Инвестициялық портфельді басқарушылардың тоқсан сайын қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 169 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 20 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3374. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 25 мамырдағы N 49 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2009.05.25 N 49 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Инвестициялық портфельді басқарушылардың тоқсан сайын қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы қаулы қолданысқа енгізілген күннен бастап Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 27 қазандағы N 377 қаулысының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2585 тіркелген, 2003 жылғы 1-14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" баспа басылымдарында жарияланған)  күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2005 жылғы 1 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, инвестициялық портфельді басқарушыларға, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігіне және Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығына жіберсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Н.Қ. Абдулинаға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы рыногын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігінің
Төрағасы
2004 жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2004 жылғы 15 желтоқсан
N 169 қаулысымен бекітілген
Инвестициялық портфельді басқарушылардың тоқсан
сайын қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және
ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулық

Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления ежеквартальной финансовой отчетности управляющими инвестиционным портфелем
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 169. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2005 года N 3374. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 мая 2009 года N 49
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 25.05.2009 N 49 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В целях приведения нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию о перечне, формах и сроках представления ежеквартальной финансовой отчетности управляющими инвестиционным портфелем.
2. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившим силу постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 377 "Об утверждении Правил представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2585, опубликованное 1-14 декабря 2003 года в печатных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана").
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 февраля 2005 года.
4. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан, управляющих инвестиционным портфелем, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций и Ассоциации финансистов Казахстана.
5. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Абдулину Н.К.
Председатель
Национального Банка
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
Утверждена
постановлением Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от "15" декабря 2004 года N 169
Инструкция
о перечне, формах и сроках представления
ежеквартальной финансовой отчетности
управляющими инвестиционным портфелем

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Нұсқаулық "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы", " Бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру туралы " Қазақстан Республикасының Заңдарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының басқа да нормативтік құқықтық актілеріне сәйкес әзірленді.
2. Осы Нұсқаулық қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) инвестициялық портфельді басқарушылардың (бұдан әрі - басқарушылар) тоқсан сайын қаржылық есеп беру тізбесін, нысандарын және ұсыну мерзімдерін белгілейді.
2-тарау. Қаржылық есепті ұсыну
3. Басқарушылар тоқсан сайын, есептік тоқсаннан кейінгі айдың бесінші жұмыс күні Астана қаласының уақытымен 18.00 сағаттан кешіктірмей мынадай қаржылық есепті ұсынады:
1) 1-нысан бойынша жасалған бухгалтерлік баланс (осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасы);
2) 2-нысан бойынша жасалған пайдалар мен зияндар туралы туралы есеп (осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасы).
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007.04.30. N 44 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Қаржылық есепте барлық деректер Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы - қазақстандық теңгемен көрсетіледі.
5. Қаржылық есепті жасағанда пайдаланылатын өлшем бірлігі мың қазақстандық теңгемен белгіленеді. Қаржылық есептегі бес жүз қазақстандық теңгеден аз сома нольге дейін дөңгелектенеді, ал бес жүз қазақстандық теңгеге тең және одан жоғары сома мың қазақстандық теңгеге дейін дөңгелектенеді.
6. алынып тасталды
Ескерту. 6-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. алынып тасталды
Ескерту. 6-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Басқарушылар уәкілетті органға қаржылық есепті ұсынылатын деректердің конфиденциалдылығын және түзетілмейтіндігін қамтамасыз ететін криптографиялық қорғау құралдарымен ақпаратты кепілдік бере отырып жеткізудің көліктік жүйесін пайдалана отырып электрондық тасымалдауышта ұсынады.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. алынып тасталды
Ескерту. 9-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами Республики Казахстан " О Национальном Банке Республики Казахстан", " О бухгалтерском учете и финансовой отчетности", а также другими нормативными правовыми актами Республики Казахстан.
2. Настоящая Инструкция устанавливает перечень, формы и сроки представления ежеквартальной финансовой отчетности управляющими инвестиционным портфелем (далее - управляющие) в уполномоченный государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган).
