Бөрлі ауданындағы Тұнғыш селолық округін тарату туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат пен Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 174 бірлескен шешімі. Батыс Қазақстан облыстық Әділет басқармасында 2004 жылғы 29 қаңтарда N 2453 тіркелген. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 наурыздағы № 56 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 17-6 бірлескен қаулысы және шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.03.2025 № 56 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.03.2025 № 17-6 бірлескен қаулысы және шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес және Бөрлі аудандық мәслихаты мен Бөрлі ауданы әкімиятының "Тұңғыш селолық округін тарату туралы" 2003 жылғы 12 маусымдағы N 31-2 біріккен шешімі негізінде облыстық мәслихат пен Батыс Қазақстан облысы әкімияты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тұңғыш ауылы тұрғындарының Қарашығанақ мұнай-газ кен орынның санитарлық-қорғаныс аймағынан тыс жерге көшулеріне байланысты Бөрлі ауданының Тұңғыш селолық округі таратылсын.
Округтің аумағы бекітілген жерлері мен қоса Бестау селосы және
"Тұңғыш" ЖШС-нің, "Достық" ЖШС-нің жерлері Қызылтал селолық округінің қарамағына берілсін.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облмәслихат хатшысы

Об упразднении Тунгушского сельского округа Бурлинского района
Cовместное решение Западно-Казахстанского областного маслихата и акимата Западно-Казахстанской области от 13 января 2004 года N 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 января 2004 года N 2453. Утратило силу совместным постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2025 года № 56 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 марта 2025 года № 17-6
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12.03.2025 № 56 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12.03.2025 № 17-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения Бурлинского районного маслихата и акимата Бурлинского района от 12 июня 2003 года N 31-2 "Об упразднении Тунгушского сельского округа" областной маслихат и акимат Западно-Казахстанской области РЕШИЛИ:
1. В связи с переселением жителей села Тунгуш за пределы санитарно-защитной зоны Карачаганакского нефтегазового месторождения упразднить Тунгушский сельский округ Бурлинского района.
Территорию округа, включая село Бестау с закреплeнными земельными угодьями и земли ТОО "Тунгуш" и ТОО "Достык", передать в ведение Кызылталского сельского округа.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь облмаслихата