2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының X сессиясының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы N 149 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2005 жылғы 07 қаңтарда N 1678 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджет  кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II Заңына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2005 жылға арналған облыстық бюджет осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 34763871 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 13108149 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 61773 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 21593949 мың теңге;
2) шығындар - 35523325 мың теңге;
3) теріс операциялық сальдо - 759454 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелендіру - 1320306 мың теңге, соның
ішінде:
бюджеттік несиелер - 1669620 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 349314 мың теңге;
5) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 714000 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер - 714000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - 1365760 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1365760 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі -1263300 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы -102460 мың теңге.  <*>
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 169 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
2. 2005 жылға арналған облыстық бюджетке түсімдер Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптасады.
3. Сары-Шаған сынақ полигонын пайдалану және жалға беру шарты мен Приозерск қаласының өмір сүру тіршілігін қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы келісіміне сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымдарын қолдауға облыстық бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 100000 мың теңге сомасында ағымдағы мақсатты трансферттер көзделетіні ескерілсін.
3-1. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында республикалық бюджеттен нөлдік сыйақы мөлшерлемесі (мүддесі) бойынша тұрғын үй құрылысы саясатын іске асыру шеңберінде 1263300 мың теңге сомасында кредиттер көзделетіні ескерілсін.  <*>
Ескерту. 3-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 169 шешімімен .

Об областном бюджете на 2005 год
Решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 января 2005 года за N 1678
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548,  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2005 год согласно приложению 1 к настоящему решению в следующих объемах:
1) доходы - 34763871 тыcяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 13108149 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 61773 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 21593949 тысяч тенге;
2) затраты - 35523325 тысяч тенге;
3) отрицательное операционное сальдо - 759454 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1320306 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1669620 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 349314 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 714000 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства - 714000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 1365760 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета 1365760 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1263300 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 102460 тысяч тенге.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения -  решением  ХI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17.03.2005 г. N 169,  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183,  решением  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207,  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
2. Поступления в областной бюджет на 2005 год сформированы в соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан.
3. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 100000 тысяч тенге на поддержание инфрастуктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года.
3-1. Учесть, что в составе поступлений областного бюджета предусмотрены кредиты из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в сумме 1263300 тысяч тенге на строительство жилья в рамках реализации жилищной политики.  <*>
Сноска. Дополнен пунктом 3-1 -  решением  ХI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17.03.2005 г. N 169.

3-2. Облыстық бюджеттің кіріс құрамында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері 7664125 мың теңге сомасында қаралғанын есепке алу, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға - 2814429 мың теңге,
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттер стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға - 91293 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитындарға жол жүруге өтемақыларды төлеуге - 29021 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 158933 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға -314832 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге - 32924 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге - 68031 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 113209 мың теңге;
кәсіптік бастауыш білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17882 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарында педагог қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 31141 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4600 мың теңге;
білім беру объектілерін қалпына келтіру және салуға - 924160 мың теңге;
арнаулы (түзету) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 29900 мың теңге;
медициналық кадрлардың, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыруға және оларды қайта даярлауға - 9216 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 12500 мың теңге;
халық иммунитетінің алдын-алуды өткізу үшін вакциналарды және басқа да медициналық иммунды биологиялық дәрі - дәрмектерді сатып алуға - 92080 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын адамдар үшін туберкулезге қарсы дәрі-дәрмектер сатып алуға - 43730 мың теңге;
қант диабетімен ауыратындар үшін диабетке қарсы дәрі-дәрмектер сатып алу және оларды жеткізуге - 151408 мың теңге;
онкологиялық аурулармен ауыратын сырқаттар үшін химиялық дәрі-дәрмектер сатып алуға - 36776 мың теңге;
жасанды бүйрек салынған науқас адамдар үшін және бүйректері ауыратындардың шығын материалдарына, диализаторлар, дәрілік заттар сатып алуға - 22196 мың теңге;

3-2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 7664125 тысяч тенге, в том числе:
на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий - 2814429 тысяч тенге;
на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 91293 тысяч тенге;
на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 29021 тысяч тенге;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных организаций образования - 158933 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 314832 тысяч тенге;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования - 32924 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования - 68031 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 113209 тысяч тенге;
на укрепление материально - технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17882 тысяч тенге;
на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 31141 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4600 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования - 924160 тысяч тенге;
на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 29900 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения - 9216 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне - 12500 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения - 92080 тысяч тенге;
на закуп противотуберкулезных препаратов для больных туберкулезом - 43730 тысяч тенге;
на закуп противодиабетических препаратов и средств доставки для больных сахарным диабетом - 151408 тысяч тенге;
на закуп химиопрепаратов для больных онкологическими заболеваниями - 36776 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек -  22196 тысяч тенге;

5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге - 81588 мың теңге;
жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге - 51175 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын медициналық алдын-алу тексерулерін жүзеге асыруға - 74711 мың теңге;
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 190362 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін қалпына келтіруге және салуға - 641080 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға - 5383 мың теңге;
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру бойынша оқыту құнын ұлғайту жөніндегі шығыстарды өтеуге - 7409 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы көмек төлеуге - 88894 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге - 9302 мың теңге;
мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядты жұмысшылардың лауазымдық жалақыларын есептеу үшін коэффициент мөлшерін ұлғайтуға - 41807 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге - 819 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысын дамытуға - 393750 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 546025 мың теңге;
ауданаралық (қалааралық) және ішкі қатынастарда әлеуметтік маңызы бар темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға - 473559 мың теңге;
экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалаларды дамытуға - 60000 мың теңге.  <*>
Ескерту. 3-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
4. 2005 жылға арналған облыстық бюджетке, облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары;
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалалары - 100 процент;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары бойынша - 50 процент;
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалалары бойынша - 30 процент.

на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста - 81588 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами - 51175 тысяч тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан - 74711 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне - 190362 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения - 641080 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения - 5383 тысяч тенге;
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию в рамках государственного заказа - 7409 тысяч тенге;
на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 88894 тысяч тенге;
на обеспечение проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной войны - 9302 тысяч тенге;
на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий - 41807 тысяч тенге;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций - 819 тысяч тенге;
на развитие на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда - 393750 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения - 546025 тысяч тенге;
на субсидирование социально значимых железнодорожных пассажирских перевозок и межрайонных (междугородных) и внутренних сообщениях - 473559 тысяч тенге;
на развитие малых городов с депрессивной экономикой - 60000 тысяч тенге.  <*>
Сноска. Дополнен пунктом 3-2 -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183, внесены изменения -  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
4. Установить на 2005 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск - 100 процентов;
2) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов - по 50 процентов;
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск - по 30 процентов.

5. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке 2005 жылға арналған бюджеттік алулардың көлемі 8803671 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Балқаш - 518269 мың теңге;
Жезқазған - 1789103 мың теңге;
Қарағанды - 3029923 мың теңге;
Теміртау - 3466376 мың теңге.  <*>
Ескерту. 5 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
6. Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін 2005 жылға арналған субвенциялардың мөлшері 4104302 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Абай - 322852 мың теңге;
Ақтоғай - 215811 мың теңге;
Бұқар жырау - 430351 мың теңге;
Жаңаарқа - 281222 мың теңге;
Қаражал - 78510 мың теңге;
Қарқаралы - 704434 мың теңге;
Нұра - 448249 мың теңге;
Осакаров - 380980 мың теңге;
Приозерск - 197689 мың теңге;
Саран - 210619 мың теңге;
Сәтбаев - 133072 мың теңге;
Ұлытау - 117725 мың теңге;
Шахтинск - 336639 мың теңге;
Шет - 246149 мың теңге.  <*>
Ескерту. 6 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
7. 2005 жылға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің мөлшерін анықтаған кезде облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттерінің шығыстарында қосымша:
осы шешімнің 2-4 қосымшаларына сәйкес 2004 жылғы облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есебінен қаржыландырылған тұрақты сипаттағы шығындар;
осы шешімнің 5-9 қосымшаларына сәйкес Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінде анықталған бюджеттердің деңгейлері арасындағы шығыстардың бөлінуіне сәйкес берілетін шығындар;
осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңын іске асыруға арналған қаражаттар;
осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыруға арналған қаражаттарға, соның ішінде Мәслихат аппараттарының санын ұлғайтуға, ауылдық (селолық) әкімдердің аппараттарын ұстау үшін арналған қосымша шығындар;

5. Установить на 2005 год объем бюджетных изъятий из бюджетов городов областного значения в областной бюджет в сумме 8803671 тысяч тенге, в том числе:
Балхаша - 518269 тысяч тенге;
Жезказгана - 1789103 тысяч тенге;
Караганды - 3029923 тысяч тенге;
Темиртау - 3466376 тысяч тенге.  <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183,  решением  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207,  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
6. Установить на 2005 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и городов областного значения, в сумме 4104302 тысяч тенге, в том числе:
Абайский - 322852 тысяч тенге;
Актогайский - 215811 тысяч тенге;
Бухар-Жырауский - 430351 тысяч тенге;
Жанааркинский - 281222 тысяч тенге;
Каражал - 78510 тысяч тенге;
Каркаралинский - 704434 тысяч тенге;
Нуринский - 448249 тысяч тенге;
Осакаровский - 380980 тысяч тенге;
Приозерск - 197689 тысяч тенге;
Сарань - 210619 тысяч тенге;
Сатпаев - 133072 тысяч тенге;
Улытауский - 117725 тысяч тенге;
Шахтинск - 336639 тысяч тенге;
Шетский - 246149 тысяч тенге.  <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183,  решением  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207,  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
7. Установить, что при определении размера официальных трансфертов общего характера на 2005 год дополнительно в расходах бюджетов районов и городов областного значения учтены:
затраты постоянного характера, финансировавшиеся за счет целевых текущих трансфертов из областного бюджета в 2004 году, согласно приложениям 2-4 к настоящему решению;
передаваемые затраты в соответствии с распределением расходов между уровнями бюджетов, определенным Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан согласно приложениям 5-9 к настоящему решению;
средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" согласно приложению 10 к настоящему решению;
средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в том числе на увеличение численности аппаратов маслихата, на дополнительные затраты для содержания аппаратов акимов аульных (сельских) округов согласно приложению 11 к настоящему решению;

осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметкерлердің мәртебесін қамтамасыз ету бөлігінде жұмыспен қамту органдарының қызметшілері үшін "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыруға арналған қаражаттар;
осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі шараларға арналған қаражаттар ескерілгендігі белгіленсін.
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің қоғамдық транспортта жүрулеріне жолақыны қоса, коммуналдық қызметтеріне төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге шығындар.  <*>
Ескерту. 7 тармақ абзацпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
8. Осы шешімнің 14 қосымшасына сәйкес облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттерінің шығыстарының құрамында жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемін анықтаған кезде елді мекендерде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстар ескерілгендігі белгіленсін.
9. Жалпы сипаттағы ресми трансферттердің мөлшерлерін есептеген кезде ескерілген шығыстардың көлемі осы шешіммен белгіленгеннен төмен емес көлемде облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттерінде көзделуге тиісті екендігі белгіленсін.
10. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының ауылдық жерлерде жұмыс істейтін мамандарының айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 процентке көтеру белгіленсін.
11. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарында 9239007 мың теңге сомасында тегін медициналық көмектің кепілдемелі көлемін көрсетуге, соның ішінде 1991324 мың теңге сомасында қосымша қаражаттар көзделетіні белгіленсін.
12. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарында:
өзгелердің көмегіне зәру 1, 2 топтағы мүгедектерді күтуге арналған мемлекеттік жәрдемақыға бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша үстеме ақыларға арналған;
Ұлы Отан Соғысы мүгедектерінің ішінен Кеңестер Одағының батыры, "Халық қаһарманы", Социалистік Еңбек Ері атағы берілген, Даңқ орденінің үш бірдей дәрежесімен, "Отан" орденімен марапатталған азаматтарға санаторийлік-курорттық емдеу бойынша бір адамға жылына 20 мың теңге мөлшерінде жеңілдіктер алуына арналған қаражаттар көзделетіні белгіленсін.
12-1. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығындарында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері есебінен шығындар қарастырылатыны анықталсын:
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға - 1345229 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттер стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға - 91293 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитындарға жол жүруге өтемақыларды төлеуге - 29021 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 10694 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға -55203 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 82444 мың теңге;
кәсіптік бастауыш білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17882 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарында педагогикалық қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 31141 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4600 мың теңге;
арнаулы (түзету) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 29900 мың теңге;
медициналық кадрлардың, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыруға және оларды қайта даярлауға - 9216 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 12500 мың теңге;
халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға - 92080 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын адамдар үшін туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға - 54473 мың теңге;
қант диабетімен ауыратындар үшін диабетке қарсы препараттарды сатып алуға және оларды жеткізуге - 154307 мың теңге;
онкологиялық ауруларға химиялық препараттарды сатып алуға - 21684 мың теңге;
бүйрегі жетімсіз ауруларға дәрілік заттарды, диализаторларды, шығыс материалдарының және бүйрегі трансплантацияланғаннан кейінгі аурулар үшін дәрілік заттар сатып алуға - 25605 мың теңге;

средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в части обеспечения статуса государственных служащих для работников органов занятости согласно приложению 12 к настоящему решению;
средства на мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций согласно приложению 13 к настоящему решению;
затраты на оказание социальной помощи по оплате коммунальных услуг, проезд на общественном транспорте участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.  <*>
Сноска. Пункт 7 дополнен абзацем -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
8. Установить, что при определении объема официальных трансфертов общего характера в составе расходов бюджетов районов и городов областного значения учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в населенных пунктах согласно приложению 14 к настоящему решению.
9. Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете размеров официальных трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в бюджетах районов и городов областного значения в объемах не ниже, установленных настоящим решением.
10. Установить на 2005 год повышенные на 25 процентов оклады (тарифные ставки) специалистам, работающим в сельской местности в организациях здравоохранения, образования, культуры и спорта, финансируемые из областного бюджета, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
11. Установить, что в расходах областного бюджета на 2005 год предусматриваются средства на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в сумме 9239007 тысяч тенге, в том числе дополнительные средства в сумме 1991324 тысяч тенге.
12. Установить, что в расходах областного бюджета на 2005 год предусматриваются средства:
на дополнительные надбавки на уход к государственным пособиям одиноким инвалидам 1, 2 группы, нуждающимся в посторонней помощи в размере одного месячного расчетного показателя;
льготы по санаторно-курортному лечению гражданам, удостоенным званий Героя Советского Союза, "Халык каһарманы", Героя Социалистического Труда, награжденным орденом Славы трех степеней, орденом "Отан", из числа инвалидов Великой Отечественной войны в размере 20 тысяч тенге в год на одного получателя.
12-1. Установить, что в расходах областного бюджета на 2005 год предусматриваются затраты за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий - 1345229 тысяч тенге;
на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 91293 тысяч тенге;
на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 29021 тысяч тенге;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных организаций образования - 10694 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 55203 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 82444 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17882 тысяч тенге;
на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 31141 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4600 тысяч тенге;
на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 29900 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения - 9216 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне - 12500 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения - 92080 тысяч тенге;
на закуп противотуберкулезных препаратов для больных туберкулезом - 54473 тысяч тенге;
на закуп противодиабетических препаратов и средств доставки для больных сахарным диабетом - 154307 тысяч тенге;
на закуп химиопрепаратов для больных онкологическими заболеваниями - 21684 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек - 25605 тысяч тенге;

5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге - 81588 мың теңге;
жүкті әйелдерді темір және құрамында йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге - 51175 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын медициналық алдын-алу тексерулерін жүзеге асыруға - 74711 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 190362 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 641080 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға - 5383 мың теңге;
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру бойынша оқыту құнын ұлғайту жөніндегі шығыстарды өтеуге - 7409 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге - 9302 мың теңге;
мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядтағы жұмысшыларының айлықақыларын есептеу үшін коэффициенттердің мөлшерін ұлғайтуға - 13464 мың теңге;
ауданаралық (қалааралық) және ішкі қатынастарда әлеуметтік маңызы бар темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға -473559 мың теңге.  <*>
Ескерту. 12-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
12-2. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығындарында республикалық бюджеттен 2004 жылы бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді республикалық бюджетке қайтару үшін 6481 мың теңге сомасында қаражат қарастырылғаны белгіленсін.  <*>
Ескерту. 12-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
13. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында Сары-Шаған сынақ полигонын пайдалану және жалға беру шарты мен Приозерск қаласының өмір сүру тіршілігін қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымдарын қолдауға республикалық бюджеттен 100000 мың теңге сомасында ағымдағы мақсатты трансферттер көзделгені ескерілсін.
14. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында "Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығын іске асыру үшін 575333 мың теңге сомасында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық жүйелерді орнатуға арналған мақсатты трансферттер көзделгені ескерілсін.
Облыстық маңызы бар аудандар мен қалаларға аталған трансферттерді бөлу Қарағанды облысының әкімиятымен жүзеге асырылады.

