить словами "изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов";
в Правилах выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, а также изменений и дополнений в их учредительные документы, утвержденных указанным постановлением:
в верхнем правом углу слова "а также изменений и дополнений в их учредительные документы" заменить словами "изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов";
в названии слова "а также изменений и дополнений в их учредительные документы", заменить словами "изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и другими нормативными правовыми актами Республики Казахстан и определяют порядок выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов (далее - Фонд) в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств Фондов, и основании отказа в выдаче таких разрешений и согласий.";
в пункте 1:
слова "функции и полномочия по регулированию и надзору" заменить словами "регулирование и надзор";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:

2)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттiк және орыс тiлдерiндегi құрылтай құжаттары үш данамен (түпнұсқа және екi көшiрме);";
3)-тармақшада:
екiншi абзацтағы құжаттарды "өткiзер алдындағы соңғы айдағы" деген сөздер "соңғы тоқсанның аяғындағы" деген сөздермен ауыстырылсын";
мынадай мазмұндағы 4)-тармақшамен толықтырылсын:
"4) Қызметiнiң стратегиясын, қызметiнiң бағыты мен масштабын, қаржы перспективаларын (бюджет, есеп айырысу балансы, алғашқы үш қаржылық (операциялық) жылдағы кiрiстер мен шығыстар шоты, маркетинг жоспары, еңбек ресурстарын тарту жоспары) ашып көрсететiн Қордың бизнес-жоспары.";
2-тармақтың 3)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтырулардың мемлекеттiк және орыс тiлдерiндегi үш данасы (түпнұсқа және екi көшiрме).";
3 және 6-тармақтардағы "жинақтаушы зейнетақы қорларын, сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстерi мен толықтыруларын әдiлет органдарында" деген сөздер "Қорларды әдiлет органдарында, олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларға, Қорлардың филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беру" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкiлеттi орган әдiлет органдарында Қорды мемлекеттiк тiркеуге рұқсат берудi, осы Ереженiң 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құрылтай құжаттарына өзгерiстер мен толықтыруларды, сонымен қатар Қордың филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiмдердi жазбаша нысанда берудi жүзеге асырады.";
5-тармақтағы:
"орыс тiлдерiндегi" деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң және статистикалық карточканың көшiрмелерi" деген сөздермен толықтырылсын";
мынадай мазмұндағы 5-1 және 5-2- тармақтарымен толықтырылсын:
"5-1. Қордың филиалын ашуға келiсiм алу үшiн уәкiлеттi органға мынадай құжаттар тапсырылады:
1) филиалды ашуға келiсiм алуға еркiн нысандағы өтiнiш;
2) Қордың жарғысына сәйкес уәкiлеттi органның Қордың филиалын ашу туралы шешiмi;
3) Қордың уәкiлеттi органы бекiткен мемлекеттiк және орыс тiлдерiндегi Қордың филиалы туралы ереже, үш данамен (түпнұсқа және екi көшiрме);
4) үй-жайдың, ұйымдастыру техникасының, телекоммуникациялық жабдықтың бар екендiгiн растайтын құжаттар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген тәртiппен келiсiлу рәсiмiнен өту үшiн филиал мен өкiлдiктiң басшы қызметкерлерiнiң лауазымдық қызметiне кандидаттардың құжаттары.
Қордың өкiлдiктерiн ашуға келiсу алу үшiн осы тармақтың 1)-3), 5)-тармақшаларында көрсетiлген құжаттар ұсынылады.
Әдiлет органдарында филиалды (өкiлдiктi) есепке алуды тiркегеннен кейiн он төрт күннiң iшiнде Қор уәкiлеттi органға есепке алуды тiркеу куәлiгiнiң көшiрмесiн бередi.

