"Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк төлем туралы" қағиданы бекiту туралы
Успен аудандық әкімиятының 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 16/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2004 жылғы 4 наурызда N 2326 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 24 шілдедегі N 228/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 24 шілдедегі N 228/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы", "Ұлы Отан соғысына қатысқандарды, мүгедектердi және оларға теңестiрiлгендердi әлеуметтiк қорғау және жеңiлдiктер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы "2002-2005 жылдарға арналған мүгедектердi сауықтыру бағдарламасы туралы" № 1758 қаулысына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк төлем туралы" қағида бекiтiлсiн (бұдан әрi - Қағида).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т.В. Ильинаға жүктелсiн.
Аудан әкiмi В. Левченко
Аудан әкiмдiгiнiң
2004 жылғы 26 қаңтардағы
"Аудан азаматтарының жекелеген
санаттарына әлеуметтiк төлем туралы"
қағиданы бекiту туралы "№N 16/1
қаулысымен бекiтiлдi
Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына арналған әлеуметтiк төлемдер туралы қағидалар 1. Жалпы ережелер
1. Осы Қағида Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысына қатысқандарды, мүгедектердi және оларға теңестiрiлгендердi әлеуметтiк қорғау және жеңiлдiктер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы "2002-2005 жылдарға арналған мүгедектердi сауықтыру бағдарламасы туралы" N 1758 қаулысына сәйкес аудан азаматтарының жекелеген санаттарына арналған әлеуметтiк төлемдердi төлеудiң тәртiбiн анықтайды.
2. Жекелеген әлеуметтiк төлемге құқығы бар азаматтардың санаттары
2. Жекелеген әлеуметтiк төлемдер алуға мына азаматтардың құқықтары бар:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектерi мен қатысушылары, тыл еңбеккерлерi, үй-тұрмыс жағдайын жақсартуға;
2) Аз қамтылған отбастары; тұрғындардың мақсатты тобына жататындар, жоғары оқу орнын (бұдан әрi - ЖОО) және орта оқу орнын (ООО) 2004 жылы бiтiрген жас мамандарға орналасуға және жеке ауланы дамытуға;
3) Зейнетақы көлемi 6000 мың теңгеден аспайтын жалғыз басты және жалғыз тұратын зейнеткерлер мен мүгедектер;

Об утверждении правил "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района"
Постановление акимата Успенского района от 26 января 2004 года N 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 марта 2004 года за N 2326. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 228/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 228/7.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан имеющим силу Закона от "28" апреля 1995 года "О льготах, социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Постановлением Правительства Республики Казахстан от "29" декабря 2001 года N 1758 "О программе реабилитации инвалидов на 2002-2005 годы", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района"
2. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на заместителя акима района Ильину Т.В.
Аким района: В. Левченко
Утверждены
Постановлением акимата
Успенского района
от 26 января 2004 года N 16/1
"Об утверждении правил
"О социальных выплатах отдельным
категориям граждан района"
Правила
О социальных выплатах отдельным категориям
граждан района
1. Общие положения
1. Настоящие правила определяют порядок предоставления социальных выплат отдельным категориям граждан района в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан имеющим силу Закона от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1758 "О программе реабилитации инвалидов на 2002-2005 года".
2. Категории граждан, имеющих право на
отдельные социальные выплаты.
2. На отдельные социальные выплаты имеют право следующие граждане:
1) Инвалиды, участники Великой Отечественной войны, труженики тыла, на улучшение жилищно-бытовых условий;
2) малообеспеченные граждане; лица, относящиеся к целевым группам населения; молодые специалисты, окончившие высшие учебные заведения (далее ВУЗ) и средние учебные заведения (далее СУЗ) в 2004 году на обустройство и развитие подсобного хозяйства;
3) одинокие и одиноко проживающие, пенсионеры и инвалиды, размер пенсии которых не превышает 6000 тенге;

4) Күтпеген тосын жағдайдан күн көрiс қаражатынсыз қалған азаматтар;
5) "Ауданның құрметi азаматы" атағы бар зейнет жасындағы азаматтар;
6) туберкулез ауыруына шалдыққандар және тубвиражды балалар- тамақтануға;
7) аудан тұрғындарын әлеуметтiк қорғау және жұмыспен қамту бөлiмiнiң зейнеткерлiкке шыққан қызметкерлерi-қарттар күнiне;
8) 2003-2004 жылдары Қазақстан Республикасының қарулы Күштерi қатарында әскери қызметiн өтеп келгендер;
9) қайтадан тұрмысқа шықпаған ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердiң жесiрлерi, қайтыс болған ұлы Отан соғысына (бұдан әрi - ҰОС) қатысушылардың әйелдерi-9 мамыр Жеңiс күнiне;
10) Республика және облыс алдындағы ерекше еңбегi үшiн зейнетақы алатын зейнеткерлер-қарттар күнiне;
11) Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
12) отбасының кiрiсi бекiтiлген кедейлiк щеңберiнен аспайтын аз қамтамасыз етiлген азаматтар-құжат алу үшiн;
13) Бас бостандығынан айыру мекемелерiнен босатылғандар;
14) отбасының кiрiсi бекiтiлген кедейлiк щеңберiнен аспайтын аз қамтамасыз етiлген, тұрғындардың мақсатты тобына жататын азаматтар-емделу үшiн;
15) жұмыссыз азаматтар санынан қайтыс болғандар отбасына - жерлеу үшiн;
16) 2003-2004 жылдары квотамен келген оралмандарға көмiр алу үшiн;
17) қазақстанның тың және тыңайған жерлерiн игеруге үлкен үлес қосқан алғашқы тың игерушi-зейнеткерлердің көтерудiң 50 жылдығын мерекелеуге;
18) Ауғаныстанда интернационалдық борышын атқарғандар мен мүгедектер-Ауғаныстаннан кеңес әскерiнiң шығарылуының 15 жылдығы құрметiне;
19) үйден оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балалар.
3. Әлеуметтiк төлемдi тағайындау тәртiбi
3. Осы Қағиданың 1 тармағында көрсетiлген азаматтардың санаттарына әлеуметтiк төлемдер мынадай жолдармен 1), 2), 3), 4), 5), 6),7), 8), 9),10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19) тармақшаларында көрсетiлген санаттағыларға тағайындалады.
4. Әлеуметтiк төлемге құқы барларға тағайындалады: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18) тармақшаларында көрсетiлген әлеуметтiк төлем алуға құқы бар санаттағылар 258015000 "Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша аудан азаматтарының жекелеген санаттарына арналған әлеуметтiк төлемдердi төлеу" бюджеттiк бағдарламасына және тұрғындарды әлеуметтiк қорғау және жұмыспен қамту, еңбек проблемалары бойынша үйлестiру Кеңесiнiң өтiнiш иесi құжаттарының толық пакетiн қараған соң қабылдаған шешiмiне сәйкес тағайындалады;
2) 1) тармақшада көрсетiлген санаттар үшiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi заңдық күшi бар "Ұлы Отан соғысына қатысқандарды, мүгедектердi және оларға теңестiрiлгендердi әлеуметтiк қорғау және жеңiлдiктер туралы" Жарлығына сәйкес;

4) граждане, оставшиеся без средств к существованию в непредвиденных жизненных ситуациях;
5) граждане пенсионного возраста, имеющие звание "Почетный гражданин района";
6) туберкулезные больные и туббвиражные дети - на усиленное питание;
7) пенсионеры бывшие работники органов социальной защиты населения района ко Дню пожилых людей;
8) демобилизованные, прошедшие срочную военную службу в Вооруженных Силах Республики Казахстан в 2003-2004годах;
9) вдовы воинов, погибших в Великую Отечественную войну, женам умерших участников Великой Отечественной войны (далее ВОВ), не вступивших в повторный брак к празднованию Дня Победы 9 мая;
10) пенсионеры, получающие пенсии за особые заслуги перед Республикой и областью ко Дню пожилых людей;
11) дети, оставшиеся без попечения родителей;
12) малообеспеченные граждане, доход семьи которых не превышает установленную черту бедности, на документирование;
13) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
14) малообеспеченные граждане, доход семьи которых не превышает установленную черту бедности, лица, относящиеся к целевым группам населения на лечение;
15) семьи умерших из числа безработных граждан, для выполнения ритуальных услуг;
16) оралманы, прибывшие по квоте в 2003-2004годах на твердое топливо;
17) пенсионеры-первоцелинники, внесшие большой личный вклад в освоение залежных земель Казахстана в честь празднования 50-летия Поднятия целины;
18) участники и инвалиды, проходившие интернациональный долг в Афганистане в честь 15-летнего юбилея вывода советских войск из Афганистана;
19) дети-инвалиды, воспитывающиеся и обучающиеся на дому.