на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста - 81588 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами - 51175 тысяч тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан - 74711 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне - 190362 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения - 641080 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения - 5383 тысяч тенге;
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию в рамках государственного заказа - 7409 тысяч тенге;
на обеспечение проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной Войны - 9302 тысяч тенге;
на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий - 13464 тысяч тенге;
на субсидирование социально значимых железнодорожных пассажирских перевозок и межрайонных (междугородных) и внутренних сообщениях - 473559 тысяч тенге.  <*>
Сноска. Дополнен пунктом 12-1 -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
12-2. Установить, что в расходах областного бюджета на 2005 год предусматриваются средства в сумме 6481 тысяч тенге для возврата не использованных целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в 2004 году в республиканский бюджет.  <*>
Сноска. Дополнен пунктом 12-2 -  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
13. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2005 год предусмотрены целевые текущие трансферты городу Приозерску в сумме 100000 тысяч тенге на поддержание инфрастуктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года.
14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 575333 тысяч тенге районам и городам областного значения на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства для реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388 "О Государственной программе развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
Распределение указанных трансфертов районам и городам областного значения осуществляется акиматом Карагандинской области.

15. 2005 жылға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемін анықтау кезінде облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерінің шығындарында "Білім беру мекемелері мен объектілерін күрделі жөндеу және материалдық-техникалық жарақтандыру бойынша аймақтық бағдарламасын" іске асыруға жұмсаулар ескерілгені осы шешімнің 15 қосымшасына сәйкес белгіленсін.  <*>
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен .
16. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында инвестициялық жобаларды іске асыру үшін облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың дамуына арналған мақсатты трансферттер көзделетіні ескерілсін:
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 281475 мың теңге сомасында;
"Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығын іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысы объектілері бойынша жобалау-сметалық құжаттамалар әзірлеуге 48926 мың теңге сомасында.
Облыстық маңызы бар аудандар мен қалаларға аталған трансферттерді бөлу Қарағанды облысының әкімиятымен жүзеге асырылады.
16-1. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында облыстық маңызы бар қалалар мен аудандар бюджеттеріне тұрғын үй құрылысына арналған кредиттер осы шешімнің 19 қосымшасына сәйкес көзделетіні ескерілсін.  <*>
Ескерту. 16-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 169 шешімімен .
16-2. облыстық бюджеттің шығындарының құрамында облыстық мағынадағы аудандар мен қалалардың ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғанын есепке алу:
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға;
осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне әлеуметтік салықты ұлғайтуға;
осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы көмек көрсетуге;
осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге;
осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалаларды дамытуға;
осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй құрылысын дамытуға;
осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес білім беру объектілерін қалпына келтіру мен салуға;
осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге;
осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға;
осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге;
осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге;
осы шешімнің 14 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға;
осы шешімнің 15 қосымшасына сәйкес мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядтағы жұмысшыларының айлықақыларын есептеу үшін коэффициенттердің мөлшерлерін ұлғайтуға.  <*>
Ескерту. 16-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .

15. Установить, что при определении размера официальных трансфертов общего характера на 2005 год в расходах бюджетов районов и городов областного значения учтены затраты на реализацию "Региональной программы по капитальному ремонту и материально - техническому оснащению учреждений и объектов образования", согласно приложению 15 к настоящему решению.  <*>
Сноска. Пункт 15 в редакции -  решения  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
16. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2005 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районам и городам областного значения для реализации инвестиционных проектов:
на развитие систем водоснабжения в сумме 281475 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по объектам жилищного строительства в рамках реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388 "О Государственной программе развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" в сумме 48926 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов районам и городам областного значения осуществляется акиматом Карагандинской области.
16-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены кредиты на строительство жилья бюджетам районов и городов областного значения согласно приложению 19 к настоящему решению.  <*>
Сноска. Дополнен пунктом 16-1 -  решением  ХI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17.03.2005 г. N 169.
16-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов и городов областного значения:
на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий согласно приложению 2 к настоящему решению;
на увеличение социального налога государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий согласно приложению 3 к настоящему решению;
на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны согласно приложению согласно приложению 4 к настоящему решению;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций согласно приложению 5 к настоящему решению;
на развитие системы водоснабжения согласно приложению 6 к настоящему решению;
на развитие малых городов с депрессивной экономикой согласно приложению 7 к настоящему решению;
на развитие на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда согласно приложению 8 к настоящему решению;
на строительство и реконструкцию объектов образования согласно приложению 9 к настоящему решению;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования согласно приложению 10 к настоящему решению;
на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 11 к настоящему решению;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 12 к настоящему решению;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 13 к настоящему решению;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования согласно приложению 14 к настоящему решению;
на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий согласно приложению 15 к настоящему решению.  <*>
Сноска. Дополнен пунктом 16-2 -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.

17. 2005 жылға арналған облыс әкімиятының резерві 169519 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
төтенше резерв - 49519 мың теңге;
кезек күттірмейтін шығындарға арналған резерв - 20000 мың теңге;
облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттерінің кассалық айырмашылығын жабуға арналған резерв - 100000 мың теңге.  <*>
Ескерту. 17 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
18. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізімі осы шешімнің 16 қосымшасына сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламалар) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
19. 2005 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында осы шешімнің 17 қосымшасына сәйкес секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
20. 2005 жылға арналған облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттерін орындау барысында осы шешімнің 18 қосымшасына сәйкес секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
21. 2005 жылға арналған облыстық бюджетті, сондай-ақ облыстық маңызы бар аудандар және қалалар бюджеттерін орындау барысында еңбекақы төлеуге, тамақ пен дәрі-дәрмекке арналған шығыстар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
22. Осы шешім 2005 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихат хатшысы
Облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
1 қосымша  <*>
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 169 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224  шешімімен.
2005 жылға арналған облыстық бюджет
--------------------------------------------------------------
Санаты                      Атауы                  | Сома
|Сыныбы                                           | (мың
|   |Ішкі сыныбы                                  | теңге)
-|---|---|-----------------------------------------|---------
1| 2 | 3 |                   4                     |    5
-|---|---|-----------------------------------------|---------
|   |   |Кірістер                                 |34763871

17. Утвердить резерв акимата области на 2005 год в сумме 169519 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 49519 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты - 20000 тысяч тенге;
резерв на покрытие кассового разрыва бюджетов районов и городов областного значения - 100000 тысяч тенге.  <*>
Сноска. В пункт 17 внесены изменения -  решением  ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183,  решением  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207,  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
18. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2005 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 16 к настоящему решению.
19. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2005 год, согласно приложению 17 к настоящему решению.
20. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов и городов областного значения на 2005 год, согласно приложению 18 к настоящему решению.
21. Установить, что в процессе исполнения областного бюджета, а также исполнения бюджетов районов и городов областного значения на 2005 год не подлежат секвестру расходы на выплату заработной платы, питание и медикаменты.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2005 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149 <*>
Сноска. Приложение 1 - в редакции  решения  XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17.03.2005 г. N 169,  решения  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183,  решения  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207,  решения  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Областной бюджет на 2005 год
------------------------------------------------------------
Категория              Наименование               |  Сумма
|Класс                                          | (тысяч
|   |Подкласс                                   |  тенге)
--|---|---|---------------------------------------|---------
1 | 2 | 3 |                4                      |    5
------------------------------------------------------------
|   |   |I. Доходы                              | 34763871

1|   |   |Салықтық түсімдер                        |13108149
| 03|   |Әлеуметтiк салық                         |12268097
|   | 1 |Әлеуметтік салық                         |12268097
| 05|   |Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер    |
|   |   |көрсетуге салынатын iшкi салықтар        |  840052
|   | 3 |Табиғи және басқа ресурстарды            |
|   |   |пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер       |  840052
2|   |   |Салықтық емес түсiмдер                   |   61773
| 01|   |Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер     |   35541
|   | 7 |Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер |
|   |   |бойынша сыйақылар (мүдделер)             |   21041
| 04|   |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, |
|   |   |сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  |
|   |   |Банкінің бюджетінен (шығыстар            |
|   |   |сметасынан) ұсталатын және               |
|   |   |қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер  |
|   |   |салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,          |
|   |   |санкциялар, өндіріп алулар               |   25789
|   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, |
|   |   |сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  |
|   |   |Банкінің бюджетінен (шығыстар            |
|   |   |сметасынан) ұсталатын және               |
|   |   |қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер  |
|   |   |салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,          |
|   |   |санкциялар, өндіріп алулар               |   25789
| 06|   |Басқа да салықтық емес түсiмдер          |     443
|   | 1 |Басқа да салықтық емес түсiмдер          |     443
4|   |   |Ресми трансферттерден түсетін түсімдер   |21593949
| 01|   |Төмен тұрған мемлекеттiк басқару         |
|   |   |органдарынан алынатын трансферттер       | 8803671
|   | 2 |Аудандық (қалалық) бюджеттерден          |
|   |   |трансферттер                             | 8803671
| 02|   |Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған     |
|   |   |органдарынан түсетiн трансферттер        |12790278
|   | 1 |Республикалық бюджеттен түсетiн          |
|   |   |трансферттер                             |12790278
--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------
Функционалдық топ             Атауы                |  Сома
|Кіші функция                                     |  (мың
|   |Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi          |  теңге)
|   |   |Бағдарлама                               |
-|---|---|---|----------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 |                5                    |    6
-|---|---|---|----------------------------------------------
|   |   |   |ІІ. Шығындар                         |35523325
01   |   |   |Жалпы сипаттағы мемлекеттiк          |
|   |   |   |қызметтер көрсету                    |  471554
| 1 |   |   |Мемлекеттiк басқарудың жалпы         |
|   |   |   |функцияларын орындайтын өкiлдi,      |
|   |   |   |атқарушы және басқа органдар         |  259237

1 |   |   |Налоговые поступления                  | 13108149
|03 |   |Социальный налог                       | 12268097
|   |1  |Социальный налог                       | 12268097
|05 |   |Внутренние налоги на товары, работы и  |
|   |   |услуги                                 |   840052
|   |3  |Поступления за использование природных |
|   |   |и других ресурсов                      |   840052
2 |   |   |Неналоговые поступления                |    61773
|01 |   |Доходы от государственной собственности|    35541
|   |7  |Вознаграждения (интересы) по кредитам, |
|   |   |выданным из государственного бюджета   |    21041
|04 |   |Штрафы, пеня, санкции, взыскания,      |
|   |   |налагаемые государственными            |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета, а также      |
|   |   |содержащимися и финансируемыми из      |
|   |   |бюджета (сметы расходов) Национального |
|   |   |Банка Республики Казахстан             |    25789
|   |1  |Штрафы, пеня, санкции, взыскания,      |
|   |   |налагаемые государственными            |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета, а также      |
|   |   |содержащимися и финансируемыми из      |
|   |   |бюджета (сметы расходов) Национального |
|   |   |Банка Республики Казахстан             |    25789
|06 |   |Прочие неналоговые поступления         |      443
|   |1  |Прочие неналоговые поступления         |      443
4 |   |   |Поступления официальных трансфертов    | 21593949
|01 |   |Трансферты из нижестоящих органов      |
|   |   |государственного управления            |  8803671
|   |2  |Трансферты из районных (городских)     |
|   |   |бюджетов                               |  8803671
|02 |   |Трансферты из вышестоящих органов      |
|   |   |государственного управления            | 12790278
|   |1  |Трансферты из республиканского бюджета | 12790278
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
Функциональная группа        Наименование         |  Сумма
|Функциональная подгруппа                       | (тысяч
|   |Администратор бюджетных программ           |  тенге)
|   |   |Программа                              |
--|---|---|---|-----------------------------------|----------
1 | 2 | 3 | 4 |                 5                 |    6
------------------------------------------------------------
|   |   |   |II. Затраты                        |35523325
01|   |   |   |Государственные услуги общего      |
|   |   |   |характера                          |  471554
| 1 |   |   |Представительные, исполнительные и |
|   |   |   |другие органы, выполняющие общие   |
|   |   |   |функции государственного           |
|   |   |   |управления                         |  259237