"2) учредительные документы на государственном и русском языках в трех экземплярах (оригинал и две копии);";
в подпункте 3):
в абзаце втором слова "за последний месяц перед предоставлением документов" заменить словами "на конец последнего квартала";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) бизнес-план Фонда, раскрывающий стратегию деятельности, направления и масштабы деятельности, финансовые перспективы (бюджет, расчетный баланс, счет доходов и расходов за первые три финансовых (операционных) года, план маркетинга, план привлечения трудовых ресурсов.";
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) изменения и дополнения в учредительные документы на государственном и русском языках в трех экземплярах (оригинал и две копий).";
в пунктах 3 и 6 слова "накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, а также изменений и дополнений в их учредительные документы" заменить словами "Фондов в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, выдаче согласия на открытие филиалов и представительств Фондов";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"Уполномоченный орган осуществляет выдачу разрешения на государственную регистрацию Фондов в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, а также выдачу согласия на открытие филиалов и представительств Фондов в письменной форме.";
в пункте 5 после слов "русском языках" дополнить словами ", копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) и статистической карточки.";
дополнить пунктами 5-1 и 5-2 следующего содержания:
"5-1. Для получения согласия на открытие филиала Фонда в уполномоченный орган представляются следующие документы:
1) заявление на получение согласия на открытие филиала в произвольной форме;
2) решение уполномоченного в соответствии с уставом Фонда органа управления об открытии филиала фонда;
3) положение о филиале Фонда на государственном и русском языках, утвержденное уполномоченным органом фонда, в трех экземплярах (оригинал и две копии);
4) документы, подтверждающие наличие помещения, организационной техники, телекоммуникационного оборудования;
5) документы кандидатов на должности руководящих работников филиала и представительства для прохождения процедуры согласования в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Для получения согласия на открытие представительства Фонда представляются документы, указанные в подпунктах 1)-3), 5) настоящего пункта.
В течение четырнадцати дней после учетной регистрации филиала (представительства) в органах юстиции Фонд представляет в уполномоченный орган копию свидетельства об учетной регистрации.

5-2. Филиал (өкiлдiк) туралы ережеге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу кезiнде Қор әдiлет органдарында оларды есепке алуды тiркеген күннен бастап он төрт күннiң iшiнде филиал (өкiлдiк) туралы ережеге нотариалды түрде куәландырылған өзгерiстер мен толықтыруларды, сонымен қатар есепке алуды тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң көшiрмелерiн уәкiлеттi органға ұсынады.);
6-тармақтағы "4-тармақта көрсетiлген" деген сөздер "6-2-тармақта көрсетiлген" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1 және 6-2-тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. Уәкiлеттi орган осы Ереженiң 6-тармағының 1) және 2)-тармақшаларында көрсетiлген жағдайларда Қордың филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм беруде жазбаша нысанда бас тартады.
6-2. Әдiлет органдарында Қорды мемлекеттiк тiркеуге рұқсат алу үшін ұсынылған құжаттарды, құрылтай құжаттарына өзгерістер мен толықтыруларды, Қордың филиалдарын (өкiлдiктерiн) ашыуға келiсiмдердi осы Ережеде көрсетiлген құжаттар топтамасын берген күннен бастап отыз күнтiзбелiк күннiң iшiнде уәкiлеттi орган қарайды.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы:
"N" белгiсi алынып тасталсын;
"сондай-ақ олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстерi мен толықтыруларын" деген сөздер "олардың құрылтай құжаттарына өзгерiстерi мен толықтыруларын, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуға келiсiм берудi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 қосымшада:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасының резидентi/резидент емесi ______________";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Құрылтайшылардың арасында орналасқан Қор акцияларының жалпы санына проценттiк арақатынаста құрылтайшы болып сатылып алынатын Қордың дауыс беретiн акцияларының саны.";
7-тармақтың 3)-тармақшасындағы "(үлесiнен)" деген сөз "акционерлiк қоғамның дауыс беретiн акцияларының жалпы санынан немесе үлесiнен" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"жарғылық капиталда" деген сөзден кейiн "дауыс берушi акцияларға иелiк етуде және/немесе пайдалануда, және/немесе иеленуде" деген сөздермен толықтырылсын;
2 қосымшада:
9-тармақтың 3)-тармақшасындағы "(үлесiнен)" деген сөз "акционерлiк қоғамның дауыс беретiн акцияларының жалпы санынан немесе үлесiнен" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
"10. Құрылтайшылардың арасында орналасқан Қор акцияларының жалпы санына проценттiк арақатынаста құрылтайшы болып сатылып алынатын Қордың дауыс беретiн акцияларының саны.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күннен өткеннен кейiн қолданысқа енедi.

