"31 "Есеп саясатындағы елеулі қателер мен өзгерістер кезеңі үшін таза кіріс (шығын)" бухгалтерлік есеп стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 25 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 54 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 2 наурызда тіркелді. Тіркеу N 3472. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении изменения в приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 25 "Об утверждении стандарта бухгалтерского учета 31 "Чистый доход (убыток) за период, существенные ошибки и изменения в учетной политике"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 54. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 2 марта 2005 года N 3472. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 15 сәуірдегі
N 179 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының күшін жойған кейбір
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .
4.  ........ .
5.  ........ .
6.  ........ .
7.  ........ .
8.  ........ .
9.  ........ .
10. ........ .
11. ........ .
12. ........ .
13. ........ .
14. ........ .
15. ........ .
16. ........ .
17. ........ .
18. ........ .
19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. "31»"Есеп саясатындағы елеулі қателер мен өзгерістер кезеңі үшін таза кіріс (шығын)" бухгалтерлік есеп стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 25 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 54 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3472 тіркелді).
24. ........ .

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2008 года N 179
Перечень утративших силу некоторых нормативных
правовых актов Республики Казахстан
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .
4.  ........ .
5.  ........ .
6.  ........ .
7.  ........ .
8.  ........ .
9.  ........ .
10. ........ .
11. ........ .
12. ........ .
13. ........ .
14. ........ .
15. ........ .
16. ........ .
17. ........ .
18. ........ .
19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 54 "О внесении изменения в приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 25 "Об утверждении стандарта бухгалтерского учета 31 "Чистый доход (убыток) за период, осуществленные ошибки и изменения в учетной политике" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3472).
24. ........ .

25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________
"Заңға тәуелді кесімдерді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө  өкімін  орындау үшін, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1270  Жарлығына  сәйкес келтіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:

25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________
Во исполнение  распоряжения  Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 77-р «О мерах по совершенствованию подзаконных актов», в целях приведения в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1270 «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан»  ПРИКАЗЫВАЮ:

1. "31 "Есеп саясатындағы елеулі қателер мен өзгерістер кезеңі үшін таза кіріс (шығын)" бухгалтерлік есеп стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 25  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 23 ақпанда N 2183 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 31 "Есеп саясатындағы елеулі қателер мен өзгерістер кезеңі үшін таза кіріс (шығын)" бухгалтерлік есеп стандартында:
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Ұлттық банкіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

1. Внести в  приказ  и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2003 года № 25 «Об утверждении стандарта бухгалтерского учета 31 «Чистый доход (убыток) за период, существенные ошибки и изменения в учетной политике» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2003 года № 2183) следующее изменение:
в стандарте бухгалтерского учета 31 «Чистый доход (убыток) за период, существенные ошибки и изменения в учетной политике», утвержденном указанным приказом:
в пункте 2 слова «Национальный Банк Республики Казахстан» заменить словами «Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций».
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Министр