|   |110|   |Облыс мәслихатының аппараты          |   32986
|   |   |001|Облыс мәслихатының қызметін          |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   32986
|   |120|   |Облыс әкімінің аппараты              |  226251
|   |   |001|Облыс әкімнің қызметін қамтамасыз    |
|   |   |   |ету                                  |  226251
| 2 |   |   |Қаржылық қызмет                      |  139267
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  139267
|   |   |001|Қаржы департаментінің                |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   86315
|   |   |003|Біржолғы талондарды беруді           |
|   |   |   |ұйымдастыру және біржолға талондарды |
|   |   |   |өткізуден түсетін сомаларды толық    |
|   |   |   |жиналуын қамтамасыз ету              |   37445
|   |   |009|Коммуналдық меншікті жекешелендіруді |
|   |   |   |ұйымдастыру                          |    4500
|   |   |010|Коммуналдық меншікке түскен мүлікті  |
|   |   |   |есепке алу, сақтау, бағалау және     |
|   |   |   |сату                                 |   11007
| 5 |   |   |Жоспарлау және статистикалық қызмет  |   73050
|   |258|   |Облыстың экономика және бюджеттік    |
|   |   |   |жоспарлау департаменті (басқармасы)  |   73050
|   |   |001|Экономика және бюджеттік жоспарлау   |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   73050
02   |   |   |Қорғаныс                             |  112393
| 1 |   |   |Әскери мұқтаждар                     |   12448
|   |250|   |Облыстың жұмылдыру дайындығы және    |
|   |   |   |төтенше жағдайлар департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   12448
|   |   |003|Жалпыға бірдей әскери міндетті       |
|   |   |   |атқару шеңберіндегі іс-шаралар       |   12448
| 2 |   |   |Төтенше жағдайлар жөнiндегi          |
|   |   |   |жұмыстарды ұйымдастыру               |   99945
|   |250|   |Облыстың жұмылдыру дайындығы және    |
|   |   |   |төтенше жағдайлар департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   99945
|   |   |001|Жұмылдыру дайындығы және төтенше     |
|   |   |   |жағдайлар департаментінің            |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   27539
|   |   |005|Облыстық ауқымдағы жұмылдыру         |
|   |   |   |дайындығы және жұмылдыру             |   25160
|   |   |006|Облыстық ауқымдағы төтенше           |
|   |   |   |жағдайлардың алдын алу және оларды   |
|   |   |   |жою                                  |   47246
03   |   |   |Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, |
|   |   |   |сот, қылмыстық-атқару қызметі        | 2813621

|   |110|   |Аппарат маслихата области          |   32986
|   |   |001|Обеспечение деятельности маслихата |
|   |   |   |области                            |   32986
|   |120|   |Аппарат акима области              |  226251
|   |   |001|Обеспечение деятельности акима     |
|   |   |   |области                            |  226251
| 2 |   |   |Финансовая деятельность            |  139267
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            |  139267
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления) финансов |   86315
|   |   |003|Организация работы по выдаче       |
|   |   |   |разовых талонов и обеспечение      |
|   |   |   |полноты сбора сумм от реализации   |
|   |   |   |разовых талонов                    |   37445
|   |   |009|Организация приватизации           |
|   |   |   |коммунальной собственности         |    4500
|   |   |010|Учет, хранение, оценка и           |
|   |   |   |реализация имущества,              |
|   |   |   |поступившего в коммунальную        |
|   |   |   |собственность                      |   11007
| 5 |   |   |Планирование и статистическая      |
|   |   |   |деятельность                       |   73050
|   |258|   |Департамент (Управление) экономики |
|   |   |   |и бюджетного планирования области  |   73050
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |экономики и бюджетного             |
|   |   |   |планирования                       |   73050
02|   |   |   |Оборона                            |  112393
| 1 |   |   |Военные нужды                      |   12448
|   |250|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |мобилизационной подготовки и       |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций области      |   12448
|   |   |003|Мероприятия в рамках исполнения    |
|   |   |   |всеобщей воинской обязанности      |   12448
| 2 |   |   |Организация работы по чрезвычайным |
|   |   |   |ситуациям                          |   99945
|   |250|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |мобилизационной подготовки и       |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций области      |   99945
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |мобилизационной подготовки         |
|   |   |   |и чрезвычайных ситуаций            |   27539
|   |   |005|Мобилизационная подготовка и       |
|   |   |   |мобилизация областного масштаба    |   25160
|   |   |006|Предупреждение и ликвидация        |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций областного   |
|   |   |   |масштаба                           |   47246
03|   |   |   |Общественный порядок,              |
|   |   |   |безопасность, правовая,            |
|   |   |   |судебная, уголовно-                |
|   |   |   |исполнительная деятельность        | 2813621

| 1 |   |   |Құқық қорғау қызметi                 | 2813621
|   |252|   |Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           | 2813621
|   |   |001|Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              | 2703666
|   |   |002|Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi    |
|   |   |   |қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi   |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |  108556
|   |   |003|Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын |
|   |   |   |азаматтарды көтермелеу               |     999
|   |   |005|Ақпараттық жүйелер құру              |     400
04   |   |   |Бiлiм беру                           | 5292736
| 2 |   |   |Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы |
|   |   |   |орта бiлiм беру                      | 1826118
|   |260|   |Облыстың дене шынықтыру және спорт   |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  739005
|   |   |006|Балалар мен жеткіншектерге спорт     |
|   |   |   |бойынша қосымша білім беру           |  625941
|   |   |007|Мамандандырылған білім беру          |
|   |   |   |ұйымдарында спорттағы дарынды        |
|   |   |   |балаларға жалпы білім беру           |  113064
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1087113
|   |   |003|Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша  |
|   |   |   |жалпы білім беру                     |  492313
|   |   |004|Орта білім жүйесін ақпараттандыру    |   17160
|   |   |005|Білім берудің мемлекеттік облыстық   |
|   |   |   |ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу    |
|   |   |   |және жеткізу                         |    9350
|   |   |006|Мамандандырылған білім беру          |
|   |   |   |ұйымдарында дарынды балаларға жалпы  |
|   |   |   |білім беру                           |  280331
|   |   |007|Облыстық ауқымда мектеп              |
|   |   |   |олимпиадаларын және мектептен тыс    |
|   |   |   |іс-шараларды өткізу                  |    8000
|   |   |017|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды |
|   |   |   |қамтамасыз етуге аудандар (облыстық  |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |ағымдағы нысаналы трансферттер       |  148239
|   |   |019|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелерін Интернет желісіне қосуға |
|   |   |   |және олардың трафигін төлеуге        |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   32924
|   |   |020|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелеріне кітапханалық қорларын   |
|   |   |   |жаңарту үшін оқулық пен              |
|   |   |   |оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға  |
|   |   |   |және жеткізуге аудандар (облыстық    |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |ағымдағы нысаналы трансферттер       |   68031
|   |   |021|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелері үшін лингафондық және     |
|   |   |   |мультимедиялық кабинеттер жасауға    |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   30765
| 3 |   |   |Бастауыш кәсiптік бiлiм беру         |  985389
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  985389
|   |   |008|Бастауыш кәсіптік білім беру         |  985389
| 4 |   |   |Орта кәсіби бiлiм беру               |  765247
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   72077
|   |   |002|Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар       |
|   |   |   |даярлау                              |   72077
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  693170
|   |   |009|Орта кәсіптік білімді мамандар       |
|   |   |   |даярлау                              |  693170
| 5 |   |   |Қосымша кәсіби білім беру            |  103597
|   |252|   |Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           |   24453
|   |   |007|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |   24453
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    9216
|   |   |003|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |    9216
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   69928
|   |   |010|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |   69928
| 9 |   |   |Бiлiм беру саласындағы өзге де       |
|   |   |   |қызметтер                            | 1612385
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  328811
|   |   |001|Білім беру департаментінің           |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   32675
|   |   |011|Балалар мен жеткіншектердiң          |
|   |   |   |психикалық денсаулығын зерттеу және  |
|   |   |   |халыққа психологиялық - медициналық  |
|   |   |   |-педагогикалық консультациялық көмек |
|   |   |   |көрсету                              |   13724
|   |   |012|Дамуында проблемалары бар балалар    |
|   |   |   |мен жеткіншектерді оңалту және       |
|   |   |   |әлеуметтік бейімдеу                  |   22783
|   |   |018|Жаңадан іске қосылатын білім беру    |
|   |   |   |объектілерін ұстауға аудандар        |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне ағымдағы нысаналы       |
|   |   |   |трансферттер                         |  259629
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1283574

| 1 |   |   |Правоохранительная деятельность    | 2813621
|   |252|   |Исполнительный орган внутренних    |
|   |   |   |дел, финансируемый из областного   |
|   |   |   |бюджета                            | 2813621
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |исполнительного органа внутренних  |
|   |   |   |дел, финансируемого из областного  |
|   |   |   |бюджета                            | 2703666
|   |   |002|Охрана общественного порядка и     |
|   |   |   |обеспечение общественной           |
|   |   |   |безопасности на территории области |  108556
|   |   |003|Поощрение граждан, участвующих в   |
|   |   |   |охране общественного порядка       |     999
|   |   |005|Создание информационных систем     |     400
04|   |   |   |Образование                        | 5292736
| 2 |   |   |Начальное общее, основное общее,   |
|   |   |   |среднее общее образование          | 1826118
|   |260|   |Управление (Отдел) физической      |
|   |   |   |культуры и спорта области          |  739005
|   |   |006|Дополнительное образование для     |
|   |   |   |детей и юношества по спорту        |  625941
|   |   |007|Общеобразовательное обучение       |
|   |   |   |одаренных в спорте детей в         |
|   |   |   |специализированных организациях    |
|   |   |   |образования                        |  113064
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                | 1087113
|   |   |003|Общеобразовательное обучение по    |
|   |   |   |специальным образовательным        |
|   |   |   |программам                         |  492313
|   |   |004|Информатизация системы среднего    |
|   |   |   |образования                        |   17160
|   |   |005|Приобретение и доставка учебников  |
|   |   |   |для государственных областных      |
|   |   |   |организаций образования            |    9350
|   |   |006|Общеобразовательное обучение       |
|   |   |   |одаренных детей в                  |
|   |   |   |специализированных организациях    |
|   |   |   |образования                        |  280331
|   |   |007|Проведение школьных олимпиад и     |
|   |   |   |внешкольных мероприятий областного |
|   |   |   |масштаба                           |    8000
|   |   |017|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на обеспечение содержания|
|   |   |   |типовых штатов государственных     |
|   |   |   |учреждений общего среднего         |
|   |   |   |образования                        |  148239
|   |   |019|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на подключение к         |
|   |   |   |Интернету и оплату трафика         |
|   |   |   |государственных учреждений среднего|
|   |   |   |общего образования                 |   32924
|   |   |020|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на приобретение и        |
|   |   |   |доставку учебников и               |
|   |   |   |учебно-методических комплексов для |
|   |   |   |обновления библиотечных фондов     |
|   |   |   |государственных учреждений среднего|
|   |   |   |общего образования                 |   68031
|   |   |021|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на создание лингофонных и|
|   |   |   |мультимедийных кабинетов для       |
|   |   |   |государственных учреждений среднего|
|   |   |   |общего образования                 |   30765
| 3 |   |   |Начальное профессиональное         |
|   |   |   |образование                        |  985389
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  985389
|   |   |008|Начальное профессиональное         |
|   |   |   |образование                        |  985389
| 4 |   |   |Среднее профессиональное           |
|   |   |   |образование                        |  765247
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |   72077
|   |   |002|Подготовка специалистов со средним |
|   |   |   |профессиональным образованием      |   72077
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  693170
|   |   |009|Подготовка специалистов со средним |
|   |   |   |профессиональным образованием      |  693170
| 5 |   |   |Дополнительное профессиональное    |
|   |   |   |образование                        |  103597
|   |252|   |Исполнительный орган внутренних    |
|   |   |   |дел, финансируемый из областного   |
|   |   |   |бюджета                            |   24453
|   |   |007|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |   24453
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |    9216
|   |   |003|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |    9216
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |   69928
|   |   |010|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |   69928
| 9 |   |   |Прочие услуги в области            |
|   |   |   |образования                        | 1612385
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  328811
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |образования                        |   32675
|   |   |011|Обследование психического здоровья |
|   |   |   |детей и подростков и оказание      |
|   |   |   |психолого-медико-педагогической    |
|   |   |   |консультативной помощи населению   |   13724
|   |   |012|Реабилитация и социальная          |
|   |   |   |адаптация детей и подростков       |
|   |   |   |с проблемами в развитии            |   22783
|   |   |018|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на содержание вновь      |
|   |   |   |водимых объектов образования       |  259629
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              | 1283574

|   |   |016|Білім беру объектілерін дамыту       |  359414
|   |   |017|Білім беру объектілерін салуға және  |
|   |   |   |қайта жаңартуға аудандар (облыстық   |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |берілетін нысаналы даму трансферттер |  924160
05   |   |   |Денсаулық сақтау                     |13306085
| 1 |   |   |Кең бейінді ауруханалар              | 4868880
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 4868880
|   |   |004|Бастапқы медициналық-санитарлық      |
|   |   |   |көмек және денсаулық сақтау ұйымдары |
|   |   |   |мамандарының жолдамасы бойынша       |
|   |   |   |стационарлық медициналық көмек       |
|   |   |   |көрсету                              | 4868880
| 2 |   |   |Халықтың денсаулығын қорғау          | 1626141
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 1002176
|   |   |005|Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары |
|   |   |   |үшiн қан, оның құрамдас бөліктері    |
|   |   |   |мен препараттарын өндiру             |   97288
|   |   |006|Ана мен баланы қорғау                |  158657
|   |   |007|Салауатты өмір салтын насихаттау     |   12978
|   |   |008|Аурулардың жеке түрлері бойынша      |
|   |   |   |халықты арнаулы тағам өнімдерімен    |
|   |   |   |және дәрілік заттармен қамтамасыз    |
|   |   |   |ету                                  |  733253
|   |269|   |Облыстың мемлекеттік санитарлық -    |
|   |   |   |эпидемиологиялық қадағалау           |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  623965
|   |   |001|Мемлекеттік санитарлық -             |
|   |   |   |эпидемиологиялық қадағалау           |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |  310940
|   |   |002|Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық |
|   |   |   |салауаттылығы                        |  312373
|   |   |003|Індетке қарсы күрес                  |     652
| 3 |   |   |Мамандандырылған медициналық көмек   | 2660335
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 2660335
|   |   |009|Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар |
|   |   |   |үшін қауіп төндіретін аурулармен     |
|   |   |   |ауыратын адамдарға медициналық көмек |
|   |   |   |көрсету                              | 2660335

|   |   |016|Развитие объектов образования      |  359414
|   |   |017|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |строительство и реконструкцию      |
|   |   |   |объектов образования               |  924160
05|   |   |   |Здравоохранение                    |13306085
| 1 |   |   |Больницы широкого профиля          | 4868880
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 4868880
|   |   |004|Оказание стационарной медицинской  |
|   |   |   |помощи по направлению специалистов |
|   |   |   |первичной медико-санитарной помощи |
|   |   |   |и организаций здравоохранения      | 4868880
| 2 |   |   |Охрана здоровья населения          | 1626141
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 1002176
|   |   |005|Производство крови, ее компонентов |
|   |   |   |и препаратов для местных           |
|   |   |   |организаций здравоохранения        |   97288
|   |   |006|Охрана материнства и детства       |  158657
|   |   |007|Пропаганда здорового образа жизни  |   12978
|   |   |008|Обеспечение специализированными    |
|   |   |   |продуктами питания и               |
|   |   |   |лекарственными средствами          |
|   |   |   |населения по отдельным видам       |
|   |   |   |заболеваний                        |  733253
|   |269|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |санитарно-эпидемиологического      |
|   |   |   |надзора области                    |  623965
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |санитарно-эпидемиологического      |
|   |   |   |надзора                            |  310940
|   |   |002|Санитарно-эпидемиологическое       |
|   |   |   |благополучие населения             |  312373
|   |   |003|Борьба с эпидемиями                |     652
| 3 |   |   |Специализированная медицинская     |
|   |   |   |помощь                             | 2660335
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 2660335
|   |   |009|Оказание медицинской помощи лицам, |
|   |   |   |страдающим социально-значимыми     |
|   |   |   |заболеваниями и заболеваниями,     |
|   |   |   |представляющими опасность для      |
|   |   |   |окружающих                         | 2660335

