2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемдері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 71/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2833 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк кодексiн 41-бабының 4-тармағына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. 2005-2007 жылдардың үш жылдық кезеңiне қалалар бюджетiнен облыстық бюджетке берiлетiн бюджеттiк алулардың көлемi белгiленсiн, оның iшiнде:
1) 2005 жылға арналған бюджеттiк алымдардың көлемi - 6523513 мың теңге, оның iшiнде:
Ақсу қаласының - 292212 мың теңге;
Павлодар қаласының - 5736591 мың теңге;
Екiбастұз қаласының - 494710 мың теңге; <*>
2) 2006 жылға арналған бюджеттiк алымдардың көлемi 8261620 мың теңге, оның iшiнде:
Ақсу қаласының - 431690 мың теңге;
Павлодар қаласының - 7013606 мың теңге;
Екiбастұз қаласының - 816324 мың теңге; <*>
3) 2007 жылға арналған бюджеттiк алымдардың көлемi - 10531029 мың теңге, оның iшiнде:
Ақсу қаласының - 595897 мың теңге;
Павлодар қаласының - 8790810 мың теңге;
Екiбастұз қаласының - 1144322 мың теңге; <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 57/13 шешімімен .
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берiлетiн 2005-2007 жылдардың үш жылдық кезеңiне арналған бюджеттiк субвенциялардың көлемi белгiленсiн, оның iшiнде:
1) 2005 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар көлемi 2971689 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтоғай ауданы - 331063  мың теңге;
Баянауыл ауданы - 230322 мың теңге;
Железин ауданы - 331867 мың теңге;
Ертiс ауданы - 387697 мың теңге;
Качиры ауданы - 346466  мың теңге;
Лебяжi ауданы - 290841 мың теңге;
Май ауданы - 144913 мың теңге;
Павлодар ауданы - 267279 мың теңге;
Успен ауданы - 306813 мың теңге;
Шарбақты ауданы - 334428  мың теңге;
2) 2006 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар көлемi 2753353 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтоғай ауданы - 316994 мың теңге;
Баянауыл ауданы - 178542 мың теңге;
Железин ауданы - 308968 мың теңге;
Ертiс ауданы - 366161 мың теңге;
Качиры ауданы - 327209  мың теңге;
Лебяжi ауданы - 277582 мың теңге;
Май ауданы - 127137 мың теңге;
Павлодар ауданы - 243557 мың теңге;
Успен ауданы - 293075 мың теңге;
Шарбақты ауданы - 314128 мың теңге;

Об объемах официальных трансфертов общего характера на 2005-2006 годы
Решение Павлодарского областного Маслихата от 24 декабря 2004 года N 71/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2004 года за N 2833. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 41 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы бюджетных изъятий передаваемых из бюджетов городов в областной бюджет на трехлетний период 2005-2007 годов, в том числе:
1) объемы бюджетных изъятий на 2005 год в сумме 6523513 тысячи тенге, в том числе:<*>
города Аксу - 292212 тысяч тенге;
города Павлодара - 5736591 тысяча тенге;<*>
города Экибастуза - 494710 тысяч тенге;
Сноска: В подпункт 1) внесены изменения -  решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 гожа N 57/13.
2) объемы бюджетных изъятий на 2006 год в сумме 8261620 тысячи тенге, в том числе:<*>
города Аксу - 431690 тысяч тенге;
города Павлодара - 7013606 тысяч тенге;<*>
города Экибастуза - 816324 тысячи тенге;
Сноска: В подпункт 2) внесены изменения -  решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 гожа N 57/13.
3) объемы бюджетных изъятий на 2007 год в сумме 10531029 тысячи тенге, в том числе:<*>
города Аксу - 595897 тысяч тенге;
города Павлодара - 8790810 тысячи тенге;<*>
города Экибастуза - 1144322 тысячи тенге.
Сноска: В подпункт 3) внесены изменения -  решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 гожа N 57/13.
2. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов на трехлетний период 2005-2007 годов, в том числе:
1) объем бюджетных субвенций на 2005 год 3006689 тысяч тенге, в том числе:
Актогайский район - 331063 тысячи тенге;
Баянаульский район - 230322 тысячи тенге;
Железинский район - 331867 тысяч тенге;
Иртышский район - 387697 тысяч тенге;
Качирский район - 361466 тысяч тенге;
Лебяжинский район - 290841 тысяча тенге;
Майский район - 144913 тысяч тенге;
Павлодарский район - 287279 тысяч тенге;
Успенский район - 306813 тысяч тенге;
Щербактинский район - 334428 тысяч тенге;
2) объем бюджетных субвенций на 2006 год 2753353 тысячи тенге, в том числе:
Актогайский район - 316994 тысячи тенге;
Баянаульский район - 178542 тысячи тенге;
Железинский район - 308968 тысяч тенге;
Иртышский район - 366161 тысяча тенге;
Качирский район - 327 209 тысяч тенге;
Лебяжинский район - 277582 тысячи тенге;
Майский район - 127137 тысяч тенге;
Павлодарский район - 243557 тысяч тенге;
Успенский район - 293075 тысяч тенге;
Щербактинский район - 314128 тысяч тенге;