Глава 2. Представление финансовой отчетности
3. Ежеквартально, не позднее 18.00 часов времени города Астаны, пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным кварталом, управляющие представляют следующую финансовую отчетность:
1) бухгалтерский баланс, составленный по форме 1 (приложение 1 к настоящей Инструкции);
2) отчет о прибылях и убытках, составленный по форме 2 (приложение 2 к настоящей Инструкции).
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 44 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
4. Данные в финансовой отчетности указываются в национальной валюте Республики Казахстан - казахстанских тенге.
5. Единица измерения, используемая при составлении финансовой отчетности, устанавливается в тысячах казахстанских тенге. Сумма менее пятисот казахстанских тенге в финансовой отчетности округляется до нуля, а сумма, равная пятистам казахстанских тенге и выше, округляется до тысячи казахстанских тенге.
6. исключен
Сноска. Пункт 6 исключен - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
7. исключен
Сноска. Пункт 7 исключен - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
8. Управляющие представляют финансовую отчетность в уполномоченный орган на электронном носителе, с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.
Сноска. Пункт 8 в редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
9. исключен
Сноска. Пункт 9 исключен - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).

9-1. Тоқсан сайын жасалатын қағаздағы қаржылық есепке бірінші басшы немесе оның орнындағы тұлға және бас бухгалтер қол қояды, мөрмен бекітіледі және басқарушыда сақталады. Басқарушы уәкілетті органның талабы бойынша жазбаша сұратуды алған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей түзетулері жоқ қаржылық есепті қағазда ұсынады.
Ескерту. 9-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9-2. Электрондық тасымалдауышта ұсынылған қаржылық есеп қағаздағы қаржылық есепке сәйкес келуі тиіс. Электрондық тасымалдауышта ұсынылатын деректердің қағаздағы деректермен бірдей болуын басқарушының бірінші басшысы немесе оның орнындағы тұлға қамтамасыз етеді.
Ескерту. 9-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10. алынып тасталды
Ескерту. 10-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
11. Басқарушы ұсынған қаржылық есептен уәкілетті орган дәлсіздіктер немесе қателер анықтаса басқарушыға бұл жөнінде хабарлайды. Басқарушы хабарлама алған күннен бастап бір жұмыс күнінен кешіктірмей ескертулері ескеріле отырып пысықталған қаржылық есепті электрондық тасымалдауышта ұсынады.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. алынып тасталды
Ескерту. 12-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007 жылғы 19 наурыздағы N 27 (2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13. Қаржылық есепті уақтылы бермеу, бермеу немесе қаржылық есепте күмәнды мәліметтер беру Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген жауапкершілікке әкеп соғады.
3-тарау. Қорытынды ережелер
14. Осы Нұсқаулықта реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасында белгіленген тәртіппен шешіледі.
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың тоқсан
сайын қаржылық есеп беру
тізбесі, нысандары және
ұсыну мерзімдері туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007.04.30. N 44 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-нысан
____________________________________________________
(инвестициялық портфельді басқарушының толық атауы)
200_ жылғы "___" _______ жағдай бойынша
бухгалтерлік балансы
(мың қазақстандық теңгемен)
Баптардың атауы
Ескерту
есепті
кезең-
нің аяғында
өткен
жылдың
аяғында
1
2
3
4
Активтер
Негізгі құрал-жабдықтар
(амортизацияны шегергенде)
Материалдық емес активтер
(амортизацияны шегергенде)
Сатуға арналған ұзақ мерзімді активтер
Инвестициялық жылжымайтын мүлік
Ұзақ мерзімді дебиторлық берешек