| 4 |   |   |Емханалар                            | 2601009
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 2601009
|   |   |010|Халыққа бастапқы медициналық -       |
|   |   |   |санитарлық көмек көрсету             | 2601009
| 5 |   |   |Медициналық көмектiң басқа түрлерi   |  488480
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  488480
|   |   |011|Жедел және шұғыл көмек көрсету       |  463420
|   |   |012|Төтенше жағдайларда халыққа          |
|   |   |   |медициналық көмек көрсету            |   25060
| 9 |   |   |Денсаулық сақтау саласындағы өзге де |
|   |   |   |қызметтер                            | 1061240
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   78582
|   |   |001|Денсаулық сақтау департаментінің     |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   72262
|   |   |013|Патологоанатомиялық союды жүргізу    |    6320
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  982658
|   |   |019|Денсаулық сақтау объектілерін дамыту |  982658
06   |   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк     |
|   |   |   |қамсыздандыру                        | 1232853
|1  |   |   |Әлеуметтiк қамсыздандыру             |  959470
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  463594
|   |   |002|Жалпы үлгідегі мүгедектер мен        |
|   |   |   |қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету   |  463594
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  475976
|   |   |015|Жетiм балаларды, ата-анасының        |
|   |   |   |қамқорлығынсыз қалған балаларды      |
|   |   |   |әлеуметтік қамсыздандыру             |  475976
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   19900
|   |   |020|Әлеуметтік қамсыздандыру ету         |
|   |   |   |объектілерін дамыту                  |   19900
| 2 |   |   |Әлеуметтiк көмек                     |  194366
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  194366
|   |   |003|Мүгедектерге жергілікті деңгейде     |
|   |   |   |әлеуметтік қолдау көрсету            |   95351
|   |   |006|Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен   |
|   |   |   |қатысушыларына біржолғы материалдық  |
|   |   |   |көмек көрсету үшін аудандар          |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне ағымдағы нысаналы       |
|   |   |   |трансферттер                         |   88894
|   |   |009|Қалалық телекоммуникация желілерінің |
|   |   |   |абоненттері болып табылатын,         |
|   |   |   |әлеуметтік жағынан қорғалатын        |
|   |   |   |азаматтардың телефон үшін абоненттік |
|   |   |   |төлем тарифінің көтерілуін өтеуге    |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне берілетін      |
|   |   |   |ағымдағы нысаналы трансферттер       |     819
|   |   |010|Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен   |
|   |   |   |қатысушыларының жол жүруін           |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |    9302
| 9 |   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк     |
|   |   |   |қамтамасыз ету салаларындағы өзге де |
|   |   |   |қызметтер                            |   79017
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   79017
|   |   |001|Жұмыспен қамту мен әлеуметтік        |
|   |   |   |бағдарламаларды үйлестіру            |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   50537
|   |   |008|Мемлекеттік мекемелер мен қазыналық  |
|   |   |   |кәсіпорындардың бірінші және екінші  |
|   |   |   |разрядтағы жұмысшылардың лауазымдық  |
|   |   |   |жалақыларын (ставкаларын) есептеу    |
|   |   |   |үшін коэффициенттердің мөлшерін      |
|   |   |   |ұлғайтуға аудандар (облыстық маңызы  |
|   |   |   |бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы   |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   28343
|   |   |011|Жәрдемақыларды және басқа да         |
|   |   |   |әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу |
|   |   |   |мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы  |
|   |   |   |төлеу                                |     137

| 4 |   |   |Поликлиники                        | 2601009
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 2601009
|   |   |010|Оказание первичной                 |
|   |   |   |медико-санитарной помощи населению | 2601009
| 5 |   |   |Другие виды медицинской помощи     |  488480
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |  488480
|   |   |011|Оказание скорой и неотложной       |
|   |   |   |помощи                             |  463420
|   |   |012|Оказание медицинской помощи        |
|   |   |   |населению в чрезвычайных ситуациях |   25060
| 9 |   |   |Прочие услуги в области            |
|   |   |   |здравоохранения                    | 1061240
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |   78582
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |здравоохранения                    |   72262
|   |   |013|Проведение патологоанатомического  |
|   |   |   |вскрытия                           |    6320
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  982658
|   |   |019|Развитие объектов здравоохранения  |  982658
06|   |   |   |Социальная помощь и социальное     |
|   |   |   |обеспечение                        | 1232853
| 1 |   |   |Социальное обеспечение             |  959470
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |  463594
|   |   |002|Социальное обеспечение престарелых |
|   |   |   |и инвалидов общего типа            |  463594
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  475976
|   |   |015|Социальное обеспечение сирот,      |
|   |   |   |детей, оставшихся без попечения    |
|   |   |   |родителей                          |  475976
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   19900
|   |   |020|Развитие объектов социального      |
|   |   |   |обеспечения                        |   19900
| 2 |   |   |Социальная помощь                  |  194366
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |  194366
|   |   |003|Социальная поддержка инвалидов     |   95351
|   |   |006|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) для выплаты   |
|   |   |   |единовременной помощи участникам и |
|   |   |   |инвалидам Великой Отечественной    |
|   |   |   |войны                              |   88894
|   |   |009|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |компенсацию повышения тарифа       |
|   |   |   |абонентской платы за телефон       |
|   |   |   |социально-защищаемым гражданам,    |
|   |   |   |являющимся абонентами городских    |
|   |   |   |сетей телекоммуникаций             |     819
|   |   |010|Обеспечение проезда инвалидам      |
|   |   |   |и участникам Великой               |
|   |   |   |Отечественной войны                |    9302
| 9 |   |   |Прочие услуги в области социальной |
|   |   |   |помощи и социального обеспечения   |   79017
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |   79017
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ                           |   50537
|   |   |008|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |увеличение размеров                |
|   |   |   |коэффициентов для исчисления       |
|   |   |   |должностных окладов (ставок)       |
|   |   |   |рабочих первого и второго          |
|   |   |   |разрядов государственных           |
|   |   |   |учреждений и казенных предприятий  |   28343
|   |   |011|Оплата услуг по зачислению,        |
|   |   |   |выплате и доставке пособий         |
|   |   |   |и других социальных выплат         |     137

07   |   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық     | 1320410
| 1 |   |   |Тұрғын үй шаруашылығы                |  393750
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  393750
|   |   |006|Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй    |
|   |   |   |қорының тұрғын үйін салуға аудандар  |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне берілетін нысаналы даму |
|   |   |   |трансферттер                         |  393750
| 2 |   |   |Коммуналдық шаруашылық               |  926660
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  926660
|   |   |007|Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға     |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне берілетін      |
|   |   |   |нысаналы даму трансферттер           |  826660
|   |   |013|Приозерск қаласының инфрақұрылымын   |
|   |   |   |қолдауға аудан (облыстық маңызы бар  |
|   |   |   |қала) бюджетіне ресми ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |  100000
08   |   |   |Мәдениет, спорт, туризм және         |
|   |   |   |ақпараттық кеңістiк                  | 1337433
| 1 |   |   |Мәдениет саласындағы қызмет          |  614497
|   |262|   |Облыстың мәдениет департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  614497
|   |   |001|Мәдениет департаментінің             |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   17039
|   |   |003|Мәдени-демалыс жұмысын қолдау        |  108666
|   |   |005|Жергілікті маңызы бар тарихи-мәдени  |
|   |   |   |мұралардың сақталуын және оған қол   |
|   |   |   |жетімді болуын қамтамасыз ету        |  107257
|   |   |007|Жергілікті маңызы бар театр және     |
|   |   |   |музыка өнерін қолдау                 |  381535
| 2 |   |   |Спорт                                |  359522
|   |260|   |Облыстың дене шынықтыру және спорт   |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  303965
|   |   |001|Дене шынықтыру және спорт            |
|   |   |   |басқармасының (бөлімінің) қызметін   |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   21193
|   |   |003|Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын |
|   |   |   |өткізу                               |   16622
|   |   |004|Әртүрлі спорт түрлері бойынша        |
|   |   |   |облыстық құрама командаларының       |
|   |   |   |мүшелерін дайындау және олардың      |
|   |   |   |республикалық және халықаралық спорт |
|   |   |   |жарыстарына қатысуы                  |  266150
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   55557
|   |   |022|Дене шынықтыру және спорт            |
|   |   |   |объектілерін дамыту                  |   55557

07|   |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство     | 1320410
| 1 |   |   |Жилищное хозяйство                 |  393750
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства    |
|   |   |   |и строительства                    |  393750
|   |   |006|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов области (городов  |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |строительство жилья                |
|   |   |   |государственного коммунального     |
|   |   |   |жилищного фонда                    |  393750
| 2 |   |   |Коммунальное хозяйство             |  926660
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  926660
|   |   |007|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на развитие   |
|   |   |   |системы водоснабжения              |  826660
|   |   |013|Целевые текущие трансферты бюджету |
|   |   |   |района (города областного          |
|   |   |   |значения) на поддержание           |
|   |   |   |инфраструктуры города Приозерска   |  100000
08|   |   |   |Культура, спорт, туризм и          |
|   |   |   |информационное пространство        | 1337433
| 1 |   |   |Деятельность в области культуры    |  614497
|   |262|   |Департамент (Управление) культуры  |  614497
|   |   |   |области                            |
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления) культуры |   17039
|   |   |003|Поддержка культурно-досуговой      |
|   |   |   |работы                             |  108666
|   |   |005|Обеспечение сохранности            |
|   |   |   |историко-культурного наследия и    |
|   |   |   |доступа к ним                      |  107257
|   |   |007|Поддержка театрального и           |
|   |   |   |музыкального искусства             |  381535
| 2 |   |   |Спорт                              |  359522
|   |260|   |Управление (Отдел) физической      |
|   |   |   |культуры и спорта области          |  303965
|   |   |001|Обеспечение деятельности Управления|
|   |   |   |(Отдела) физической культуры и     |
|   |   |   |спорта                             |   21193
|   |   |003|Проведение спортивных соревнований |
|   |   |   |на областном уровне                |   16622
|   |   |004|Подготовка и участие членов        |
|   |   |   |областных сборных команд по        |
|   |   |   |различным видам спорта на          |
|   |   |   |республиканских и международных    |
|   |   |   |спортивных соревнованиях           |  266150
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   55557
|   |   |022|Развитие объектов физической       |
|   |   |   |культуры и спорта                  |   55557

| 3 |   |   |Ақпараттық кеңiстiк                  |  293890
|   |259|   |Облыстың мұрағат және құжаттама      |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  109066
|   |   |001|Мұрағат және құжаттама басқармасының |
|   |   |   |(бөлімінің) қызметін қамтамасыз ету  |   11105
|   |   |002|Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз |
|   |   |   |ету                                  |   97961
|   |262|   |Облыстың мәдениет департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   70403
|   |   |008|Облыстық кітапханалардың жұмыс       |
|   |   |   |істеуін қамтамасыз ету               |   70403
|   |263|   |Облыстың ішкі саясат департаменті    |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   97795
|   |   |002|Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы   |
|   |   |   |мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу |   97795
|   |264|   |Облыстың тілдерді дамыту жөніндегі   |
|   |   |   |басқармасы                           |   16626
|   |   |001|Тілдерді дамыту басқарманың          |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   12126
|   |   |002|Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан     |
|   |   |   |халықтарының басқа да тiлдерiн       |
|   |   |   |дамыту                               |    4500
| 4 |   |   |Туризм                               |    4599
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    4599
|   |   |005|Туристік қызметті реттеу             |    4599
| 9 |   |   |Мәдениет, спорт, туризм және         |
|   |   |   |ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру    |
|   |   |   |жөнiндегi өзге де қызметтер          |   64925
|   |263|   |Облыстың ішкі саясат департаменті    |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   64925
|   |   |001|Ішкі саясат департаментінің          |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   47925
|   |   |003|Жастар саясаты саласында өңірлік     |
|   |   |   |бағдарламаларды іске асыру           |   17000
10   |   |   |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,  |
|   |   |   |ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,   |
|   |   |   |қоршаған ортаны және жануарлар       |
|   |   |   |дүниесін қорғау, жер қатынастары     |  406512
| 1 |   |   |Ауыл шаруашылығы                     |   25710
|   |255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   25710
|   |   |001|Ауыл шаруашылығы департаментінің     |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   25630
|   |   |005|Республикалық меншікке жатпайтын     |
|   |   |   |ауыл шаруашылығы ұйымдарының         |
|   |   |   |банкроттық рәсімдерін жүргізу        |      80

| 3 |   |   |Информационное пространство        |  293890
|   |259|   |Управление (Отдел) архивов и       |
|   |   |   |документации области               |  109066
|   |   |001|Обеспечение деятельности Управления|
|   |   |   |(Отдела) архивов и документации    |   11105
|   |   |002|Обеспечение сохранности архивного  |
|   |   |   |фонда                              |   97961
|   |262|   |Департамент (Управление) культуры  |
|   |   |   |области                            |   70403
|   |   |008|Обеспечение функционирования       |
|   |   |   |областных библиотек                |   70403
|   |263|   |Департамент (Управление) внутренней|
|   |   |   |политики области                   |   97795
|   |   |002|Проведение государственной         |
|   |   |   |информационной политики через      |
|   |   |   |средства массовой информации       |   97795
|   |264|   |Управление по развитию языков      |
|   |   |   |области                            |   16626
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления по развитию языков      |   12126
|   |   |002|Развитие государственного языка и  |
|   |   |   |других языков народов Казахстана   |    4500
| 4 |   |   |Туризм                             |    4599
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |    4599
|   |   |005|Регулирование туристской           |
|   |   |   |деятельности                       |    4599
| 9 |   |   |Прочие услуги по организации       |
|   |   |   |культуры, спорта, туризма и        |
|   |   |   |информационного пространства       |   64925
|   |263|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |внутренней политики области        |   64925
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |внутренней политики                |   47925
|   |   |003|Реализация региональных программ в |
|   |   |   |сфере молодежной политики          |   17000
10|   |   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное   |
|   |   |   |хозяйство, особоохраняемые         |
|   |   |   |природные территории, охрана       |
|   |   |   |окружающей среды и животного мира, |
|   |   |   |земельные отношения                |  406512
| 1 |   |   |Сельское хозяйство                 |   25710
|   |255|   |Департамент (Управление) сельского |
|   |   |   |хозяйства области                  |   25710
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |сельского хозяйства                |   25630
|   |   |005|Проведение процедур банкротства    |
|   |   |   |сельскохозяйственных организаций,  |
|   |   |   |не находящихся в республиканской   |
|   |   |   |собственности                      |      80