3) 2007 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар көлемi 2489393 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтоғай ауданы - 301171 мың теңге;
Баянауыл ауданы - 103670 мың теңге;
Железин ауданы - 282514 мың теңге;
Ертiс ауданы - 341251 мың теңге;
Качиры ауданы - 306592  мың теңге;
Лебяжi ауданы - 261761 мың теңге;
Май ауданы - 107703 мың теңге;
Павлодар ауданы - 218868 мың теңге;
Успен ауданы - 278119 мың теңге;
Шарбақты ауданы - 287744 мың теңге.
3. 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемiн белгiлеген кезде жергiлiктi бюджеттерде  қосымша шығындар ескерiлсiн, оның iшiнде:
1) 2004 жылы республикалық бюджеттен мақсатты трансферттердiң қаржыландырылу есебiнен 149577 мың теңге сомасында тұрақты сипаттағы шығындар, оның iшiнде:
127603 мың теңге - осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттiк жалпы бiлiм беру мектептерi үлгiлi штаттарының ұсталуын қамтамасыз ету үшiн;
21974 мың теңге - осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа енгiзiлген бiлiм беру объектiлерiн ұстауға;
2) Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңын iске асыру үшiн, оның iшiнде:
39085 мың теңге - мәслихат аппаратының санын көбейтуге;
191 мың теңге - мәслихат хатшыларының жұмысақыларын көтеруге;
163562 мың теңге - осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттарын ұстау үшiн.
4. 2005-2007 жылдарға арналған облыс бiлiм беру саласының дамуы Бағдарламасының iс-шараларын iске асыру мақсатында 2005 жылы бiлiм беру ұйымдарын күрделi жөндеуге және материалдық-техникалық базаларын нығайтуға бағытталған жергiлiктi бюджеттердiң шығындары осы қаулының 4-қосымшасында белгiленген көлемнен аспай белгiленсiн.
5. 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемiн белгiлеген кезде Павлодар қаласының бюджет шығындарында Қазақстан Республикасының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй салуының дамуы жөнiндегi Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру шеңберiнде тұрғын үй салу объектiлерiнiң инженерлiк -коммуникациялар желiлерiнiң құрылысына жыл сайын қосымша 491944 мың теңге ескерiлуi белгiленсiн.
6. Жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң мөлшерiн есептеу кезiнде ескерiлген шығындар көлемi осы қаулының қосымшаларымен белгiленген көлемнен төмен болмай қарастырылып, тиiстi жергiлiктi бюджеттерде белгiленсiн.
7. Облыс қаржы департаментi облыстық мәслихаттың кезектi сессиясының қарауына 2005-2007 жылдарына арналған жалпы сипат-тағы ресми трансферттер көлемдерiн ұсынсын.
Сессиясының төрағасы А. Гуськов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыс мәслихаттың
2004 жылғы 24желтоқсандағы
"Облыстық және қалалар мен
аудандар бюджеттерi арасындағы

3) объем бюджетных субвенций на 2007 год 2489393 тысячи тенге, в том числе:
Актогайский район - 301171 тысяча тенге;
Баянаульский район - 103670 тысяч тенге;
Железинский район - 282514 тысяч тенге;
Иртышский район - 341251 тысяча тенге;
Качирский район - 306592 тысячи тенге;
Лебяжинский район - 261761 тысяча тенге;
Майский район - 107703 тысячи тенге;
Павлодарский район - 218868 тысяч тенге;
Успенский район - 278119 тысяч тенге;
Щербактинский район - 287744 тысячи тенге.
3. Установить, что при определении объемов официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы в расходах местных бюджетов дополнительно учтены:
1) затраты постоянного характера, финансировавшиеся за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в 2004 году, в сумме 149577 тысяч тенге, в том числе:
127603 тысячи тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ согласно приложению        1 к настоящему решению;
21974 тысячи тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 2 к настоящему решению;
2) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в том числе:
39085 тысяч тенге - на увеличение численности аппаратов маслихатов,
191 тысяча тенге - повышение заработной платы секретарей маслихатов,
163562 тысячи тенге - дополнительные затраты для содержания аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Установить, что в целях реализации мероприятий Программы развития образования в области на 2005-2007 годы расходы местных бюджетов, направляемые в 2005 году на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы организаций образования, должны быть не менее объемов, указанных в приложении 4 к настоящему решению.
5. Установить, что при определении объемов официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы в расходах бюджета города Павлодара дополнительно учтены затраты в сумме 491944 тысячи тенге ежегодно на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы.
6. Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете размеров официальных трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах не ниже установленных приложениями к настоящему решению.
Председатель сессии А. Гуськов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров
Приложение 1
к решению маслихата Павлодарской
(IX очередная сессия, III созыв)
24 декабря 2004 года N 71/9
объемах официальных трансфертов
характера между областным
и бюджетами городов