N 2266 болып тiркелген, "Бас бостандығын шектеу түрiндегi жазаны орындауды ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2003 жылғы 4 мамырдағы N 81 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 343 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 22 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3296. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 170 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009.12.24 № 170 бұйрығымен.
Бас бостандығын шектеу түрiндегi жазаны орындау тәртiбiн жетiлдiру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бас бостандығын шектеу түрiндегi жазаны орындауды ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2003 жылғы 4 мамырдағы N 81  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2266 болып тiркелген) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Бас бостандығын шектеу түрiндегi жазаны орындауды ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулықта:
20-тармақтағы "жеке iстегi көшiрме" деген сөздер "жеке ici" деген сөздермен ауыстырылсын;
34-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Бұрын салынған жазаны уақытынан бұрын алып тастауға жазаны салған күннен бастап кемiнде алты ай жол берiлмейдi.";
38-тармақта "жазбаша түрде" деген сөздер "(6 және 7 қосымша)" деген сөздермен толықтырылсын, "бұйрықтарды" деген сөз "марапаттау және жазалау" деген сөздермен ауыстырылсын;
50-тармақ мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"науқасы ауыр немесе мүгедек болған кезде - сот қаулысының көшiрмесi;";
4-қосымшада "бұйрықтарды" деген сөз алынып тасталсын;
осы Бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес "сотталғанды марапаттау туралы қаулы" деген 6-қосымшамен және "сотталғанға тәртiптiк жаза қолдану туралы қаулы" деген 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң облыстар және Астана қаласы бойынша басқармалардың бастықтары Нұсқаулықта енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып жеке құрамның зерделеуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң төрағасына жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
2-сыныпты мемлекеттік
әділет кеңесшісі
_________________________
2004 жылғы 17 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
_________________________
2004 жылғы ______________
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 343 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2003 жылғы 4 мамырдағы
N 81 бұйрығымен бекiтiлген
Бас бостандығын шектеу
түрiндегi жазаны орындауды
ұйымдастыру жөніндегі
нұсқаулыққа
6-қосымша
Сотталғандарды марапаттау туралы
ҚАУЛЫ
Сотталған _________________________________________________________
(аты-жөнi, туған жылы)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(марапаттауға негiздеме көрсетiледi)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Қылмыстық-аткару кодексiнiң 49-бабын
басшылыққа алып
ҚАУЛЫ ЕТТI
Сотталған _________________________________________________________
(аты-жөнi)
___________________________________________________________________
(марапаттау түрi көрсетiледi)
___________________________________________________________________
Орда облысы бойынша ҚАЖ комитетiнiң Орда Қылмыстық-атқару
инспекциясы басқармасының бастығы (аға маман-инспектор,
маман-инспектор)
әдiлет капитаны                                Ә.Қ.Ордабаев
___________________________________________________________________
(атағы)            (қолы)            (аты-жөні)
20___ ж "___" ____________
Қаулы маған жарияланды
_______________________________
(күнi және сотталғанның қолы)
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 343 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2003 жылғы 4 мамырдағы
N 81 бұйрығымен бекiтiлген
Бас бостандығын шектеу
түрiндегi жазаны орындауды
ұйымдастыру жөніндегі
нұсқаулыққа
7-қосымша
Сотталғанға тәртiптiк жаза қолдану туралы
қаулы
Сотталған _________________________________________________________
(аты-жөнi, туған жылы)
___________________________________________________________________
(бұзушылықтың мән-жайы жазылады)
______________________________________________ көрiнген жазаны өтеу
режимiн бұзуға жол берген
Сотталған ______________ жазбаша түсiнiктемесiн және басқа да
тексерiс материалдарын қарай келе, Қазақстан Республикасы
Қылмыстық-атқару кодексiнiң 50-бабын басшылыққа алып
ҚАУЛЫ ЕТТI
Сотталған _________________________________________________________
(аты-жөнi)
жазаны өтеу режимiн бұзғаны үшiн __________________________________
(тәртiптiк жазаның түрi көрсетiледi)
___________________________________________________________________
Орда облысы бойынша ҚАЖ комитетiнiң Орда Қылмыстық-атқару
инспекциясы басқармасының бастығы (аға маман-инспектор,
маман-инспектор)
әдiлет капитаны                                Ә.Қ.Ордабаев
___________________________________________________________________
(атағы)            (қолы)              (аты-жөні)
20___ ж "___" ____________
Қаулы маған жарияланды
_______________________________
(күнi және сотталғанның қолы)

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 мая 2003 года № 81 "Об утверждении Инструкции по организации исполнения наказания в виде ограничения свободы", зарегистрированный за № 2266
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 343. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2004 года № 3296. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 2009 года № 170
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 24.12.2009 № 170 (порядок введения в действие см. п. 2).