| 3 |   |   |Орман шаруашылығы                    |   84874
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   84874
|   |   |005|Ормандарды сақтау, қорғау, молайту   |
|   |   |   |және орман өсiру                     |   84874
| 5 |   |   |Қоршаған ортаны қорғау               |  281386
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  126302
|   |   |001|Табиғи ресурстар және табиғатты      |
|   |   |   |пайдалануды реттеу департаментінің   |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   24621
|   |   |008|Қоршаған ортаны қорғау жөнінде       |
|   |   |   |іс-шаралар өткізу                    |   93300
|   |   |010|Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды  |
|   |   |   |күтіп-ұстау және қорғау              |    8381
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  155084
|   |   |026|Қоршаған ортаны қорғау объектілерін  |
|   |   |   |дамыту                               |  155084
| 6 |   |   |Жер қатынастары                      |   14542
|   |251|   |Облыстың жер қатынастары басқармасы  |   14542
|   |   |001|Жер қатынастарын басқармасының       |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   14542
11   |   |   |Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы     |
|   |   |   |және құрылыс қызметі                 |   49622
| 2 |   |   |Сәулет, қала құрылысы және құрылыс   |
|   |   |   |қызметі                              |   49622
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   36872
|   |   |001|Сәулет, қала құрылысы және құрылыс   |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   36872
|   |267|   |Облыстың мемлекеттік                 |
|   |   |   |сәулет-құрылыс бақылау               |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   12750
|   |   |001|Мемлекеттік сәулет-құрылыс           |
|   |   |   |бақылау департаментінің              |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   12750

| 3 |   |   |Лесное хозяйство                   |   84874
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |   84874
|   |   |005|Охрана, защита, воспроизводство    |
|   |   |   |лесов и лесоразведение             |   84874
| 5 |   |   |Охрана окружающей среды            |  281386
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |  126302
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |природных ресурсов и регулирования |
|   |   |   |природопользования                 |   24621
|   |   |008|Проведение мероприятий по охране   |
|   |   |   |окружающей среды                   |   93300
|   |   |010|Содержание и защита особо          |
|   |   |   |охраняемых природных территорий    |    8381
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  155084
|   |   |026|Развитие объектов охраны           |
|   |   |   |окружающей среды                   |  155084
| 6 |   |   |Земельные отношения                |   14542
|   |251|   |Управление земельных отношений     |
|   |   |   |области                            |   14542
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |управления земельных отношений     |   14542
11|   |   |   |Промышленность, архитектурная,     |
|   |   |   |градостроительная и строительная   |
|   |   |   |деятельность                       |   49622
| 2 |   |   |Архитектурная, градостроительная и |
|   |   |   |строительная деятельность          |   49622
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   36872
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управление)          |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      |   36872
|   |267|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |архитектурно-строительного         |
|   |   |   |контроля области                   |   12750
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |архитектурно-строительного         |
|   |   |   |контроля                           |   12750

12   |   |   |Көлiк және коммуникациялар           | 1778150
| 1 |   |   |Автомобиль көлiгi                    |  475711
|   |268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және      |
|   |   |   |автомобиль жолдары департаменті      |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  475711
|   |   |003|Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін  |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |  475711
| 9 |   |   |Көлiк және коммуникациялар           |
|   |   |   |саласындағы өзге де қызметтер        | 1302439
|   |268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және      |
|   |   |   |автомобиль жолдары департаменті      |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1302439
|   |   |001|Жолаушылар көлігі және автомобиль    |
|   |   |   |жолдары департаментінің              |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін             |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   32280
|   |   |002|Көлік инфрақұрылымын дамыту          |  325649
|   |   |005|Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық    |
|   |   |   |(қалааралық) қатынастар бойынша      |
|   |   |   |жолаушылар тасымалын ұйымдастыру     |  944510
13   |   |   |Басқалар                             | 1687168
| 1 |   |   |Экономикалық қызметтерді реттеу      |   44971
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   44971
|   |   |001|Кәсіпкерлік және өнеркәсіп           |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   44971
| 3 |   |   |Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және     |
|   |   |   |бәсекелестікті қорғау                |    5000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    5000
|   |   |003|Кәсіпкерлік қызметті қолдау          |    5000
| 4 |   |   |Табиғи монополияларды реттеу         |   26953
|   |270|   |Облыстың табиғи монополиялар         |
|   |   |   |қызметін реттеу және бәсекелестікті  |
|   |   |   |қорғау департаменті (басқармасы)     |   26953
|   |   |001|Табиғи монополиялар қызметін         |
|   |   |   |реттеу және бәсекелестікті қорғау    |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   26953

12|   |   |   |Транспорт и коммуникации           | 1778150
| 1 |   |   |Автомобильный транспорт            |  475711
|   |268|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог области        |  475711
|   |   |003|Обеспечение функционирования       |
|   |   |   |автомобильных дорог                |  475711
| 9 |   |   |Прочие услуги в сфере транспорта и |
|   |   |   |коммуникаций                       | 1302439
|   |268|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог области        | 1302439
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог                |   32280
|   |   |002|Развитие транспортной              |
|   |   |   |инфраструктуры                     |  325649
|   |   |005|Организация пассажирских перевозок |
|   |   |   |по социально значимым межрайонным  |
|   |   |   |(междугородним) сообщениям         |  944510
13|   |   |   |Прочие                             | 1687168
| 1 |   |   |Регулирование экономической        |
|   |   |   |деятельности                       |   44971
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |   44971
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности                     |   44971
| 3 |   |   |Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности и защита конкуренции  |    5000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |    5000
|   |   |003|Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности                       |    5000
| 4 |   |   |Регулирование естественных         |
|   |   |   |монополий                          |   26953
|   |270|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |регулирования деятельности         |
|   |   |   |естественных монополий и защиты    |
|   |   |   |конкуренции области                |   26953
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |регулирования деятельности         |
|   |   |   |естественных монополий и защиты    |
|   |   |   |конкуренции                        |   26953

| 9 |   |   |Басқалар                             | 1610244
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1503365
|   |   |013|Шұғыл шығындарға арналған облыстық   |
|   |   |   |жергілікті атқарушы органының        |
|   |   |   |резерві                              |   20000
|   |   |014|Табиғи және техногендік сипаттағы    |
|   |   |   |төтенше жағдайларды жою үшін         |
|   |   |   |облыстың жергілікті атқарушы         |
|   |   |   |органының төтенше резерві            |   49519
|   |   |015|Мемлекеттік қызметшілерге,           |
|   |   |   |мемлекеттік қызметшілер болып        |
|   |   |   |табылмайтын мемлекеттік мекемелердің |
|   |   |   |қызметкерлеріне және қазыналық       |
|   |   |   |кәсіпорындардың қызметкерлеріне      |
|   |   |   |жалақыны ұлғайтуға аудандар          |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттерінің ағымдағы нысаналы      |
|   |   |   |трансферттері                        | 1433846
|   |258|   |Облыстың экономика және бюджеттік    |
|   |   |   |жоспарлау департаменті               |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   46879
|   |   |003|Жергілікті бюджеттік инвестициялық   |
|   |   |   |жобалардың (бағдарламалардың)        |
|   |   |   |техникалық-экономикалық              |
|   |   |   |негіздемелерін әзірлеу және оған     |
|   |   |   |сараптама жүргізу                    |   46879
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   60000
|   |   |012|Экономикасы күйзеліске ұшыраған      |
|   |   |   |шағын қалаларды дамытуға аудандық    |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне берілетін нысаналы даму |
|   |   |   |трансферттері                        |   60000
15   |   |   |Ресми трансферттер                   | 5714788
| 1 |   |   |Ресми трансферттер                   | 5714788
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 5714788
|   |   |005|Жергілікті бюджеттерден алынатын     |
|   |   |   |трансферттер                         | 1604005
|   |   |007|Субвенциялар                         | 4104302
|   |   |011|Нысаналы трансферттерді қайтару      |    6481
|   |   |   |III. Операциялық сальдо              | -759454
|   |   |   |IV. Таза бюджеттік несиелеу          | 1320306
|   |   |   |Бюджеттік несиелеу                   | 1669620
07   |   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық     | 1263300

| 9 |   |   |Прочие                             | 1610244
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            | 1503365
|   |   |013|Резерв местного исполнительного    |
|   |   |   |органа области на неотложные       |
|   |   |   |затраты                            |   20000
|   |   |014|Чрезвычайный резерв местного       |
|   |   |   |исполнительного органа области для |
|   |   |   |ликвидации чрезвычайных ситуаций   |
|   |   |   |природного и техногенного          |
|   |   |   |характера                          |   49519
|   |   |015|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на увеличение |
|   |   |   |заработной платы государственным   |
|   |   |   |служащим, работникам               |
|   |   |   |государственных учреждений, не     |
|   |   |   |являющимся государственными        |
|   |   |   |служащими, и работниками казенных  |
|   |   |   |предприятий                        | 1433846
|   |258|   |Департамент (Управление) экономики |
|   |   |   |и бюджетного планирования области  |   46879
|   |   |003|Разработка технико-экономического  |
|   |   |   |обоснования местных бюджетных      |
|   |   |   |инвестиционных проектов (программ) |
|   |   |   |и проведение его экспертизы        |   46879
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   60000
|   |   |012|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на развитие   |
|   |   |   |малых городов с депрессивной       |
|   |   |   |экономикой                         |   60000
15|   |   |   |Официальные трансферты             | 5714788
| 1 |   |   |Официальные трансферты             | 5714788
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            | 5714788
|   |   |005|Трансферты из местных бюджетов     | 1604005
|   |   |007|Субвенции                          | 4104302
|   |   |011|Возврат целевых трансфертов        |    6481
|   |   |   |III. Операционное сальдо           | -759454
|   |   |   |IV. Чистое бюджетное кредитование  | 1320306
|   |   |   |Бюджетные кредиты                  | 1669620
07|   |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство     | 1263300

| 1 |   |   |Тұрғын үй шаруашылығы                | 1263300
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1263300
|   |   |005|Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық  |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |кредит беру                          | 1263300
10   |   |   |Ауыл, су, орман, балық               |
|   |   |   |шаруашылығы, ерекше қорғалатын       |
|   |   |   |табиғи аумақтар, қоршаған ортаны     |
|   |   |   |және жануарлар дүниесін қорғау,      |
|   |   |   |жер қатынастары                      |  286320
| 1 |   |   |Ауыл шаруашылығы                     |  286320
|   |255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  286320
|   |   |003|Ауыл шаруашылығының тауар            |
|   |   |   |өндірушілеріне кредит беру           |  286320
13   |   |   |Басқалар                             |  120000
| 1 |   |   |Экономикалық қызметтерді реттеу      |   20000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   20000
|   |   |002|Экономика салаларын қолдау мен дамыту|
|   |   |   |үшін кредит беру                     |   20000
| 9 |   |   |Басқалар                             |  100000
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  100000
|   |   |012|Аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттерінің кассалық      |
|   |   |   |алшақтықты жабуға арналған           |
|   |   |   |облыстың жергілікті атқарушы         |
|   |   |   |органының резерві                    |  100000
|   |   |   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
| 5 |   |   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   | 01|   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   |   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен берілген       |
|   |   |   |бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   |   |   |V. Қаржы активтерімен операциялар    |
|   |   |   |бойынша сальдо                       | -714000
|   |   |   |Қаржы активтерін сатып алу           |       0
| 6 |   |   |Мемлекеттің қаржы активтерін         |
|   |   |   |сатудан түсетін түсімдер             |  714000
|   | 01|   |Мемлекеттің қаржы активтерін         |
|   |   |   |сатудан түсетін түсімдер             |  714000
|   |   | 1 |Қаржы активтерін ел ішінде сатудан   |
|   |   |   |түсетін түсімдер                     |  714000
|   |   |   |VI. Бюджеттің дефициті (профициті)   |-1365760
|   |   |   |VII. Бюджеттің дефицитін             |
|   |   |   |(профицитін пайдалану) қаржыландыру  | 1365760

| 1 |   |   |Жилищное хозяйство                 | 1263300
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              | 1263300
|   |   |005|Кредитование бюджетов районов      |
|   |   |   |(городов областного значения) на   |
|   |   |   |строительство жилья                | 1263300
10|   |   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное   |
|   |   |   |хозяйство, особоохраняемые         |
|   |   |   |природные территории, охрана       |
|   |   |   |окружающей среды и животного мира, |
|   |   |   |земельные отношения                |  286320
| 1 |   |   |Сельское хозяйство                 |  286320
|   |255|   |Департамент (Управление) сельского |
|   |   |   |хозяйства области                  |  286320
|   |   |003|Кредитование                       |
|   |   |   |сельхозтоваропроизводителей        |  286320
13|   |   |   |Прочие                             |  120000
| 1 |   |   |Регулирование экономической        |
|   |   |   |деятельности                       |   20000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |   20000
|   |   |002|Кредитование для поддержки и       |
|   |   |   |развития отраслей экономики        |   20000
|9  |   |   |Прочие                             |  100000
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            |  100000
|   |   |012|Резерв местного исполнительного    |
|   |   |   |органа области на покрытие         |
|   |   |   |кассового разрыва бюджетов районов |
|   |   |   |(городов областного значения)      |  100000
|   |   |   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
| 5 |   |   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
|   | 01|   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
|   |   | 1 |Погашение бюджетных кредитов,      |
|   |   |   |выданных из государственного       |
|   |   |   |бюджета                            |  349314
|   |   |   |V. Сальдо по операциям с           |
|   |   |   |финансовыми активами               | -714000
|   |   |   |Приобретение финансовых активов    |       0
| 6 |   |   |Поступление от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов государства                |  714000
|   | 01|   |Поступления от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов государства                |  714000
|   |   | 1 |Поступления от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов внутри страны              |  714000
|   |   |   |VI. Дефицит (профицит) бюджета     |-1365760
|   |   |   |VII. Финансирование дефицита       |
|   |   |   |(использование профицита) бюджета  | 1365760

| 7 |   |   |Қарыздар түсімі                      | 1263300
|   | 01|   |Мемлекеттік ішкі қарыздар            | 1263300
|   |   | 2 |Қарыз алу келісім-шарттары           | 1263300
|   |   |   |Бюджеттік қаражаттар қалдығының      |
|   |   |   |қозғалысы                            | -102460
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
2 қосымша
Мемлекеттік жалпы білім беріп оқыту мектептерінің типтік штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |     Сома
|                                 |  (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |      3
-----|---------------------------------|----------------------
|Барлығы                          | 160369
1    |Абай                             |  10932
2    |Ақтоғай                          |   2072
3    |Балқаш                           |   6112
4    |Бұқар жырау                      |  10318
5    |Жаңаарқа                         |   6345
6    |Жезқазған                        |  11932
7    |Қарағанды                        |  38580
8    |Қаражал                          |   4593
9    |Қарқаралы                        |   6763
10   |Нұра                             |   8016
11   |Осакаров                         |   9889
12   |Приозерск                        |    421
13   |Саран                            |   5442
14   |Сәтбаев                          |   7546
15   |Теміртау                         |  16075
16   |Ұлытау                           |   2307
17   |Шахтинск                         |   6335
18   |Шет                              |   6691
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
3 қосымша
Білім берудің жаңадан пайдалануға берілген объектілерін ұстауға арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |   Сома
|                                 | (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |   3
-----|---------------------------------|----------------------
|Барлығы                          | 61235
1    |Абай                             | 15087
2    |Ақтоғай                          |  3136
3    |Бұқар жырау                      | 13796

| 7 |   |   |Поступление займов                 | 1263300
|   | 01|   |Внутренние государственные займы   | 1263300
|   |   | 2 |Договоры займа                     | 1263300
|   |   |   |Движение остатков бюджетных        |
|   |   |   |средств                            | -102460
-------------------------------------------------------------
Приложение 2
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные затраты на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 160369
1    | Абайский                         |  10932
2    | Актогайский                      |   2072
3    | Балхаш                           |   6112
4    | Бухар-Жырауский                  |  10318
5    | Жанааркинский                    |   6345
6    | Жезказган                        |  11932
7    | Караганды                        |  38580
8    | Каражал                          |   4593
9    | Каркаралинский                   |   6763
10   | Нуринский                        |   8016
11   | Осакаровский                     |   9889
12   | Приозерск                        |    421
13   | Сарань                           |   5442
14   | Сатпаев                          |   7546
15   | Темиртау                         |  16075
16   | Улытауский                       |   2307
17   | Шахтинск                         |   6335
18   | Шетский                          |   6691
-------------------------------------------------------------
Приложение 3
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные затраты на содержание вновь вводимых объектов образования
-------------------------------------------------------------
N|          Наименование            |  Сумма
п/п|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1  |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |  61235
1  | Абайский                         |  15087
2  | Актогайский                      |   3136
3  | Бухар-Жырауский                  |  13796