5-2. При внесении изменений и дополнений в положение о филиале (представительстве) Фонд представляет в уполномоченный орган нотариально засвидетельствованные изменения и дополнения в положение о филиале (представительстве) в течение четырнадцати дней со дня их учетной регистрации в органах юстиции, а также копии свидетельства об учетной регистрации (перерегистрации).";
в пункте 6 слова "установленный пунктом 4" заменить словами "установленный пунктом 6-2";
дополнить пунктами 6-1 и 6-2 следующего содержания:
"6-1. Уполномоченный орган отказывает в письменной форме в выдаче согласия на открытие филиалов и представительств Фонда в случаях, установленных подпунктами 1) и 2) пункта 6 настоящих Правил.
6-2. Документы, представленные для получения разрешения на государственную регистрацию Фонда в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, согласия на открытие филиалов (представительств) Фонда, рассматриваются уполномоченным органом в течение тридцати календарных дней со дня представления пакета документов, указанных в настоящих Правилах.";
в правом верхнем углу приложений:
знак "N" исключить;
слова "а также изменений и дополнений в их учредительные документы" заменить на "изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов";
в приложении 1:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Резидент/нерезидент Республики Казахстан ___________";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Количество голосующих акций Фонда, которые будут приобретены учредителем, в процентном соотношении к общему количеству акций Фонда, размещаемых среди учредителей.";
в подпункте 3) пункта 7 слово "(долей)" заменить словами "от общего количества голосующих акций акционерного общества или долей";
в пункте 8:
после слов "уставном капитале" дополнить словами "владении и/или пользовании, и/или распоряжении голосующими акциями";
в подпункте 3) слово "(долей)" заменить словами "от общего количества голосующих акций акционерного общества или долей";
в приложении 2:
в подпункте 3) пункта 9 слово "(долей)" заменить словами "от общего количества голосующих акций или долей";
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Количество голосующих акций Фонда, которые будут приобретены учредителем, в процентном соотношении к общему количеству акций Фонда, размещаемых среди учредителей.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы қаулы қолданысқа енген күннен бастап:
1) Қазақстан Республикасының еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Ұлттық зейнетақы агенттiгiнiң "Жинақтаушы зейнетақы қорының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуды және жабуды келiсу тәртiбi туралы" Ереженi бекiту туралы" 1998 жылғы 7 қаңтардағы N 4-П  бұйрығының  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 467 тiркелген);
2) Қазақстан Республикасының еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн реттеу жөнiндегi комитеттiң "Қазақстан Республикасының еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Ұлттық зейнетақы  агенттiгiнiң 1998 жылғы 7 қаңтардағы N 4-П бұйрығымен бекiтiлген "Жинақтаушы зейнетақы қорының филиалдары мен өкiлдiктерiн ашуды және жабуды келiсу тәртiбi туралы Ережеге" өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2000 жылғы 27 маусымдағы N 70-П  бұйрығының  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1218 тiркелген) күшi жойылды деп танылсын.
4. Лицензиялау басқармасы (Жұмабаева З. С.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Агенттiктiң орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, Қазақстан Қаржыгерлерiнiң қауымдастығына және Зейнетақы қорларының қауымдастығына жiберсiн.
5. Агенттiктiң қызметiн қамтамасыз ету департаментi (Несiпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсiн.
Төраға

3. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившими силу:
1)  приказ  Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 января 1998 года N 4-п "Об утверждении Положения "О порядке согласования открытия и закрытия филиалов и представительств накопительного пенсионного фонда" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 467);
2)  приказ  Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 70-П "О внесении изменений и дополнений в "Положение о порядке согласования открытия и закрытия филиалов и представительств накопительного пенсионного фонда", утвержденного приказом Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 января 1998 года N 4-П" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1218).
4. Управлению лицензирования (Жумабаева З.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Агентства, Ассоциации финансистов Казахстана и Ассоциации пенсионных фондов.
5. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев P.P.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель