"Сотталғанды қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес жазалауды атқару нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 151 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 31 наурыздағы N 100 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 14 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3561. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 170 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009.12.24 № 170 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне    мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату және мемлекеттік басқару бюджеттік қатынастар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", "Қазақстан Республикасының Қылмыстық, Қылмыстық іс жүргізу, Қылмыстық-атқару кодекстеріне және Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне қылмыстық істерді тергеу рәсімдерін жеңілдету, қылмыстардың кейбір құрамдарын қылмыстық сипаттан арылту және әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" және  "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әділет органдарының мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру мақсатында, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Сотталғанды қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес жазалауды атқару нұсқаулығын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1715 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған 2002 ж. N 13-14, 566-құжат, "Сотталғанды қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес жазалауды атқару нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 151 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы  бұйрығымен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен  N 1715 болып тіркелген") Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 151  бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген сотталғанды қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес жазалауды атқару Нұсқаулығында:
7-тармақта:
2) тармақшадағы "Шартты сотталғандар, жазалауы кейінге қалдырылған" деген сөздерден кейін "жүкті" деген сөзбен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года № 100. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 3561. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 2009 года № 170
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 24.12.2009 № 170 (порядок введения в действие см. п. 2).
В целях реализации Законов Республики Казахстан " О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений", " О внесении изменений и дополнений в Уголовный, Уголовно-процессуальный, Уголовно-исполнительный кодексы Республики Казахстан и Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях по вопросам упрощения процедур расследования уголовных дел, декриминализации некоторых составов преступлений и совершенствования законодательства об административных правонарушениях" и " О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам органов юстиции", руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за N 1715, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г. № 13-14, ст. 566, с внесенными изменениями и дополнениями приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 35 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества", зарегистрированный за N 1715"), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества, утвержденной указанным приказом:
в пункте 7:
в подпункте 2) после слов "условно осужденных, осужденных" дополнить словом "беременных";

мынадай редакциядағы 2-1), 2-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"2-1) бас бостандығын шектеу түріне жазаланған сотталғандарды тұрғылықты жері бойынша қадағалауды жүзеге асыру;
"2-2) мемлекеттік наградаларды және оған берілетін құжаттарды алып қою;
10-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) есепте тұрған адамдардың ауыр немесе аса ауыр санатына жататын қайта қылмыс жасау фактілері бойынша Инспекция осы  қылмыстың жасалуына ықпал ететін себептер мен жағдайларын айқындап, айыпты адамдарды тәртіптік жауапкершілікке тарта отырып, қызметтік тергеу өткізеді. Қорытындының көшірмелері 10 күн мерзімде ҚАЖ Комитетіне ұсынылады";
11-тармақтағы:
3) "Бас прокуратураның аумақтық Құқықтық статистика және ақпарат орталығымен" "Құқықтық статистика және ақпарат орталығына (бұдан әрі - ҚСАО)", деген сөздер "Бас прокуратураның Құқықтық статистика және арнайы есеп комитеті басқармасы", "Бас прокуратураның Құқықтық статистика және арнайы есеп комитеті басқармасына (бұдан әрі - ҚС және АЕКБ)" деген сөздермен тиісінше ауыстырылсын;
4) тармақшада "белгілі бір" деген сөздердің алдынан "бас бостандығын шектеу," деген сөздерімен толықтырылсын;
5) тармақшада "Шартты" деген сөзден кейін "сотталғандарды мерзімінен бұрын босату және шартты" деген сөздерімен толықтырылсын;
14-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Нұсқаулықтың 14-тармағында көрсетілген құжаттардың көшірмелерінде жазаны орындауға кедергі келтіретін түсінбеушіліктер, қателер кедергі кездескен жағдайда, Инспекция үкімді (қаулыны, ұйғарымды) шығарған соттан келіп түскен материалдар қоса берілетін тиісті сауалды жібереді.";
12-тармақ мынадай мағынадағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 39-бабына сәйкес қоғамдық жұмысқа тарту түріндегі жазаны орындау негізгі тәрізді және қосымша жаза ретінде тағайындалады";
17-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жылдың басында аудандардың (қалалардың) жергілікті атқарушы органдардан қоғамдық жұмыстардың объектілері сұралады";
2) тармақшаның бірінші абзацында ", жергілікті мемлекеттік басқару органдарына немесе" деген сөздерді "облыстық маңызы бар қалалар, республикалық маңызы бар қаладағы (астана) аудан әкіміне, аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтер немесе" деген сөздермен ауыстырылсын;
36-тармақтың 3) тармақшасындағы "жүргізетін" деген сөзден кейін "және мөрмен расталатын" деген сөздермен толықтырылсын;
44 және 45-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"44. Осы Нұсқаулықтың 42, 43-тармақтарында көрсетілген құжаттардың көшірмелерінде жазаны орындауға кедергі жасайтын түсініксіздіктер, қателер  кедергі кездескен жағдайда, Инспекция үкімді (қаулыны, ұйғарымды) шығарған сотқа соттан келіп түскен материалдарға қоса беретін тиісті сауалды жібереді.

