Кеме капитанына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2004 жылғы 19 қарашадағы N 416-І бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3271. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ішкі су көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Кеме капитанына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С.Мұстафин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі Е.Ж. Қошановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
"Кеме капитанына қойылатын
біліктілік талаптарын бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар
министрінің 2004 жылғы
19 қарашадағы N 416-І
бұйрығымен бекітілген
Кеме капитанына қойылатын біліктілік талаптары
Кеме капитанына қойылатын біліктілік талаптарына мыналар кіреді:
Қазақстан Республикасының азаматтығы;
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті берген белгіленген үлгідегі кеме капитанының дипломы;
Өзен кемелерінде капитанның аға көмекшісі лауазымында 3 жылдан кем емес жұмыс өтілі;
Кеме капитаны болып жұмыс істеуге денсаулығының жай-күйі бойынша жарамдылығы туралы тиісті медициналық комиссияның қорытындысы.

Об утверждении Квалификационных требований, предъявляемых к капитану судна
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 ноября 2004 года № 416-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2004 года № 3271. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О внутреннем водном транспорте" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Квалификационные требования, предъявляемые к капитану судна.
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мустафин К.С.) обеспечить представление настоящего приказа для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Кошанова Е.Ж.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Утверждены
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 19 ноября 2004 года N 416-I
"Об утверждении Квалификационных
требований, предъявляемых
к капитану судна"
Квалификационные требования,
предъявляемые к капитану судна
Квалификационные требования, предъявляемые к капитану судна, включают наличие:
гражданства Республики Казахстан;
диплома капитана судна установленного образца, выданного Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
стажа работы не менее 3-х лет в должности старшего помощника капитана на речных судах;
заключения соответствующей медицинской комиссии о пригодности к работе капитаном судна по состоянию здоровья.