3. Порядок назначения социальных выплат
3. Назначение социальных выплат категориям граждан, указанным в пункте 2 производится путем предоставления социальных выплат категориям указанным в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19);
4. Социальные выплаты для лиц, имеющих на них право, назначаются:
1) для категорий, указанных в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), на основании бюджетной программы 258015000 "Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов" и решения Координационного Совета по проблемам труда, занятости и социальной защиты населения принятого после рассмотрения полного пакета документов заявителя;
2) для категории, указанной в подпункте 1) в соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 28 апреля 1995 г. N 2247 "О льготах и социальной защите участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним";

3) 19) тармақшада көрсетiлген санаттар үшiн "Жергiлiктi деңгейде мүгедектердi әлеуметтiк қорғау" 258016104 бюджеттiк бағдарлама негiзiнде.
4. Әлеуметтiк төлем мөлшерi
5. Қағиданың 2 тармағында көрсетiлген азаматтар санаттарына әлеуметтiк төлем мына түрлер бойынша тағайындалады:
1) 2 тармақтың 1) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн әрқайсысына бiр жолғы 1500 теңге мөлшерiнде материалдық көмек;
2) 2 тармақтың 2) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - жеке аула шаруашылығын дамытуға 50 айлық есептiк көрсеткiшке (бұдан әрi - АЕК) дейiн материалдық көмек;
3) 2 тармақтың 3) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн көмiр сатып алуға ақшалай 2 АЕК мөлшерiнде материалдық көмек;
4) 2 тармақтың 4 )тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн 10 АЕК мөлшерiнде ақшалай бiр жолғы ақшалай төлем;
5) 2 тармақтың 5) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн 8 АЕК мөлшерiнде бiр жолғы ақшалай көмек;
6) 2 тармақтың 6) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 2000 теңге көлемiнде материалдық көмек;
7) 2 тармақтың 7), 10) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 3000 теңге көлемiнде материалдық көмек;
8) 2 тармақтың 8) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 4 АЕК мөлшерiнде бiржолғы материалдық көмек;
9) 2 тармақтың 9) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 2000 теңге көлемiнде бiр жолғы материалдық көмек;
10) 2 тармақтың 11) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 1 қыркүйекте қамқоршыларға 3000 теңге көлемiнде материалдық көмек;
11) 2 тармақтың 12) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 0,5 АЕК көлемiнде бiржолғы материалдық көмек;
12) 2 тармақтың 13) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 3 АЕК мөлшерiнде бiржолғы материалдық көмек;
13) 2 тармақтың 14) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 6 АЕК мөлшерiнде бiржолғы материалдық көмек;
14) 2 тармақтың 15)0 тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - жерлеудi өткiзгендерге 15 АЕК мөлшерiнде бiржолғы материалдық көмек;
15) 2 тармақтың 16) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 2000 теңге көлемiнде материалдық көмек;
16) 2 тармақтың 17) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 3000 теңге көлемiнде бiржолғы материалдық көмек;
17) 2 тармақтың 18) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 1000 теңге көлемiнде бiржолғы материалдық көмек;
18) 2 тармақтың 19) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - 3950 теңге мөлшерiнде ай сайынғы төлем.
