"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандаы N 2/16 шешіміне (Облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2004 жылғы 30 маусымдағы N 6/78 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 16 шілдеде N 1715 тіркелді
" Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", " Бюджет  жүйесі туралы", " 2004 жылға арналған  республикалық бюджет туралы  заңға  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат шешім етті:
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылдың 10 желтоқсанындағы (облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 209-210 және "Огни Мангистау" газетінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 206-207 санында жарияланған) N 2-16  шешіміне  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мына редакцияда жазылсын: "2004 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) түсірілімдер - 18334117 мың теңге, оның ішінде:
кірісі бойынша - 16918222 мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 1071279 мың теңге;
несиелерді қайтару бойынша - 344616 мың теңге;
2) шығыс - 19174637 мың теңге, оның ішінде:
шығындар бойынша - 19104637 мың теңге;
несиелер бойынша - 70000 мың теңге;
3) тапшылық - 840520 мың теңге.
Облыстық бюджет тапшылығының орнын жабу кірістерді қаржы жылының басындағы 840520 мың теңге мөлшеріндегі бос қалдық сомаға ұлғайту есебінен жүргізіледі".
2) 2-тармақта:
"2-қосымшаға сәйкес" сөзі алынып тасталсын;
2-азат жол алынып тасталсын;
3-азат жолдағы "26,2" саны "39,2" санымен ауыстырылсын;
4-азат жолдағы "19,5" саны "21,5" санымен ауыстырылсын;
5-азат жолдағы "25,2" саны "30,4" санымен ауыстырылсын.
3) 3-тармақта:
"11133594" саны "10139127" санымен ауыстырылсын.
4) 4-тармақта:
1-азат жолдағы "277479" саны "491919" санымен ауыстырылсын;
2-азат жолдағы "135881" саны "210701" санымен ауыстырылсын;
3-азат жолдағы "141598" саны "237921" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жаңа азат жолмен толықтырылсын: "Бейнеу ауданы - 43297 мың теңге";
5) 7 тармақ мына мазмұндағы жаңа азат жолмен толықтырылсын: "7296 мың теңге - жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мамандандырылған білім беру ұйымдарында оқитын, есту және көру қабілеті бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз етуге";
10-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрированное в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560
Решение Мангистауского областного маслихата 3 созыва от 30 июня 2004 года N 6/78. Зарегистрировано в Департаменте юстиции 16 июля 2004 года N 1715
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республики Казахстан", " О бюджетной  системе", " О внесении  изменений и дополнений в  Закон  о республиканском бюджете на 2004 год" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560, опубликованное в газетах "Мангистау" от 27 декабря 2003 года N 209-210 и "Огни Мангистау" от 25 декабря 2003 года N 206-207) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить областной бюджет на 2004 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) поступления - 18334117 тыс. тенге, в том числе по:
доходам - 16918222 тыс. тенге;
полученным официальным трансфертам - 1071279 тыс. тенге;
возврату кредитов - 344616 тыс. тенге;
2) расходы - 19174637 тыс. тенге, в том числе по:
затратам - 19104637 тыс. тенге
кредитам - 70000 тыс. тенге;
3) дефицит - 840520 тыс. тенге.
Покрытие дефицита областного бюджета производится за счет увеличения доходов на сумму свободного остатка на начало финансового года в размере 840520 тыс. тенге".
2) в пункте 2:
слова "согласно приложению 2" исключить;
абзац 2 исключить;
абзаце 3 цифру "26,2" заменить цифрой "39,2";
абзаце 4 цифру "19,5" заменить цифрой "21,5";
абзаце 5 цифру "25,2" заменить цифрой "30,4".
3) в пункте 3:
цифру "11133594" заменить цифрой "10139127".
4) в пункте 4:
абзаце 1 цифру "277479" заменить цифрой "491919";
абзаце 2 цифру "135881" заменить цифрой "210701";
абзаце 3 цифру "141598" заменить цифрой "237921";
дополнить новым абзацем следующего содержания: "Бейнеуский район - 43297 тыс.тенге".
5) пункт 7 дополнить новым абзацем следующего содержания: "7296 тыс.тенге - на обеспечение сурдо-и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местного бюджета".
Приложение 10 изложить в новой редакции.

6) 8-1 тармақта:
1 азат жол мына редакцияда жазылсын: "2004 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарында, республикалық бюджеттің мақсатты трансферттерімен берілген білім беру, денсаулық сақтау және мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына жалпы сомасы 850650 мың теңге қаржы қарастырылғанын белгілеу, оның ішінде:";
келесі мазмұндағы жаңа азат жолмен толықтырылсын: "мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына - 393750 мың теңге";
7) 9-тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшасымен толықтырылсын: "Қалалар мен аудандар әкімдерінің шешімдерімен белгіленетін аз қамсыздандырылған және жәрдемге аса мұқтаж отбасыларға біржолғы материалдық жәрдем";
8) 13 тармақта:
1-азат жолдағы "364037" саны "353861" санымен ауыстырылсын;
2-азат жолдағы "124430" саны "114254" санымен ауыстырылсын.