4    |Қарағанды                        | 17825
5    |Қарқаралы                        |  4020
6    |Осакаров                         |  7371
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
4 қосымша
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының теңгерімінен берілген жалпы білім беретін оқу орындарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |   Сома
|                                 |(мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
|Барлығы                          | 119707
1    |Ақтоғай                          |  31424
2    |Балқаш                           |  20465
3    |Қарағанды                        |  48082
4    |Шет                              |  19736
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
5 қосымша
Елді мекендердегі жол қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалануға арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |            Атауы                |   Сома
|                                 |(мың теңге)
---|---------------------------------|------------------------
1  |              2                  |     3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 114150
1  | Абай                            |    828
2  | Ақтоғай                         |    266
3  | Балқаш                          |   4394
4  | Бұқар жырау                     |    267
5  | Жаңаарқа                        |    267
6  | Жезқазған                       |   6481
7  | Қарағанды                       |  83159
8  | Қарқаралы                       |    266
9  | Нұра                            |    266
10 | Осакаров                        |    310
11 | Саран                           |    828
12 | Сәтбаев                         |   3000
13 | Теміртау                        |  12458
14 | Ұлытау                          |    265
15 | Шахтинск                        |    829
16 | Шет                             |    266
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың

4  | Караганды                        |  17825
5  | Каркаралинский                   |   4020
6  | Осакаровский                     |   7371
-------------------------------------------------------------
Приложение 4
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные затраты на обеспечение функционирования
общеобразовательных учреждений, переданных с баланса акционерного общества
"Национальная компания "Казахстан темир жолы"
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |  119707
1    | Актогайский                      |  31424
2    | Балхаш                           |  20465
3    | Караганды                        |  48082
4    | Шетский                          |  19736
-------------------------------------------------------------
Приложение 5
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные затраты на эксплуатацию оборудования и средств по
регулированию дорожного движения в населенных пунктах
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 114150
1    | Абайский                         |    828
2    | Актогайский                      |    266
3    | Балхаш                           |   4394
4    | Бухар-Жырауский                  |    267
5    | Жанааркинский                    |    267
6    | Жезказган                        |   6481
7    | Караганды                        |  83159
8    | Каркаралинский                   |    266
9    | Нуринский                        |    266
10   | Осакаровский                     |    310
11   | Сарань                           |    828
12   | Сатпаев                          |   3000
13   | Темиртау                         |  12458
14   | Улытауский                       |    265
15   | Шахтинск                         |    829
16   | Шетский                          |    266
-------------------------------------------------------------
Приложение 6
к решению X сессии
областного Маслихата

2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
6 қосымша
Қосымша білім беруге арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |             Атауы               |   Сома
|                                 |(мың теңге)
---|---------------------------------|------------------------
1  |              2                  |   3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 46735
1  | Қарағанды                       | 46735
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
7 қосымша  <*>
Ескерту. 7 қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен .
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізуге арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |             Атауы               |    Сома
|                                 | (мың теңге)
---|---------------------------------|------------------------
1  |              2                  |      3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 9449
1  | Балқаш                          |  688
2  | Бұқар жырау                     |  188
3  | Жаңаарқа                        |  198
4  | Жезқазған                       |  858
5  | Қарағанды                       | 3639
6  | Қаражал                         |  189
7  | Қарқаралы                       |  272
8  | Нұра                            |  118
9  | Осакаров                        |  135
10 | Саран                           |  434
11 | Сәтбаев                         |  476
12 | Теміртау                        | 1297
13 | Ұлытау                          |  126
14 | Шахтинск                        |  535
15 | Шет                             |  296
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
8 қосымша <*>
Ескерту. 8 қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224  шешімімен .
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмекке арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |             Атауы               |    Сома
|                                 | (мың теңге)
---|---------------------------------|------------------------

от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные затраты на дополнительное образование
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 46735
1    | Караганды                        | 46735
-------------------------------------------------------------
Приложение 7
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149  <*>
Сноска. В приложение 7 внесены изменения -  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Дополнительные затраты на проведение оценки имущества
в целях налогообложения
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |  9449
1    | Балхаш                           |  688
2    | Бухар-Жырауский                  |  188
3    | Жанааркинский                    |  198
4    | Жезказган                        |  858
5    | Караганды                        | 3639
6    | Каражал                          |  189
7    | Каркаралинский                   |  272
8    | Нуринский                        |  118
9    | Осакаровский                     |  135
10   | Сарань                           |  434
11   | Сатпаев                          |  476
12   | Темиртау                         | 1297
13   | Улытауский                       |  126
14   | Шахтинск                         |  535
15   | Шетский                          |  296
-------------------------------------------------------------
Приложение 8
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149  <*>
Сноска. В приложение 8 внесены изменения -  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Дополнительные затраты на социальную помощь отдельным категориям
граждан по решению местных представительных органов
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------

1  |              2                  |      3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 285618
1  | Абай                            |   1366
2  | Ақтоғай                         |    753
3  | Балқаш                          |  15374
4  | Бұқар жырау                     |   1433
5  | Жаңаарқа                        |    497
6  | Жезқазған                       |  15044
7  | Қарағанды                       | 182490
8  | Қаражал                         |    221
9  | Қарқаралы                       |    937
10 | Нұра                            |    529
11 | Осакаров                        |   1146
12 | Приозерск                       |    250
13 | Саран                           |  10584
14 | Сәтбаев                         |  11676
15 | Теміртау                        |  26604
16 | Ұлытау                          |    372
17 | Шахтинск                        |  15567
18 | Шет                             |    775
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
9 қосымша  <*>
Ескерту. 9 қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
Күндізгі оқу нысанындағы білім беру ұйымдарында оқитындарды және тәрбиеленушілерді әлеуметтік қолдауға арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |             Атауы               |    Сома
|                                 | (мың теңге)
---|---------------------------------|------------------------
1  |              2                  |      3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 648258
1  | Абай                            |   3500
2  | Балқаш                          |  11158
3  | Жезқазған                       |  33883
4  | Қарағанды                       | 493350
5  | Саран                           |  10733
6  | Сәтбаев                         |  11200
7  | Теміртау                        |  70838
8  | Шахтинск                        |  10134
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
10 қосымша
"Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі  Заңын іске асыруға арналған қосымша қаражаттар
--------------------------------------------------------------
N  |               Атауы                |   Сома
|                                    | (мың теңге)
---|------------------------------------|---------------------

1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 285618
1    | Абайский                         |   1366
2    | Актогайский                      |    753
3    | Балхаш                           |  15374
4    | Бухар-Жырауский                  |   1433
5    | Жанаарка                         |    497
6    | Жезказган                        |  15044
7    | Караганды                        | 182490
8    | Каражал                          |    221
9    | Каркаралинский                   |    937
10   | Нуринский                        |    529
11   | Осакаровский                     |   1146
12   | Приозерск                        |    250
13   | Сарань                           |  10584
14   | Сатпаев                          |  11676
15   | Темиртау                         |  26604
16   | Улытауский                       |    372
17   | Шахтинск                         |  15567
18   | Шетский                          |    775
-------------------------------------------------------------
Приложение 9
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149  <*>
Сноска. В приложение 9 внесены изменения -  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Дополнительные затраты на социальную поддержку обучающихся и воспитанников
организаций образования очной формы обучения
-------------------------------------------------------------
N   |          Наименование            |    Сумма
п/п |                                  | (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1   |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 648258
1   | Абайский                         |   3500
2   | Балхаш                           |  11158
3   | Жезказган                        |  33883
4   | Караганды                        | 493350
5   | Сарань                           |  10733
6   | Сатпаев                          |  11200
7   | Темиртау                         |  70838
8   | Шахтинск                         |  10134
-------------------------------------------------------------
Приложение 10
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан
от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической
коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями"
-------------------------------------------------------------
N   |          Наименование            |    Сумма
п/п |                                  | (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------

1  |                  2                 |    3
---|------------------------------------|---------------------
| Барлығы                            | 24555
1  | Ақтоғай                            |   990
2  | Жаңаарқа                           |  2523
3  | Жезқазған                          |  4725
4  | Қарағанды                          |  4858
5  | Нұра                               |  1871
6  | Осакаров                           |  2343
7  | Сәтбаев                            |  3339
8  | Ұлытау                             |  2508
9  | Шет                                |  1398
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
11 қосымша
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыруға арналған қосымша шығындар
мың теңге
--------------------------------------------------------------
N   |      Атауы    |   Мәслихат    |Селолық (ауылдық)
|               |аппараттарының |округтерінің әкімдері
|               |санының өсуіне |аппараттарын ұстауға
|               |   арналған    |арналған
----|---------------|---------------|-------------------------
1   |          2    |     3         |    4
--------------------------------------------------------------
| Барлығы       | 50334         | 219973
1   | Абай          |  2797         |  12297
2   | Ақтоғай       |  2797         |  17080
3   | Балқаш        |  2796         |   2732
4   | Бұқар жырау   |  2797         |  36886
5   | Жаңаарқа      |  2797         |  21175
6   | Жезқазған     |  2796         |   3415
7   | Қарағанды     |  2796         |
8   | Қаражал       |  2796         |   4099
9   | Қарқаралы     |  2797         |  30060
10  | Нұра          |  2796         |  19812
11  | Осакаров      |  2796         |  19128
12  | Приозерск     |  2796         |
13  | Саран         |  2796         |   2050
14  | Сәтбаев       |  2796         |   2050
15  | Теміртау      |  2797         |   2050
16  | Ұлытау        |  2796         |  11616
17  | Шахтинск      |  2796         |   7514
18  | Шет           |  2796         |  28009
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
12 қосымша
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыруға арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |              Атауы        |    Сома
|                           | (мың теңге)
--------------------------------------------------------------

1   |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 24555
1   | Актогайский                      |   990
2   | Жанааркинский                    |  2523
3   | Жезказган                        |  4725
4   | Караганды                        |  4858
5   | Нуринский                        |  1871
6   | Осакаровский                     |  2343
7   | Сатпаев                          |  3339
8   | Улытауский                       |  2508
9   | Шетский                          |  1398
-------------------------------------------------------------
Приложение 11
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан
от 23 января 2001 года "О местном государственном
управлении в Республике Казахстан"
тысяч тенге
-------------------------------------------------------------
N   | Наименование    |На увеличение |На содержание
п/п |                 |численности   |аппаратов акимов
|                 |аппаратов     |(аульных) сельских
|                 |маслихата     |округов
-------------------------------------------------------------
1 |         2       |    3         |      4
-------------------------------------------------------------
| Всего           | 50334        | 219973
1 | Абайский        |  2797        |  12297
2 | Актогайский     |  2797        |  17080
3 | Балхаш          |  2796        |   2732
4 | Бухар-Жырауский |  2797        |  36886
5 | Жанааркинский   |  2797        |  21175
6 | Жезказган       |  2796        |   3415
7 | Караганды       |  2796        |
8 | Каражал         |  2796        |   4099
9 | Каркаралинский  |  2797        |  30060
10| Нуринский       |  2796        |  19812
11| Осакаровский    |  2796        |  19128
12| Приозерск       |  2796        |
13| Сарань          |  2796        |   2050
14| Сатпаев         |  2796        |   2050
15| Темиртау        |  2797        |   2050
16| Улытауский      |  2796        |  11616
17| Шахтинск        |  2796        |   7514
18| Шетский         |  2796        |  28009
-------------------------------------------------------------
Приложение 12
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Дополнительные средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан
от 23 января 2001 года "О занятости населения" (обеспечение статуса
государственных служащих для работников органов занятости)
-------------------------------------------------------------
N   |          Наименование            |  Сумма
п/п |                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------

1  |                2          |    3
--------------------------------------------------------------
| Барлығы                   | 45429
1  | Балқаш                    |  3924
2  | Жезқазған                 |  6845
3  | Қарағанды                 | 15781
4  | Қаражал                   |  2745
5  | Приозерск                 |  2273
6  | Саран                     |  3345
7  | Сәтбаев                   |  2910
8  | Теміртау                  |  4543
9  | Шахтинск                  |  3063
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
13 қосымша  <*>
Ескерту. 13 қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
Төтенше жағдайларды алдын алу және жою бойынша шараларға
арналған қосымша шығындар
--------------------------------------------------------------
N  |          Атауы            |   Сома
|                           |(мың теңге)
---|---------------------------|------------------------------
1  |                2          |    3
---|---------------------------|------------------------------
| Барлығы                   |  26000
1  | Абай                      |   2000
2  | Ақтоғай                   |   2000
3  | Балқаш                    |   3000
4  | Бұқар жырау               |   1500
5  | Жезқазған                 |   4000
6  | Қарағанды                 |   5000
7  | Осакаров                  |   1000
8  | Саран                     |    500
9  | Сәтбаев                   |   2000
10 | Теміртау                  |   5800
11 | Шахтинск                  |   2000
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
14 қосымша
Жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемін анықтау кезінде ескерілген елді мекендерде іске асатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар
--------------------------------------------------------------
N | Аудандарда (қалаларда) кенттердің  |    Сома
|               атауы                | (мың теңге)
--|------------------------------------|---------------------
1 |                    2               |      3
--------------------------------------------------------------
| Барлығы                            | 2507805
1 | Абай ауданы                        |  305467
| Абай қаласы                        |  190244
| Топар кенті                        |   64802
| Изумрудный кенті                   |    4393
| Южный кенті                        |   22044
| Қарабас кенті                      |   23984