(ықтимал ысырапқа арналған
резервтерді шегергенде)
Өтелгенге дейін ұсталатын бағалы
қағаздар (ықтимал шығындарға арналған
резервтерді шегергенде)
Сатуға арналған қолда бар бағалы
қағаздар (ықтимал ысырапқа арналған
резервтерді шегергенде)
Мерзімі ұзартылған салықтық талап
Берілген аванстар
Басқа да активтер
Қорлар
Салықтар және бюджетке төленетін басқа
да міндетті төлемдер бойынша бюджетке
қойылатын талаптар
Алдағы кезеңдердің шығыстары
Басқа да дебиторлық берешек
(ықтимал ысырапқа арналған
резервтерді шегергенде)
"Кері РЕПО" операциясы
Туынды қаржы құралдары
Сауда бағалы қағаздары (ықтимал
ысырапқа арналған резервтерді
шегергенде)
Орналастырылған салымдар
(ықтимал ысырапқа арналған
резервтерді шегергенде)
Ақша және ақша баламалары
оның ішінде:
кассадағы қолма-қол ақша
банктердің шоттарындағы ақша
Активтердің жиынтығы:
Капитал
Жарғылық капитал
Сыйлықақылар (қосымша төленген капитал)
Алынған капитал
Резервтік капитал
Басқа да резервтер
Бөлінбеген пайда (өтелмеген шығын)
оның ішінде:
өткен жылдардағы
есептік кезеңдегі
Капитал жиынтығы:
Азшылық үлесі
Міндеттемелер
Ұзақ мерзімді алынған заемдар
Ұзақ мерзімді бағалау міндеттемелері
оның ішінде:
қаржылық жалдау
Ұзақ мерзімді кредиторлық берешек
Мерзімі ұзартылған салықтық міндеттеме
Алдағы кезеңдегі кірістер
Алынған аванстар
Акционерлермен акциялар жөнінде есеп
айырысу бойынша есептелген шығыстар
Қызметкерлермен есеп айырысу бойынша
есептелген шығыстар
Салықтар және бюджетке төленетін басқа
да міндетті төлемдер бойынша бюджет
алдындағы міндеттеме
Қысқа мерзімді кредиторлық берешек
Қысқа мерзімді бағалау міндеттемелері
Қысқа мерзімді алынған заемдар
"РЕПО" операциясы
Туынды қаржы құралдары
Басқа да міндеттемелер
Міндеттемелер жиынтығы:
Капитал және міндеттемелер жиынтығы
Бірінші басшы: _________________ күні__________________
Бас бухгалтер __________________ күні__________________
Орындаушы: _____________________ күні__________________
Телефон:__________________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың тоқсан
сайын қаржылық есеп беру
тізбесі, нысандары және
ұсыну мерзімдері туралы
нұсқаулыққа 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2007.04.30. N 44 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2-нысан
____________________________________________________
(инвестициялық портфельді басқарушының толық атауы)
200_ жылғы "___" _______ жағдай бойынша
пайдалар мен зияндар туралы туралы есебі
(мың қазақстандық теңгемен)
Баптардың атауы
Ес-
кер-
ту
Есеп-
тік
ке-
зеңде
Ағымдағы
жылдың
басынан
бастап
кезең
ішінде
(өспелі
жиынты-
ғымен)
Өткен
жылдың
осындай
кезе-
ңінде
Өткен
жылдың
осындай
кезе-
ңінде
(өспелі
жиынты-
ғымен)
1
2
3
4
5
6
Негізгі қызметтен сыйақы
түріндегі кірістер
Ағымдағы шоттар және
орналастырылған салымдар
бойынша сыйақы түріндегі
кірістер
Сатып алынған бағалы
қағаздар бойынша сыйақы
(купон және/немесе дис-
конт) түріндегі кірістер
Бағалы қағаздарды сатып
алу-сатудан түскен кіріс-
тер (шығындар) (нетто)
Сауда бағалы қағаздары
құнының өзгеруінен кіріс-
тер (шығындар) (нетто)
"Кері РЕПО" операциялары
бойынша кірістер
Шетел валютасын қайта
бағалаудан кірістер
(шығындар) (нетто)
Қаржылық емес активтерді
сатудан және активтерді
алудан кірістер
Басқа да кірістер
Кірістер жиынтығы
Комиссиялық шығыстар
Сатып алынған бағалы
қағаздар бойынша сыйақы
(сыйлықақылар) түріндегі
шығыстар
Шығарылған бағалы
қағаздар бойынша сыйақы
түріндегі шығыстар
"РЕПО" операциялары
бойынша шығыстар
Алынған заемдар және
қаржылық жалдау бойынша
сыйақы түріндегі шығыстар
Жалпы әкімшілік шығыстар
оның ішінде:
еңбекақы төлеу және
іссапар шығыстары
амортизациялық
аударымдар және тозу
ағымдағы жалдау
бойынша шығыстар
бюджетке салықтар және
басқа міндетті төлемдер
төлеу бойынша шығыстар
(корпоративтік табыс
салығынан басқасы)
Қаржылық емес активтерді
сатудан және активтерді
өткізуден түскен шығыстар
Басқа да шығыстар
Шығыстар жиынтығы
Резервтерге (провизия-
