Әскери қызметкерлерге қалалық, қала маңындағы және жергілікті қатынаста қоғамдық көліктердің барлық түрлерінде (таксиден басқа) жүруге жеңілдіктер беру Ережелері туралы
Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 20 қазандағы N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 19 қарашада N 1392 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.03.06 N 3 Шешімімен (қол қойылған күннен күшіне енеді)
"Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрлігінің ішкі әскері туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңының 34-бабына және "Әскери қызметкерлер мен олардың отбасы мүшелерінің мәртебесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 16-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген әскери қызметкерлерге қалалық, қала маңындағы және жергілікті қатынаста қоғамдық көліктердің барлық түрлерінде (таксиден басқа) жүруге жеңілдіктер беру Ережелері бекітілсін.
2. Осы шешім облыстық әділет департаментінде тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жатады.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
"Әскери қызметкерлерге қалалық, қала
маңындағы және жергілікті қатынаста
(таксиден басқа) қоғамдық көліктердің
барлық түрінде жүруге жеңілдіктер беру
Ережелері туралы" Петропавл қалалық
мәслихатының 2004 жылғы  20 қазандағы
кезекті 8 сессиясының N 6 шешімімен
бекітілген
Әскери қызметкерлерге қалалық, қала маңындағы
және жергілікті қатынаста (таксиден басқа)
қоғамдық көліктердің барлық түрлерінде
жүруге жеңілдіктер беру
Ережелері
1. Әскери қызметкерлерге қалалық, қала маңындағы және жергілікті қатынаста (таксиден басқа) қоғамдық көліктердің барлық түрлерінде жүруге жеңілдіктер алуға Қазақстан Республикасының ІІМ ішкі әскері Жоғарғы әскери училищесінің және Петропавл қаласының 6637 әскери бөлімі қызметкерлерінің құқысы бар.
2. Қалалық, қала маңындағы және жергілікті қатынаста (таксиден басқа) қоғамдық көліктердің барлық түрлерінде жүруге жеңілдіктер алуға сәйкес жылға бекітілген, бюджет қаражаты есебінен ай сайын жол жүру билеті түрінде беріледі.
3. Әскери қызметкерлерге қалалық, қала маңындағы және жергілікті қатынаста (таксиден басқа) қоғамдық көліктердің барлық түрлерінде жүруге жеңілдіктер мемлекеттік сатып алу жөніндегі ашық конкурс негізінде беріледі.

О Правилах предоставления льгот военнослужащим по проезду на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 20 октября 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 ноября 2004 года N 1392. Утратило силу - решением Маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 3
Сноска. Утратило силу - решением Маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3 (вводится в действие со дня подписания)
В соответсвии со статьей 34 Закона Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила предоставления льгот военнослужащим по проезду на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси).
2. Настоящее решение вводится в действие после регистрации в областном Департаменте юстиции и подлежит опубликованию в средствах массовой информации.
Председатель сессии городского маслихата
Секретарь городского маслихата
Утверждены
Решением 8 сессии Петропавловского
городского маслихата от 20 октября
2004 года N 6 "О Правилах предоставления
льгот военнослужащим по проезду на всех
видах общественного транспорта -
городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)"
ПРАВИЛА
предоставления льгот военнослужащим по проезду на
всех видах общественного транспорта - городского,
пригородного и местного сообщения (кроме такси)
1. Настоящие Правила определяют порядок предоставления льгот по проезду на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси) военнослужащим Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и войсковой части 6637 города Петропавловска.
2. Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси) предоставляются, ежемесячно, в виде проездных билетов приобретаемых за счет средств бюджета, утвержденного на соответствующий год.
3. Льготы военнослужащим по проезду на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси) предоставляются на основании открытого конкурса по государственным закупкам на приобретение проездных билетов.

4. Қалалық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасы ағымдағы айдың билет бағасына қарай және Қазақстан Республикасының ІІМ ішкі әскері Жоғарғы әскери училищесінің және Петропавл қаласының 6637 әскери бөлімі берген әскери қызметкерлердің тізімі негізінде мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурсты ұтып алған заңды тұлғаның есеп шотына бюджеттік қаражатты ай сайын аударады.
5. Жол жүру билеттері, конкурстық негізде жол жүру билеттерін сату құқығын алған кәсіпорындармен, Қазақстан Республикасының ІІМ ішкі әскері Жоғарғы әскери училищесінің және Петропавл қаласының 6637 әскери бөлімнің сенімхаты бойынша бөлім өкілдеріне беріледі.

4. Управление труда, занятости и социальной защиты населения исходя из стоимости проездного билета текущего месяца и на основании списков военнослужащих, представляемых Высшим военным училищем внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и войсковой частью 6637 города Петропавловска, перечисляет ежемесячно бюджетные средства на расчетный счет юридического лица, выигравшего конкурс по государственным закупкам.
5. Проездные билеты выдаются предприятием, получившим право реализации проездных билетов на конкурсной основе, представителям Высшего военного училища внутренних войск  Министерства внутренних дел Республики Казахстан и войсковой части 6637 города Петропавловска, по доверенности.