6) в пункте 8-1:
абзац 1 изложить в следующей редакции: "Установить, что в расходах областного бюджета на 2004 год предусмотрены средства на строительство объектов образования, здравоохранения и жилья государственного жилищного фонда в общей сумме 850650 тыс.тенге, переданные целевыми инвестиционными трансфертами из республиканского бюджета, в том числе на:";
дополнить новым абзацем следующего содержания: "строительство жилья государственного жилищного фонда - 393750 тыс.тенге".
7) пункт 9 дополнить подпунктом 6) следующего содержания: "Единовременная материальная помощь малообеспеченным и остро нуждающимся семьям предоставляется в размерах, устанавливаемых решениями акимов районов и городов".
8) в пункте 13:
абзаце 1 цифру "364037" заменить цифрой "353861";
абзаце 2 цифру "124430" заменить цифрой "114254".

16783
11211
-5572
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
6327
4863
-1464
4
Аукциондық сатудан алынатын алым
1127
15728
14601
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
2714
2208
-506
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
19242
16282
-2960
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген  сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
6090
6899
809
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
153486
157155
3669
1
Мемлекеттік баж
153486
157155
3669
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
73730
63292
-10438
3
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін (дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
232
17
-215
4
АХА тіркегені, азаматтарға АХА тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2470
2475
5
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
1469
1964
495
6
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4674
4088
-586
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
121
118
-3
8
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1885
1967
82
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
78
2
-76
10
Азаматтық қаруды ( аңшылық суық қаруды, пневматикалық және аэрозольды газды құрылғыларды қоспағанда) тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

16783
11211
-5572
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
6327
4863
-1464
4
Сбор с аукционов
1127
15728
14601
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
2714
2208
-506
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
19242
16282
-2960
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
6090
6899
809
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
153486
157155
3669
1
Государственная пошлина
153486
157155
3669
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
73730
63292
-10438
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий, а также за выдачу копий (дубликатов) нотариально удостоверенных документов
232
17
-215
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
2470
2475
5
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
1469
1964
495
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
4674
4088
-586
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
121
118
-3
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
1885
1967
82
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
78
2
-76
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, пневматического и газовых аэрозольных устройств)

008
Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру бағдарламасын іске асыру
009
Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын өткізу
011
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
013
Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
014
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеріп байқау жөнінде халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңестер беру көмегін көрсету
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
007
Ішкі істер органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды  қайта даярлау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
003
Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5
Денсаулық сақтау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету мамандарының және денсаулық сақтау ұйымдарының жіберуіне байланысты стационарлық медициналық көмек көрсету
005
Жергілікті деңгейде қанды (ауыстырғыш) өндіру
007
Жергілікті деңгейде салауатты өмір сүруді насихаттау
008
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
009
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
010
Жедел және шұғыл көмек көрсету
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
014
Азаматтарды жекелеген санаттарын арнаулы балалардың және емдік тағамдардың өнімдерімен қамтамасыз ету
015
Паталогоанатомиялық союды жүргізу
016
Жергілікті деңгейде аурулар бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
108
Жергілікті инвестициялық жобаларды әзірлеу мен технико-экономикалық негіздемелерін сараптау
263
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
017
Жергілікті деңгейде балаларды оңалту
278
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Санитарлық-эпидемиологиялық әл-ауқатын қамтамасыз ету
003
Жергілікті деңгейде індетке қарсы күрес
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
009
Ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына  стационарлық медициналық көмек көрсету
6
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
258
Облыстық еңбек, халықты  жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
008
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
010
Еңбекпен қамту бағдарламасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына  әлеуметтік төлемдер
016
Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік қолдау

008
Дополнительное образование для детей и юношества на местном уровне
009
Проведение школьных олимпиад на местном уровне
011
Начальное профессиональное образование на местном уровне
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
014
Оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению по обследованию психического здоровья детей и подростков
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов внутренних дел
254
Областное управление здравоохранения
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
5
Здравоохранение
254
Областное управление здравоохранения
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
005
Производство крови  (заменителей) на местном уровне
007
Пропаганда здорового  образа жизни  на местном уровне
008
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
009
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
010
Оказание скорой и неотложной помощи
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа здравоохранения, финансируемого из местного бюджета
014
Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения
015
Проведение патологоанатомического вскрытия
016
Обеспечение лекарственными средствами населения по видам заболеваний на местном уровне
108
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных инвестиционных проектов
263
Областное управление здравоохранения
017
Реабилитация детей на местном уровне
278
Департамент государственного санитарно-эпидемиологического благополучия
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
003
Борьба с эпидемиями на местном уровне
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
009
Оказание стационарной медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей
6
Социальное обеспечение и социальная помощь
258
Областное управление труда,занятости и социальной защиты населения
008
Специальные государственные пособия
010
Программа занятости
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
016
Социальная поддержка инвалидов на местном уровне