5. Әлеуметтiк төлемдi iске асыру үшiн қажеттi құжаттар тiзбесi
6. Қағиданың 2 тармағына көрсетiлген азаматтар санаттарына әлеуметтiк төлемдердi төлеу үшiн төмендегi құжаттар қажет:
1) 2 тармақтың 1), 9), 10) тармақшаларында көрсетiлген санаттар үшiн зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың Успен филиалы ұсынған тiзiмге сәйкес;

3) для категории, указанной в подпункте 19) на основании бюджетной программы 258016104 "Социальная поддержка инвалидов на местном уровне".
4. Размеры социальных выплат
5. Социальные выплаты назначаются категориям граждан, указанным в пункте 2 Правил, по видам:
1) для категории, указанной в подпункте 1) пункта 2 - единовременная материальная помощь в размере 1500 тенге каждому;
2) для категории, указанной в подпункте 2) пункта 2, - материальная помощь на развитие подсобного хозяйства до 50 месячных расчетных показателя (далее МРП);
3) для категории, указанной в подпункте 3) пункта 2, - материальная помощь на твердое топливо до 3 МРП;
4) для категории, указанной в подпункте 4) пункта 2, -
единовременная денежная выплата в размере 10 МРП;
5) для категории, указанной в подпункте 5) пункта 2, - единовременная денежная выплата в размере 8 МРП;
6) для категории, указанной в подпункте 6) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
7) для категорий, указанных в подпунктах 7),10) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 3000 тенге;
8) для категории, указанной в подпункте 8) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 4 МРП;
9) для категории, указанной в подпункте 9) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
10) для категории, указанной в подпункте 11) пункта 2, - единовременная материальная помощь опекунам к 1 сентября в размере 3000 тенге;
11) для категории, указанной в подпункте 12) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
12) для категории, указанной в подпункте 13) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 3 МРП;
13) для категории, указанной в подпункте 14) пункта 2, - материальная помощь в размере 6 МРП;
14) для категории, указанной в подпункте 15) пункта 2, - единовременная материальная помощь в размере 15 МРП лицам, производимым захоронение;
15) для категории, указанной в подпункте 16) пункта 2, - материальная помощь в размере 2000 тенге.
16) для категории, указанной в подпункте 17) пункта 2 единовременная материальная помощь в размере 3000 тенге;
17) для категории, указанной в подпункте 18) пункта 2 единовременная материальная помощь в размере 1000 тенге;
18) для категории, указанной в подпункте 19), пункта 2- ежемесячная выплата в размере 3950 тенге.