1   |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 45429
1   | Балхаш                           |  3924
2   | Жезказган                        |  6845
3   | Караганды                        | 15781
4   | Каражал                          |  2745
5   | Приозерск                        |  2273
6   | Сарань                           |  3345
7   | Сатпаев                          |  2910
8   | Темиртау                         |  4543
9   | Шахтинск                         |  3063
-------------------------------------------------------------
Приложение 13
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149  <*>
Сноска. В приложение 13 внесены изменения -  решением  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Дополнительные средства на мероприятия по предупреждению и
ликвидации чрезвычайных ситуаций
-------------------------------------------------------------
N   |          Наименование            |    Сумма
п/п |                                  | (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1   |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 26000
1   | Абайский                         |  2000
2   | Актогайский                      |  2000
3   | Балхаш                           |  3000
4   | Бухар-Жырауский                  |  1500
5   | Жезказган                        |  4000
6   | Караганды                        |  5000
7   | Осакаровский                     |  1000
8   | Сарань                           |   500
9   | Сатпаев                          |  2000
10  | Темиртау                         |  5800
11  | Шахтинск                         |  2000
-------------------------------------------------------------
Приложение 14
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Расходы по бюджетным программам реализуемые в населенных пунктах,
учтенные при определении объема официальных трансфертов общего характера
-------------------------------------------------------------
N   |    Наименование поселков            |  Сумма
п/п |    в районах (городах)              |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1   |                2                    |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                               | 2507805
1   | Абайский район                      |  305467
| город Абай                          |  190244
| поселок Топар                       |   64802
| поселок Изумрудный                  |    4393
| поселок Южный                       |   22044
| поселок Карабас                     |   23984

2 | Балқаш қаласы                      |   98046
| Қоңырат кенті                      |   42872
| Саяқ кенті                         |   41047
| Гүлшат кенті                       |   14127
3 | Қаражал қаласы                     |  132823
| Жәйрем кенті                       |  127746
| Шалғын кенті                       |    5077
4 | Саран қаласы                       |   70906
| Ақтас кенті                        |   70906
5 | Сәтбаев қаласы                     |   65781
| Жезқазған кенті                    |   65781
6 | Теміртау қаласы                    |   73039
| Ақтау кенті                        |   73039
7 | Шахтинск қаласы                    |  156165
| Шахан кенті                        |   78637
| Долинка кенті                      |   42516
| Новодолинка кенті                  |   35012
8 | Ақтоғай ауданы                     |  174606
| Ақтоғай селосы                     |   90512
| Сарышаған кенті                    |   41584
| Шашубай кенті                      |   42510
9 | Бұқар жырау ауданы                 |  129777
| Ботақара кенті                     |   75533
| Мұстафин кенті                     |   32370
| Қушоқы кенті                       |   21874
10| Жаңаарқа ауданы                    |  194327
| Атасу кенті                        |  177025
| Қызылжар кенті                     |   17302
11| Қарқаралы ауданы                   |  303270
| Қарқаралы қаласы                   |  148793
| Қарағайлы кенті                    |   65346
| Егіндібұлақ селосы                 |   89131
12| Осакаров ауданы                    |  142493
| Молодежный кенті                   |   49759
| Осакаров кенті                     |   92734
13| Нұра ауданы                        |  128314
| Киевка кенті                       |  117216
| Шұбаркөл кенті                     |   11098
14| Ұлытау ауданы                      |  166490
| Ұлытау селосы                      |   70840
| Жезді кенті                        |   67625
| Қарсақбай кенті                    |   19958
| Ақтас кенті                        |    8067
15| Шет ауданы                         |  366301
| Ақсу-Аюлы селосы                   |   92388
| Ағадыр кенті                       |  117088
| Ақшатау кенті                      |   23859
| Ақжал кенті                        |   28517
| Дария кенті                        |   17113
| Жарық кенті                        |   40953
| Мойынты кенті                      |   24386
| В.Қайрақты кенті                   |   11301
| Жамбыл кенті                       |   10696
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының

2   | город Балхаш                        |   98046
| поселок Конырат                     |   42872
| поселок Саяк                        |   41047
| поселок Гулшат                      |   14127
3   | город Каражал                       |  132823
| поселок Жайрем                      |  127746
| поселок Шалгинск                    |    5077
4   | город Сарань                        |   70906
| поселок Актас                       |   70906
5   | город Сатпаев                       |   65781
| поселок Жезказган                   |   65781
6   | город Темиртау                      |   73039
| поселок Актау                       |   73039
7   | город Шахтинск                      |  156165
| поселок Шахан                       |   78637
| поселок Долинка                     |   42516
| поселок Новодолинка                 |   35012
8   | Актогайский район                   |  174606
| село Актогай                        |   90512
| поселок Сарышаган                   |   41584
| поселок Шашубай                     |   42510
9   | Бухаржырауский район                |  129777
| поселок Ботакара                    |   75533
| поселок Мустафина                   |   32370
| поселок Кушокы                      |   21874
10  | Жанааркинский район                 |  194327
| поселок Атасу                       |  177025
| поселок Кызылжар                    |   17302
11  | Каркаралинский район                |  303270
| город Каркаралинск                  |  148793
| поселок Карагайлы                   |   65346
| село Егиндыбулак                    |   89131
12  | Осакаровский район                  |  142493
| поселок Молодежный                  |   49759
| поселок Осакаровка                  |   92734
13  | Нуринский район                     |  128314
| поселок Киевка                      |  117216
| поселок Шубаркуль                   |   11098
14  | Улытауский район                    |  166490
| село Улытау                         |   70840
| поселок Жезды                       |   67625
| поселок Карсакпай                   |   19958
| поселок Актас                       |    8067
15  | Шетский район                       |  366301
| село Аксу-Аюлы                      |   92388
| поселок Агадыр                      |  117088
| поселок Акшатау                     |   23859
| поселок Акжал                       |   28517
| поселок Дарья                       |   17113
| поселок Жарык                       |   40953
| поселок Мойынты                     |   24386
| поселок В.Кайракты                  |   11301
| поселок Жамбыл                      |   10696
-------------------------------------------------------------
Приложение 15
к решению X сессии
областного Маслихата

2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
15 қосымша
Жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемін анықтау кезінде облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерінің шығындарында ескерілген "Білім беру мекемелері мен объектілерін күрделі жөндеу және материалдық-техникалық жарақтандыру бойынша аймақтық бағдарламасын" іске асыруға жұмсаулар <*>
Ескерту. 15 қосымшаның басы жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
--------------------------------------------------------------
N   |         Атауы             |   Сома
|                           | (мың теңге)
----|---------------------------|-----------------------------
1   |          2                |    3
----|---------------------------|-----------------------------
| Барлығы                   | 975922
1   | Абай ауданы               |  52452
2   | Ақтоғай ауданы            |  34341
3   | Балқаш қаласы             |  52228
4   | Бұқар жырау ауданы        |  92162
5   | Жаңаарқа ауданы           |  32698
6   | Жезқазған қаласы          |  28712
7   | Қарағанды қаласы          | 134256
8   | Қаражал қаласы            |  24154
9   | Қарқаралы ауданы          |  73508
10  | Нұра ауданы               |  59960
11  | Осакаров ауданы           |  69425
12  | Приозерск қаласы          |  54698
13  | Саран қаласы              |  36184
14  | Сәтбаев қаласы            |  27988
15  | Теміртау қаласы           |  77688
16  | Ұлытау ауданы             |  22474
17  | Шахтинск қаласы           |  24558
18  | Шет ауданы                |  78436
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
16 қосымша <*>
Ескерту. 16 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 169 шешімімен .
2005 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізімдемелері
--------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                      Атауы
|Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
|   |Бағдарлама
--|---|---|---------------------------------------------------
1 | 3 | 4 |                        5
--|---|---|---------------------------------------------------
|   |   |Инвестициялық жоба
04|   |   |Бiлiм беру
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |016|Білім беру объектілерін дамыту
05|   |   |Денсаулық сақтау
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |019|Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
06|   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |020|Әлеуметтік қамсыздандыру ету объектілерін дамыту
08|   |   |Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |021|Мәдениет объектілерін дамыту
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |022|Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
10|   |   |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше
|   |   |қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және
|   |   |жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |026|Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12|   |   |Көлiк және коммуникациялар
|268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |002|Көлік инфрақұрылымын дамыту
|   |   |Инвестициялық бағдарлама
04|   |   |Бiлiм беру
|253|   |Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
|   |002|Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау
|261|   |Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
|   |009|Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау
07|   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
|266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс
|   |   |департаменті (басқармасы)
|   |005|Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы
|   |   |бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
|   |006|Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының
|   |   |тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық
|   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы
|   |   |даму трансферттер
|   |007|Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар
|   |   |(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне
|   |   |нысаналы даму трансферттер
10|   |   |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше
|   |   |қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және
|   |   |жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
|255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы департаменті (басқармасы)
|   |003|Ауыл шаруашылығының тауар өндірушілеріне кредит
|   |   |беру
13|   |   |Басқалар
|265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті
|   |   |(басқармасы)
|   |002|Экономика салаларын қолдау мен дамыту үшін кредит
|   |   |беру
|   |004|Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін кредит беру
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
17 қосымша
2005 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында
секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
--------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                 Атауы
|Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
|    |Бағдарлама
|    |    |
---|----|----|------------------------------------------------
1  |  3 |  4 |                     5
---|----|----|------------------------------------------------
04 |    |    |Бiлiм беру
| 261|    |Облыс білім беру департаменті (басқармасы)
|    | 003|Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім
|    |    |беру
|    | 006|Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды
|    |    |балаларға жалпы білім беру
05 |    |    |Денсаулық сақтау
| 253|    |Облыс денсаулық сақтау департаменті
|    |    |(басқармасы)
|    | 010|Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек
|    |    |көрсету
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
сессиясының N 149 шешіміне
18 қосымша
2005 жылға арналған облыстық маңызы бар аудандық және қалалық
бюджеттерді орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
--------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                Атауы
|Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
|    |Бағдарлама
|    |    |
---|----|----|------------------------------------------------
1  |  3 |  4 |                    5
---|----|----|------------------------------------------------
04 |    |    |Бiлiм беру
| 454|    |Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім
|    |    |беру және спорт бөлімі
|    | 008|Жалпы білім беру
--------------------------------------------------------------
Облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
X сессиясының N 149 шешіміне
19 қосымша <*>
Ескерту. 19 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 169 шешімімен , жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен.
Ипотекалық несие беру есебінен тұрғын үй құрылысын несиелеу
--------------------------------------------------------------
N |             Атауы                  |  Сома (мың теңге)
--------------------------------------------------------------

от 11 декабря 2004 года
N 149
Затраты на реализацию "Региональной программы по капитальному ремонту и материально - техническому оснащению учреждений и объектов образования" учтенные в расходах бюджетов районов и городов областного значения при определении размера официальных трансфертов общего характера  <*>
Сноска. Заголовок приложения 15 в редакции -  решения  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
-------------------------------------------------------------
N   |          Наименование            |    Сумма
п/п |                                  | (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1   |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 975922
1   | Абайский                         |  52452
2   | Актогайский                      |  34341
3   | Балхаш                           |  52228
4   | Бухар-Жырауский                  |  92162
5   | Жанааркинский                    |  32698
6   | Жезказган                        |  28712
7   | Караганды                        | 134256
8   | Каражал                          |  24154
9   | Каркаралинский                   |  73508
10  | Нуринский                        |  59960
11  | Осакаровский                     |  69425
12  | Приозерск                        |  54698
13  | Сарань                           |  36184
14  | Сатпаев                          |  27988
15  | Темиртау                         |  77688
16  | Улытауский                       |  22474
17  | Шахтинск                         |  24558
18  | Шетский                          |  78436
-------------------------------------------------------------
Приложение 16
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149  <*>
Сноска. Приложение 16 - в редакции  решения  XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17.03.2005 г. N 169.
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2005 год
-------------------------------------------------------------
Функциональная группа          Наименование
|Администратор бюджетных программ
|   |Программа
--|---|---|-------------------------------------------------
1 | 3 | 4 |                  5
--|---|---|-------------------------------------------------
|   |   |Инвестиционные проекты
04|   |   |Образование
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства области
|   |016|Развитие объектов образования
05|   |   |Здравоохранение
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства
|   |019|Развитие объектов здравоохранения
06|   |   |Социальная помощь и социальное обеспечение
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства области
|   |020|Развитие объектов социального обеспечения
08|   |   |Культура, спорт, туризм и информационное
|   |   |пространство
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства области
|   |021|Развитие объектов культуры
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства области
|   |022|Развитие объектов физической культуры и
|   |   |спорта
10|   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
|   |   |особоохраняемые природные территории, охрана
|   |   |окружающей среды и животного мира, земельные
|   |   |отношения
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства области
|   |026|Развитие объектов охраны окружающей среды
12|   |   |Транспорт и коммуникации
|268|   |Департамент (Управление) пассажирского транспорта
|   |   |и автомобильных дорог
|   |002|Развитие транспортной инфраструктуры
|   |   |Инвестиционные программы
4 |   |   |Образование
|253|   |Департамент (Управление) здравоохранения области
|   |002|Подготовка специалистов со средним
|   |   |профессиональным образованием
|261|   |Департамент (Управление) образования области
|   |009|Подготовка специалистов со средним
|   |   |профессиональным образованием
7 |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства
|   |005|Кредитование бюджетов районов (городов
|   |   |областного значения) на строительство жилья
|   |006|Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
|   |   |(городов областного значения) на строительство
|   |   |жилья государственного коммунального жилищного
|   |   |фонда
|266|   |Департамент (Управление) архитектуры,
|   |   |градостроительства и строительства
|   |007|Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
|   |   |(городов областного значения) на развитие системы
|   |   |водоснабжения
10|   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
|   |   |особоохраняемые природные территории, охрана
|   |   |окружающей среды и животного мира, земельные
|   |   |отношения
|255|   |Департамент (Управление) сельского хозяйства
|   |   |области
|   |003|Кредитование сельхозтоваропроизводителей
13|   |   |Прочие
|265|   |Департамент (Управление) предпринимательства
|   |   |и промышленности области
|   |002|Кредитование для поддержки и развития отраслей
|   |   |экономики
|265|   |Департамент (Управление) предпринимательства и
|   |   |промышленности области
|   |004|Кредитование для развития малого
|   |   |предпринимательства
-------------------------------------------------------------
Приложение 17
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих
секвестрированию в процессе исполнения областного бюджета на 2005 год
-------------------------------------------------------------
Функциональная группа          Наименование
|Администратор программы
|   |Программа
--|---|---|-------------------------------------------------
1 | 2 | 3 |                  4
--|---|---|-------------------------------------------------
04|   |   | Образование
|261|   | Департамент (Управление) образования области
|   |003| Общеобразовательное обучение по специальным
|   |   | образовательным программам
|   |006| Общеобразовательное обучение одаренных детей
|   |   | в специализированных организациях образования
05|   |   | Здравоохранение
|253|   | Департамент (Управление) здравоохранения области
|   |010| Оказание первичной медико-санитарной помощи
|   |   | населению
-------------------------------------------------------------
Приложение 18
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию
в процессе исполнения бюджетов районов и городов областного значения на 2005 год
-------------------------------------------------------------
Функциональная группа          Наименование
|Администратор программы
|   |Программа
--|---|---|-------------------------------------------------
1 | 2 | 3 |                  4
--|---|---|-------------------------------------------------
04|   |   | Образование
|454|   | Отдел образования и спорта района (города
|   |   | областного значения)
|   |008| Общеобразовательное обучение
-------------------------------------------------------------
Приложение 19
к решению X сессии
областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года
N 149  <*>
Сноска. Приложение 19 - дополнено  решением  XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17.03.2005 г. N 169, в редакции -  решения  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207.
Кредитование на строительство жилья за счет ипотечного кредитования
-------------------------------------------------------------
N п/п |           Наименование           |Сумма (тысяч тенге)
------|----------------------------------|-------------------

