"N 2287 болып тіркелген, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдардың тұрғылықты жеріне келіп жетуіне бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары мен Қазақстан Республикасы қылмыстық-атқару жүйесі органдарының өзара іс-қимылы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі N 66 және Қазақстан Республикасы Iшкі істер министрінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 164 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 306, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 1 қарашадағы N 604 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 22 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3214. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 191 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 118 Бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2011.05.19 N 191 және ҚР Ішкі істер министрінің 2011.03.18 N 118 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бірлескен бұйрығымен.
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдардың тұрғылықты жеріне келіп жетуіне бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары мен Қазақстан Республикасы қылмыстық-атқару жүйесі органдарының өзара іс-қимылы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 20 мамырдағы N 2287 болып тіркелген)" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі N 66 және Қазақстан Республикасы Iшкі істер министрінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 164 бірлескен бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдардың тұрғылықты жеріне келіп жетуіне бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары мен Қазақстан Республикасы қылмыстық-атқару жүйесі органдарының өзара іс-қимылы жөніндегі Нұсқаулықта:
12-тармақтың үшінші абзацында "машинамен санау жолы тесу арқылы жарамсыз етілген" сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген сәтінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Қазақстан Республикасының
Iшкі істер министрі

О внесении изменения в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 апреля 2003 года N 66 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 164 "Об утверждении Инструкции по взаимодействию органов внутренних дел Республики Казахстан и органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению контроля за прибытием к месту проживания лиц, освобожденных из мест лишения свободы, зарегистрированный за N 2287
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 306 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года N 604. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2004 года N 3214. Утратил силу совместным приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 191 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 118
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра юстиции РК от 19.05.2011 № 191 и Министра внутренних дел РК от 18.03.2011 № 118.
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством  ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный  приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 апреля 2003 года N 66 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 164 "Об утверждении Инструкции по взаимодействию органов внутренних дел Республики Казахстан и органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению контроля за прибытием к месту проживания лиц, освобожденных из мест лишения свободы (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 мая 2003 года за N 2287)", следующее изменение:
в Инструкции по взаимодействию органов внутренних дел Республики Казахстан и органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению контроля за прибытием к месту проживания лиц, освобожденных из мест лишения свободы, утвержденной указанным приказом:
в третьем абзаце пункта 12 слова "погашенные путем просечки отверстия в машиносчитываемом поле" исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации.
Министр юстиции             Министр внутренних дел
Республики Казахстан        Республики Казахстан