ларға) аударылғанға
дейінгі пайда (шығын)
Операциялар бойынша ықти-
мал шығындарға арналған
резервтер (резервтерді
қалпына келтіру)
Басқа заңды тұлғалардың
капиталына қатысудан
кіріс
Кезеңдегі пайда (зиян)
Тоқтатылған қызметтен пайда (зиян)
Салық салынғанға дейінгі
пайда (шығын)
Корпоративтік табыс
салығы
Салық салынғаннан кейінгі
таза пайда (шығын)
Азшылық үлес
Кезең ішіндегі таза
пайда (шығын)
Бірінші басшы: _________________ күні__________________
Бас бухгалтер __________________ күні__________________
Орындаушы: _____________________ күні__________________
Телефон:__________________
Мөр орны

9-1. Финансовая отчетность на бумажном носителе, составляемая ежеквартально, подписывается первым руководителем или лицом, его замещающим, и главным бухгалтером, заверяется печатью и хранится у управляющего. По требованию уполномоченного органа управляющий не позднее двух рабочих дней со дня получения письменного запроса представляет финансовую отчетность на бумажном носителе, которая не должна содержать исправлений и подчисток.
Сноска. Глава 2 дополнена пунктом 9-1 - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
9-2. Финансовая отчетность, представленная на электронном носителе, должна соответствовать финансовой отчетности на бумажном носителе. Идентичность данных, представляемых на электронном носителе, данным на бумажном носителе, обеспечивается первым руководителем управляющего или лицом, его замещающим.
Сноска. Глава 2 дополнена пунктом 9-2 - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
10. исключен
Сноска. Пункт 10 исключен - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
11. При обнаружении неточностей или ошибок в финансовой отчетности, представленной управляющим, уполномоченный орган уведомляет об этом управляющего. Управляющий не позднее одного рабочего дня со дня получения уведомления представляет доработанную с учетом замечаний финансовую отчетность на электронном носителе.
Сноска. Пункт 11 в редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
12. исключен
Сноска. Пункт 12 исключен - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 27 (вводится в действие с 1 июля 2007 года).
13. Несвоевременное представление, непредставление финансовой отчетности или представление недостоверных сведений в финансовой отчетности влечет ответственность, установленную законодательными актами Республики Казахстан.
Глава 3. Заключительные положения
14. Вопросы, не урегулированные настоящей Инструкцией, разрешаются в порядке, установленном действующим законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Инструкции о перечне, формах
и сроках представления
ежеквартальной финансовой отчетности
управляющими инвестиционным портфелем
Сноска. Приложение 1 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 44 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
форма 1
Бухгалтерский баланс
______________________________________________________
(полное наименование управляющего инвестиционным портфелем)
по состоянию на "____" "_____________" 200____года
(в тысячах казахстанских тенге)
Наименование статьи
Приме-
чание
на конец
отчетного
периода
на конец преды-
дущего
года
1
2
3
4
Активы
Основные средства (за вычетом
амортизации)
Нематериальные активы (за
вычетом амортизации)
Долгосрочные активы,
предназначенные для продажи
Инвестиционная недвижимость
Инвестиции в капитал других
юридических лиц
Долгосрочная дебиторская
задолженность (за вычетом
резервов на возможные потери)
Ценные бумаги, удерживаемые до
погашения (за вычетом резервов
на возможные потери)
Ценные бумаги, имеющиеся в
наличии для продажи (за вычетом
резервов на возможные потери)
Отсроченное налоговое требование
Авансы выданные
Прочие активы
Запасы
Требования к бюджету по налогам
и другим обязательным платежам
в бюджет
Расходы будущих периодов
Прочая дебиторская задолженность
(за вычетом резервов на возможные
потери)