5. Перечень необходимых документов для
осуществления социальных выплат
6. Для осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, указанным в пункте 1 Правил, необходимы следующие документы:
1) для категорий, указанных в подпунктах 1), 9), 10), пункта 2, - согласно спискам представленных Успенским филиалом Государственного центра по назначению и выплате пенсий и пособий;

2) 2 тармақтың 2) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алушының жеке есеп шоты және салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi (бұдан әрi - СТН) көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiктiң көшiрмесi, ауылдық округ әкiмi жанындағы комиссия жасаған өтiнiш иесi отбасының материалдық-тұрмыстық жағдайын тексеру актiсi, ЖОО немесе ОАО бiтiргенi туралы дипломның көшiрмесi, жұмысқа қабылдану туралы бұйрық;
3) 2 тармақтың 3) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың Успен филиалымен келiсiлген зейнетақы көлемi, мiндеттi түрде СТН, есеп шот нөмiрi, жеке куәлiгi, тұратын жерi көрсетiлген үйден әлеуметтiк көмек көрсететiн бөлiм ұсынған тiзiмге сәйкес;
4) 2 тармақтың 4) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, материалдық-тұрмыстық жағдайын тексеру актiсi, өрттен немесе басқа апат салдарынан болған шығынды анықтайтын құжат немесе тұрғындарды әлеуметтiк қорғау және жұмыспен қамту, еңбек проблемасы жөнiндегi үйлестiру Кеңесiнiң күтпеген жағдайды тану туралы шешiмi;
5) 2 тармақтың 5) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерiнен анықтама,"құрметтi азамат" атағын алғанын растайтын құжаттың көшiрмесi;
6) 2 тармақтың 6) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерiнен анықтама, туберкулез ауруханасынан диагнозын анықтайтын анықтама;
7) 2 тармақтың 7) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - Успен ауданының тұрғындарды әлеуметтiк қорғау және жұмыспен қамту бөлiмi ұсынған сәйкес;
8) 2 тармақтың 8) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерiнен анықтама, аудандық әскери комиссариаттан 2003-2004 жылдары әскери борышын атқарғанын растайтын анықтама;
9) 2 тармақтың 11) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерiнен анықтама, қамқоршылық және қорғаншылық бекiтiлгенi туралы қорғаншылық Кеңесi шешiмiнiң көшiрмесi;
10) 2 тармақтың 11), 14) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, материалдық-тұрмыстық жағдайын тексеру актiсi, отбасының жұмыс iстейтiн мүшелерiнiң кiрiсi туралы анықтама, жұмыспен қамту бөлiмiнiң отбасының жұмыссыз мүшелерiне берген анықтамасы, медициналық мекеменiң емделу қажет екенiн растайтын анықтамасы, өтiнiш иесiнiң аталған әлеуметтiк төлемдi сенiмдi адамның атына алуға берген өтiнiшi;

2) для категории, указанной в подпункте 2), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием регистрационного налогового номера (далее РНН) и номера счета, копия удостоверения личности, акт обследования материально-бытовых условий семьи заявителя, составленный комиссией при акимате сельского округа, копия диплома об окончании ВУЗа или СУЗа, приказ о приме на работу;
3) для категории, указанной в подпункте 3), пункта 2 - согласно спискам составленным отделением социальной помощи на дому с обязательным указанием РНН, номера счета и удостоверения личности, места проживания, размера пенсии, согласованными с Успенским филиалом Государственного центра по назначению и выплате пенсий и пособий;
4) для категории, указанной в подпункте 4), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием РНН и номера счета, копия удостоверения личности, акт обследования материально-бытовых условий, документ, подтверждающий ущерб, нанесенный пожаром, стихийным бедствием или решение Координационного Совета по проблемам труда, занятости и социальной защиты населения о признании ситуации непредвиденной;
5) для категории, указанной в подпункте 5), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием РНН и номера счета, копия удостоверения личности, справка с места жительства, копия документа, подтверждающая факт получения звания "Почетный гражданин";
6) для категории, указанной в подпункте 6), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием РНН и номера счета, копия удостоверения личности, справка с места жительства, справка с туберкулезной больницы подтверждающая диагноз.
7) для категории, указанной в подпункте 7), пункта 2 - согласно списку отдела социальной защиты и занятости населения Успенского района;
8) для категории, указанной в подпункте 8), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием номера счета и РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, справка с районного военкомата подтверждающая прохождение срочной службы 2003-2004гг.