дополнить подпунктами 2-1), 2-2) в следующей редакции:
"2-1) осуществление надзора за лицами, осужденными к ограничению свободы по месту их проживания;
2-2) изъятие государственных наград и документов к ним;";
подпункт 4) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"4) по фактам совершения лицами, состоящими на учетах, повторных преступлений, относящихся к категории тяжких или особо тяжких, Инспекция проводит служебные расследования с выявлением причин и условий, способствующих совершению данного преступления, с привлечением к дисциплинарной ответственности виновных лиц. Копии заключений в 10-дневный срок предоставляются в Комитет УИС.";
в пункте 11:
в подпункте 3) слова "Центром правовой статистики и информации Генеральной прокуратуры", "в центр правовой статистики и информации (далее - ЦПСиИ)" заменить словами "Управлением Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры", "в Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры (далее - УКПСиСУ)" соответственно;
в подпункте 4) после слов "дела на осужденных к" дополнить словами "ограничению свободы,";
в подпункте 5) после слов "материалы на", "Материалы на" дополнить словами "досрочное освобождение условно осужденных и";
абзац второй подпункта 1) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"В случае обнаружения в копиях документов, перечисленных в пункте 14 настоящей Инструкции неясностей, ошибок, препятствующих исполнению наказания, Инспекция немедленно направляет в суд, постановивший приговор (постановление, определение), соответствующий запрос, к которому прилагаются поступившие из суда материалы.";
пункт 12 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Исполнение наказания в виде привлечения к общественным работам может назначаться  в качестве основного, так и дополнительного наказания в соответствии со статьей 39 Уголовного кодекса Республики Казахстан.";
в пункте 17:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) в начале года запрашивает в местных исполнительных органах районов (городов)  объекты общественных работ";
в абзаце первом подпункта 2) слова ", органы местного государственного управления или" заменить словами "города областного значения, к акиму района в городе республиканского значения (столице), города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или в";
в подпункте 3) пункта 36 после слов "который ведется" дополнить словами "и заверяется печатью";
пункты 44 и 45 изложить в следующей редакции:
"44. В случае обнаружения в копиях документов, перечисленных в пунктах 42, 43 настоящей Инструкции неясностей, ошибок, препятствующих исполнению наказания, Инспекция немедленно направляет в суд, постановивший приговор (постановление, определение), соответствующий запрос, к которому прилагаются поступившие из суда материалы.

45. Бас бостандығынан айырудың өтелмеген мерзімі түзеу жұмыстары түріндегі жазалармен алмастырылған сотталғандар қамаудан босатылып және жазаны өтеу орнына мемлекет есебінен өзі барады. Түзеу мекемесінің әкімшілігі сотталғанға есепке тұру үшін қылмыстық-атқару инспекциясына бару және келу уақыты көрсетілген жазаны өтеу орнына шығу туралы нұсқаманы береді және жеке ісін Инспекцияға жібереді.";
87-тармақта "кішігірім немесе орта ауырлықтағы қылмыстар жасағаны үшін жаза мерзімінің кемінде үштен бірі және ауыр қылмыстар жасағаны үшін кемінде жартысын, аса ауыр қылмыстары үшін мерзімінің кемінде үштен екі бөлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
105-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"105. Шартты мерзімінен бұрын босатылған немесе неғұрлым жеңіл жазамен алмастырылған сотталғандар жаза мерзімінің аяқталуы бойынша қамаудан босатылып және таңдаған тұрғылықты жеріне мемлекет есебінен өзі жетеді. Түзеу мекемесінің әкімшілігі сотталған адамға есепке тұру үшін қылмыстық-атқару инспекциясына бару және келу уақыты көрсетілген жазаны өтеу орнына шығуы туралы нұсқаманы береді және жеке ісін Инспекцияға жібереді. Нұсқамада міндетті түрде сотпен тағайындалған қосымша жазалау шарасы көрсетіледі.";
118-тармақта:
бірінші абзацта:
"тіркеу парағы (32-қосымша)," деген сөздер алынып тасталсын;
"Аумақтық құқықтық статистика және ақпарат орталығы" деген сөздер "ҚС және АЕКБ" деген қысқарған сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзацта "төлқұжат виза қызметіне", "қалалық, аудандық ішкі істер органы" деген сөздер "тіркеу және құжаттандыру бөлімшелері", "аумақтық әділет органының бөлімшелері" деген сөздермен ауыстырылсын;
124, 131-тармақтарда, 152-тармақтың 2) тармақшасында "жеке" деген сөзі "бақылау" деген сөзбен ауыстырылсын;
139-тармақта "немесе сот жүктеген міндеттерді жалғастырғаннан кейін" деген сөздер алынып тасталсын;
143-тармақта "көрсетіле отырып," деген сөздерден кейін "көшірмесі бар жеке іс" деген сөздермен толықтырылсын;
"ұйғарымның көшірмесін" деген сөздер сәйкесінше "ұйғарымын" деген сөзбен ауыстырылсын;
144-тармақта "көшірмесі" деген сөз, сәйкесінше "көшірмесі бар жеке іс" деген сөздермен ауыстырылсын;
145-тармақта:
"ұйғарымының көшірмесі" деген сөздер, сәйкесінше  "ұйғарымының көшірмесі бар жеке іс" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Құқықтық статистика және ақпарат орталығы" деген сөздер "ҚС және АЕКБ" деген қысқарған сөздермен ауыстырылсын;
158-тармақтың бірінші абзацында "сегіз" деген сөз "он төрт" деген сөздермен ауыстырылсын;

45. Осужденные, которым неотбытая часть лишения свободы заменена наказанием в виде исправительных работ, освобождаются из под стражи и следуют к месту отбывания наказания самостоятельно за счет государства. Администрация исправительного учреждения вручает осужденному предписание о выезде к месту отбывания наказания с указанием маршрута и времени прибытия в уголовно-исполнительную инспекцию для постановки на учет и направляет в Инспекцию личное дело.";
в пункте 87 слова "половины срока наказания" заменить словами "не менее одной трети срока наказания за преступление небольшой или средней тяжести и не менее половины срока за тяжкое преступление, не менее двух третей срока за особо тяжкое преступление";
пункт 105 изложить в следующей редакции:
"105. Осужденные по отбытии срока наказания, при условно-досрочном освобождении или замене неотбытой части лишения свободы более мягким наказанием, освобождаются из-под стражи и следуют к избранному месту жительства самостоятельно за счет государства. Администрация исправительного учреждения вручает осужденному предписание о выезде к месту отбывания наказания с указанием маршрута и времени прибытия в уголовно-исполнительную инспекцию для постановки на учет и направляет в Инспекцию личное дело. В предписании обязательно указывается дополнительная мера наказания, назначенная судом.";
в пункте 115 слова "из исправительного центра," исключить;
пункт 118:
в абзаце первом:
слова "регистрационный лист (приложение 32)," исключить;
аббревиатуру "ЦПСиИ" заменить аббревиатурой "УКПСиСУ";
в абзаце втором слова "миграционную службу", "горрайоргана внутренних дел" заменить словами "подразделения регистрации и документирования", "подразделения территориального органа юстиции" соответственно;
в пунктах 124, 131, в подпункте 2) пункта 152 слово "личному" заменить словом "контрольному";
в пункте 139 слова "или продолжение неисполнения возложенных судом обязанностей" исключить;
в пункте 143 слова "копию", "которой" заменить словами "личное дело с копией", "которому" соответственно;
в пункте 144 слова "Поступившая", "копия" заменить словами "Поступившее", "личное дело с копией" соответственно;
в пункте 145:
слова "копия определения", "в миграционную службу горрайоргана внутренних дел" заменить словами "личное дело с копией определения", "в подразделения регистрации и документирования территориального органа юстиции" соответственно;
аббревиатуру "ЦПСиИ" заменить аббревиатурой "УКПСиСУ";
в абзаце первом  пункта 158 слово "восьмилетнего" заменить словом "четырнадцатилетнего";

159 және 163-тармақтарында "Түзеу жұмыстары, қоғамдық жұмыстарға тарту," деген сөздерден кейін сәйкесінше "бас бостандығын шектеу" деген сөздермен толықтырылсын;
163-тармақта "төлқұжат виза қызметіне" деген сөздер "аумақтық әділет органының тіркеу және құжаттандыру бөлімшелеріне" деген сөздермен ауыстырылсын;
164-тармақтағы "Түзеу жұмыстары, қоғамдық жұмыстарға тарту" деген сөздерден кейін ", бас бостандығын шектеу" деген сөздермен толықтырылсын;
165-тармақтағы "ісі" деген сөз кейін "және бақылау істері" деген сөздермен, "жеке істерін" деген сөзде "жеке және бақылау істерін" деген сөздермен толықтырылсын;
167-тармақта:
1) тармақшадағы "Түзеу жұмыстары, қоғамдық жұмыстарға тарту" деген сөздерден кейін ", бас бостандығын шектеу" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) I немесе II топтағы мүгедек деп танылған, қоғамдық жұмыс түріндегі жазасын өтеп жатқан адамның босатылуы салдарынан";
5) тармақша "түзеу жұмыстары" деген сөздерден кейін ", бостандығын шектеу" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) психиканың бұзылуына немесе ауыр дертінің салдарынан  жазаны өтеуден босатылғанына байланысты";
12) тармақшаның үшінші абзацы "Жеке" сөзден кейін "және бақылау" деген сөздермен толықтырылсын, "Жеке істі" деген сөздер "жеке және бақылау істерін" деген сөздермен ауыстырылсын;
168-тармақта:
1) тармақшада:
"түзеу жұмыстарынан" деген сөздерден кейін ", қоғамдық жұмыстардан, бас бостандығы шектеуден" деген сөздермен толықтырылсын;
"тоқтатуына" деген сөзден кейін ", психиканың бұзылуы, ауыр дерт, I немесе II топтағы мүгедек деп тану салдарынан жазаны өтеуден босатылуына" деген сөздермен толықтырылсын;
"мерзімінен бұрын" деген сөздер "шартты мерзімінен бұрын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"түзеу жұмыстарынан" деген сөздер алынып тасталсын;
6) тармақша "жеке істің" деген сөздер "жеке және бақылау істерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
172-тармақта "төлқұжат полиция қызметі" деген сөздер "аумақтық әділет органының тіркеу және құжаттандыру бөлімшелері" деген сөздермен ауыстырылсын;
173-тармақта "жеке ісіне" деген сөздер "жеке және бақылау істері" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-қосымшада "жұмыс және тұрғылықты орнымның ауысқанын" деген сөздерден кейін "тұрғылықты жерінен жоспарлы түрде кетуін" деген сөздермен толықтырылсын;
14-қосымша мынадай үлгідегі келесі бетпен толықтырылсын:
(14-қосымшаның келесі беті)
Рет.