1 |               2                    |     3
--------------------------------------------------------------
| Барлығы                            | 1263300
1 | Балқаш                             |   48300
2 | Жезқазған                          |   63570
3 | Қарағанды                          | 1096110
4 | Сәтпаев                            |   15090
5 | Теміртау                           |   40230
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
20 қосымша <*>
Ескерту. 20 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен , қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224  шешімімен.
Мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметші болып табылмайтын ММ қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N  |            Атауы                |  Барлығы
---|---------------------------------|------------------------
1  |              2                  |     3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 1433846
1  | Абай ауданы                     |   85413
2  | Ақтоғай ауданы                  |   44679
3  | Балқаш қ.                       |   67212
4  | Бұқар-жырау ауданы              |  126293
5  | Жаңаарқа ауданы                 |   44070
6  | Жезқазған қ.                    |   83722
7  | Қарағанды қ.                    |  334639
8  | Қаражал қ.                      |   17450
9  | Қарқаралы ауданы                |   93738
10 | Нұра ауданы                     |   79724
11 | Осакаров ауданы                 |   81586
12 | Приозерск қ.                    |   10766
13 | Саран қ.                        |   38172
14 | Сәтпаев қ.                      |   64701
15 | Теміртау қ.                     |   95415
16 | Ұлытау ауданы                   |   42407
17 | Шахтинск қ.                     |   59284
18 | Шет ауданы                      |   64575
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
21 қосымша  <*>
Ескерту. 21 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
Мемлекеттік қызметшілерге мемлекеттік қызметшілер болып
табылмайтын ММ қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың
қызметкерлеріне әлеуметтік салықты ұлғайтуға нысаналы
ағымдағы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N  |               Атауы             |  Барлығы
---|---------------------------------|------------------------

1   |                2                 |        3
------|----------------------------------|-------------------
|Всего                             |   1263300
1   |Балхаш                            |     48300
2   |Жезказган                         |     63570
3   |Караганды                         |   1096110
4   |Сатпаев                           |     15090
5   |Темиртау                          |     40230
-------------------------------------------------------------
Приложение 20
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 20 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183, в редакции -  решения  ХIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19.08.2005 г. N 207,  решения  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Целевые текущие трансферты на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам ГУ, не являющимися государственными служащими, и работникам казенных предприятий
тысяч тенге
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Всего
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 1433846
1    | Абайский                         |  85413
2    | Актогайский                      |  44679
3    | Балхаш                           |  67212
4    | Бухар-Жырауский                  | 126293
5    | Жанааркинский                    |  44070
6    | Жезказган                        |  83722
7    | Караганды                        | 334639
8    | Каражал                          |  17450
9    | Каркаралинский                   |  93738
10   | Нуринский                        |  79724
11   | Осакаровский                     |  81586
12   | Приозерск                        |  10766
13   | Сарань                           |  38172
14   | Сатпаев                          |  64701
15   | Темиртау                         |  95415
16   | Улытауский                       |  42407
17   | Шахтинск                         |  59284
18   | Шетский                          |  64575
-------------------------------------------------------------
Приложение 21
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 21 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
Целевые текущие трансферты на увеличение социального налога государственным служащим, работникам ГУ, не являющимися государственными служащими, и работниками казенных предприятий
тысяч тенге
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            | Всего
-------------------------------------------------------------

1  |              2                  |     3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         |   66639
1  | Абай ауданы                     |    3438
2  | Ақтоғай ауданы                  |    3637
3  | Балқаш қ.                       |    4199
4  | Бұқар-жырау ауданы              |    9595
5  | Жаңаарқа ауданы                 |    2209
6  | Жезқазған қ.                    |    4732
7  | Қарағанды қ.                    |    1609
8  | Қаражал қ.                      |     718
9  | Қарқаралы ауданы                |    4534
10 | Нұра ауданы                     |    4743
11 | Осакаров ауданы                 |    3132
12 | Приозерск қ.                    |     974
13 | Саран қ.                        |    2585
14 | Сәтпаев қ.                      |    4315
15 | Теміртау қ.                     |    6974
16 | Ұлытау ауданы                   |    1562
17 | Шахтинск қ.                     |    4269
18 | Шет ауданы                      |    3414
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
22 қосымша <*>
Ескерту. 22 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
Ұлы Отан сoғысына қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
------------------------------------------------------------
N |    Атауы         |Соғысқа    |Сома  |Комиссиондық|Сома  |
|                  |қатысушылар|(мың  |сыйақы (мың |(мың  |
|                  |саны       |теңге)|теңге)      |теңге)|
--|------------------------------|------|------------|------|
1 |      2           |   3       |  4   |     5      |  6   |
--|------------------------------|------|------------|------|
|Барлығы           | 2937      |88110 |  784       |88894 |
1 |Абай ауданы       |  145      | 4350 |   39       | 4389 |
2 |Ақтоғай ауданы    |   30      |  900 |    8       |  908 |
3 |Балқаш қ.         |  156      | 4680 |   42       | 4722 |
4 |Бұқар-жырау ауданы|  110      | 3300 |   30       | 3330 |
5 |Жаңаарқа ауданы   |   30      |  900 |    8       |  908 |
6 |Жезқазған қ.      |  159      | 4770 |   42       | 4812 |
7 |Қарағанды қ.      | 1274      |38220 |  340       |38560 |
8 |Қаражал қ.        |   14      |  420 |    4       |  424 |
9 |Қарқаралы ауданы  |   55      | 1650 |   15       | 1665 |
10|Нұра ауданы       |   46      | 1380 |   12       | 1392 |
11|Осакаров ауданы   |   80      | 2400 |   21       | 2421 |

1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 66639
1    | Абайский                         |  3438
2    | Актогайский                      |  3637
3    | Балхаш                           |  4199
4    | Бухар-Жырауский                  |  9595
5    | Жанааркинский                    |  2209
6    | Жезказган                        |  4732
7    | Караганды                        |  1609
8    | Каражал                          |   718
9    | Каркаралинский                   |  4534
10   | Нуринский                        |  4743
11   | Осакаровский                     |  3132
12   | Приозерск                        |   974
13   | Сарань                           |  2585
14   | Сатпаев                          |  4315
15   | Темиртау                         |  6974
16   | Улытауский                       |  1562
17   | Шахтинск                         |  4269
18   | Шетский                          |  3414
-------------------------------------------------------------
Приложение 22
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 22 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
Целевые текущие трансферты на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
-------------------------------------------------------------
N  |Наименование     |Количество|Сумма |Комиссионное  |Сумма |
п/п|                 |участников|(тысяч|вознаграждение|(тысяч|
|                 | войны    |тенге)|(тысяч тенге) |тенге)|
-------------------------------------------------------------
1  |       2         |    3     |  4   |    5         |  6   |
-------------------------------------------------------------
1  | Абайский        |   145    | 4350 |    39        | 4389 |
2  | Актогайский     |    30    |  900 |     8        |  908 |
3  | Балхаш          |   156    | 4680 |    42        | 4722 |
4  | Бухар-Жырауский |   110    | 3300 |    30        | 3330 |
5  | Жанааркинский   |    30    |  900 |     8        |  908 |
6  | Жезказган       |   159    | 4770 |    42        | 4812 |
7  | Караганды       |  1274    |38220 |   340        |38560 |
8  | Каражал         |    14    |  420 |     4        |  424 |
9  | Каркаралинский  |    55    | 1650 |    15        | 1665 |
10 | Нуринский       |    46    | 1380 |    12        | 1392 |
11 | Осакаровский    |    80    | 2400 |    21        | 2421 |

12|Приозерск қ.      |    9      |  270 |    2       |  272 |
13|Саран қ.          |  139      | 4170 |   37       | 4207 |
14|Сәтпаев қ.        |  115      | 3450 |   31       | 3481 |
15|Теміртау қ.       |  390      |11700 |  104       |11804 |
16|Ұлытау ауданы     |   13      |  390 |    3       |  393 |
17|Шахтинск қ.       |  125      | 3750 |   33       | 3783 |
18|Шет ауданы        |   47      | 1410 |   13       | 1423 |
-------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
23 қосымша  <*>
Ескерту. 23 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
Қала телекоммуникация желісінің абоненттері болып табылатын әлеуметтік қорғалған азаматтардың телефонның абоненттік төлемақысының тарифін жоғарылату өтемақысына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |      3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |     819
1    | Абай ауданы                     |      16
2    | Балқаш қ.                       |      10
3    | Бұқар-жырау ауданы              |       1
4    | Жаңа арқа ауданы                |       6
5    | Жезқазған қ.                    |      36
6    | Қарағанды қ.                    |     500
7    | Қаражал қ.                      |       5
8    | Қарқаралы ауданы                |      11
9    | Осакаров ауданы                 |       5
10   | Приозерск қ.                    |       2
11   | Саран қ.                        |      79
12   | Сәтпаев қ.                      |       2
13   | Теміртау қ.                     |      73
14   | Шахтинск қ.                     |      61
15   | Шет ауданы                      |      12
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
24 қосымша  <*>
Ескерту. 24 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен , қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVI сессиясының 2005 жылғы 11 қарашадағы N 224 шешімімен.
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------

12 | Приозерск       |     9    |  270 |     2        |  272 |
13 | Сарань          |   139    | 4170 |    37        | 4207 |
14 | Сатпаев         |   115    | 3450 |    31        | 3481 |
15 | Темиртау        |   390    |11700 |   104        |11804 |
16 | Улытауский      |    13    |  390 |     3        |  393 |
17 | Шахтинск        |   125    | 3750 |    33        | 3783 |
18 | Шетский         |    47    | 1410 |    13        | 1423 |
| Всего           |  2937    |88110 |   784        |88894 |
-------------------------------------------------------------
Приложение 23
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 23 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
Целевые текущие трансферты на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   819
1    | Абайский                         |    16
2    | Балхаш                           |    10
3    | Бухар-Жырауский                  |     1
4    | Жанааркинский                    |     6
5    | Жезказган                        |    36
6    | Караганды                        |   500
7    | Каражал                          |     5
8    | Каркаралинский                   |    11
9    | Осакаровский                     |     5
10   | Приозерск                        |     2
11   | Сарань                           |    79
12   | Сатпаев                          |     2
13   | Темиртау                         |    73
14   | Шахтинск                         |    61
15   | Шетский                          |    12
-------------------------------------------------------------
Приложение 24
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 24 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183, в редакции -  решения  ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 11.11.2005 г. N 224.
Целевые трансферты на развитие системы водоснабжения
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------

1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |  546025
1    | Абай ауданы                     |  189071
2    | Жаңаарқа ауданы                 |   32165
3    | Қаражал                         |   46250
4    | Қарқаралы ауданы                |   62998
5    | Осакаров ауданы                 |   81841
6    | Приозерск қ.                    |   83700
7    | Шет ауданы                      |   50000
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
25 қосымша  <*>
Ескерту. 25 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
Экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалалардың дамуына берілетін нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |   60000
1    | Абай ауданы                     |   30000
2    | Қарқаралы ауданы                |   30000
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
26 қосымша  <*>
Ескерту. 26 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысының дамуына берілетін нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |             Атауы               |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |  393750
1    | Қарағанды қ.                    |  250090
2    | Осакаров ауданы                 |   29970
3    | Саран қ.                        |   18580
4    | Сәтпаев қ.                      |   25940
5    | Теміртау қ.                     |   69170
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
27 қосымша  <*>
Ескерту. 27 қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімімен .
Құрылысты дамытуға және білім беру объектілерін қайта жаңғыртуға арналған нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------

1    |                2                 |     3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   546025
1    | Абайский                         |   189071
2    | Жанааркинский                    |    32165
3    | Каражал                          |    46250
4    | Каркаралинский                   |    62998
5    | Осакаровский                     |    81841
6    | Приозерск                        |    83700
7    | Шетский                          |    50000
-------------------------------------------------------------
Приложение 25
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 25 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
Целевые трансферты на развитие малых городов с депрессивной экономикой
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            | Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   60000
1    | Абайский                         |   30000
2    | Каркаралинский                   |   30000
-------------------------------------------------------------
Приложение 26
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 26 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
Целевые трансферты на развитие на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |    Сумма
|                                  | (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   393750
1    | Караганды                        |   250090
2    | Осакаровский                     |    29970
3    | Сарань                           |    18580
4    | Сатпаев                          |    25940
5    | Темиртау                         |    69170
-------------------------------------------------------------
Приложение 27
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149  <*>
Сноска. Приложение 27 - дополнено  решением  XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.05.2005 г. N 183.
Целевые трансферты на развитие на строительство и реконструкцию объектов образования
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |   Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------

1   |              2                  |       3
----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |     28343
1   | Абай ауданы                     |      1553
2   | Ақтоғай ауданы                  |      1171
3   | Балқаш қ.                       |      1041
4   | Бұқар-жырау ауданы              |      1621
5   | Жаңаарқа ауданы                 |       497
6   | Жезқазған қ.                    |      1083
7   | Қарағанды қ.                    |      6094
8   | Қаражал қ.                      |       328
9   | Қарқаралы ауданы                |      3558
10  | Нұра ауданы                     |      1858
11  | Осакаров ауданы                 |      1366
12  | Приозерск қ.                    |       302
13  | Саран қ.                        |      1228
14  | Сәтпаев қ.                      |       701
15  | Теміртау қ.                     |      1645
16  | Ұлытау ауданы                   |       780

1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 28343
1    | Абайский                         |  1553
2    | Актогайский                      |  1171
3    | Балхаш                           |  1041
4    | Бухар-Жырауский                  |  1621
5    | Жанааркинский                    |   497
6    | Жезказган                        |  1083
7    | Караганды                        |  6094
8    | Каражал                          |   328
9    | Каркаралинский                   |  3558
10   | Нуринский                        |  1858
11   | Осакаровский                     |  1366
12   | Приозерск                        |   302
13   | Сарань                           |  1228
14   | Сатпаев                          |   701
15   | Темиртау                         |  1645
16   | Улытауский                       |   780

17  | Шахтинск қ.                     |      1185
18  | Шет ауданы                      |      2332
-------------------------------------------------------------

17   | Шахтинск                         |  1185
18   | Шетский                          |  2332
-------------------------------------------------------------