001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу және жеткізу жөніндегі қызмет көрсетулерге төлем жүргізу
258
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына  әлеуметтік төлемдер
263
Облыстық білім басқармасы
018
Балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
274
Облыстық мәдениет басқармасы
006
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
006
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
263
Облыстық мәдениет басқармасы
020
Жергілікті деңгейде халықтың мәдени демалысын қамтамасыз ету
022
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
023
Тарихи-мәдени мұраларды сақтау, халықтың тарихи, ұлттық және мәдени дәстүрлері мен салттарын дамытуға жәрдемдесу
025
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени қорықтарды ұстау
029
Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпы қол жетімділігін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
026
Жергілікті деңгейде спорттық іс-шараларды өткізу
027
Жергілікті деңгейде туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар
261
Маңғыстау облыстық мұрағаттар мен құжаттама бөлімі
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Мұрағат қорының баспа өнімдерінің сақталуын қамтамасыз ету және оларды жергілікті деңгейде арнайы пайдалану
264
Ішкі саясат Департаменті
004
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастар мен ішкі саясатты талдау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Өңірлік жастар саясатын жүргізу
006
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік саясатты жүргізуге қатысу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
257
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы
004
Жергілікті деңгейде ветеринарлық іс-шараларға жәрдемдесу
013
Ормандар мен хайуанаттар әлемін қорғау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
256
Облыстық табиғатты пайдалану жөніндегі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету

001
Обеспечение деятельности исполнительного органа труда и социальной защиты, финансируемого из местного бюджета
002
Оплата услуг по зачислению,выплате и доставке пособий и других социальных выплат
258
Областное управление здравоохранения
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
263
Областное управление образования
018
Социальное обеспечение детей
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
274
Областное управление культуры
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
005
Организация сохранения государственого жилищного фонда
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
263
Областное управление культуры
020
Обеспечение культурного досуга населения на местном уровне
022
Хранение историко-культурных ценностей на местном уровне
023
Сохранение исторического и культурного наследия, содействие развитию исторических, национальных и культурных традиций и обычаев населения
025
Содержание историко-культурных заповедников на местном уровне
029
Обеспечение общедоступности информации на местном уровне
263
Областное управление спорта и физической культуры
026
Проведение спортивных мероприятий на местном уровне
027
Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне
261
Мангистауский областной отдел архивов и документации
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа управления архивами, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование на местном уровне
264
Департамент внутренней политики
004
Проведение государственной информационной политики на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение региональной молодежной политики
006
Участие в проведении государственной политики по обеспечению внутриполитической стабильности
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды
257
Областное управление сельского хозяйства
004
Оказание содействия ветеринарным мероприятиям на местном уровне
013
Охрана лесов и животного мира
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемого из местного бюджета
256
Областное управление по природопользованию
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемого из местного бюджета

002
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды жүргізу
12
Көлік және байланыс
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
026
Жергілікті деңгейдегі, қала көшелеріндегі және елді мекендердегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
13
Өзгелері
105
Әкім аппараты
010
Сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін атқаруы жөніндегі жергілікті орган резерві
011
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар мен өзгеде көзделмеген шығындарды жою үшін жергілікті атқарушы органның резерві
013
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жарғылық қорына жарналар
014
Өңірлердің республикалық деңгейдегі іс-шараларға қатысуы
015
Төменгі бюджеттердегі кассалық айырмашылықты жабуды кредиттеу үшін жергілікті атқарушы органның арнайы резерві
263
Облыстық білім басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық мәдениет басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық экономика басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық шағын кәсіпкерлікті қолдау басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті қолдауды ұйымдастыру
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығы және көлік атқарушы органның қызметін қамтамасыз ету
15
Ресми трансферттер
260
Облыстық қаржы басқармасы
003
Аудандық (қалалық) бюджеттерге берілетін мақсатты трансферттер
004
Бюджеттік алулар
005
Субвенциялар
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы
N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы
30 маусымдағы N 6/78 шешіміне 7-қосымша
2004 жылға арналған облыстық бюджетінің бюджеттік даму
бағдарламаларының тізбесі
Фтоп
Әкімші
Бағ
Атауы
4
Білім беру
263
Облыстық білім басқармасы
012
Жергілікті деңгейде орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау

002
Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
12
Транспорт и связь
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения, улиц городов и иных населенных пунктов
13
Прочие
105
Аппарат акима
010
Резерв местного исполнительного органа области по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
011
Резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и  иных непредвиденных расходов
013
Взносы в уставный фонд коммунальных казенных предприятий
014
Участие регионов в мероприятиях республиканского значения
015
Специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва
263
Областное управление образования
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление спорта и физической культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление экономики
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление поддержки малого предпринимательства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
002
Организация поддержки малого предпринимательства на местном уровне
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемого из местного бюджета
15
Официальные трансферты
260
Областное финансовое управление
003
Трансферты из местных бюджетов
004
Бюджетные изъятия
005
Субвенции
Приложение 7
к решению областного маслихата
от 30 июня 2004 года N 6/78
"О внесении изменений и дополнений
в решение областного маслихата
от 10 декабря 2003 года N 2/16
"Об областном бюджете на 2004 год"
Фгр
Адм
Пр
Наименование
4
Образование
263
Областное управление образования
012
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на местном уровне