Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 3 желтоқсанда N 990 болып тiркелген "Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелерді мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы N 587 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 528 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 8 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3138. Бұйрықтың күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 263 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы   N 263   бұйрығымен .
___________________________
Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды ұйымдастыруды жетiлдiру мақсатында бұйырамын:
1. "Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы N 587  бұйрығына  (бұдан әрi - Бұйрық, нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Реестрiнде тiркелген нөмiрi 990,  N 571  тiркелген нөмiрi 1349,  N 787  тiркелген нөмiрi 1699,   N 775 тiркелген нөмiрi 2092,  N 722  тiркелген нөмiрi 2651 бұйрықтарымен енгiзiлген өзгерiстермен) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Қазақстан Республикасының Iшкiісминi Жол полициясы департаментiнiң бастығы заңды тұлғалар мен жеке кәсiпкерлердiң өндiрiстiк-техникалық мүмкiндiктерiн және оларды көлiк құралдарының техникалық жағдайын техникалық байқау алдында диагностикалауға жiберудi қарау үшiн Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi өкiлдерiнiң қатысуымен (келiсуiмен), Қазақстан Республикасының Iшкiісминi Жол полициясы департаментiнiң аппараты қызметкерлерiнiң iшiнен жұмыс тобын құрсын";
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген, автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiнде:
6-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) меншiк нысанына қарамастан автобустар, автомобиль-таксилер, адамдарды тасымалдау үшiн жабдықталған жүк автомобильдерi, сондай-ақ иелерi жеке кiсi тасумен айналысатын жеңiл автомобильдер - тоқсанына бiр рет";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587 "Об утверждении "Правил проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним", зарегистрированный за N 990
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 528. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2004 года N 3138. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 263
Сноска. Приказ Министра внутренних дел РК от 14 сентября 2004 года N 528 утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 8 июня 2006 года N  263 .
В целях совершенствования организации государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587 "Об утверждении Правил проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 990, с изменениями, внесенными приказами от 30.10. 2000 г.  N 571 , зарегистрированным за N 1349, от 12.11. 2001 г.  N 787 , зарегистрированным за N 1699, 10.12. 2002 г.  N 775 , зарегистрированным за N 2092, от 13.12. 2003 г.  N 722 , зарегистрированным за N 2651) (далее - Приказ), следующие изменения и дополнение:
подпункт 6) пункта 2 исключить;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Начальнику Департамента дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан создать рабочие группы из числа работников аппарата Департамента дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан с привлечением (по согласованию) представителей Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан для рассмотрения производственно-технических возможностей юридических лиц и индивидуальных предпринимателей и их допуску к диагностированию технического состояния транспортных средств перед техосмотром.";
в Правилах проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) автобусы, автомобили-такси, грузовые автомобили, оборудованные для перевозки людей, независимо от формы собственности, а также легковые автомобили, владельцы которых занимаются частным извозом - один раз в квартал;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:

"5) мемлекеттiк техникалық байқау мерзiмi аяқталғаннан кейiн Қазақстан Республикасы аумағына әкелiнген көлiк құралдары жол полициясында тiркелгеннен кейiн 30 тәулiк iшiнде".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Келiсiлдi
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар
Министрi
_________________________
2004 жыл 15 қыркүйек
Келiсiлдi
Қазақстан Республикасының
индустрия және сауда
министрлiгiнiң стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөнiндегі Комитеттің төрағасы
_________________________
2004 жыл 15 қыркүйек

"5) транспортные средства, ввезенные на территорию Республики Казахстан, после срока проведения государственного технического осмотра, в течение 30 суток, после регистрации в Дорожной полиции.".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
"Согласовано"                             "Согласовано"
Министр транспорта и коммуникаций          Председатель Комитета по
Республики Казахстан                 стандартизации, метрологии и
15 сентября 2004 г.                сертификации Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
15 сентября 2004 г.