Операция "Обратное РЕПО"
Производные финансовые
инструменты
Торговые ценные бумаги
(за вычетом резервов на
возможные потери)
Вклады размещенные
(за вычетом резервов на
возможные потери)
Деньги и денежные эквиваленты
в том числе:
наличные деньги в кассе
деньги на счетах в банках
Итого активы:
Капитал
Уставный капитал
Премии (дополнительный
оплаченный капитал)
Изъятый капитал
Резервный капитал
Прочие резервы
Нераспределенная прибыль
(непокрытый убыток):
в том числе:
предыдущих лет
отчетного периода
Итого капитал:
Доля меньшинства
Обязательства
Долгосрочные полученные
займы
в том числе:
финансовая аренда
Долгосрочная кредиторская задолженность
Долгосрочные оценочные
обязательства
Выпущенные долговые
ценные бумаги
Отсроченное налоговое
обязательство
Доходы будущих периодов
Авансы полученные
Начисленные расходы по
расчетам с акционерами по акциям
Начисленные расходы по
расчетам с персоналом
Обязательство перед бюджетом
по налогам и другим
обязательным платежам в бюджет
Краткосрочная
кредиторская задолженность
Краткосрочные оценочные
обязательства
Краткосрочные полученные
займы
Операция "РЕПО"
Производные финансовые
инструменты
Прочие обязательства
Итого обязательства:
Итого капитал и обязательства
Первый руководитель _____________дата____________
Главный бухгалтер _______________дата____________
Исполнитель_____________________ дата ___________
Телефон _____________
Место для печати
Приложение 2
к Инструкции о перечне, формах
и сроках представления
ежеквартальной финансовой отчетности
управляющими инвестиционным портфелем
Сноска. Приложение 2 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 44 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
форма 2
Отчет о прибылях и убытках
______________________________________________________
(полное наименование управляющего инвестиционным портфелем)
по состоянию на "___"_________ 200___ года
(в тысячах казахстанских тенге)
Наименование
статей
При-
ме-
ча-
ние
За
отчет-
ный
период
За
период
с начала
текуще-
го года
(с нара-
стающим
итогом)
За
анало-
гичный
период
преды-
дущего
года
За
анало-
гичный
период
с начала
преды-
дущего
года (с
нара-
стающим
итогом)
1
2
3
4
5
6
Доходы в виде
вознаграждения от
основной деятельности
Доходы в виде
вознаграждения по
текущим счетам и
размещенным вкладам
Доходы в виде
вознаграждения (купона
и/или дисконта) по
приобретенным
ценным бумагам
Доходы (убытки) от
купли-продажи
ценных бумаг (нетто)
Доходы (убытки) от
изменения стоимости
торговых ценных
бумаг (нетто)
Доходы по операциям
"обратное РЕПО"
Доходы (убытки) от
переоценки иностранной
валюты (нетто)
Доходы от реализации
нефинансовых активов
и получения активов
Прочие доходы
Итого доходов
Комиссионные
расходы
Расходы в виде
вознаграждения
(премии) по
приобретенным
ценным бумагам
Расходы в виде
вознаграждения по
выпущенным ценным
бумагам
Расходы по
операциям "РЕПО"
Расходы в виде
вознаграждения по
полученным займам
и финансовой аренде
Общие
административные
расходы
в том числе:
расходы на оплату
труда и
командировочные
амортизационные
отчисления и износ
расходы по
текущей аренде
расходы по выплате
налогов и других
обязательных
платежей в бюджет
(кроме корпоративного
подоходного налога)
Расходы от реализации
нефинансовых активов
и передачи активов
Прочие расходы
Итого расходов
Прибыль (убыток) до
отчисления в
резервы (провизии)
Резервы (восстановление
резервов) на возможные
потери по операциям
Доход от участия в
капитале других
юридических лиц
Прибыль (убыток)
за период
Прибыль (убыток)
от прекращенной
деятельности
Прибыль (убыток) до
налогообложения
Корпоративный
подоходный налог
Чистая прибыль
(убыток) после
налогообложения
Доля меньшинства
Чистая прибыль
(убыток) за период
Первый руководитель _____________дата____________
Главный бухгалтер _______________дата____________
Исполнитель_____________________ дата____________
Телефон _____________
Место для печати