9) для категории, указанной в подпункте 11), пункта 2 - заявление опекуна на социальную выплату с указанием номера счета и РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, копия решения опекунского Совета об установлении опеки или попечительства;
10) для категорий, указанных в подпунктах 12), 14), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием номера счета и РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, акт обследования материальной бытовых условий, справка о доходах на работающих членов семьи, справка с отдела занятости на безработных членов семьи, справка с медицинского учреждения подтверждающая необходимость лечения, заявление заявителя в получении данной социальной выплаты на имя доверенного лица;

11) 2 тармақтың 13) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - әлеуметтiк төлем алуға құқы бар адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерiнен анықтама, бас еркiнен айыру мекемесiнен босатылғаны туралы анықтама;
12) 2 тармақтың 15) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - жерлеудi атқарған адамның СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерiнен анықтама, қайтыс болған адамның мәртебесiн анықтайтын құжат және қайтыс болуы туралы анықтама көшiрмесi;
13) 2 тармақтың 16) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - мiндеттi түрде жеке есеп шоты, СТН, паспорт мәлiметтерi көрсетiлген үйден әлеуметтiк көмек көрсету бөлiмi ұсынған тiзiмге сәйкес;
14) 2 тармақтың 17) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - мiндеттi түрде жеке есеп шоты, СТН, паспорт мәлiметтерi көрсетiлген Успен ауданының ауылдық округ әкiмдiктерi ұсынған тiзiмге сәйкес;
15) 2 тармақтың 18) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың Успен филиалы ұсынған тiзiмге сәйкес;
16) 2 тармақтың 19) тармақшасында көрсетiлген санаттар үшiн - аталған әлеуметтiк төлемдi алуға құқы бар ата-ананың СТН және жеке есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, жеке куәлiгiнiң көшiрмесi, тұрған жерi-нен анықтама, облыстық психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңестiң ұйғарымы, мектепте оқитыны туралы анықтама, мүгедектiгi туралы дәрiгерлiк-әлеуметтiк сараптама комиссиясы анықтамасының көшiрмесi.
6. Есеп жүргiзу және есеп беру
7. Әлеуметтiк төлем туралы мәселе шешiлетiн бастапқы құжаттар (хаттама, тексеру актiлерi, анықтамалар, тiзiмдер т.б.) аудандық тұрғындарды әлеуметтiк қорғау және жұмыспен қамту бөлiмiнде үш жыл сақталады. Әр айдың 20-сында тұрғындарды әлеуметтiк қорғау және жұмыспен қамту бөлiмi аудандық қаржы бөлiмiне бюджеттiк бағдарлама бойынша әлеуметтiк төлемдi қамтамсыз ету үшiн қажеттi қаражат туралы өтiнiмдер ұсынады.
8. Бөлiм аудандық қаржы бөлiм алдында әлеуметтiк төлемге арналған қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп бередi.

11) для категории, указанной в подпункте 13), пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием номера счета и РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, копия справки об освобождении из мест лишения свободы;
12) для категории, указанной в подпункте 15), пункта 2 - заявление родственника, осуществляющего захоронение с указанием номера счета и РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, копия свидетельства о смерти умершего и документы, подтверждающие его статус;
13) для категории указанной в подпункте 16), пункта 2 - согласно спискам отделения социальной помощи на дому с обязательным указанием номера лицевого счета, РНН, паспортных данных;
14) для категории, указанной в подпункте 17), пункта 2 - согласно спискам предоставленных акиматами сельских округов Успенского района с обязательным указанием номера лицевого счета, РНН, паспортных данных;
15) для категорий, указанных в подпунктах 18), пункта 2, - согласно спискам представленных Успенским филиалом Государственного центра по назначению и выплате пенсий и пособий;
16) для категории, указанной в подпункте 19), пункта 2 - заявление родителя, имеющего право на данную социальную выплату с указанием номера счета и РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, заключение областной психолого-медико-педагогической консультации, справка об обучении в школе, копия справки медико-социальной экспертной комиссия об инвалидности.
6. Учет и отчетность
7. Первичные документы (протокол, акты обследования, справки, списки и т.д.) по которым решается вопрос о социальной выплате, хранятся в районном отделе социальной защиты и занятости населения в течение трех лет.
Ежемесячно в 20 числу отдел социальной защиты и занятости населения представляет в районный финансовый отдел заявку о потребности средств для обеспечения социальных выплат по бюджетным программам.
8. Отдел составляет ответ об использовании средств на социальные выплаты перед отделом финансов района.