N
Тізімге
қойылған
күні
Тегі,
аты,
әке-
сінің
аты
Қашан,
қандай,
қандай
баппен
соттал-
ғаны,
үкімнің
заңды
күшіне
енген
күні
Бас бостандығынан
айыруды түзеу жұмыс-
тарына ауыстыру
туралы ұйғарымның
(кешірім жасау
актісі) шығарылған
күні соттың, түзеу
мекемесінің атауы
Түзеу
жұмыс-
тарының
мерзімі
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Жалақысынан
ұсталатын
ақы мөлшері
Сотталғанды
мерзімінен
бұрын боса-
ту туралы
ұсыныстың
сотқа жі-
берілген
күні
Түзеу жұмыс-
тарын жазаның
басқа түріне
ауыстыру туралы
ұсыныстың сотқа
жіберілген күні
Есептен
шығару
күні
мен
негіз-
демесі
Ескерту
7
8
9
10
11

в пунктах 159 и 163 после слов "общественных и исправительных работ,", "общественным и исправительным работам" соответственно дополнить словами "ограничения свободы,", ", ограничению свободы" соответственно;
в пункте 163 слова "миграционную службу" заменить словами "подразделения регистрации и документирования территориального органа юстиции";
в пункте 164 после слов "общественных и исправительных работ" дополнить словами ", ограничения свободы";
в пункте 165 после слова "деле" дополнить словами ", контрольном деле,", после слова "Личные" дополнить словом "и контрольные";
в пункте 167:
в подпункте 1) после слов "общественных и исправительных работ" дополнить словами ", ограничения свободы";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) вследствие освобождения от наказания лица, отбывающего общественные работы, признанного инвалидом I или II группы;";
в подпункте 5) после слов "исправительных работ" дополнить словами ", ограничение свободы";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) в связи с освобождением от отбывания наказания вследствие психического расстройства или тяжелой болезни;";
в абзаце третьем подпункта 12) после слова "Личные" дополнить словами "и контрольные", после слов "О получении" дополнить словом "контрольного или";
в пункте 168:
в подпункте 1):
после слов "исправительных работ" дополнить словами ", общественных работ, ограничения свободы";
после слова "производством" дополнить словами ", освобождении вследствии психического расстройства, тяжелой болезни или признания инвалидом I или II группы";
слово "досрочном" заменить словами "условно-досрочном";
слова "от исправительных работ" исключить;
подпункт 6) после слов "получения личного" дополнить словом ", контрольного";
в пункте 172 слова "службу миграционной полиции" заменить словами "подразделения регистрации и документирования территориального органа юстиции";
в пункте 173 после слова "личное" дополнить словом ", контрольное";
Приложение 11 после слов "о перемене места работы и жительства" дополнить словами  ", о планируемом выезде за пределы места проживания";
приложение 14 дополнить оборотной стороной по следующему образцу:
(Оборотная сторона приложения 14)
N
п/п
Дата поста-
новки
на учет
Фамилия, имя, отчество, год рождения
Когда,
каким, по
какой
статье
осужден,
дата вступ-
ления
приговора
в законную
силу
Дата вынесения
определения о
замене лишения
свободы на ИР
(акта о поми-
ловании),
наименование
суда, исправи-
тельного
учреждения
Срок
исправи-
тельных
работ
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
Размер
удержаний
из
заработной
платы
Дата нап-
равления
в суд
представ-
ления о
досрочном
освобождении
осужденного
Дата нап-
равления
в суд пред-
ставления о
замене
исправи-
тельных
работ
другим
видом
наказания
Дата и
основание
снятия с
учета
Приме-
чание
7
8
9
10
11

2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті Астана, Алматы қалалары және облыстар бойынша басқарма бастықтары енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке ала отырып, жеке құрамның Нұсқаулықты зерделеуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры мемлекеттік
2-ші сынып әділет кеңесшісі
2005 жылғы "_____"________

2. Начальникам управлений Комитета уголовно-исполнительной системы по областям, городу Астане, городу Алматы и Алматинской области обеспечить изучение личным составом Инструкции с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
государственный советник
юстиции 2-го класса
1 апреля 2005 г.