В целях совершенствования порядка исполнения наказания в виде ограничения свободы, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 4 мая 2003 года N 81 "Об утверждении Инструкции по организации исполнения наказания в виде ограничения свободы", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2266), следующие изменения и дополнения:
1) в Инструкции по организации исполнения наказания в виде ограничения свободы, утвержденной указанным приказом:
в пункте 20 слова "выписку из личного дела" заменить словами "личное дело";
пункт 34 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"Досрочное снятие ранее наложенного взыскания допускается не ранее шести месяцев со дня наложения взыскания.";
в пункте 38 после слов "в письменном виде" дополнить словами "(приложение 6 и 7)", слово "приказов" заменить словами "поощрений и взысканий";
пункт 50 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"при наличии тяжкой болезни или инвалидности - копия постановления суда;";
в приложении 4 слово "приказов" исключить;
дополнить приложением 6 "постановление о поощрении осужденного" и 7 "постановление о наложении на осужденного дисциплинарного взыскания" согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Приказу.
2. Начальникам управлений Комитета уголовно-исполнительной системы по областям и г.Астане обеспечить изучение личным составом Инструкции с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
"Согласовано"                        "Согласовано"
Генеральный прокурор                   Министр внутренних дел
Республики Казахстан                Республики Казахстан
17 ноября 2004 г.                     20 октября 2004 г.
Приложение 1
к Приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 343
Приложение 6
к Инструкции по организации исполнения
наказания в виде ограничения свободы,
утвержденной приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 4 мая 2003 года N 81
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о поощрении осужденного
Осужденный (ая)_________________________________________
(фамилия, имя, отчество, год рождения)
________________________________________________________
(указываются основания для поощрения)
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
Руководствуясь ст. 49 Уголовно-исполнительного  кодекса
Республики Казахстан
ПОСТАНОВИЛ
Осужденному (ой)________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
________________________________________________________
(указывается вид поощрения)
________________________________________________________
Начальник (старший специалист-инспектор, специалист-инспектор)
Ординской уголовно-исполнительной инспекции Управления Комитета
УИС по Ординской области
капитан юстиции                               А.Ордабаев
________________________________________________________
(звание)          (подпись)           (фамилия)
"___"__________20__г.
Постановление мне объявлено ____________________________
(дата и подпись осужденного(ой)
Приложение 2
к Приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 343
Приложение 7
к Инструкции по организации исполнения
наказания в виде ограничения свободы,
утвержденной приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 4 мая 2003 года N 81
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о наложении на осужденного
дисциплинарного взыскания
Осужденный (ая)_________________________________________
(фамилия, имя, отчество, год рождения)
допустил(а) нарушение режима отбывания наказания,
выразившееся в том, что
________________________________________________________
________________________________________________________
(излагается существо нарушения)
________________________________________________________
Рассмотрев письменное объяснение осужденного(ой) _______
и другие материалы проверки, руководствуясь ст.50
Уголовно-исполнительного  кодекса  Республики Казахстан
ПОСТАНОВИЛ
Осужденному (ой)________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
за нарушения отбытия режима наказания___________________
(указывается вид дисциплинарного взыскания)
________________________________________________________
Начальник (старший специалист-инспектор, специалист-инспектор)
Ординской уголовно-исполнительной инспекции Управления Комитета
УИС по Ординской области
капитан юстиции                               А.Ордабаев
________________________________________________________
(звание)          (подпись)           (фамилия)
"___"__________20__г.
Постановление мне объявлено ____________________________
(дата и подпись осужденного(ой)